320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Huvitav lugemine / Long Read (artiklid)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Kas seal räägitakse sellest, et inimene on olemuselt jätis?
    Ei, räägitakse et ekred on olemuselt jätised.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Ei, räägitakse et ekred on olemuselt jätised.
      Juhul, kui keegi ei tea, siis jätised oleme me kõik... peeglike, peeglike seina peal... .

      e: Tooma Sildami intervjuu Raul Kirjaneniga on pragmaatiline meelelahutus.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar




        Põhjalik artikkel US valimistest
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Trump Voters. The top issues motivating Trump’s voters to get out and vote? Much like Biden voters, Trump supporters are motivated to turn out by Trump himself. But they are motivated by specific policy issues, as well:
          1. Loyalty to Trumpism and a belief that Trump will continue to be the Molotov cocktail to the entire federal government/mainstream media apparatus.
          2. Belief that Trump’s record on the economy will continue to pull us out of the economic calamity.
          3. Belief that Trump’s leadership will keep us safe from COVID-19, China, wokeism, lawlessness, liberal policies, and biased news media.

          HAEUHWUIE HUIEHHahahahahahhahahaha oi blja kui LOLLID inimesed on.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Propaganda, kahjuks. Mingit uut teadmist peale veendunud trumplaste tõdemuste korrutamise ei saa. Pikk jutt pollidest, et need ju ei näita midagi, kuna 2016 jne...ok.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust



              Siin natuke teistsugune vaade, mis muuseas mugavalt lükkab ümber huinamuina Trafalgari täpsuse kohta.
              https://kendallkaut.substack.com/p/w...s-going-to-win

              Kommentaar


                Teie igapäevane Bideni ülistamine siin foorumis, hakkab samuti juba propagandaks muutuma.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                  Teie igapäevane Bideni ülistamine siin foorumis, hakkab samuti juba propagandaks muutuma.
                  Ma võib-olla ei viitsi siit kõike lugeda, aga ma pigem näen Trumpi maha tegemist, kui Bideni ülistamist. Võiks isegi öelda, et ei ole väga tähelepannud, et keegi arvaks, et Kumbki neist taevamanna oleks.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Ma võib-olla ei viitsi siit kõike lugeda, aga ma pigem näen Trumpi maha tegemist, kui Bideni ülistamist. Võiks isegi öelda, et ei ole väga tähelepannud, et keegi arvaks, et Kumbki neist taevamanna oleks.
                    Kuidas see Stephen King tweetiski: literally, anyone else.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Mis saaks olla paremat, kui et riiki juhivad haritud inimesed, kes langetavad tarku ja põhjendatud otsuseid? Usun, et enamik lugejatest kirjutaks sellele seisu


                      Päris huvitav vaatenurk.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                        Teie igapäevane Bideni ülistamine siin foorumis, hakkab samuti juba propagandaks muutuma.
                        Too ÜKS bidenit ülistav postitus terves foorumis läbi selle ajaloo palun. Hitleri jüngreid ei pea kaua otsima. Ma ei saa aru kuidas sa nii loll saad olla, maalt?
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Too ÜKS bidenit ülistav postitus terves foorumis läbi selle ajaloo palun. Hitleri jüngreid ei pea kaua otsima. Ma ei saa aru kuidas sa nii loll saad olla, maalt?
                          Soovitan väga lugeda minu lingitud artiklit.
                          Sina kes sa oled ilmselt korralikult haritud inimene ja laiema silmaringiga. Ei tohiks kunagi vastata madlama haridustasemega inimesele sedasi. Pm sa ütled "mine vali ekret " sellega.

                          Kommentaar


                            Mida te kaagutate? Kui tal öigus pole, siis Biden vöidab, kui on, siis ei vöida, lihtne. Paari päeva pärast ju näeb.
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Too ÜKS bidenit ülistav postitus terves foorumis läbi selle ajaloo palun. Hitleri jüngreid ei pea kaua otsima. Ma ei saa aru kuidas sa nii loll saad olla, maalt?
                              Kuidas saab nii loll olla, et söimata inimest rassistiks ja homofoobiks ilma pöhjuseta ning kui küsida pöhjendust siis kaod lihtsalt ära? Sinusuguse kommari tunneb juba haisu järgi ära. Köik kes toetavad seisukohti mis sulle ei meeldi on automaatselt natsid, homofoobid, rassistid. Oleks vaid sinu teha saadaksid köik teisitimötlejad luku taha. Pöhjendusi polegi vaja, sest teisitimötlejad sinusugustele ei meeldi ja sellest piisab. Aga ole valmis üllatuseks, varsti saad samamoodi appi karjuda: https://www.youtube.com/watch?v=wDYNVH0U3cs
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Too ÜKS bidenit ülistav postitus terves foorumis läbi selle ajaloo palun. Hitleri jüngreid ei pea kaua otsima. Ma ei saa aru kuidas sa nii loll saad olla, maalt?
                                Ausõna ei viitsi otsida, aga igakord, kui olen võtnud seisukoha, et mulle isiklikult meeldib Trump, siis on tulnud sinusugused ja üritanud mind maatasa teha.
                                Teiseks sinu arvamus, et mina loll olen, ei koti mind karvavõrdki. Arva mis tahad siin internetis.

                                Igaksjuhuks mainin veel ära, et mina ei olnud viimastel valimistel EKRE toetaja.
                                Valisin erakonna, kes sai väga väga vähe hääli võrreldes teistega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X