Lehekülg 6, kokku 11 EsimeneEsimene ... 2345678910 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 201
    Administraator Kasutaja Tanel avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Elukutseline jalgpallur peaks ikka rohkem kestma kui 10min. Pealegi ega nendegi minutite jooksul mingit lauspressi ei tehtud. Eriti veel kohtumises, kus on teada, et pool meeskonda saab tuimalt v2lja vahetada. Natukenegi teravamaid liigutusi oleks ikka lootnud.
    Usun, et isegi väga kõrgelt pühendunud elukutselise jalgpallur oleks sellises situatsioonis mängimine harjumatu olnud. Ei saa unustada ka sdea, et võtmepositsioonidel mängisid alles esimest või teist hooaega täiega trenni tegevad mängumehed ning mitu meest, kes klubis stabiilselt ei osale. Pluss mängutempo vajab harjumist, nagu Lemsalu rääkis.

Antud oludes on ilmselt kõrbeinimesed palju targemad ka - rohkem harjunud kuumust kannatama pluss osavamad ka selles osas, millal pingutada. Ega seda mängu niisama keset päeva ei organiseeritud.

Poolik pressgi võis olla päris väsitav, kui vastane oma palli natukenegi liikuma sai. Kui vaatad esimest kümmet minutit, siis jõuti taklama ning võideti ka palle, aga pärast seda ei jõutud isegi nii lähedale, et vigu teha.

Isegi kui mehed peaks rohkem jaksama, siis reaalsus oli see, et ei jaksanud, mitte, et nad läksid lonkima platsile.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Ka minul jooksis peast läbi mõte, et mängu pärastlõunane aeg (15:30 nende aja järgi siis) ei olnud juhus. Sealkandis läheb muidugi kole kiiresti pimedaks, aga no ma usun, et nõnda rikas riik oleks selle ühe jalgpallimängu kestnud valgustuse kaasa toodud elektriarve ehk välja kannatanud
    Üsna tõenäoline, et mängu algusaeg oli samast kategooriast Fääride staadionivalikuga, väike strateegiline kavalus.

Ja selle kuumusele vastupidamise kohapealt - eks sama lugu ole kõrguste vahega ka ju. Ladina-Ameerika mägiriikides hävimisele kõrgustevahest vabanduse leidmine ei kõlaks ju kellelegi otsitud põhjendusena? Selge see, et aastaringsest +10-st parlaraki +30-sse mängima sattumine, sealjuures täistempoga rahvusvahelises mängus tõmbab lõõrid kinni. Ole sa siis proff või amatöör. Uruguai ei saanud meie koondisega märtsikuisel Coqil hakkama, ega's nad sellepärast amatöörid ole

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Elukutseline jalgpallur peaks ikka rohkem kestma kui 10min. Pealegi ega nendegi minutite jooksul mingit lauspressi ei tehtud. Eriti veel kohtumises, kus on teada, et pool meeskonda saab tuimalt v2lja vahetada. Natukenegi teravamaid liigutusi oleks ikka lootnud.
    Aklimatiseerumisest oled mdagi kuulnud?
    See peaks aega võtma 3-6 päeva. Vaevalt koondis nii kaua seal on olnud.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Kuulge, oli see nüüd üldse ametlik mäng, ehk et äkki ikka paar punkti teenisime ränkingusse? :P
    See kiri siin on all

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Ilmud alati koondise mängude ajal foorumisse ja postitad ainult negatiivselt.
    Kui see pole trollimine siis, mis see on siis?
    Ma räägin lihtsalt asjadest nii nagu need on. Kui siin nimetatakse taktikaks seda kui läbi ussimunni tehtud imelikud vahetused (tavaliselt alati ühed ja samad vaehtused ala Puri-Purje jne jne) teevad mängu ära ja pärast on lõpp hea, kõik hea ja Tarmo on kuningas siis on asi väga valesti.
    Meeste kohta pole öelda miskit, hea et Anier värava kirja sai.

Nii, et ärge trollige siin sellegha, et Tarmo on hea treener.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Selge on ka see, et 90% treenereid ei oleks pannud Rähni lõpus ründesse. Rüütli aga pani, seega võib kiita küll.

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Selge on ka see, et 90% treenereid ei oleks pannud Rähni lõpus ründesse. Rüütli aga pani, seega võib kiita küll.
    Kuhu Sina siis oleks Rähni lükanud mängus? Viiendaks kaitsjaks?
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Huviline Kasutaja Meintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas baller Vaata postitust
    Ma räägin lihtsalt asjadest nii nagu need on. Kui siin nimetatakse taktikaks seda kui läbi ussimunni tehtud imelikud vahetused (tavaliselt alati ühed ja samad vaehtused ala Puri-Purje jne jne) teevad mängu ära ja pärast on lõpp hea, kõik hea ja Tarmo on kuningas siis on asi väga valesti.
    Meeste kohta pole öelda miskit, hea et Anier värava kirja sai.

Nii, et ärge trollige siin sellegha, et Tarmo on hea treener.
    Pole öelnudki seda. Lihtsalt olen tähele pannud, et postitad alati siis kui koondisel kehvasti läheb ja mingit positiivset postitust pole sinult tulnudki

E:Koondis 2008-2012 pole ju ainuke võistkond mille juures Rüütli on korralikult mängima pannud. Kas Levadia ajad Eesti 2000.aastal on juba meelest läinud?

Professionaal Kasutaja Kaurr avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jeeg Vaata postitust
    Kuulge, oli see nüüd üldse ametlik mäng, ehk et äkki ikka paar punkti teenisime ränkingusse? :P
    See vist oli mitteametlik kui õigesti mäletan.

Aga lõpp hea , kõik hea , võit tegi tuju heaks.

Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Võiks juba aru saada, et kui võistkond kuulub Fifa edetabelisse saab alati punkte.

Huvitav, et mul Anieri värava ajal ei olnud mingeid erilisi emotsioone ja oli nargu kerge šokk

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kaurr Vaata postitust

Aga lõpp hea , kõik hea , võit tegi tuju heaks.
    mis mõttes mitte ametlik? Mängiti kuskil poe taga?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
    ametlik mäng mitteametlikul mängupäeval

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Enamus treenereid poleks hakanud Rähni enam sisse lükkamagi.

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Enamus treenereid poleks hakanud Rähni enam sisse lükkamagi.
    Kui mees on lubanud kõigle mänguaega ja siis jätab ikkagi Rähni pingile - pigem ikka ei, eksole.
    Või noh, võib ju kiita et Rüütli tegi ainuvõimaliku valiku, aga kas siis nii lahjaks me peamegi teda? Et kiidame asjade eest, mis on päevselged.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Professionaal Kasutaja keemiainsener avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Kui mees on lubanud kõigle mänguaega ja siis jätab ikkagi Rähni pingile - pigem ikka ei, eksole.
    Või noh, võib ju kiita et Rüütli tegi ainuvõimaliku valiku, aga kas siis nii lahjaks me peamegi teda? Et kiidame asjade eest, mis on päevselged.
    Mina tõlgendasin 'annab kõigile mänguaega' nii, et Rähn saab siis AÜE vastu platsile, lihtne.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Mäng meenutas veidi Eesti - Itaalia 1:2 mängu, kus üks meeskond läks juhtima ja kõik oli justkui normis, aga siis lõi teine eimillestki kaks väravat ja võitis.

Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

AÜE peaks teoorias Omaanist nõrgem olema. Lisaks on veel inimlikum temperatuur (mäng toimub ju õhtul) ning saadakse enamvähem põhikoosseisua mängida.

Võiks veidi rohkem väravaid oodata

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Mäng meenutas veidi Eesti - Itaalia 1:2 mängu, kus üks meeskond läks juhtima ja kõik oli justkui normis, aga siis lõi teine eimillestki kaks väravat ja võitis.
    Krt ma ei usu seda mida ütlen,aga esimest korda olen EJL=flora kaitseingliga nõus
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Kokkuvõttes sain ma isiklikult siiski positiivse emotsiooni. Terve päev olen muigelsui olnud ja mõelnud kui uskumatult see võit tuli

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Debütantidest rääkides sai Kallaste minu arust hästi hakkama ja üks arvestatav mees on kaitses juures. Mööl ja Antonov pigem põrusid.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud