320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    ...internetitutele hea võimaluse soodust saada...
    internet=FB? päris tõsiselt?

    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Chekkasin, üleminekumängul mille Kalev teie eest pidas oli 375 inimesest "osalen" pannud 212. Ei ole ju marginaalne protsent. Päris TÕSISELT!
    kui konto oleks, siis võiks ka austraalias 5 minutit pärast algavale üritusele osalen panna, mis aga ei tähenda, et ma seal ka reaalselt osalen.

    lisaks oli neist 212 vähemalt 10 mängijad.

    palju neist 212 aga tegelikult kohale tuli?

    päris tõsiselt.

    Kommentaar


      Portugalis elades oli nn. õhus tunda et täna on mängupäev. Sellest sai aimu kui keerasid kanali mõnele kohalikule telekanalile, kui kuulasid raadiot, kui läksid ajalehekioskisse ja ostsid päevalehe. Tänavapildis on näha, et täna on mäng. Reklaam.
      Kust peab tavainimene, turist, teadma, et üldse Eesti jalgpalli meistriliiga olemas on, vähe sellest- et sel ja sel nädalapäeval mäng on kusagil staadionil, mis kell, kus kohas?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        eelmise jätkuks - lisaks sellele ei taha ta mängu vaatama minna ka veel. Sest kui kedagi huvitaks jalgpall, küllap ta siis ka teavet leiaks. Probleem on ikka selles, et ei huvitagi. Kalju ikka tegi varasemalt massiivseid kampaaniad, mis siiski tulemusi ei andnud, kui oleks publik ilustamata, ehk täpselt üle loetud. Ilmselt reklaamifirmad neid petlikke numbreid ei usaldanud ja rohkem enam reklaame ei tee, kuna huvi puudub. Selline lugu.

        Kommentaar


          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
          palju neist 212 aga tegelikult kohale tuli?
          Vähemalt neljandiku kui mitte kolmandiku kohta oskan kinnitada, et olid need näod kohal. Ning kui Raimo tõi enne välja, et kohale tuli 377 inimest, ja pileteid müüdi ainult 100, siis vähemalt 25 neist olid sooduspiletid.

          Kommentaar


            Kriuksuga statistikat.

            Palju maksis 2012 a. hooajal lemmikklubi poolt koduväljakul löödud värav lihtsale fännile, kes külastas kõiki kodumänge ja maksis vapralt igal mängul täispileti, sulgudes keskmine täispileti hind.
            Võiks tinglikult võtta kui klubi piletihinna-mängukvaliteedi suhet.

            1,33 - Narva JK Trans (2 eur)
            1,60 - Nõmme JK Kalju (4,72 eur)
            1,64 - JK Sillamäe Kalev (2 eur)
            1,88 - FC Kuressaare (1,78 eur)
            1,93 - Tallinna FC Flora (4,83 eur)
            2,00 - Paide Linnameeskond (2 eur)
            2,00 - FC Viljandi (2 eur)
            2,20 - Tallinna FC Levadia (5 eur)
            3,77 - Tartu JK Tammeka (3,56 eur)
            4,15 - JK Tallinna Kalev (3 eur)

            Kommentaar


              Tegelt ei ole ju probleem internetis ega FB ega ilmselt ka piletihinnas. Alustada võiks ju kasvõi sellest samast foorumist siin, kus on tuhandeid kasutajaid, kuid ML käib vaatamas u 10%. Miks?

              Kommentaar


                püro ei saa teha

                Kommentaar


                  Kalevis saab

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    Kalevis saab
                    Koerus saab ka ,aga me ei ole veel ML jõudnud!
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Tegelt ei ole ju probleem internetis ega FB ega ilmselt ka piletihinnas. Alustada võiks ju kasvõi sellest samast foorumist siin, kus on tuhandeid kasutajaid, kuid ML käib vaatamas u 10%. Miks?
                      Ma ei tea miks nii palju käib.

                      Aga miks ei käida?

                      1) ML on igav
                      2) Ilm on tihti pask
                      3) Inimene on laisk ja ei viitsi ennast staadionile vedada
                      4) Alati on midagi muud teha.

                      Nüüd see narkovärk tõi vähe seksi juurde aga hetkel kahjuks paus liigas. Nüüd peaks mängijad mingi tuntud tibidega (mingi anu saagim, Ines, Maarjal-Liis Ilus, igasugu superstaarid ja tähed) ka sebima ja igale poole telesse ronima. Rohkem meedia tähelepanu, rohkem huvi.

                      Edasi siis juba võiks näiteks paari kuu tagant välja tulla mingi klubikaaslase naise põrutamine ja prosti teemad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Nüüd peaks mängijad mingi tuntud tibidega (mingi anu saagim, Ines, Maarjal-Liis Ilus, igasugu superstaarid ja tähed) ka sebima ja igale poole telesse ronima. Rohkem meedia tähelepanu, rohkem huvi.
                        Ithaka on kinni. http://www.ohtuleht.ee/477207

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust

                          Toitlustus
                          Siin on küll tegemist isereguleeriva haruga. Kui käib keskmiselt 2000 inimest mängul, küll siis tasub ka vingemaid rooge pakkuda. Keegi ei hakka wokipanne ja šašlokigrille 10 kliendi pärast välja tooma. Samas elementaarne on alati olemas olnud, vähemalt pealinnas: õlu, tee, kohv, pirukad, karastusjoogid. Kõige stabiilsem ja eeskujulikum oli sel aastal Tallinna Kalev, kelle mängult sai isegi sellist haruldust osta, nagu seda on rukkileivaga hamburger. Friikatest rääkimata.
                          Tallinna Kalevi puhul.
                          Mina andsin Tallinna Kalevile sõna, et Teie mängudel saab süüa. See oli minu risk.
                          Sõbrale andsin haagise kust seda serveerida, Põltsamaa Felix andis minu soovil supid soodsamalt, et jalkasõbrad saaks alati suppi ja soodsalt.(olen ise ka ettevõttega seotud)
                          Sõber mind alt ei vedanud ja jäi hooajaga väga rahule ja teeks seda ka edaspidi.
                          Korra pakkusin ka seda Meistrile aga sealt ei vastatud!
                          Taavi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Ma ei tea miks nii palju käib.

                            Aga miks ei käida?

                            1) ML on igav
                            2) Ilm on tihti pask
                            3) Inimene on laisk ja ei viitsi ennast staadionile vedada
                            4) Alati on midagi muud teha.
                            Punkt 1 ja 4 käivad minu kohta. Tavaliselt olen eelmiste hooaegadel mingi 1/3 mänge vaadanud aga see hooaeg ma ütlen ausalt - 0%. Miskipärast ei tõmba see kohalik jalgpall, ainukesene mida oleks soovinud on 1-3 koha satside omavahelised mängud AGA pidevalt pole ma internetis seoses kiire elutempoga ja noh unistada ju võib,et kuskil tänavatel näen reklaami või raadios kuuleks mõnest mängust (va kalju?)...

                            Suurim miinus mida mina näen on see,et ma ise pean tundma huvi millal ja kus mingi mäng toimub.

                            Kommentaar


                              aasta või kaks tagasi loodi ju ejl poolt mingi meistriliiga promomis tiim ja keegi pidi seda isegi juhtima. peale tv6 reklaami midagi pole näinud

                              Kommentaar


                                Mul see pileti hind hinge peal. Mina leian,et nii öelda juhu külastaja jaoks on pilet 5 euri kallis mis kallis. Tavalised paar sada fänni on nõus selle välja käima (enamus siiski facebooki attendi või hooaja piletiga odavamalt) kuid inimesele tänavalt keda staadionile meelitada on see liig. Ei käi ju ka teist keegi lambist 5 euri välja asja eest milles te väga kindlad ei ole?! Igakord, olles kutsunud nii öelda uut inimest tutvuma Meistriliigaga olen jõudnud peale halva ilma väite edukat pareerimist hinnani. Ja siis enam taevas nii pilvitu pole. Okei inimesed on küll staadionile tulnud ( saanud väikse emotsiooni ja väikse külmetuse), kuid tundub, et mitte piisava, et järgmine kord 5 euri letti panna. Staadionil käimise harjumus võtab aega, kuid kui iga kord 5 eurine summa letti panna siis kaldun arvama, et enne saab otsa raha kui aeg. Oma nainegi ( telekast ikka vaatab vutti ) leidis üks päev, et tuleb minuga mängu vaatama. Okei. Lahe. Pilet on ka? VIIS Euri?! Tegelt!!! Naine leidis, et selle raha kulutab ta endale loomu pärasemalt . Mida iganes suurt ta sellega siis ette võttis kuid point on selles , et staadionile ta ei jõudnud ja ei jõu ka edaspidi. Ühesõnaga jõudsin sinna, et pileti hind ei tohiks lisaks sitale ilmale jne... olla teguriks, mille pärast inimesed staadionile tulemata jätavad. 5 euri pärast miskipärast paljud jätavad , kuigi tegelt see neid ju palju vaesemaks ei teeks.
                                No ja kui ma järgmine kord siiski naisega staadionile jõuan siis ei tahaks talle vastust võlgu jääda, kui ta küsib kes on number 4.
                                Piiluks vaikselt kava ja leiaks number 4 tagant mängija nime

                                Kommentaar

                                Working...
                                X