320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Jutud tekivadki siis kui räägitakse ümber nurga stiilis "tean aga ei ütle" ja "tegelt asjad nii aga detaile ei või jagada muidu äkki jõuab veel avalikkuseni". Tra küll. Kui teate siis rääkige ja kui teate et ei saa rääkida, siis olege üldse vait.
    See ei ole ümbernurga jutt - ma rääkisin ära, mis toimub, kes teevad pakkumisi, milleks nad seda teevad ja mis eesmärgil. Ainuke ,,saladus,, on konkreetsete klubide nimed - aga milleks sulle neid vaja teada on? Lähed aitama? Tahad ise pakkuda?

    See on puhtalt sinu isiklik uudishimu ja klubi nimi ei anna sulle tegelikult selles loos mitte kui midagi juurde.

    Tõepoolest on tehtud läbi aja pakkumisi ML klubidele ja ega need Narva sündmused ei teki ka nende riietusruumis, vaid keegi ikkagi organiseerib (siinkohal ma ei väida, et Narvale on tehtud selliseid pakkumisi - selline info minul puudub).

    Kommentaar


      Kas pakutud on midagi sarnast?
      A North East football agent was behind a takeover of a Belgian football club which became insolvent and left young players hungry and homeless, a BBC investigation finds.

      Kommentaar


        Algselt postitas irvitaja Vaata postitust
        .



        See ei olnud sinu pihta suunatud vaid eelmistele. Polnud sinu postitust veel näinud Iseenesest päris huvitav informatsioon.

        Kommentaar


          ajaloost vaadates ega niisama ühe klubi juurest üht välismaalast minema ei löödud. antud isik oli vist isegi selle klubi juhatuses või nn olulisel ametikohal. ajaloomeestest äkki kesa oskab öelda midagi selle kohta?

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            ajaloost vaadates ega niisama ühe klubi juurest üht välismaalast minema ei löödud. antud isik oli vist isegi selle klubi juhatuses või nn olulisel ametikohal. ajaloomeestest äkki kesa oskab öelda midagi selle kohta?
            Kui kaugele ajalukku peab tagasi vaatama?
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Kui kaugele ajalukku peab tagasi vaatama?
              PraS äkki tahab vihjata Nõmme Kalju mingile italiaanole, kes mingi aeg ka vist üritas klubi kaaperdada? Nime ei mäleta, aga oli vist paar aastat tagasi.
              Ära soga vett, PraS ja räägi ikka õigetest asjadest.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                PraS äkki tahab vihjata Nõmme Kalju mingile italiaanole, kes mingi aeg ka vist üritas klubi kaaperdada? Nime ei mäleta, aga oli vist paar aastat tagasi.
                Kurat, ma olen vist päris metsas elanud. Ma ei tea mitte midagi.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Kurat, ma olen vist päris metsas elanud. Ma ei tea mitte midagi.
                  Nõmme Kalju kriisi ajal liigub meeskonna kohta väga erinevaid kuulujutte.

                  Kommentaar


                    Nõmme Kalju jalgpalliklubi esitles eile oma meeskonda algavaks hooajaks. Traditsiooniliselt kuulub koosseisu rohkelt kireva taustaga välismaalasi.


                    "Lisaks temale (Mitsuyama) täiendas Kalju kahe hooaja vahel ridu kaitsjate Giovani Albani ja Tiego Salaga (Itaalia), ründaja Bruno Gomesi (Portugal) ja poolkaitsja Adriel Ochoaga (Mehhiko). "

                    Enamiku välismaalaste saabumise taga on jaapanlannast abikaasaga Hollandis elav Itaalia passiga Brasiilias sündinud FIFA agent Marcelo Serafini.

                    Kommentaar


                      Millega Marcelo Serafini tegeleb Eestis, kas on veel Kaljuga seotud? Laupäeval vaatas Anzhi-Auguri mängu igatahes.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas StenV Vaata postitust
                        Iseenesest on ju reegel teretulnud, maksimaalselt 6 välismaalast meeskonnas ja korraga ühele mängule üles antud maksimaalset kuus välismaalast. Küsimus on siin pigem selles, miks tehti selline otsus sisuliselt üleöö? Praegu asja niiviisi tegemine jätab reeglile väga paha maigu külge, justkui oleks tegu Aivar Pohlaku kätemaksuga Nõmme Kaljule. Teades kui väga Ta Kaljut ei salli, siis praeguse teguviisi juures ei saa küll muud arvata sellest reeglist.
                        Vandenõuteooriaks ei saa seda nimetada kuna Kalju praegu kahju sellest ei saa. Seega ma SIIANI ei saa aru mis kuradi ving, hala, ruigamine, kisa, paanika jne Kalju fännide poolt üleval on nagu kolmas maailmasõda oleks lahti läinud või maailma majanduskriis tulnud üleöö??? Tegelt isegi on vandenõuteooria natuke ju arvestades mida Kalju fännid toodavad praegult...ei saa üle 6 mängija sisse tuua ja ainult tänu sellele on kogu meie liiga perses...tubli töö mõttehiiglased Seletage mulle ära see probleem...siiani pole seda keegi seletanud. Halb on jah see, et nii hilja see tuli ja see, et lõpuks tulevikus 4 mängijat on lubatud aga see ei puuduta ju tiee mängihate arvu! Aga mida see praegu siis torgib teie mune? Nagu oleks munepidi kaktuse otsa kukkunud. Kui muidu on roosad prillid ees olnud siis praegu vist on roosad keevitajaprillid lausa.

                        Kommentaar


                          Paljusi pigem häirib see,et see asi nii järsku vastu võeti.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jkj Vaata postitust
                            Peaks välistreenerite keelu ka peale panema, siis oleks juba päris tore. Välismaalasi ei tohi staadionile pealtvaatjateks lubada rohkem kui 1%, seega iga 100 pealtvaataja kohta tohib publiku hulgas olla 1 välismaalane. Nii et kui tahad oma välissõbra mängule kutsuda, pead sada eesti sõpra kaasa võtma. Publiku arv ei tohi meistriliiga vooru peale kokku olla rohkem kui 2500, muidu tekib veel välisinvestoritel huvi. Eesti jalgpall peab kuuluma ainult Pohlakule.

                            Eesti klubid võiksid UEFA-le teha ühisavalduse selle kammajaa kohta
                            Ühel majal olid ohtlikult rippuvad jääpurikad eemaldamata...enam pole purikaid mida eemaldada...tean mis neist sai ja nüüd teab ka terve foorum. Kiiret paranemist sulle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              Paljusi pigem häirib see,et see asi nii järsku vastu võeti.
                              Nojah, võib-olla tõesti oleks võinud sellele kuidagi sujuvamalt üle minna, aga fakt on see, et see reegel on vastu võetud ja nüüd tuleb klubidel selle piires tegutseda. See hala ja virin ei vii ka ju kuskile, vähemalt ei näe Kuno selles mingit maailmalõpu ennet ja jäi väärikaks.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jkj Vaata postitust
                                kesa pohlakul ei ole huvi, et staadionil tekiks rohkem fänne ja mõnus atmosfäär, sest siis saavad klubid ennast majandada ilma jalkaliidu abita
                                Ühesõnaga Pohlaku huvi ja eesmärk on see, et klubidel fänne ei tekiks ja mitte mingil juhul ise hakkama ei saaks ja EJL (ehk Pohlak nagu kõik räägivad) maksaks neile peale kuna EJL'il on liiga palju raha...sellist teooriat pole veel näinud. Jällegi, ilusat paranemist

                                Kommentaar

                                Working...
                                X