320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    U-16 poisid on tublid. Aga kas see torge kahandab kuidagi siin toimuva arutelu väärtust kuidagi?
    Meedia pole märganud, ütled sa - aga kas EJL ise on meediat teavitanud sellest? Või piisab kaheksast reast + statistika EJL kodulehel all paremas nurgas?
    Kahjuks on see jah nii, et isegi suured jalgpallifännid ei tea paljustki, mis meie vutis toimub, midagi. Aga ma teen siiski vaid oma tööd ja püüan seda korrektselt teha, samas ei ole ma igasugusteks imedeks võimeline. Nüüd vähemalt need, kes siin sõdivad, teavad sellest mängust midagigi, muuseas sain ka koosseisud sinna.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas janiion Vaata postitust
      Kui Lindpere mängiks Levadias järgmisest hooajast, saab Maarjamäe klubi paljude jaoks hoobilt lemmikuks ja publikunummer tõuseks lakke.
      Vaevalt!

      See toimuks ainult sellisel juhul, kui Lindpere läheks Kaljusse. Saaks selliseid lapsfänne juurde. Levadiat nüüd keegi vaevalt seepärast fännama hakkab.

      Levadia fänlusest uuel hooajal nii palju, et paraku tundub, et Infonet on uus vana-Levadia. Levadia fännid ja potensiaalsed fännid lähevad üle Infoneti rüppe, sest kõik Lasnamäe pallurid on sinna kolinud.

      Identideetita Levadial saab tuleval hooajal olla üldse kõige raskem fänne leida.
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        U-16 poisid on tublid. Aga kas see torge kahandab kuidagi siin toimuva arutelu väärtust kuidagi?
        Meedia pole märganud, ütled sa - aga kas EJL ise on meediat teavitanud sellest? Või piisab kaheksast reast + statistika EJL kodulehel all paremas nurgas?
        Järelteadet pole olnud, pole olnud ka eelteadet ja pole tegemist piisavalt ägeda sündmusega, et EJL seda nt FBs kajastaks, mida ajakirjanikud tõenäoliselt isegi jälgivad. Noh, kodukast ei räägi üldse.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas janiion Vaata postitust
          Me ei saa kuidagi meelitada fänne klubi juurde nänniga. Inimesel peab juba olema huvi jalgpalli vastu
          Kas just nännina on õige sõna, aga klubid ja kasvõi selle fännid saavad teha vägagi palju. Kui ma toon näiteks Kalju fännklubi, siis väga paljude puhul ei ole nemad leidnud jalgpalli ja Kaljut, vaid pigem on jalgpall ning Kalju leidnud just neid. Ehk vähemalt kolmandik meie sektorist on sellised, kelle kokkupuude jalgpalliga on piirdunud kehalise kasvatuse tunnist ning varasem huvi mängu vaatamise, veel vähem fännamise vastu on olnud olematu. Nüüd on need inimesed aga 1000x kõvemad jalgpallifännid kui keskmine Jalgpallihaigla "käin aastas 6x mängul, olen hullult suur jalgpallifänn" liige.

          Kommentaar


            #65
            Suured tänud jällegi

            Siit koorub midagi põnevat. Ma tegelikult tahaks nüüd ka kuskile pöörduda ja paluda ümarlauda (võib ka kandiline olla, ma pole eriti nõudlik). Ma tahan näha neid, kes asju teevad ja neid, kes neid asju fännavad. Klubijalgpalli arendamine peaks toimuma ju koostöös, sest me armastame jalgpalli. Jah, me armastame ka oma meeskonda, aga kindlasti saaks palju enam korda saata koos, kui omaette salaja sepitsedes. Ühest küljest arusaadav- kõik tahavad olla teistest paremad, etemad, innovatiivsemad, tublimad jne. Aga, kui sa oled 1,95 pikk 25-aastane mehemürakas ning sinu vastasteks on lasteaia lapsed, siis ei saa ju end kuigi võimsana tunda...või mis? Teisest küljest oleks vaja luua mingigi ühtlasem baas, kus hakata siis oma võitlusi pidama, kes on parem ja innovatiivsem.
            Lõppkokkuvõttes võidaksid sellest mitte ainult "mahajääjad" vaid ka need, kes ees rühivad. Mida rohkem on fänne igal tiimil, seda rohkem on inimesi mängul, seda suuremat hulka inimesi hakkab asi huvitama, seda suurem hulk inimesi loeb jalgpalli uudiseid, seda rohkem kirjutatakse jalgpallist, seda suurem hulk inimesi räägib asjast oma sõbrale, seda suurem hulk sõpru hakkab käima mängudel, seda suurem hulk inimesi on mängul, seda suuremat hulka inimesi hakkab asi huvitama...no saate aru.

            Ärge öelge, ma tean, et ma olen naiivne
            “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Ehk vähemalt kolmandik meie sektorist on sellised, kelle kokkupuude jalgpalliga on piirdunud kehalise kasvatuse tunnist ning varasem huvi mängu vaatamise, veel vähem fännamise vastu on olnud olematu. Nüüd on need inimesed aga 1000x kõvemad jalgpallifännid kui keskmine Jalgpallihaigla "käin aastas 6x mängul, olen hullult suur jalgpallifänn" liige.
              Kus see aparaat asub, millega saab mõõta, kui kõva jalgpallifänn keegi on?
              Kas see aparaat ütleb ka seda, kes on tennisepublik?
              See" mul-on-suurem-kui-sul " jutt on naljakas. Need nn 1000 korda kõvemad fänni moodustavad niigi väiksest publikuarvust marginaalse osa. Seni kuni teid pole rohkem, kui tennisepublikut võiksite veidi vaiksemalt võtta(teemal kui kõva fänn keegi on).
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                #67
                See jutt on küll nüüd selline vanasti oli muru rohelisem ja taevas sinisem, aga ikkagi: äkki on tänapäeval siiski liiga vähe intriige ja sellist "verist" vastandumist liigas?

                Vanasti oli mul nii mõnigi sõber, kes Flora tegudele kaasa elas ja Oper-Zelinski väravatest rääkis, neist ei huvita tänapäeval enam kedagi kodumaine vutt. Siis oli kõik kuidagi must-valgem: Flora vs Lantana-Sadam-Norma ja hiljem Flora vs Levadia. Sellise kaaluga derbysid enam pole. Mängud Levadiaga ja Kaljuga on küll toredad, aga esimesega sellist päris vihast ja verist vastasseisu ka enam pole ning Kaljuga pole veel ehk kujunenud nad sellisteks. Viimasega on muidugi potentsiaal selleks täitsa olemas.

                Ülikoolilinnas oli veel Tammeka-Merkuur vastasseis, kus 800-900 pealtvaatajat. Kus need 800-900 nüüd Tartus kadunud on? Kokkuvõttes oli ju publikuhuvi ka siis leige, aga vähemalt oli mänge, kuhu tuldi kohale mängu enda, mitte Getter Jaani hääle pärast.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  #68
                  Lugedes nahpea mõtet, et üks probleem publiku vähesuses võib olla, et Eesti jalgpallis puuduvad nö "staarid". Keegi kes oleks iidoliks ja kellele saaks alt ülesse vaadata. Kelle pärast minna staadionile mängu vaatama. On ju enamus klubisid nö anonüümsed ja koosseisud ning nimed vahetuvad pea iga hooaeg kardinaalselt.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Lugedes nahpea mõtet, et üks probleem publiku vähesuses võib olla, et Eesti jalgpallis puuduvad nö "staarid". Keegi kes oleks iidoliks ja kellele saaks alt ülesse vaadata. Kelle pärast minna staadionile mängu vaatama. On ju enamus klubisid nö anonüümsed ja koosseisud ning nimed vahetuvad pea iga hooaeg kardinaalselt.
                    Eks see jää paratamatuseks seni, kuni Eesti Meistriliigas palliva palluri esmaseks unistuseks on "välja saada"

                    Minu meelest oleks ülikõva ja kindlasti tooks inimese-paar staadionile, kui karjäärilõpumehed-koondislased tuleks koduliigasse mängima. Praegustest võiks vast nimetada Raio, Stjopa, varsti Rähn ja Sanja. Kurat, kui Pareiko viitsiks peale karjääri lõppu paar aastat mõne Meistriliiga klubi väravasuul toimetada, siis ma oleks iga jumala mäng kohal nagu viis kopsi ja ei küsiks kah, et mis klubi... Kui Floral just mängu poleks samal ajal. No kujutage ise ette Pareiko temperamenti Meistriliiga mängus... Intriigid! Skandaalid! Mänguilu!

                    See kõik ei tähenda muidugi, et ML peakski ainult ekskoondislastele ja vanakestele tuginema, see hammustab mingil hetkel. Aga sellist mõõtu staarid võiks ju vähe huvi kergitada küll, ei?

                    Unistused, unistused

                    Kommentaar


                      #70
                      millegi pärast on raske näha, et ka need nimed tooksid kedagi statkale, kes seni sinna teed leidnud ei ole. aga ega mingit imevitsa pakkuda küll ei oskagi, mis asjad paugust liikuma paneks.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        millegi pärast on raske näha, et ka need nimed tooksid kedagi statkale, kes seni sinna teed leidnud ei ole. aga ega mingit imevitsa pakkuda küll ei oskagi, mis asjad paugust liikuma paneks.
                        No maakondade vahelistes madinas sai Pärnu oma publikunumbriks ~700-800. Usun, et Raio nimi üksinda tõi juba 500.

                        Pärnu Linnameeskonna enda selle hooaja suurima publikuarvuga mänguks kogunes 210 (seda hooaja alul).

                        Kommentaar


                          #72
                          maakondade vaheline mäng oli midagi muud ka kui on reamäng meistriliigas.

                          Kommentaar


                            #73
                            Üsna mõistatus on see publiku meelitamine küll. Kokkuvõttes võibki öelda, et rahvast lihtsalt ei huvita, ei koti, rahvas on laisk nagu raibe. Mis aga ei tähenda, et klubid, EJL ja fännid ei peaks aina rohkem ja rohkem hambad ristis kihutustööd tegema. Ja selles soovin ma kõikidele asjaosalistele edu!

                            FC Kuressaare publikunumbrid võivad algaval hooajal aga drastiliselt veelgi kukkuda kuna Linnastaadion pidavat nüüd remonti minema ja kodumängud peetakse linnast eemal Salme staadionil.

                            Kommentaar


                              #74
                              Ma ei oska siin tsiteerida kedagi ja ei viitsi köiki postitusi uuesti läbi lugeda, aga paar mötet.

                              Miks käiakse koondise mängudel, aga mitte liigamängudel? Sest koondise mägnud on normaalsetel päevadel ja kellaaegadel. Meistriliiga mängud on laupäeval kell 14 või 15 ja tavaline tööinimene ei taha suvel linnas passida, et keset päeva jalgpalli vaatama minna vöi siis oma päeva killustada keskpäevase jalgpalliga. Kindlasti on erandeid, näiteks nagu markofkin. Ei saa kindel olla, aga kas tööpäeva öhtutel ei oleks lootust suuremale publikule? Vöimalik muidugi, et tegu on minu veidrusega

                              Tunnistan, pileti hind 5€ on kallis. Jajah, kino- vöi kontserdipilet on kallimadki, aga need ei ole päris vörreldavad.

                              Liigas on vaja intriigi ja seda pakuvad Flora-Kalju-Levadia mängud. Ülejäänud amatööride siblimine ei suuda kuidagi huvi tekitada. No ei suuda noh.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                                maakondade vaheline mäng oli midagi muud ka kui on reamäng meistriliigas.
                                Seda kindlasti, Lääne-Virumaal ei huvitanud see maakonna värk pea et kedagi. Tavalisel liigamängul ka hulga rohkem rahvast. Tõenäoliselt tulenes see sellest, et promo oli minimaalne, kui mitte olematu, ja ka koosseis üldisest tagasihoidlikum (osa põhimehi puhkas).
                                Aga samas ei saa eitada, kui mõni Piiroja kaliibriga vend liigas mängiks, oleks publikuarv ikka suurem. Mitte küll nii drastiliselt, aga mõju avaldaks.

                                Väga lamp näide, aga mõtle kui Kruglov mängiks näiteks Tarva eest. Usun, et pv iga mängu keskmine võiks tõusta vähemalt 20 võrra automaatselt.

                                Valisin Kruglovi kuna ta Lääne-Virumaalt (Tapalt) : p
                                Last edited by Andres.; 22.11.12, 19:17. Põhjus: kerge täiendus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X