320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, aga mis ma selle EKRE nimekirjaga peale hakkan? Ma saaksin asja mõttest aru kui see varikabinet tegutseks pidevalt päris valitsusega paralleelselt nagu Inglismaal näiteks peamise opositsioonierakonna oma ja mul oleks enam-vähem valijana teada nende inimeste seisukohad ja võimed vastavas valdkonnas. Praegu võin ma vaadata neid tundmatuid nimesid ja näha vaid, et mehi on naistest kaugel rohkem. Sellest saab muidugi ka juba oma järeldused teha.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Mis järeldusi sellest tehakse, et naisi vähem?

      Kommentaar


        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
        Mis järeldusi sellest tehakse, et naisi vähem?
        Bukkake.

        Kommentaar


          kurja,ma ei saagi Etsi valida!
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Kurb. Aga Savisaar jagas toidukotte http://tallinncity.postimees.ee/3065...napoes-rahvast

            Kommentaar


              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
              Mis järeldusi sellest tehakse, et naisi vähem?
              see tähendab vast seda, et urvepalode, mariannemikkode, maireaunastete jt esindatus peab olema tagatud...muidu olevat liiga vassistlik või midagi...
              Where were you in '62?

              Kommentaar


                Vabaerakonna detsembrikuine üheprotsendiline toetus on hüpanud kaheksale protsendile ning EKRE on kahe protsendi pealt tõusnud samuti valimiskünnisest üle ehk viiele protsendile. Parlamendierakondade toetus on aga langenud.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  "Tähtsaimana tahan, et Eesti lipp oleks rohkem nähtaval, mitte vaid me südames. Sõbrad kutsuvad mind seetõttu aasivalt ka Lipu-Lilloks."

                  - Kalev "nahhui, mul polegi portfelli" Lillo tegutseb jälle.

                  Kommentaar


                    Näete, ei ole nii et väikestel erakondadel ei olegi võimalust. On küll! Valige julgelt, kasvõi kuradi EKRET, aga uusi tuuli on sinna riigikokku vaja ja ise soovitan jätkuvalt Vabaerakonda!
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Valin samuti EKRE või Vabaerakond. Ei huvita need lubadused ja vaated, sest neid ei jälgi niikuinii keegi - soovin lihtsalt, et uued tuuled hakkaks puhuma ja midagi siin poliitikamaastikul muutuks.

                      Kommentaar


                        Mis need uued tuuled siis MINU jaoks paremaks teeksid? Ajavad homod kappi ja hoiavad neegrid-kaltsud eemale?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Mis need uued tuuled siis MINU jaoks paremaks teeksid? Ajavad homod kappi ja hoiavad neegrid-kaltsud eemale?
                          Aa, et sa oled ka üks nendest ägedatest vendadest kelle arvates Eesti demokraatia, majanduse ja üldise heaolu põhimure on ikkagi see, et homod ikka kapis püsiksid? Uhke värk.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                            Aa, et sa oled ka üks nendest ägedatest vendadest kelle arvates Eesti demokraatia, majanduse ja üldise heaolu põhimure on ikkagi see, et homod ikka kapis püsiksid? Uhke värk.
                            cannumani küsimus on selles suhtes õigustatud, et üks nendest uutest selle "põhimurega" ainult tegelebki.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Ei, absoluutselt. Aga mul tõusevad iga kord ihukarvad püsti kui keegi valimistest rääkides peab oma valikult ainsaks ja põhiliseks kriteeriumiks ikka seda, kas ollakse kooseluseaduse poolt või vastu.
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Ja seejuures on mul täitsa suva kas nad on selle seaduse poolt või vastu.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X