320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Frank Liivak (Sligo Rovers, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See oligi tema mäster plän,millest ta rääkis,kui Napolist ära läks?

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      No näed, ja varsti ongi A-Koondises
      Hollandi omas?

      Kommentaar


        Teemaväline, aga siit loetud asi, et isa-poega Liivakud arvasid, et Frank võib kuskilt Hispaania mudaliiga Alcobendasest Hollandi koondisse saada on ikka korralik pirn.

        Kommentaar


          Mis keiss Liivakuk selle Hollandi koondisega on? Tal mõlemad vanemad ju eestlased, et Hollandis lapsena treenimine ei tohiks nagu talle koondise esinduse õigust anda.

          Kas keegi oskab välja tuua ka selle Hollandi koondise juttude teema, et kus see üldse tuli?

          Kommentaar


            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
            Mis keiss Liivakuk selle Hollandi koondisega on? Tal mõlemad vanemad ju eestlased, et Hollandis lapsena treenimine ei tohiks nagu talle koondise esinduse õigust anda.

            Kas keegi oskab välja tuua ka selle Hollandi koondise juttude teema, et kus see üldse tuli?
            Ole lahke.

            Liivak võib Eesti asemel valida Hollandi koondise

            Soccernet (boonuseks kommentaarid):

            "Kuna olen Eesti rahvusmeeskonda esindanud vaid sõpruskohtumistes, võiksin tulevikus tõepoolest esindada hoopis Hollandit," ütles hetkel Hispaania tugevuselt neljandas liigas Alcobendas Sportis mängiv Liivak.

            "Kuigi rahvuselt olen ja tunnen end eestlasena, on see mängijana mõttekoht ikka. Selge see, et karjääri mõistes on suur vahe, kas esindada Eesti või Hollandi koondist," lisas 18-aastane ääreründaja, kelle vastu Hollandi jalgpalliliit on praegu noortekoondiste tasemel pidevalt huvi tundnud, ent Eestist pole pärast viimast mängu meeste eest huvi ta tegemiste vastu märgata olnud.

            Franki isa Jaanus Liivak tõdes, et Eesti esindamine on ta poja jaoks tõeliselt oluline, kuid mängijakarjääri silmas pidades avardaks Hollandi särgi kandmine kindlasti rohkem võimalusi. Siiski uisapäisa ühtegi otsust vastu ei võeta.

            Kommentaar


              Mõelda vaid, saaks Depayga väravaid taguda aga pallid hoopis Zenjovi ja Puriga.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Mõelda vaid, saaks Depayga väravaid taguda aga pallid hoopis Zenjovi ja Puriga.
                Liivaku Hollandi esindamine jääb vist igaveseks meie foorumi folkloori.

                Mõni admin võiks selle Liivaku vestluse tegelikult õigesse teemasse tõsta ja Kelly oma "Unenägude" või "kellesse te täna armunud olete?" alla, muidu tulevikus keerulisem orienteeruda.

                Kommentaar


                  [QUOTE=Jormma;1957505]
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Aeg siis sel teemal tolm maha pühkida Iirimaa Sligo Rovers uus sihtkoht. Minu jaoks vähe ootamatu, aga edu!

                    Kommentaar


                      Kõigi jaoks ootamatu.
                      Kui Liivak juba suudab sellises eas ja vormi pealt välismaale minna, siis miks väga paljud väga paremad meie liigas mädanevad?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Kõigi jaoks ootamatu.
                        Kui Liivak juba suudab sellises eas ja vormi pealt välismaale minna, siis miks väga paljud väga paremad meie liigas mädanevad?
                        Eks olekski huvitav kuulata agentide juttu selle kohapealt, aga enda väga küsitava arvamuse juures ma eeldan, et mitte määravat, aga siiski väga olulist rolli mängib siiski Hollandi noortekool, Napolid jne. Välisklubide jaoks annab see kindlasti signaali, et elementaarne jalgpalli ABC on selge, mis Liivakul ka kahtlemata on ning mis on olnud väga küsitav paljude meie teiste Eesti liiga mängijate puhul.

                        Kommentaar


                          Ei pea põhjusi kuskilt agendi youtube videost ega Napoli paneelmajade vahel asuvatest väljakutest otsima.
                          "Klubivahetus käis väga kähku. Oli üks õhtu, kui istusin diivanil ja järsku WhatsAppis kirjutas mulle Sligo Roversi peatreener John Russell. Ta oli mu numbri saanud endise Sligo mängija Sander Puri kaudu ja küsis, kas saab mulle helistada. Russell oli mind juba kaks aastat tagasi jälginud, aga toonane peatreener polnud selle liigutusega nõus. Nüüd sai Russellist aga uus peatreener ja ta oli väga veendunud, et just mina olen õige mängija tema tiimi," kommenteeris Liivak klubivahetust Levadia kodulehele.

                          Kommentaar


                            Esimeses mängus tuleb totaalne Mic drop tõmmata ja oledki igavesti fännide südames.

                            Kommentaar


                              Nüüd siis ka koondisesse?

                              Kommentaar


                                Muidugi tore, et sai jälle välismaale ja loodetavasti saab ka mänguaega, aga tuletaks siiski meelde, et Iiri liiga on Eesti omaga suht samal tasemel ja Flora pühkis eelmine aasta nende liiga võitja, Shamrock Roversiga, euromängudes põrandat. Seega loogika ütleb, et Sligo Rovers on Levadiaga suht sama või pigem isegi madalama tasemega. Aga noh, kui mänguaega saab ja palk on kõrgem siis kindlasti etem kui Levadias pingil istuda. Edu igatahes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X