Lehekülg 9, kokku 80 EsimeneEsimene ... 56789101112131959 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 1600
    gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Kalevis saab
    Koerus saab ka ,aga me ei ole veel ML jõudnud!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Tegelt ei ole ju probleem internetis ega FB ega ilmselt ka piletihinnas. Alustada võiks ju kasvõi sellest samast foorumist siin, kus on tuhandeid kasutajaid, kuid ML käib vaatamas u 10%. Miks?
    Ma ei tea miks nii palju käib.

Aga miks ei käida?

1) ML on igav
    2) Ilm on tihti pask
    3) Inimene on laisk ja ei viitsi ennast staadionile vedada
    4) Alati on midagi muud teha.

Nüüd see narkovärk tõi vähe seksi juurde aga hetkel kahjuks paus liigas. Nüüd peaks mängijad mingi tuntud tibidega (mingi anu saagim, Ines, Maarjal-Liis Ilus, igasugu superstaarid ja tähed) ka sebima ja igale poole telesse ronima. Rohkem meedia tähelepanu, rohkem huvi.

Edasi siis juba võiks näiteks paari kuu tagant välja tulla mingi klubikaaslase naise põrutamine ja prosti teemad.

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Nüüd peaks mängijad mingi tuntud tibidega (mingi anu saagim, Ines, Maarjal-Liis Ilus, igasugu superstaarid ja tähed) ka sebima ja igale poole telesse ronima. Rohkem meedia tähelepanu, rohkem huvi.
    Ithaka on kinni. http://www.ohtuleht.ee/477207

U21
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Myrgel Vaata postitust

Toitlustus
    Siin on küll tegemist isereguleeriva haruga. Kui käib keskmiselt 2000 inimest mängul, küll siis tasub ka vingemaid rooge pakkuda. Keegi ei hakka wokipanne ja šašlokigrille 10 kliendi pärast välja tooma. Samas elementaarne on alati olemas olnud, vähemalt pealinnas: õlu, tee, kohv, pirukad, karastusjoogid. Kõige stabiilsem ja eeskujulikum oli sel aastal Tallinna Kalev, kelle mängult sai isegi sellist haruldust osta, nagu seda on rukkileivaga hamburger. Friikatest rääkimata.
    Tallinna Kalevi puhul.
    Mina andsin Tallinna Kalevile sõna, et Teie mängudel saab süüa. See oli minu risk.
    Sõbrale andsin haagise kust seda serveerida, Põltsamaa Felix andis minu soovil supid soodsamalt, et jalkasõbrad saaks alati suppi ja soodsalt.(olen ise ka ettevõttega seotud)
    Sõber mind alt ei vedanud ja jäi hooajaga väga rahule ja teeks seda ka edaspidi.
    Korra pakkusin ka seda Meistrile aga sealt ei vastatud!
    Taavi

God Is a Kurat Kasutaja Ramm avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Ma ei tea miks nii palju käib.

Aga miks ei käida?

1) ML on igav
    2) Ilm on tihti pask
    3) Inimene on laisk ja ei viitsi ennast staadionile vedada
    4) Alati on midagi muud teha.
    Punkt 1 ja 4 käivad minu kohta. Tavaliselt olen eelmiste hooaegadel mingi 1/3 mänge vaadanud aga see hooaeg ma ütlen ausalt - 0%. Miskipärast ei tõmba see kohalik jalgpall, ainukesene mida oleks soovinud on 1-3 koha satside omavahelised mängud AGA pidevalt pole ma internetis seoses kiire elutempoga ja noh unistada ju võib,et kuskil tänavatel näen reklaami või raadios kuuleks mõnest mängust (va kalju?)...

Suurim miinus mida mina näen on see,et ma ise pean tundma huvi millal ja kus mingi mäng toimub.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

aasta või kaks tagasi loodi ju ejl poolt mingi meistriliiga promomis tiim ja keegi pidi seda isegi juhtima. peale tv6 reklaami midagi pole näinud

Asjahuviline Kasutaja saiaiai avatar
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Mul see pileti hind hinge peal. Mina leian,et nii öelda juhu külastaja jaoks on pilet 5 euri kallis mis kallis. Tavalised paar sada fänni on nõus selle välja käima (enamus siiski facebooki attendi või hooaja piletiga odavamalt) kuid inimesele tänavalt keda staadionile meelitada on see liig. Ei käi ju ka teist keegi lambist 5 euri välja asja eest milles te väga kindlad ei ole?! Igakord, olles kutsunud nii öelda uut inimest tutvuma Meistriliigaga olen jõudnud peale halva ilma väite edukat pareerimist hinnani. Ja siis enam taevas nii pilvitu pole. Okei inimesed on küll staadionile tulnud ( saanud väikse emotsiooni ja väikse külmetuse), kuid tundub, et mitte piisava, et järgmine kord 5 euri letti panna. Staadionil käimise harjumus võtab aega, kuid kui iga kord 5 eurine summa letti panna siis kaldun arvama, et enne saab otsa raha kui aeg. Oma nainegi ( telekast ikka vaatab vutti ) leidis üks päev, et tuleb minuga mängu vaatama. Okei. Lahe. Pilet on ka? VIIS Euri?! Tegelt!!! Naine leidis, et selle raha kulutab ta endale loomu pärasemalt . Mida iganes suurt ta sellega siis ette võttis kuid point on selles , et staadionile ta ei jõudnud ja ei jõu ka edaspidi. Ühesõnaga jõudsin sinna, et pileti hind ei tohiks lisaks sitale ilmale jne... olla teguriks, mille pärast inimesed staadionile tulemata jätavad. 5 euri pärast miskipärast paljud jätavad , kuigi tegelt see neid ju palju vaesemaks ei teeks.
    No ja kui ma järgmine kord siiski naisega staadionile jõuan siis ei tahaks talle vastust võlgu jääda, kui ta küsib kes on number 4.
    Piiluks vaikselt kava ja leiaks number 4 tagant mängija nime

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

nii kaua kui te siin suht sekundaarsete probleemidega tegelete ja võitlete ei muutu siin midagi. pange end ükskord tavainimese seisukorda- küsige temalt lihtne küsimus- miks te pole siiani jõudnud staadionile vaatama Eesti Meistriliiga mänge ja te saate vastuse.
    Catalunya is not Spain!

4NC Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Nüüd see narkovärk tõi vähe seksi juurde aga hetkel kahjuks paus liigas. Nüüd peaks mängijad mingi tuntud tibidega (mingi anu saagim, Ines, Maarjal-Liis Ilus, igasugu superstaarid ja tähed) ka sebima ja igale poole telesse ronima. Rohkem meedia tähelepanu, rohkem huvi.
    Konsa paari aasta pärast kongist välja saab, siis kuhugi jääle tantsima saata ja olemas.
    - \\\\\\\\\\\\ R A K V E R E - JK - T A R V A S //////////// -

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Andres. Vaata postitust
    Konsa paari aasta pärast kongist välja saab, siis kuhugi jääle tantsima saata ja olemas.
    Sõltub ka sellest, kas ta on siis Einar Konsa või Oliver Narkonsa edasi.

saiaiai'l on hea point tegelikult. Kui pidurdavaid tegureid on palju, siis ei peagi need eraldi võttes suured pidurid olema. Ja nüüd tuleks mitteväisavatelt jalkafännidelt uurida, mis neid tegelikult takistab. Tegelikult võib ju alustada ka siit foorumist, kui keegi ütles puusalt, et vaid 10% sakkernetlastest käib ML mängudel.

Reklaamiga on nii, et seda tuleb teha seal, kus sellest kasu on. Vikerraadiot vist noored väga ei kuula tänapäeval? Facebook, TV, jumbotronid, kasvõi plakatid ühikates-õppeasutustes ehk noorte kogunemiskohtades on küllalt efektiivsed, ma arvan. Ja just noorte, sest neid annab veel ümber konverteerida, neil on kambavaim ja nemad on valmis külma, vihma, tuult ja lõõska trotsima. Vanemad inimesed teavad ise ka, et mäng toimub, tulevad kohale ja konstateerivad apjätt barabantšik.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Paljud siin räägivad et käivad klubi "õige" fännina oma klubi mänge vaatamas ükspuha mis ilmaga ükspuha mis staadioni tingimustes. Kui vaadata aga mängude pealtvaatajate arve tekib küsimus- kas need, kes klubis ametlikult kirjas on, kõik klubi funktsionäärid, kõik mängijad ja noormängijad, on ikka oma klubi eest? Kui kõik need klubiliikmed tuleksid oma klubi kodumängule kas meil siis tõesti oleksid pealtvaatajate numbrid alla 100? Ehk kui klubi siin räägib, et ei suuda atmosfääri tekitada staadionil, siis äkki tuleks ikka enda klubi sisse vaadata ja hinnata oma reaalseid võimalusi olukorra muutmiseks.
    Kui ma näen hetkel täieliku kõrvaltvaatajana, et näiteks mingil mängul on 25-40 pealtvaatajat, siis millise signaali ma saan klubist? Klubi tegelikult ei huvita oma fännid. Isegi klubi enda liikmeid ei huvita klubi käekäik. Noored vist käivad ainult mingi klubi trennis, aga tegelikkuses neid klubi esindusmeeskonna mängud ei huvita, ei huvita klubi üldse. Kas nad üldse teavad kes esindusmeeskonnas mängivad? Kas neil on esindusmeeskonnast iidoleid?
    Catalunya is not Spain!

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Pole kunagi ühegi klubi liige olnud, aga Tammeka mängude ajal on tihtipeale näha jalkamundrisse riietatud noorsante ja neidusid, kel on samas ajaaknas endal trenn, mäng või koguni võõrsilmäng. Tõenäoliselt siis teistel klubidel niisamuti, et ML mängu ajal esindatakse klubi värve mujal.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

U21 Kasutaja HABE avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Pileti hinnaga on see, et Eesti inimene on kooner!!! Käib poes, vingub, et kõik on kallis. Käib väljas, vingub et on kallis. Jootraha
    kelnerile ei jääta enamasti jne.

Vanad koondise mängijad on tulnud tagasi Meistriliigasse mängima aga publiku numbrid ei tõusnud ju. Neemelo, Bärengrub, Šišov, Terrehov jne.

EJL on kamp jutumehi nagu näha. Meistriliiga promo inimesed on aga neist pole MITTE MIDAGI KUULDA. 1 küsistlus koondise mängul tehti aga muidu on vaikus. Tehke suurelt ja avalikult internetis, võtke Soccernet.ee ja a la Delfi taha ning vaadake, mida inimesed ise vastavad.
    Reklaami on teinud TV6, Kalju, Kalev reklaamis oma 1 suurt mängu, Leva reklaamis narko mängu, Tammeka natukene tartu linnas, Kure jagas korra pileteid linna peal, Starmanni vutipäevi reklaamiti. That it. Rohkem midagi.
    Vähem möla, rohkem tegusi!

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas HABE Vaata postitust
    Pileti hinnaga on see, et Eesti inimene on kooner!!! Käib poes, vingub, et kõik on kallis. Käib väljas, vingub et on kallis. Jootraha
    kelnerile ei jääta enamasti jne.
    Eesti inimesega on üldjuhul see asi, et tal pole lihtsalt seda üleliigset raha, oo miljonär. Enamus eestlasi elab palgapäevast palgapäevani ja kui just ülemäära kodust vutti ei fänna, siis ega ma ei näegi ühtegi reaalset põhjust, miks ta peaks selle viis eurot Meistriliigale kulutama.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Futboliit Kasutaja Myrgel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    Paljud siin räägivad et käivad klubi "õige" fännina oma klubi mänge vaatamas ükspuha mis ilmaga ükspuha mis staadioni tingimustes. Kui vaadata aga mängude pealtvaatajate arve tekib küsimus- kas need, kes klubis ametlikult kirjas on, kõik klubi funktsionäärid, kõik mängijad ja noormängijad, on ikka oma klubi eest? Kui kõik need klubiliikmed tuleksid oma klubi kodumängule kas meil siis tõesti oleksid pealtvaatajate numbrid alla 100? Ehk kui klubi siin räägib, et ei suuda atmosfääri tekitada staadionil, siis äkki tuleks ikka enda klubi sisse vaadata ja hinnata oma reaalseid võimalusi olukorra muutmiseks.
    Kui ma näen hetkel täieliku kõrvaltvaatajana, et näiteks mingil mängul on 25-40 pealtvaatajat, siis millise signaali ma saan klubist? Klubi tegelikult ei huvita oma fännid. Isegi klubi enda liikmeid ei huvita klubi käekäik. Noored vist käivad ainult mingi klubi trennis, aga tegelikkuses neid klubi esindusmeeskonna mängud ei huvita, ei huvita klubi üldse. Kas nad üldse teavad kes esindusmeeskonnas mängivad? Kas neil on esindusmeeskonnast iidoleid?
    Duubeldan! Siin vahepeal oli suur hala, et lapsevanemad peavad oma klubis mängivaid noori mängule pallipoiste tööle transportima. Kui see tegevus juba nii raske on siis mida veel publikuks olemisest rääkida.

Samas võib suhteliselt julgelt väita, et noorte side klubiga on Kaljul ML üks paremaid. Paljud noormängijad on regulaarsed mängude külastajad. Nad ainult ei ole kohal vaid ka sektoris aktiivselt kaasa elamas. Oleme Pantrite poolt poisse fänluses julgustanud ja teinekord isegi utsitanud. Osad, nagu näiteks Viinalass, on pantrite seas juba legendaarseks saanud. Samuti on tribüünidel istumas näha ka poiste emasid-isasid.

Mõni nädal tagasi küsis 00 väljalaske noortetreener, kas oleksime nõus oma fännimeeskonnaga poiste vastu ühe kontrollkohtumise tegema, ennem kui poistel esimene täisplatsi hooaeg tuleb. Olime meeleldi nõus. Kuid niisama kõksimise asemel otsustasime poistele natukene vutiglämmi ka pakkuda. Tegime üritusele promo, kutsusime esindusmeeskonna mängijaid vaatama, fotograafi pildistama, klubi presidendi vilistama ja TV3 kaamera kogu seda lõbusat üritust kajastama. Hiljem on noortelt tagasiside väga positiivne olnud. Lisaks on paljud tulnud Pantrite kommuuni liikmeks. Poisid panid oma satsist kokku südamliku video, kus kasutasid sellelt mängult võetud lahedaid pilte. Kõik need on väiksed sammud, aga iga sellise liigutusega tulevad noored ja nende vanemad klubile lähemale. Vägisi kedagi publikuks ei vea, isegi kui sa ise klubi eest mängid.

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Ka meil on noored võrdlemisi asjalikud ja häälekad.
    Keegi pole neid sinna vägisi viinud või meelitanud, poisid on täitsa ise huvi näidanud ja kamba kokku ajanud.
    Lisatud Pildid Lisatud Pildid

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

tõe huvides olgu märgitud, et ka näiteks Levadia lapsi on tribüünil mitu korda silma ja kõrva jäänud.

iseküsimus on nende kolme näite põhjal nüüd see, kuhu kaovad need vahepealsed aastakäigud kümnendast-kaheteistkümnendast eluaastast ülespoole.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Liitus foorumiga
    Nov 2006

Algupärane

Leppisime siis kõik kokku, et 5 euri on liiga palju ML mängu eest? Enamus paistab sinna poole tüürivat.

Liitus foorumiga
    Nov 2006

Algupärane

Eks suhtumine algab ka meist enesest. Ettepanekule väärtustada Eesti klubivuti pallureid oma alajaotusega vastati järgnevalt:

Eraldi foorum ainult nende mängijate jaoks on mõttetu ja jääks ilmselt väga tühjaks. Neid mängijaid, kellest regulaarselt arutada on midagi, on väga vähe.

ML ja Esiliiga peale on kokku ca 260 mängijat. Seda on kordades rohkem kui välismaal mängivaid pallureid. Aga ometi leitakse, et ennem ei ole nendest mitte midagi arutada, kui nad välismaale kolivad. Miks? Mis signaali saadab see mängijatele endile, kes on paljud ka aktiivsed foorumi lugejad. Ikka selle, et siin mängid oled mõtetu - välismaale kolid siis oled tegija!

Kure puurilukk Lavrentjev sai oma teema alles peale peale marginaalsesse Norra kolmanda liiga klubisse kolimist. Kas ma olen ainuke kellele selline suhtumine vastukarva on? Järjekordne näide, et me saaksime ka ise palju ära teha, et kohaliku klubivutti väärtustada, aga mingil põhjusel me seda ei soovi.

JK Suema/Cargobus Kasutaja rauulo avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Eks suhtumine algab ka meist enesest. Ettepanekule väärtustada Eesti klubivuti pallureid oma alajaotusega vastati järgnevalt:

Eraldi foorum ainult nende mängijate jaoks on mõttetu ja jääks ilmselt väga tühjaks. Neid mängijaid, kellest regulaarselt arutada on midagi, on väga vähe.

ML ja Esiliiga peale on kokku ca 260 mängijat. Seda on kordades rohkem kui välismaal mängivaid pallureid. Aga ometi leitakse, et ennem ei ole nendest mitte midagi arutada, kui nad välismaale kolivad. Miks? Mis signaali saadab see mängijatele endile, kes on paljud ka aktiivsed foorumi lugejad. Ikka selle, et siin mängid oled mõtetu - välismaale kolid siis oled tegija!

Kure puurilukk Lavrentjev sai oma teema alles peale peale marginaalsesse Norra kolmanda liiga klubisse kolimist. Kas ma olen ainuke kellele selline suhtumine vastukarva on? Järjekordne näide, et me saaksime ka ise palju ära teha, et kohaliku klubivutti väärtustada, aga mingil põhjusel me seda ei soovi.
    Võtad seda asja natuke liiga mustvalgelt. Tegelikult on asi natuke lihtsam - kui pallur välismaale mängima läheb ja keegi tema kohta foorumis midagi kirjutada soovib, siis tulebki ju vastavale mängijale eraldi teema teha, Meistriliiga mängijate kohta räägitakse aga üldjuhul tema klubi teemas. Ei ole vaja nii suurt tonti näha kohas, kus seda ei ole.
    Newton Heath 1878

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud