320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hui see fänlust tõstaks, keda huvitab madistamine mingi Pakruojaga või tibla"lätlastega" Daugavpilsis, söögu seeni, Eesti kodune liiga on peamine.

    Kaks korda kuus litte-latte vahetada, mega pappi välja käies sadu km rännata logistiliselt olematu ja soodsa ühise rongi-bussi-lennuliikluseta, haistku muna.

    Ei taha mina sedasorti TV-liigat.

    Kommentaar


      Kõigele vastu vaielda on raske ja pole vajagi, aga endiselt, kustkohast tulevad need julged oletused jälgitavuse ja publikunumbrite suhtes peale selle kahtlase väärtusega rahvuse kaardi väljakäimise? Läti on paduhokimaa, Leedu on padukossumaa, nende klubivutti ei õnnista ka just ülemäära metsikud fännihordid (Kesa, auu?). Samuti ma ei saa aru juba mitmel korral läbi käinud koondise taseme teemast. Ühelt poolt viidatakse justkui tugevatele vastastele ja arendavatele mängudele, mille läbi ka koondis(t)e tase peaks tõusma, sealsamas on Läti ja Leedu oma koondistega stabiilselt Eestiga kas ühe pulga peal või nõksa allpool. Kui kolm nõrgukest kokku liita, kas siis saab tingimata ühe tugeva? Jaa, neil on erinevalt meist pallureid Euroopa absoluutsetes tippsatsides, aga eks neil ole ka seda va inimmaterjali veidike rohkem...

      Et keegi nüüd mind taas ei süüdistaks arutus ja põhimõttelagedas laiamises - ideel on paar positiivset tahku, aga lõpptulemusena kipub see asi ikka välja nägema mersu ustega sapaka moodi (Zaz ei võta isiklikult, eks). Kui lätlased-leedukad selle nalja ikkagi ära teevad, siis võib ju kõrvalt kaeda ja kui asi ikka pärismersu moodi välja näeb, siis ma ei usu, et nad pardale hüppamist takistavad. Hurraaga peale lendamisest siin küll head nahka ei tule.

      Kommentaar


        Ja ikkagi - mitte keegi ei ole seni siin välja käinud seda, mida küsisin - kas ja kus maailmanurgas taoline naaberiikide ühisliiga täna toimib ja millised selle resultaadid on olnud riikide koondiste ja üldise vutiarengu valguses?

        Kommentaar


          Kui raha pole siis võid ju eesti mansade omavahelist huiamist ka kodukamaral jälgida. Lätlaste tase kindlasti kõvem kui Eestlaste oma. Vaadakem kasvõi neid eelnevatel aastatel läbikäinud kontrollkohtumisi. Endisest balti liigast pole vast mõtet rääkidagi :S kus eestlastele järjekindlalt ära pandi.

          Kommentaar


            See idee on üks hullemaid asju mida ma viimasel ajal kuulnud olen. Õnneks Pohlak on asja vastu ja Eesti end pakkuma ei hakka. Kadunud Balti Liiga peaks olema piisavalt hoiatav, et selliste asjade peale isegi keegi ei mõtleks. Loll, loll idee.

            Kommentaar


              Algselt postitas MNa Vaata postitust
              See idee on üks hullemaid asju mida ma viimasel ajal kuulnud olen. Õnneks Pohlak on asja vastu ja Eesti end pakkuma ei hakka. Kadunud Balti Liiga peaks olema piisavalt hoiatav, et selliste asjade peale isegi keegi ei mõtleks. Loll, loll idee.
              Täpselt nii 100%

              Kommentaar


                ma arvan, et pole ainuke nn. klubita fänn, kes parema meelega vaataks Flora vastasseisu lätlaste-leedukatega kui et näiteks Tallinna Kaleviga. klubid võid siia suvalt panna.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  ma arvan, et pole ainuke nn. klubita fänn, kes parema meelega vaataks Flora vastasseisu lätlaste-leedukatega kui et näiteks Tallinna Kaleviga.
                  Miks siis ei toonud need vastasseisud lätlaste-leedulastega tribüünidele oluliselt suuremat publikut kadunud Balti liiga raames? Isegi play-off faasis mitte! Kus siis kõik need "tahan näha Eesti-Läti-Leedu vastasseise" tegelinskid olid?
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Ja ikkagi - mitte keegi ei ole seni siin välja käinud seda, mida küsisin - kas ja kus maailmanurgas taoline naaberiikide ühisliiga täna toimib ja millised selle resultaadid on olnud riikide koondiste ja üldise vutiarengu valguses?
                    usa-kanada. aga seal on see veidi teine tera ka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Miks siis ei toonud need vastasseisud lätlaste-leedulastega tribüünidele oluliselt suuremat publikut kadunud Balti liiga raames? Isegi play-off faasis mitte! Kus siis kõik need "tahan näha Eesti-Läti-Leedu" vastasseise tegelinskid olid?
                      olematu turundus? osapoolte endi huvipuudus? mängude kellaajad? ehk veel mõni punkt.
                      meil valitseb tore arusaam jalgpalli turundamisel- potentsiaalne pealtvaataja peab ise leidma tee ja info staadionile. jumala pärast pole teda vaja aidata.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        olematu turundus? osapoolte endi huvipuudus? mängude kellaajad? ehk veel mõni punkt.
                        meil valitseb tore arusaam jalgpalli turundamisel- potentsiaalne pealtvaataja peab ise leidma tee ja info staadionile. jumala pärast pole teda vaja aidata.
                        Ja see Balti Liiga oleks midagi teistmoodi? Turunduse poole pealt, siis ma julgen väita, et meie Meistriliiga on paremini turundatud kui vähemalt lätlaste oma, leedukatega ma nii kursis pole. Lätis tegelikult see jalgpall ju etnilisi lätlasi ei huvitagi, puhtalt venelaste pärusmaa ja nemadki kalduvad rohkem hokit vahtima.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          sellega olen nõus, et kui teisiti ei tehta kui varem, siis pole sel mõtet. lootus peab alati olema.
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            sellega olen nõus, et kui teisiti ei tehta kui varem, siis pole sel mõtet. lootus peab alati olema.
                            Sinu kahjuks on see lootus juba eos surnud, sest me ei osale selles kampaanias. :P
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Fakt on see, et kõike ei hakataks tegema päevapealt kolm korda paremini ja efektiisvsemalt kui enne. Balti liiga näitas, et eestlasi ei koti mängud lätakate-litakatega ning see on fakt. Proovitud asi. Ja mis puudutab turundust/reklaami jms, siis olen raudsel seisukohal, et inimene peab siiski ise leidma tee staadionile. Aga inimene on kahjuks nii kuradi mugav, et talle peab kõik info vastu vaatama tänaval suure tabloo peal, ei saa ju teha netis kaks klõpsu ja sealt ise vaadata. Keda ikka jalka huvitab ja korda läheb, see ka teab kust infot leida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                ma arvan, et pole ainuke nn. klubita fänn, kes parema meelega vaataks Flora vastasseisu lätlaste-leedukatega kui et näiteks Tallinna Kaleviga. klubid võid siia suvalt panna.
                                Kas oleksid valmis sedasorti vastasseise sõitma vaatama ka Lätis-Leedus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X