320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Jah Myrgel, kõik on läbi roosade prillide väga norm.

    Tegelik olukord:
    Kas ikka igas liigamängus on fännidele eraldatud oma sektor, kas igal mängul on korraldatud nii, et fännidel on võimalik turvaliialdusteta fänlusega tegeleda, saamata kohaletuleku preemiaks läbiotsimised, nagu staadionile tulija oleks potentsiaalne kriminaal-narkokuller?
    Kas igal liigamängul kõikidel staadionitel on garanteeritud minimaalne toitlustus ja tänaseks väljavõideldud vutipublikule elementaarne õlu.
    Kas kõikvõimalikud trahvid, turvaliialdused, ülereageerimine jm. bull shitt, ei pidurda õhkkonna tekitajate püüdlusi, kas iga jamaga kaasnev meediasitt ei peleta fänne ja lihtsalt huvilisi liigavutist eemale?

    Kas ilma pideva irisemise ja vingumiseta, võitluseta, pole võimalik, et mänguorgunnis arvestataks fännidega kui vaatemängu lahutamatu osaga?
    Prse, kui palju võitlusi turvadega pidi Flora fännisektor läbi sõdima, et hooaja lõpuks saaksid konkurentklubid end suht vabalt staadionil tunda (ka säratule valguses), et asjapulgad fännidega arvestaks, krt, paar hooaega tagasi terve hooaeg turvadega kaklust ja foorumis vingumist, et nüüdseks elementaarne õlu oleks tribüünil saadaval, et huvilised, fännid, vutituristid end mõnusamalt tunneksid.
    Pidi tooma sektorisse korraga 20 lippu, et lõpuks mingit paari küünarvarrepikkust lipuvarrast ei bannitaks.

    Ja muuseas Myrgel mediaanpublik oli Kaljul tänavu sisuliselt sama, mis Hiiul.
    Kadriorus 266, Hiiul 278.

    Ja ometi möödunud hooaeg tundus olevat vutifänluse suhtes positiivne, ärkamisaeg , Levadikud on tagasi, Tammeka on tagasi, Kalevi sektor täieneb, Kalju on pildil, Sillamäe pildil, Flora on küll kaotanud paljude (multikulti neopioneeride) õnneks suure tüki Paremast Tiivast aga ca 30 fänni on kohal igal kodumängul, pluss leiab ainult paar võõrsilmängu, kus florakaid pole kohal olnud.

    Asi areneb, Jalkaliit, pall on Teie käes, fännide trahvimise asemel, utsitage klubisid.
    Mängukorraldus, mis sobiks kõigile pealtvaatajate/fännide erisustele on a ja o ning liigavuti populaarsuse tõstmise üks peavõtmetest.
    Ja lugege algaval hooajal publik korralikult kokku, ning tehke täpsetest andmetest järeldusi, kuidas ning mismoodi asja edasi arendada.

    Kommentaar


      #92
      Pilethinnad Eesti meistriliigas ei ole tasakaalus mängu tasemega kahjuks. Vb 2 euri maksaks, et igavusest Kaljut, Florat või Tammekat vaatama läheks, rohkem küll mitte.. Palju välismaa liigades piletihinnad muidu on? Sellistes natuke natuke nõrgemates liigades, nagu näiteks Ukraina, Poola, Ungari, Norra, Rootsi, või hoopiski Soome?
      Soome järgi oleks hea lihtne arvutada õiglane piletihind, jagame kõik asjad vähemalt kahega

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas k2bo Vaata postitust
        Soome järgi oleks hea lihtne arvutada õiglane piletihind, jagame kõik asjad vähemalt kahega
        Soovid piletihindu tõsta?

        Veikkausliigat alla 15 euro väga ei näe. Aga piletihind ei ole kindlasti põhiprobleem, miks publikut pole. Iga endast ning jalgpallist lugupidav inimene ei läheks tasuta nvn mängule, vaid toetaks klubi, vahet ei ole, kas see on 2€, 5€ või 10€ mängu kohta.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Aga piletihind ei ole kindlasti põhiprobleem, miks publikut pole. Iga endast ning jalgpallist lugupidav inimene ei läheks tasuta nvn mängule, vaid toetaks klubi, vahet ei ole, kas see on 2€, 5€ või 10€ mängu kohta.
          2 eurot on maksimum ja isegi see on umbes 2 eurot liiga palju. 10 eurot, lol. seal võid oma lugupidava sõbraga koos istuda. hea ja rahulik.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #95
            Keskmine palk Soomes 3127€ ja Eestis 635€ kuus. Aasta 2010 või 2011 andmed (no vahet pole). Nüüd tehe: 3127 / 635 = 4,92 ja siit siis 15 / 4,92 = 3,05

            Ja see on tegelikult ju võtmata arvesse asjaolu, et kui sa käid neljal mängul kuus Soomes, siis kulutad 4*15 = 60, sul jääb alles 3067 raha...ehk pole kadu eriti suur olnud.
            “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Soovid piletihindu tõsta?

              Veikkausliigat alla 15 euro väga ei näe. Aga piletihind ei ole kindlasti põhiprobleem, miks publikut pole. Iga endast ning jalgpallist lugupidav inimene ei läheks tasuta nvn mängule, vaid toetaks klubi, vahet ei ole, kas see on 2€, 5€ või 10€ mängu kohta.
              No esiteks kõigil pole seda rahalist võimalust, eriti alla 20 aastastel. Ja enamikel polegi oma klubi kahjuks..
              Aga Soomes vapsee kallis siis, see 15 euri pilet on raudselt ainult turistidele

              Kommentaar


                #97
                2 eurot on veel hea hind, sest münt. Pigem tasuks mõelda, et inimesed tuleks statale saada ja alles siis nendelt teenima hakata. Mõelda, et praeguse hulga pealt tuleks teenida, on koomiline.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  2 eurot on veel hea hind, sest münt. Pigem tasuks mõelda, et inimesed tuleks statale saada ja alles siis nendelt teenima hakata. Mõelda, et praeguse hulga pealt tuleks teenida, on koomiline.
                  Väga nõus!
                  “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    2 eurot on maksimum ja isegi see on umbes 2 eurot liiga palju. 10 eurot, lol. seal võid oma lugupidava sõbraga koos istuda. hea ja rahulik.
                    Jah, absoluutselt. Miskipärast kui mängul müüakse 3€ purgiõlut ning muud staffi, mille juurdehindlus on üle 300%, siis on järjekord pikem kui teenindajad jõuaks vaheajaga ära teenindada. Ma mõistan, et enamus inimesed sooviksid kõike elus tasuta saada, kuid hetkel me räägime siiski üldjuhul kodukoha või poolehoiu teeninud klubi toetamisest. Ma ei tea, ma olen iga aasta saanud Kalju kodumängudele tasuta sisse, aga olen vaatamata sellele iga aasta ostnud ka hooajakaardi, kas ma olen debiilik, mul on rahast suva või ma leian, et isegi mu väike panus on klubile kasulik ning kui see on mulle tähtis, siis ma ei pea paljuks ka veidi rahaliselt toetada?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Ma ei tea, ma olen iga aasta saanud Kalju kodumängudele tasuta sisse, aga olen vaatamata sellele iga aasta ostnud ka hooajakaardi, kas ma olen debiilik, mul on rahast suva või ma leian, et isegi mu väike panus on klubile kasulik ning kui see on mulle tähtis, siis ma ei pea paljuks ka veidi rahaliselt toetada?
                      Rahakott sinna, kus näpud on. Kuno peab arvenr andma, et saaksid järgmise hooaja eest 180 euri üle kanda, või on on see sul olemas?
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Rahakott sinna, kus näpud on. Kuno peab arvenr andma, et saaksid järgmise hooaja eest 180 euri üle kanda, või on on see sul olemas?
                        Miks nii äärmustesse? Ma olen ka üliõpilane, küsimus on lihtsalt eesmärkide seadmises. Minu jaoks on klubi ja kohalik jalgpall tähtis ning olen valmis mõne teise koha pealt kokku hoidma, et investeerida just Kalju toetamisse. Nii atribuutika soetamises, võõrsilmängude külastamises jne.

                        Ja ma ei tee seda vanemate rahakoti arvelt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Jah, absoluutselt. Miskipärast kui mängul müüakse 3€ purgiõlut ning muud staffi, mille juurdehindlus on üle 300%, siis on järjekord pikem kui teenindajad jõuaks vaheajaga ära teenindada. Ma mõistan, et enamus inimesed sooviksid kõike elus tasuta saada, kuid hetkel me räägime siiski üldjuhul kodukoha või poolehoiu teeninud klubi toetamisest. Ma ei tea, ma olen iga aasta saanud Kalju kodumängudele tasuta sisse, aga olen vaatamata sellele iga aasta ostnud ka hooajakaardi, kas ma olen debiilik, mul on rahast suva või ma leian, et isegi mu väike panus on klubile kasulik ning kui see on mulle tähtis, siis ma ei pea paljuks ka veidi rahaliselt toetada?
                          2 eurot pole tasuta. Aga vb sa tõid uue probleemi välja - liiga kallis toitlustus? Ise ma selle üle küll ei kurda, 2.50 õlu maitsebki paremini
                          Tean inimesi, kes ostavad pigem poest õlut ja vahivad telekast jalkat. (odavam, soojem, mugavam, kuid igavam)

                          Täispilet 3 euri, ning sooduspiletid 2 euri oleks selline õige summa minuarust Meistriliigas.

                          Kommentaar


                            Sa paned praegu 2 erinevat asja ühte patta. Sina, kes oled nõus ohverdama oma aja ja raha klubi hüvanguks, ja inimese tänavalt, kes vaatab asja teistsuguse pilguga. Tema jaoks on see raha teise väärtusega kui sinu jaoks. 2€ oleks selline sümboolne summa mis ei käiks üle jõu kellelegi. Isegi kuu lõpus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Miks nii äärmustesse? Ma olen ka üliõpilane, küsimus on lihtsalt eesmärkide seadmises. Minu jaoks on klubi ja kohalik jalgpall tähtis ning olen valmis mõne teise koha pealt kokku hoidma, et investeerida just Kalju toetamisse. Nii atribuutika soetamises, võõrsilmängude külastamises jne.

                              Ja ma ei tee seda vanemate rahakoti arvelt.
                              Sellisel juhul ei ole mõtet lolli juttu ajada, et "tõeliselt tore inimene maksaks igal juhul XXX eurot mäng, sest klubi on armas". Nagu näha, ei maksa, sest sõnadest taganetakse ülehelikiirusel, kui on vaja hakata raha luhvtitama.

                              Et jääks nagu reaalsusesse või mis.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Sellisel juhul ei ole mõtet lolli juttu ajada, et "tõeliselt tore inimene maksaks igal juhul XXX eurot mäng, sest klubi on armas". Nagu näha, ei maksa, sest sõnadest taganetakse ülehelikiirusel, kui on vaja hakata raha luhvtitama.

                                Et jääks nagu reaalsusesse või mis.
                                Mul ongi lihtne sõnum, istuge kodus! Ärge tehke midagi, ärge käige spordivõistlustel, ärge käige teatris, ärge käige kinos, ärge käige väljas söömas, ärge käige ööklubides!

                                See kõik maksab!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X