Lehekülg 34, kokku 80 EsimeneEsimene ... 2430313233343536373844 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 661 kuni 680, kokku 1600
    eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ma arvan, et me ei peaks selliste tehniliste detailide taha vaidlema jääma.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Mida kõike utoopilist välja ei mõelda, et võimalikku TV pappi ligi meelitada....

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Ma arvan, et me ei peaks selliste tehniliste detailide taha vaidlema jääma.
    Ei ole tehniline. Mind huvitab see, kuidas BL-i mängiva esiviisiku mängud, mis BL arvelt alumise viiega pidamata jäävad (kui jäävad, seletage keegi?) alumisele viisikule kasuks tulevad ja neid tugevdavad.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Mida kõike utoopilist välja ei mõelda, et võimalikku TV pappi ligi meelitada....
    No mis selles nüüd siis halba on?

Tsitaat Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Ei ole tehniline. Mind huvitab see, kuidas BL-i mängiva esiviisiku mängud, mis BL arvelt alumise viiega pidamata jäävad (kui jäävad, seletage keegi?) alumisele viisikule kasuks tulevad ja neid tugevdavad.
    No näiteks ütleme siis "ülemine viisik" on tugevam, siis saab alumine ots tugevama vastase. Kui "alumisel otsal" on ambitsioone, siis ta täiendab ja arendab end, et samuti olla ise "ülemine viisik"
    Ambitsioonideta klubid ei anna ka praegu midagi juurde.

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Mis siin ikka vaielda. Selge on see, et eestlased selles kaasa ei löö ja jumal tänatud. Me võime siin plusse ja miinuseid kokku lüüa, aga reaalsuses tuleb muretseda meil Meistriliiga oleviku-tuleviku pärast.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Kui "alumisel otsal" on ambitsioone, siis ta täiendab ja arendab end, et samuti olla ise "ülemine viisik"
    Ambitsioonideta klubid ei anna ka praegu midagi juurde.
    Oli vist Martin see, kellel oli signatuur stiilis "When I get sad I stop being sad an be awesome instead" vms. Lihtne!

Aga tõsiselt rääkides, mu küsimusest sa ikka aru ei saanud, aga nagu Nahkpea ütles, polegi pointi vaielda. Seda jura ei tule ja jumal tänatud.

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Mis siin ikka vaielda. Selge on see, et eestlased selles kaasa ei löö ja jumal tänatud. Me võime siin plusse ja miinuseid kokku lüüa, aga reaalsuses tuleb muretseda meil Meistriliiga oleviku-tuleviku pärast.
    See on jah hea uudis! Ei ole mõtet mingi 1-2 hooaja pärast oma Meistriliigast loobuda! Tuleb ajaloost õppida ja ühiselt ei ole naljalt midagi välja tulnud. Jalgpallis on tulemused nullid, korvpallis on varemgi üritanud asja teha ja ikka lõpuks loobutud,hetkel on ka see supp kõvasti lahjemaks läinud. Ainukene mis on ka kasu toonud,ühine värkpalliliiga aga nüüd on ka see eesti klubidele lahjaks väljundiks jäänud.
    Aga jalgpallis loodan,et meie selle baltiliiga lollusega ka tulevikus kaasa ei läheks ja usun,et ka UEFA ei lase seda asja läbi
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Aga tõsiselt rääkides, mu küsimusest sa ikka aru ei saanud, aga nagu Nahkpea ütles, polegi pointi vaielda. Seda jura ei tule ja jumal tänatud.
    Aga me ei vaidlegi ju Sisuliselt oleme nõus, et see arendaks eesti jalgpallureid ja taset tõstaks, samuti teame mõlemad, et seda liigat ei tule. Ainult suhtumine on erinev

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Ei ole nõus, Zaz! Ei tõsta taset ega arenda. Aga olgem nõus, et me pole nõus, sellest vast piisab küll antud asjas.

Annoying thing Kasutaja Warren avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2005

Algupärane

Zazil siiski õigus mu arvates
    Arvatavasti annaks sellise liiga loomine noortele suurema motivatsiooni areneda. Liigal oleks kindlasti suurem jälgitavus ja kvaliteet ning võimalus silma jääda seeläbi suurem. Keda euroopas ikka see pisike ML huvitab oma olematu tasemega. Sellise liiga loomisega tekiks ka eestisse paar tippklubi kuhu noored tahavad jõuda. Kindlasti muutuks ka koondise jaoks asi lihtsamaks kuna noored ning tõeliselt andekad ja töökad saavad sellises liigas piisavalt kvaliteetseid mänge. Praeguse seisuga ei suuda kahjuks ML-i aeglase taseme tõttu noored koondisele eriti kvaliteeti juurde anda. Ning ka fänlus teeks ilmselt märgatava tõusu kuna rahvuslike klubide jälgimine oleks palju atraktiivsem ning emotsionaalsem, kui nt Kure ja Levadia vahelised mõõduvõtud.
    Väikeklubides mängijate kasvatamine annaks aga uue tähenduse kuna reaalne võimalus ,et sinu kasvatatuud noor saab suurde mängu kasvaks märgatavalt. Seeläbi peaks algama ka taseme tõus väiksemates klubides.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

mulle imponeerib zaz-i jutt.
    esiteks- see asi ei saa enam hullemaks minna kui see hetkel juba on.
    teiseks- keegi siin võrdles vist skandinaavia Royal liigat või mis see oligi? ei saa võrrelda võrreldamatut. nendes riikides liigad ju toimivad- klubidel on pealtvaatajad jne. loomulik et kaotati pealtvaatajates, sest tegemist jalgpallikultuuriga, kus klubidel fänne rohkem kui koondisel. meil aga on vastupidi. ja kordades.
    Catalunya is not Spain!

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Hui see fänlust tõstaks, keda huvitab madistamine mingi Pakruojaga või tibla"lätlastega" Daugavpilsis, söögu seeni, Eesti kodune liiga on peamine.

Kaks korda kuus litte-latte vahetada, mega pappi välja käies sadu km rännata logistiliselt olematu ja soodsa ühise rongi-bussi-lennuliikluseta, haistku muna.

Ei taha mina sedasorti TV-liigat.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Kõigele vastu vaielda on raske ja pole vajagi, aga endiselt, kustkohast tulevad need julged oletused jälgitavuse ja publikunumbrite suhtes peale selle kahtlase väärtusega rahvuse kaardi väljakäimise? Läti on paduhokimaa, Leedu on padukossumaa, nende klubivutti ei õnnista ka just ülemäära metsikud fännihordid (Kesa, auu?). Samuti ma ei saa aru juba mitmel korral läbi käinud koondise taseme teemast. Ühelt poolt viidatakse justkui tugevatele vastastele ja arendavatele mängudele, mille läbi ka koondis(t)e tase peaks tõusma, sealsamas on Läti ja Leedu oma koondistega stabiilselt Eestiga kas ühe pulga peal või nõksa allpool. Kui kolm nõrgukest kokku liita, kas siis saab tingimata ühe tugeva? Jaa, neil on erinevalt meist pallureid Euroopa absoluutsetes tippsatsides, aga eks neil ole ka seda va inimmaterjali veidike rohkem...

Et keegi nüüd mind taas ei süüdistaks arutus ja põhimõttelagedas laiamises - ideel on paar positiivset tahku, aga lõpptulemusena kipub see asi ikka välja nägema mersu ustega sapaka moodi (Zaz ei võta isiklikult, eks). Kui lätlased-leedukad selle nalja ikkagi ära teevad, siis võib ju kõrvalt kaeda ja kui asi ikka pärismersu moodi välja näeb, siis ma ei usu, et nad pardale hüppamist takistavad. Hurraaga peale lendamisest siin küll head nahka ei tule.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Ja ikkagi - mitte keegi ei ole seni siin välja käinud seda, mida küsisin - kas ja kus maailmanurgas taoline naaberiikide ühisliiga täna toimib ja millised selle resultaadid on olnud riikide koondiste ja üldise vutiarengu valguses?

Annoying thing Kasutaja Warren avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2005

Algupärane

Kui raha pole siis võid ju eesti mansade omavahelist huiamist ka kodukamaral jälgida. Lätlaste tase kindlasti kõvem kui Eestlaste oma. Vaadakem kasvõi neid eelnevatel aastatel läbikäinud kontrollkohtumisi. Endisest balti liigast pole vast mõtet rääkidagi :S kus eestlastele järjekindlalt ära pandi.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

See idee on üks hullemaid asju mida ma viimasel ajal kuulnud olen. Õnneks Pohlak on asja vastu ja Eesti end pakkuma ei hakka. Kadunud Balti Liiga peaks olema piisavalt hoiatav, et selliste asjade peale isegi keegi ei mõtleks. Loll, loll idee.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas MNa Vaata postitust
    See idee on üks hullemaid asju mida ma viimasel ajal kuulnud olen. Õnneks Pohlak on asja vastu ja Eesti end pakkuma ei hakka. Kadunud Balti Liiga peaks olema piisavalt hoiatav, et selliste asjade peale isegi keegi ei mõtleks. Loll, loll idee.
    Täpselt nii 100%

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

ma arvan, et pole ainuke nn. klubita fänn, kes parema meelega vaataks Flora vastasseisu lätlaste-leedukatega kui et näiteks Tallinna Kaleviga. klubid võid siia suvalt panna.
    Catalunya is not Spain!

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    ma arvan, et pole ainuke nn. klubita fänn, kes parema meelega vaataks Flora vastasseisu lätlaste-leedukatega kui et näiteks Tallinna Kaleviga.
    Miks siis ei toonud need vastasseisud lätlaste-leedulastega tribüünidele oluliselt suuremat publikut kadunud Balti liiga raames? Isegi play-off faasis mitte! Kus siis kõik need "tahan näha Eesti-Läti-Leedu vastasseise" tegelinskid olid?
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Algupärane

Ja ikkagi - mitte keegi ei ole seni siin välja käinud seda, mida küsisin - kas ja kus maailmanurgas taoline naaberiikide ühisliiga täna toimib ja millised selle resultaadid on olnud riikide koondiste ja üldise vutiarengu valguses?
    usa-kanada. aga seal on see veidi teine tera ka.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud