Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 46
    Eesti jalgpall Kasutaja odralauk avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Nt Anzhi vs Raketa mängul lasi Boskin näpude vahelt Raketa võiduvärava sisse. Samas Mališauskas tegi Raketa väravas ikka väga hea mängu. Maccabi väravavaht tundub ka nõrgem kui teised, kuid kahjuks pole kõikde võistkondade väravahte näinud. Auguril kaks head väravahti, eriti Ošomkov.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Lgp. jalgpalliliit! Lõpetage ära see naljanumber ehk duublite süsteem eesti saalijalgpallielus. Ühest küljest on süsteem kordades segasem, kes-kus-millal võib üleval/all mängida. Teisest küljest tõmbab see ikka hullult masti maha klubidel ja mängijatel, kes tahaksid ka ehk osaleda saali jalgpallimeistrivõistlustel, näiteks teises liigas, aga pole mõtet neid paarikümneväravaseid pakke käia vastu võtmas, sest osades satsides pallivad ju Meistriliiga mängijad sees. Kõike paremat!

p.s. Pole mõtet öelda, et ainult 2 mängijat tohib, sest käib ka "meelega" alla regamine. Ühesõnaga, negatiivset on rohkem kui positiivset, viimast ma ei näegi, ausalt öeldes.

Miinused on juba igapäevased, aga erilised "maiuspalad" on sellised mängud:

http://www.jalgpall.ee/lprotocol.php...=S.%20II%20N/S

Täielik kino.
    Kapten Trumm

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Mar 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
    Lgp. jalgpalliliit! Lõpetage ära see naljanumber ehk duublite süsteem eesti saalijalgpallielus. Ühest küljest on süsteem kordades segasem, kes-kus-millal võib üleval/all mängida. Teisest küljest tõmbab see ikka hullult masti maha klubidel ja mängijatel, kes tahaksid ka ehk osaleda saali jalgpallimeistrivõistlustel, näiteks teises liigas, aga pole mõtet neid paarikümneväravaseid pakke käia vastu võtmas, sest osades satsides pallivad ju Meistriliiga mängijad sees. Kõike paremat!

p.s. Pole mõtet öelda, et ainult 2 mängijat tohib, sest käib ka "meelega" alla regamine. Ühesõnaga, negatiivset on rohkem kui positiivset, viimast ma ei näegi, ausalt öeldes.

Miinused on juba igapäevased, aga erilised "maiuspalad" on sellised mängud:

http://www.jalgpall.ee/lprotocol.php...=S.%20II%20N/S

Täielik kino.
    Mida sa virised siin foorumis, mine hala liidus selle teemaga. Palju väravaid teebki sellest mängust vähegi vaadatava.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Juri89 Vaata postitust
    Mida sa virised siin foorumis, mine hala liidus selle teemaga. Palju väravaid teebki sellest mängust vähegi vaadatava.
    Sa üldse point'ist aru said või mökitad niisama? Mis need väravad siia puutuvad? Või oled sa nii loll inimene, et arvad, et madalamate liigade tasemel ei osatagi väravaid lüüa?
    Kapten Trumm

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Mar 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
    Sa üldse point'ist aru said või mökitad niisama? Mis need väravad siia puutuvad? Või oled sa nii loll inimene, et arvad, et madalamate liigade tasemel ei osatagi väravaid lüüa?
    Mu point oli see, et, mida siin foorumis halised, tundub, et sa selline kapisolija, mine välja, mine liitu, võta julgus kokku ja räägi seal, kus asju otsustatakse.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Juri89 Vaata postitust
    Mu point oli see, et, mida siin foorumis halised, tundub, et sa selline kapisolija, mine välja, mine liitu, võta julgus kokku ja räägi seal, kus asju otsustatakse.
    http://foorum.soccernet.ee/showthrea...-toimub/page69

Sulle tundub, sina arvad...sa ära arva nii palju...mina olen seal liidus käinud rohkem oma elu jooksul, kui sina kusel, ponjal?

Hästi sobib su kohta Volkonski lause: "Parem olla vait ja näida idioodina, kui teha suu lahti ja hajutada kõik kahtlused!"
    Kapten Trumm

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Kui mõni Tallinna klubi (3-4 liiga) otsib kaitsjat (soovitavalt kesk), siis andke endast märku PS teel. Endast: 192cm / 99kg / "mõlemajalaline" / enda arvates mängin üle Harju keskmise .

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas art Vaata postitust
    Kui mõni Tallinna klubi (3-4 liiga) otsib kaitsjat (soovitavalt kesk), siis andke endast märku PS teel. Endast: 192cm / 99kg / "mõlemajalaline" / enda arvates mängin üle Harju keskmise .

Saalis on II liiga madalaim.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

paar päeva tagasi oli Ararati vs Eesti mäng, ega keegi Eesti koosseisu tea?

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

Boskin, Ošomkov - Anton, Arst, Nõmmiko, Minlibajev - Teino, Remmelgas, Rump, Tšernei - Antonov, Truusalu, Harutjunjan...üks mängija veel, kuid ei tea kahjuks, kellega tegemist.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Seis olla seal 3:3 jäänud ning koondise päästis Arsti pomm 15-lt meetrilt 0,8 sek. enne mängu lõppu... Kas Antonov ja Harutjunjan mängisid siis koondise eest, Ararati mängijatena? Ise mängu ei näinud.
    Kapten Trumm

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Saalis on II liiga madalaim.
    No aga Tallinnasse mõlemajalaline ja üle Harju keskmise ku-hu-gi ikka sobib ju!!!
    Kapten Trumm

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2011

Algupärane

Aratat vs Eesti Koondis 3:3
    Ararati kodukal ja FB on väravatest kokkuvõte. mõõda aega kuidas soovid, siis 0.8 sek audist mängida ja pealelöök 15m-värav, müstika!!! aga eks kohtunikud andsid endast parima... pealtvaatjad vilistasid koondise välja! Arst eksis penaltil- lõi väravast mööda
    Antonov ja Harutjunjan mängisid koondise eest. Araratil ka kaitses uued mehed, sisuliselt 2 ja 3 nelikuga tegid mida tahtsid. Pulkkinen oli väravas I poolajal, II poolajal vastavalt 2-3 väravavaht, sealt ka väravad.
    ei tea mida peatreener mõtleb, aga sellise mänguga kaugele ei jõua. Meistri- ja esiliigast võtta paremad nelikud ja tulemus muutuks? Auguri nelik oli tavapärasel tasemel, aga need kes saaliliigat ei mängi olid küll tühjad kohad väljakul...
    Aga ootame ära valikturniiri tulemuse ja siis oleme targemad.

Algupärane

Esiliiga X voor: TÜ BestCredit - Rummu Dünamo 7:5
    Kokkuvõte + video
    https://www.facebook.com/TYjalgpall

Meeskonnaliige Kasutaja CM avatar
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

On selgunud ML üleminekumängude osalejad. Nendeks on Tartu Raitwood ja Rummu Dünamo
    ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Noh, jõudsime ka playoffide juurde, aina huvitavamaks läheb. Kas on mingeit mõtteid huvilistel, kommetaarid või prognoosid. Vähe diskusiooni ajaks.

Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Suht info puudus on, keegi ei tea millal finaal mäng aseb leiab? Kas finaal mängu korraldab EJL või üks klubidest?

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Korraldab EJL ja tulistan hetkelt puusalt, aga mu arust finaal on 24 märts. Äkki urmar oskab täpsustada.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Korraldab EJL ja tulistan hetkelt puusalt, aga mu arust finaal on 24 märts. Äkki urmar oskab täpsustada.
    See 24. märts on vist karikafinaal, aga liigast ma täpselt ei tea, kui selguvad edasipääsejad, siis tuleb uus kalender.

Algupärane

Üks vanem liigamäng esiliigast, Nõmme BSC Triobet vs Starbunker Maardu kokkuvõte: http://www.youtube.com/watch?v=ajTr_jjLGlQ
    Nõmme BSC OlyBet
    www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
    www.youtube.com/c/NõmmeBSC

MIND Media Live Streaming services
    www.mind.ee

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •