320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Mul on üks lisaküsimus Kesale: kui palju on selliste reeglite loomine aidanud Läti jalgpalli tervikuna? EJL toob lõunanaabreid eeskujuks selles küsimuses.
    kuidas seda mõõta... SI ühikutes kasvõi näiteks
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      ........ kui nii kuradi paljud teavad täpselt mis toimub???
      Kui teaks täpselt, siis keegi ei laksutakski siin lõugu. Mina tõin näiteid sellest, kuhu võib koer maetud olla (rõhutan veelkord, et võib, mitte ei ole). Ja just selline asjade ajamine tema poolt ongi aluseks igasugustele juttudele ja mõttetele.

      Ja mis puudutab lõksutamisse ja mitte tegutsemisse, siis meie armsas riigis tegelevad selliste tegudega ja nende uurimisega ikkagi prokuratuur ja uurijad, kellelgi meist ei ole ühtegi vahendit, millega saaks juttudele lisaks panna lauale ka tõendeid.

      Kõige lihtsam viis oleks EJL läbiviidav revisjon - selleks on aga vaja üldkoosoleku (loe klubide) initsiatiivi. Sa tõesti arvad, et näiteks Kalju või Levadia, kellele on oluline siin konnatiigis tiitel võtta ja siis proovida euroopas läbilüüa hakkavad sellega tegelema? Muidugi mitte, sest see pole sportliku poolest üldse vajalik. Lisaks veel EJL üldkoosolek on enamjaolt need klubid, kes on temaga kõik seotud. Vaata äriregistrist, mitme jalgpalliklubi juhatuses ta on...

      Minul isiklikult ei ole ka mitte midagi tema vastu, aga on olemas selline põhimõtte, et juhtimine mitte ei pea olema aus, vaid ka näima aus - paraku kui EJL president = eesti ühe suurima klubi president, siis see asi ei näi kohe kuidagi aus välja.

      Kommentaar


        Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
        Mul on üks lisaküsimus Kesale: kui palju on selliste reeglite loomine aidanud Läti jalgpalli tervikuna? EJL toob lõunanaabreid eeskujuks selles küsimuses.
        Läti jalgpallist tean ainult niipalju, et etnilistel lätlastel, niipalju kui nendega olen suhelnud, on kohalikust, valdavalt venekeelsest, vutist poogen, nende ala on hoki, kus mängijad enamuses lätlased.

        Lätis on võõrmängijate kasutamiseks süsteem, kus Virsligas ja esiliigas võid registreerida välismängijaid palju jaksad, ainult väljakule pääseb neist ühes mängus max 5, vahet pole, kas mängija on kodakondsuselt EL riigist või mitte EL-st, madalamates liigades on välismängijad keelatud.

        Kui Ventspils hooajal 2009/10 Europa league grupiturniiril mängis, siis kasutasid nad mängus 5-t leegionäri.

        Kommentaar


          Algselt postitas chac Vaata postitust
          päris hea

          aga püüdes nüüd olla objektiivne, kui palju see reaalselt reegel mõjutanuks meistriliigat minevikus, näiteks ütleme 3-5 viimasel aastal? kui mitmes klubis on mänginud mitmel ja konkreetselt mis hooajal 7 või rohkem välismängijat? statistikakunnid, ajee?
          Ma ei viitsi igat võõrkodanikku eraldi lahata, kas keegi Ivanov kõlbaks Eestis treenitud mängija kategooriasse, klubid, mis hooajal on mängitanud üle kuue võõrkodaniku :

          1992; 9 - Jõhvi EP
          1993/94; 8-Trans; 8 - Tevalte
          1996/97; 7 - Trans; 7 - Lelle
          1997/98; 7 - Trans
          2005; 7 - TVMK
          2006; 10 - TVMK
          2007; 7 - TVMK
          2008; 7 - Trans
          2009; 12 - Sillamäe; 10 - Trans; 8 - Kalju
          2010; 15 - Sillamäe; 12 - Trans; 7 - Kalju; 7 - Lootus
          2011; 16 - Sillamäe; 13 - Trans; 7- Kalju
          2012; 15 - Sillamäe; 14 - Trans; 8 - Tln. Kalev; 7 - Kalju

          Nagu näha, 2009 a. hooajast alates läks Ida-Virumaal asi käest ära.

          Kommentaar


            palju mänge need sillamäe ja narva võõrlased hooaja peale tegid? osad neist on ilmselt sellised, kes toodi hulgi sisse ja taseme puudusel varsti ka tala said.

            Kommentaar


              Rekord, kui palju oli ühes meeskonnas korraga leegionäre platsil/mänguks üles antud sellel hooajal?

              Kommentaar


                Sillamäe võõrkodanikud mänge hooajal vs Eesti kodanikud

                2009 - 256 vs 243
                2010 - 219 vs 269
                2011 - 235 vs 239
                2012 - 250 vs 248

                Trans võõrkodanikud vs Eesti kodalikud

                2009 - 207 vs 288
                2010 - 274 vs 218
                2011 - 282 vs 215
                2012 - 259 vs 232

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                  Rekord, kui palju oli ühes meeskonnas korraga leegionäre platsil/mänguks üles antud sellel hooajal?
                  Võõrkodanikke on mängus platsile pääsenud nii Sillamäel kui Transil ühes mängus kõige rohkem 9 ja korraga platsil mõlemal rekordiks 8, algrivistuses samuti 8.

                  Algrivistuses mõlemal, nagu siga ja kägu, keskmiselt üle poole, 5,8 võõrkodanikku.

                  Võrdluseks:
                  Kaljul ei osalenud üheski mängus üle 4 leegionäri, algrivistuse keskmine 2,3
                  Tln. Kalevil osales ühes mängus max 6 võõrast, algrivistuses max 5 ja keskmine 3,8.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Levadikutest äkki keegi võtab ka sõna?
                    kes kutsus kurja välja..
                    mina olen küll viimane inimene Pohlakut kaitsma, aga antud juhul olen ma vist liiga rumal, et selle pärismaalaste reegli kehtestamise taga midagi karvast näha. kui aus olla, siis minu arust ei muuda see reegel meil siin mitte muhvigi. kui ta aitab tavafännile nähtamatud kurjad jõud meie jalgpallist eemale hoida, siis halleluuja.

                    no ja teinekord paistab teatavate otsuste vastuvõtmine väljapoole lihtsalt hea välja.
                    kaks firmatorti, kast pepsit!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      Rahune maha, Ballack.
                      Mulle on jubedalt kettasse visanud see teema, et kõik teavad ja räägivad aga ette ei võta mitte midagi kuna nii on nende jaoks parem või lihtsalt ei viitsita...aga vigiseda on jube hea, et kõik on ******. Närvidele käib see. Mingit probleemi poleks aga praegu hakkas see jubedalt närvidele käima just Kalju fännide piuksumise peale kus neil polnud midagi hullu aga räägiti, et terve Eesti jalgpall perse keerati...jommajoo. Võib-olla ei tehta midagi seepärast, et siis ei saa ühte kindlat isikut enam kõiges süüdistada ja peavad endis vigu otsima?

                      Kommentaar


                        ballack sa Pohlak ?
                        "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          Mulle on jubedalt kettasse visanud see teema, et kõik teavad ja räägivad aga ette ei võta mitte midagi kuna nii on nende jaoks parem või lihtsalt ei viitsita...aga vigiseda on jube hea, et kõik on ******. Närvidele käib see. Mingit probleemi poleks aga praegu hakkas see jubedalt närvidele käima just Kalju fännide piuksumise peale kus neil polnud midagi hullu aga räägiti, et terve Eesti jalgpall perse keerati...jommajoo. Võib-olla ei tehta midagi seepärast, et siis ei saa ühte kindlat isikut enam kõiges süüdistada ja peavad endis vigu otsima?
                          ballacki sõnavõtte on tegelikult väga tervendav lugeda. näitab, et maailmas on veel õilsaid inimesi olemas. samas soovitaks mehel roosad prillid eest võtta kui teemaks elu korraldus siin maailmas. usu mind, kui kõik toimiks nii nagu sa arvad, siis oleks elu siin maamuna peal lill
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            roosad prillid eest võtta
                            Roosad prillid on viimased asjad mida kannan...esiteks ei kanna naiste asju ja teiseks on rivaali värv.

                            Kommentaar


                              no võta siis eest ära!
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                I read somewhere that Meistriliiga matches will be streamed online next season. Will the streams be free for anyone, also outside of Estonia? Sounds really great if this is true.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X