320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saalijalgpalli 2012/2013.a. MV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    suhtumise asi...küsimusele oleks võinud küsimusega vastata, ehk isegi vähe huumorivarjundit sisse pannes, näit: Kui palju suure jalgpalli vaatamine ka maksab...? Muidugi tahan piletit osta!.., või midagi sellist...alati ei pea leinama hakkama, kui inimesel sulejope seljas on?
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      #17
      Enamus satsidel on miinuseks nende vv -d ! Kurb aga tõsi

      Kommentaar


        #18
        FC Starbunker Maardu - TÜ BestCredit 3:3
        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

        Kommentaar


          #19

          Lisatud uued vioded:
          TÜ BestCredit - Kliimaseade 7:4
          Aseri SK - TÜ BestCredit 3:7

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
            Enamus satsidel on miinuseks nende vv -d ! Kurb aga tõsi
            Ma natuke mõtlesin sellele ja ei saa aru, millest selline avaldus ? Niipalju, kui mina olen vaadanud, siis VV üldjuhul saali ML-is jama ei tee, pigem ikka platsi mängijad kipuvad mängu lõpupoole väsimusest lihtsaid vigu tegema. Ja nüüd kui iga satsi VV-d üle vaadata, siis mina küll ei näe, kes seal eriti nõrk oleks.... milliseid VV -te sa siis silmas pidasid ?

            Kommentaar


              #21
              Nt Anzhi vs Raketa mängul lasi Boskin näpude vahelt Raketa võiduvärava sisse. Samas Mališauskas tegi Raketa väravas ikka väga hea mängu. Maccabi väravavaht tundub ka nõrgem kui teised, kuid kahjuks pole kõikde võistkondade väravahte näinud. Auguril kaks head väravahti, eriti Ošomkov.

              Kommentaar


                #22
                Lgp. jalgpalliliit! Lõpetage ära see naljanumber ehk duublite süsteem eesti saalijalgpallielus. Ühest küljest on süsteem kordades segasem, kes-kus-millal võib üleval/all mängida. Teisest küljest tõmbab see ikka hullult masti maha klubidel ja mängijatel, kes tahaksid ka ehk osaleda saali jalgpallimeistrivõistlustel, näiteks teises liigas, aga pole mõtet neid paarikümneväravaseid pakke käia vastu võtmas, sest osades satsides pallivad ju Meistriliiga mängijad sees. Kõike paremat!

                p.s. Pole mõtet öelda, et ainult 2 mängijat tohib, sest käib ka "meelega" alla regamine. Ühesõnaga, negatiivset on rohkem kui positiivset, viimast ma ei näegi, ausalt öeldes.

                Miinused on juba igapäevased, aga erilised "maiuspalad" on sellised mängud:



                Täielik kino.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                  Lgp. jalgpalliliit! Lõpetage ära see naljanumber ehk duublite süsteem eesti saalijalgpallielus. Ühest küljest on süsteem kordades segasem, kes-kus-millal võib üleval/all mängida. Teisest küljest tõmbab see ikka hullult masti maha klubidel ja mängijatel, kes tahaksid ka ehk osaleda saali jalgpallimeistrivõistlustel, näiteks teises liigas, aga pole mõtet neid paarikümneväravaseid pakke käia vastu võtmas, sest osades satsides pallivad ju Meistriliiga mängijad sees. Kõike paremat!

                  p.s. Pole mõtet öelda, et ainult 2 mängijat tohib, sest käib ka "meelega" alla regamine. Ühesõnaga, negatiivset on rohkem kui positiivset, viimast ma ei näegi, ausalt öeldes.

                  Miinused on juba igapäevased, aga erilised "maiuspalad" on sellised mängud:



                  Täielik kino.
                  Mida sa virised siin foorumis, mine hala liidus selle teemaga. Palju väravaid teebki sellest mängust vähegi vaadatava.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Juri89 Vaata postitust
                    Mida sa virised siin foorumis, mine hala liidus selle teemaga. Palju väravaid teebki sellest mängust vähegi vaadatava.
                    Sa üldse point'ist aru said või mökitad niisama? Mis need väravad siia puutuvad? Või oled sa nii loll inimene, et arvad, et madalamate liigade tasemel ei osatagi väravaid lüüa?
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                      Sa üldse point'ist aru said või mökitad niisama? Mis need väravad siia puutuvad? Või oled sa nii loll inimene, et arvad, et madalamate liigade tasemel ei osatagi väravaid lüüa?
                      Mu point oli see, et, mida siin foorumis halised, tundub, et sa selline kapisolija, mine välja, mine liitu, võta julgus kokku ja räägi seal, kus asju otsustatakse.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Juri89 Vaata postitust
                        Mu point oli see, et, mida siin foorumis halised, tundub, et sa selline kapisolija, mine välja, mine liitu, võta julgus kokku ja räägi seal, kus asju otsustatakse.


                        Sulle tundub, sina arvad...sa ära arva nii palju...mina olen seal liidus käinud rohkem oma elu jooksul, kui sina kusel, ponjal?

                        Hästi sobib su kohta Volkonski lause: "Parem olla vait ja näida idioodina, kui teha suu lahti ja hajutada kõik kahtlused!"
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          #27
                          Kui mõni Tallinna klubi (3-4 liiga) otsib kaitsjat (soovitavalt kesk), siis andke endast märku PS teel. Endast: 192cm / 99kg / "mõlemajalaline" / enda arvates mängin üle Harju keskmise .

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas art Vaata postitust
                            Kui mõni Tallinna klubi (3-4 liiga) otsib kaitsjat (soovitavalt kesk), siis andke endast märku PS teel. Endast: 192cm / 99kg / "mõlemajalaline" / enda arvates mängin üle Harju keskmise .

                            Saalis on II liiga madalaim.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              #29
                              paar päeva tagasi oli Ararati vs Eesti mäng, ega keegi Eesti koosseisu tea?

                              Kommentaar


                                #30
                                Boskin, Ošomkov - Anton, Arst, Nõmmiko, Minlibajev - Teino, Remmelgas, Rump, Tšernei - Antonov, Truusalu, Harutjunjan...üks mängija veel, kuid ei tea kahjuks, kellega tegemist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X