320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Muuseas on tehtud uuring Euroopa erinevate riikide vutifännide hulgas, millest selgus, et 70% fännide meelest on vägev õhkkond staadionil mängunautimiseks tähtsam kui see, mis toimub vutimurul .
    Eesti valimi moodustas 1 inimene ja see olid sina?

    See väide kõlab oma absurdsuses puhta komöödiana. Sama hea, kui inimene läheb kinno seal müüdava popcorni pärast. Ehk et - näita seda "uuringut" teistele ka.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Kui infra arendamisel jätta muu, mis mõeldud fännidele/pealtvaatajatele, teisejärguliseks, pole publikukasvu oodata.

      Jalgpall KÕIGILE!
      Tasemel mängukorraldus, toitlustus/õlu/fänniatribuutika müük (ka väljaspool staadionit), sõbralik ja vaoshoitud turva, ei liigset läbiotsimist, tolerants, veelgi enam, soosiv suhtumine fännisektori toimetamiste suhtes, üht-teist lastele, kavad, läbimõeldud mängupäevad/algusajad jne. jne.

      Kui pole võimalik rajada koheselt vingeid staadione, siis kõik muu on õige suhtumise juures võimalik kohe.
      Võtan sõnasabast kinni- kõik ettepanekud on muide väga oodatud! Näiteks, mida te siis soovite kavades näha. Olen käinud erinevatel Esiliiga ja Meistriliiga mängudel ja kavadele suurt rõhku ei pandagi (v.a. TKalev). Püüdsin isegi pingutada selle nimel, et kavad oleksid sel aastal sisukad aga ei saanudki aru, oli seda kellelgi vaja või mitte.

      Toitlustus on selgelt vajalik, mõistlik. Üht-teist lastele jalgpalli ajal, hmm, ei kujuta täpselt ette, kuidas seda korraldada, samas jällegi väga mõistlik soov. Sõbraliku turva idee meeldib samuti.

      Aga veel? Siis, kui ma ei tegele asjade korraldamisega, olen ka mina publik, aga siiani olen osanud unistada vaid sisukamatest kavadest, muus osas olen ma aga väga mittenõudlik. Ei pruugi tulla selle peale, mida teised soovida võiksid.
      “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Koondisemängu pilet 15 eur
        ei viitsi otsima hakata, aga praeguse tsükli piletid olid ju 6 euri ja mingid sendid otsa.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
          Eesti valimi moodustas 1 inimene ja see olid sina?

          See väide kõlab oma absurdsuses puhta komöödiana. Sama hea, kui inimene läheb kinno seal müüdava popcorni pärast. Ehk et - näita seda "uuringut" teistele ka.
          Kusjuures ma olen ka ilma taolisi uuringuid lugemata sama meelt olnud. Atmosfäär on oluline. Kui juba kinoga paralleeli tõmbasid siis sa ei viitsiks istuda ilmselt ihuüksinda kinosaalis, müüdagu seal popcorni või ei.
          Kui mingi kriitiline mass (sõltuvalt stata suurusest) on kohal ja möll kõva, siis hakkab sinna saabuma ka wannabe-publik.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Koondise mängud toimuvad lihtsalt niivõrd harva, et kannatab ära selle 1-2 mängu ära. Liigas on aga juba piisav põhjus mitte kohale minemiseks kui peab seda 2 korda nädalas taluma.
            Lisaks, A le Coq pole küll lõpuni välja ehitatud ja kaugel ideaalsest, kuid siiski Eestis jalka vaatamiseks tõenäoliselt parim variant. Seal neid kevad/sügis mänge palju 'kergem' vaadata kui kuskil keset tühermaad õrre peal, kus ei ole ei kuuma teed ega midagi ampsata, lörtsi sajab pähe ja on kuradi külm.
            Mind ennast muidugi alati ei häiri, aga olen n-ö üks hulludest.

            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            klubimängu pilet 5 euri.
            Valdavalt peaks see pilethind ikka 2-3 euri olema, sooduspiletid kipuvad isegi odavamad olema.

            -e- Vaatasin kiirelt igaksjuhuks ML Klubide viimaste voorude hinnad üle:

            Kalev: Täispilet 4€, soodus 2€, seotutele tasuta.
            Flora: Täis 5€, soodus 2€, kuni 12 a tasuta.
            Levadia: Täis 5€, soodus 2€, oma noortele koos perega tasuta.
            Paide, Kure, Narva, Viljandi: Täis 2€, soodus 1€.
            Tammeka: Täis 2€, soodus 1€, sümboolikaga tasuta
            Sillamäe: Täis 2€, salliga 1€, lastele tasuta.
            Kalju: Täis 5€, fesari soodus 2,5€, kuni 14 a ja pensionärid tasuta

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
              Eesti valimi moodustas 1 inimene ja see olid sina?

              See väide kõlab oma absurdsuses puhta komöödiana. Sama hea, kui inimene läheb kinno seal müüdava popcorni pärast. Ehk et - näita seda "uuringut" teistele ka.

              picture hosting

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                pilt
                Jüriöö palus tegelikult küll uuringut, hea meelega loeks ise ka.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Jüriöö palus tegelikult küll uuringut, hea meelega loeks ise ka.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                    Aga veel? Siis, kui ma ei tegele asjade korraldamisega, olen ka mina publik, aga siiani olen osanud unistada vaid sisukamatest kavadest, muus osas olen ma aga väga mittenõudlik. Ei pruugi tulla selle peale, mida teised soovida võiksid.
                    Kui ma räägin endast, siis minu jaoks on kava kõige vähem tähtsam asi kui rääkida heast korraldusest. Piisab sellest kui on olemas meeskondade koosseisud koos numbritega. Sisukaid artikleid klubi kohta ootaksin pigem veebisaitidelt.

                    Mängulisest poolest, siis ma isiklikult hooajaeel ning varakevadel viitsin vaadata a.la Flora - Kuressaare vastasseise, kuid suvel kui tingimused paremad, siis piirdun ainult Kalju mängudega. Kui Flora - Kuressaare mängudel oleks õhkkond parem, siis ma käiks ka nendel mängudel kindlasti, seega mänguline pool on küll oluline, kuid teatud perioodil ei rahulda enam jalgpallihuvilist. Info meeskonna ning mängijate kohta on selleks ajaks teada, mis mind just hooaja hakul huvitab ning siis ihkab hing enamat. Mõlemal võistkonnal vähemalt 50 laulvat fänni, erapooletuid vaatajaid 500 ning mind leiaks igal laupäeval 2x staadionilt ML mängu vaatamas.

                    Kommentaar


                      #40
                      Aitäh!
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #41
                        Äkki oleks mõttekas natukenegi positiivsem olla. Kui keegi võimalik huviline satub siia keskkonda, siis on talle selge, et olukord on ikka masendav....ja ei lähegi vaatama.

                        Ühele ei meeldi õhkkond, teine räägib lumehangedest, kuigi sel sügisel segas see vaid ühte nädalavahetust, osale ei meeldinud FC Viljandi, nüüd on uus probleem nende kadumisega. Ainult negatiivset paljundate. Mõni väidab, et ta on aastaid võlukepikesi välja pakkunud, aga keegi ei viitsi lillegi liigutada...

                        Ma loodan, et mulle ei tule jälle mingeid parastavaid vastuseid, et mis sa ise teed ja kas sa oled selle kõige üle rõõmus jne. Lihtsalt rohkem positiivsust. Lausnegativism teeb lausa kurvaks tegelikult.

                        Kommentaar


                          #42
                          Urmariga enam-vähem nõus, kuid see ei ole negativism, vaid pigem objektiivne realism.

                          Kommentaar


                            #43
                            Urmar, ole mees ja ütle, kas sinu kuramuse positiivsus oli see, mis tõi õllemüügi ML mängudele? Või oli positiivsus see, mille tagajärjel hooaja lõpus juba täitsa legaalselt ja rahulikult pürotama hakati?

                            Mida ma tahan öelda - elementaarsed asjad vutiõhustiku loomiseks, mis on EJL ja ainult EJL teha, tehti ära alles peale aastatepikkust pasundamist.

                            Lilledest ja mesilastest rääkides on tulemuseks kord-paar aastas ajakirjas Jalka korraldatav "ajurünnak", millel lubatu ja seejärel tehtu (loe: tegemata) peale mõeldes asjaosalised vist tänaseni punastavad...

                            Muide, kas keegi seletaks mulle lahti hr.Vara ülesanded jalgpalliliidus ja ehk on sada kriitikavaba päeva ka juba läbi, et võiks kriitiliselt ja Tartu murdes küsida: mes siis tettu om ka?

                            Kommentaar


                              #44
                              Kavadest rääkimiseks läks, siis mina kui potentsiaalne huviline ootan:

                              * Koosseise õigete numbrite ja nimedega + juures olevad mängijate lõustapildid ei teeks paha.
                              * Liigatabel
                              * Järgmiste kodumängude toimumisajad
                              * Mängueelsed kommentaarid (mõlemast võistkonnalt nii treener kui ka mängija)
                              * Kerge ülevaade, et mida mäng kellegi jaoks tähendab. Ei pea olema pikalt. Nagu Romario ütles, siis sisukamaid jutukesi otsib mujalt. Nagunii Eestis jõuab valdav osa rahvast staadionile alles viimasel minutil või pärast vilet, nii et väga pikalt pole aega enamusel lugeda.

                              + kava võiks olla värviline, aga elab üle kui pole.

                              Pole väga ulme, ja usun, et suuremat ratast polegi vaja leiutada. PS! Vihmasel ilmal on suure osa jaoks kava ainukene oluline funktsioon selle veeimavus.

                              Aga kui ma õigesti mäletan, siis Infonetil olid Esiliigas ühed asisemad kavad.
                              Last edited by Andres.; 22.11.12, 16:45. Põhjus: krt no üks viga ajab teist taga

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                                Lilledest ja mesilastest rääkides on tulemuseks kord-paar aastas ajakirjas Jalka korraldatav "ajurünnak", millel lubatu ja seejärel tehtu (loe: tegemata) peale mõeldes asjaosalised vist tänaseni punastavad...
                                Siiski ühe korra ja vist üldse ajakirja ajaloos Muidugi kui ma Lennartit nuiasin aasta hiljem, et tehku ülevaatelugu tehtust, siis seda pole tänaseni sündinud, kuigi Lennart on ka muidugi vähe teise töö peal.

                                Kuid ma vist ka ei teeks :P
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X