320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ramm Vaata postitust
    Sellest võid küll unistada, isegi rahvuskoondise mängudel on istmed tolmused ja räpased. Mis siis rääkida veel kohaliku liiga mängust...
    Ramm pole Kalevisse väga sattunud, vähemalt keskmise sektori istmed oleme ikka püüdnud mängu eel puhtaks teha.

    Kommentaar


      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      sellega ma pean nõustuma, vähemalt enda kohapealt, sest tõesti suviti ei ole ma linnas ja ei raatsi ka pühapäeva hommikul tulla,et mängu näha(rakveres olid mängud siis pühapäeva päeval ja esiliiga küll jah) aga ma ei tea kas see nüüd niiväga üldine probla on.2 inimest siiski, nagu näha siit.
      +1.
      Kirjutasin juba paar lehte tagasi, et meistriliiga mängud on ajuvabal ajal. Keset laupäeva, no tere tulemast.
      Laupäeviti ei ole inimesed linnas. Eestis on pea igal nädalavahetusel näiteks mingi rahvaspordiüritus, millest osavõtjate arv on praegu pidevas tõusutrendis. Needsamas sporti armastavad inimesed oleks ehk võimalik jalgpallipublik, aga kui tal on valida, kas läheb ise sportima või tapab terve oma laupäeva sellega, et keset päeva vutti vaadata, siis pigem valitakse ikka ise sportimine.

      Kommentaar


        mis neil laupäevastel aegadel viga on? segavad mingile totakale tätte kontserdile minekut või siis rahvamassis "sportimist". ei tule need suured rahvasportlased ka siis jalgpalli vaatama, kui mängud keset nädalat on - siis treenitakse massiliselt nädalavahetuse massiürituseks. ja küll leitakse nädala see ka mingi bonzo leelotamine kuhu ennast kultuurseks tegema minna.

        põhimõtteliselt on asjad nii perses, et neid sealt päästa ei olegi eriti võimalik. või peab selleks inimeste peades totaalne reset toimuma.

        Kommentaar


          Mina ka vaatan suviti vähem jalgpalli, aga peamiselt sellepärast, et ma olen metsas peidus kogu suve, ega muud vabandust ei olegi. Noh, ja järgmisel aastal ei saa isegi peidust välja tulles Viljandi naljanumbri mängudele minna enam. Eks ta jabur ole, et vihma ja lume aegadel oled tribüünil nagu viis kopikat kõigil kodumängudel, aga suvel... No ei raatsi metsast Tallinna sõita.

          Yheksa point - rahvaspordiüritused laupäeviti - on hea ja õige. Aga. Ma ei ole kindel, et mängude liigutamisel pühapäeva õhtupoolikusse ei hakkaks maur pihta samas stiilis: krt, homme on tööpäev, mul on vaja ette valmistada, lapsed vannitada, tuba koristada, mida iganes. Siiski, pooldaksin minagi mängupäevaks laupäeva asemel pühapäeva. Ja soovitavalt mitte enne kella 17. Sügisel muidugi valgusega perseks läheb...

          Ja oma FB ätendingu ja muu jama serveerimise kui jalgpallifännile kohustusliku atribuutika võite endale sõbralikult sisse istuda, olen seda öelnud tribüünidel ja ütlen ka nüüd.

          Kommentaar


            Kõigile sobivat aega on täiesti võimatu leida, igal hetkel on tohutult palju alternatiivseid tegevusi. Mulle näiteks laupäevane kella 17ne aeg, mis rikub terve päeva ära, meeldib väga.

            Kommentaar


              Ütlesin seda hooaja eel ning ütlen ka nüüd: Tallinnas toimuvad mängud tuleks jaotada Reede, Laupäeva ja Esmaspäeva peale ära.

              Kommentaar


                ma ei väidagi, et on võimalik kõigile head aega leida. aga lisaks nagu eelpool mainitud, siis siit kus koos on reeglina just need statkal olijad ei maksa seda tõde nende kohta, keda pole väga otsidagi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  igal hetkel on tohutult palju alternatiivseid tegevusi.
                  kardan, et kui küsida, et miks oleks meistriliiga vaatamine parem, kui need alternatiivsed tegevused, siis vastust ei olegi nii lihtne vast leida, kui sa just eriliselt jalkausku ei satu olema.

                  Kommentaar


                    Paljud suvised festivalid kestavad reede-laupäev.
                    Pühapäevaks ollakse väljasõidult tagasi.

                    Muuseas Šveitsi liigas, mida Aivar on korduvalt meie praeguse liigasüsteemi vabanduseks ja eeskujuks välja käinud, mängitakse peamiselt 2 mängu laupäeval, 3 mängu pühapäeval.

                    Samuti on paljudes liigades kombeks konkreetse mänguvooru mängupäevad-algusajad kinnitada mitte hooaja algul, vaid teatada ca kuu aega ette, paigas on ainult kes kellega nädalalõpu mänguvoorus kohtub.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Kirjutan ka alla sellele, et kui inimene pole varem omadel põhjustel FB kontot teinud, siis ei tee ta seda ka mingi jalgpallimängu pärast. Ta jätab sinna lihtsalt minemata ja kõik.
                      Minul pole ka FB kontot, aga mängudel olen ikka käinud. Vahel olen mõelnud, et võiks nagu teha puhtpragmaatilistel kaalutlustel, kuid mõtteks on vaid jäänud. Isegi Maarjamäel olen 4€ väravasse jätnud.

                      Mitte et ma tahaksin piletihinna teemale otseselt veel puid alla visata, aga minu jaoks isiklikult 2€ on täpselt selline summa, mille väljakäimine minus emotsioone ei tekita. 4 või 5€ on juba raha ja natuke mõtlen, mida sellega veel teha saaks. Keskmisel jalgpallimängul (kus ma enamasti pojaga koos käin) kulub mul siiski vähemalt sama summa söödava-joodava peale, seega ma väga piletihinna üle ei virise.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Prioriteedid tuleb paika panna! Sel aastal jäi ainult üks kodumäng vahele kuna ei viibinud Eestis.
                        Kokku tuli 30 Flora kodumängu (ML, EL, N, K, CL) hinnaga 67 senti üks mäng. (hooajakaart 20.-)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          ..kiun-hala-demagoogia..
                          Lugupeetud vaeste ja väetite eest seisja Martin! Oma tagasihoidlike postitustega tahtsin öelda, et siin vingumise, halamise ja üksteise süüdistamise asemel võiks igaüks ise ka midagi ära teha ja teiseks mainida, et ei ole universaalseid lahendusi. Mõnele sobib feisbuuki variant - mõnele mitte. Selle asemel, et lõustaraamatut maha maha teha, võiks parem pakkuda sobivaid alternatiive, mida pakkuda mittefeisbuuklastele. Eks klubide soov oleks jõuda võimalikult paljudeni ja võimalikult väikeste kuludega. Feisbuuk on üks lihtsalt üks odavamatest ja lihtsamatest võimalustest seda teha. Mõttekoht võiks see olle, et ehk oleks mõeldav attengingu ja tavapileti vahet vähendada. Esimene siis 2 euri ja teine 3 näiteks. Alternatiividena võiks kaaluda näiteks seda, et eelmise mängu piletiga saad järgmiselt soodustust vm. Või templikaardid - iga viies mäng tasuta. Need meetmed annaks ka internetitutele hea võimaluse soodust saada. Ja soodust meeldib kõigile saada - eriti vähekindlustatutele!

                          Chekkasin, üleminekumängul mille Kalev teie eest pidas oli 375 inimesest "osalen" pannud 212. Ei ole ju marginaalne protsent. Päris TÕSISELT!

                          See on väga armas, et sa paljudele mu ideedele tähelepanu pöörad, aga kui kõik neist nii halvad tunduvad, siis näitab see lihtsalt sinu isikliku antipaatiat, mitte konstruktiivset kaasamõtlemist. Nii mööda ma ju ometi ei pane ma loodan. Ehk võtaks mõned õlled ja räägiks selgeks mis sind täpselt vaevab

                          Kommentaar


                            No Sen, sinusuguseid hullumeelseid on vähe ka, muidugi. Ja seda kirjutades kargas mulle pähe, et suurema osa selliseid hullumeelseid võib mingil ajahetkel kohata just Flora tribüünil. Huvitav, miks?
                            "Hullumeelsed" siinkohal siis heas mõttes, mõistagi.

                            Mulle läheb Eesti jalgpall väga korda, aga prioriteediks ma seda enda jaoks küll pidada ei saa. See ei tähenda seda, et ma publikuvähesuse üle tribüünidel südant ei valutaks. Mõnikord on nii, et hea kalailma korral on võimalus valida Viljandist Paidesse mängule sõitmise ja kalalemineku vahel, siis ma valin kalalemineku. Teinekord jällegi jätan muid aktiviteete ära või lükkan kuhugi mineku edasi või jätan miski koduse tarvilise töö homse varna, et kindlasti mängule jõuda. Samuti, kui on vaba hetk näiteks tööreisil kusagil Eesti punktis ja see kattub mõne kohaliku jalgpallimänguga, siis ei ole küsimustki, kas osta ajaleht ja kohvitops ja see aeg kusagil bensukas soojas autos maha istuda või minna vutti vaatama - kindlasti viimast.

                            Ja mul on karvane tunne, et minusuguseid on siinsamas foorumiski lademetes. See ei tähenda, et nad sitad fännid oleksid.

                            -e-
                            Koondise kodumängude puhul, tõsi, ei ole ka minu puhul ühtki vabandust, millega saaks kohaleilmumata jätmist põhjendada. Aga hetkel räägime siiski ML-st.

                            Kommentaar


                              Kas mitte jalkaliit eelmisel hooajavahetusel üle ei kinnitanud, et tahetakse jääda kindla nädalavahetuse päeva juurde, et inimestel kinnistuks harjumus seda jalgpalliga seostada?

                              Mina isiklikult selle poolt ka ei ole, kuigi lõppkokkuvõttes on mul pohlad, millal mäng on. Peaasi, et enda graafikus aega on. Vahepeal ei õnnestunud mul mitme hooaja jooksul väga tihti ML vaadata, kuna endal täpselt samal ajal mängud (võlurohi - klubivahetus ).

                              Samas tundub jalkaliidu kinnistamisloogika minu jaoks natuke äraspidine, sest meie infrastruktuuri tingimustes liiguvad mängu algusajad hooaja lõikes 13.00 ja 19.30 vahel, mis küll mingit järjepidevust inimese muude toimetuste hulgas ei soodusta. Et laupäev oleks inimese jaoks esmajoones mängupäev, selleks peaks meie jalgpallikultuuri kiht ikka palju paksem olema. No tee, mis tahad, laupäev on ikka kõigepealt laupäev, mil keskmisel inimesel on ainsana nädalas võimalik tegeleda asjadega, mida töönädala sees teha ei saa.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                                Lugupeetud vaeste ja väetite eest seisja Martin! /.../ See on väga armas, et sa paljudele mu ideedele tähelepanu pöörad, aga kui kõik neist nii halvad tunduvad, siis näitab see lihtsalt sinu isikliku antipaatiat, mitte konstruktiivset kaasamõtlemist. Nii mööda ma ju ometi ei pane ma loodan. Ehk võtaks mõned õlled ja räägiks selgeks mis sind täpselt vaevab


                                Ma ei saanud jätta seda panemata. Sorry, Martin ja Urmas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X