320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Mul ongi lihtne sõnum, istuge kodus! Ärge tehke midagi, ärge käige spordivõistlustel, ärge käige teatris, ärge käige kinos, ärge käige väljas söömas, ärge käige ööklubides!

    See kõik maksab!
    Sa ei lähe kinno amatöör filmi vaatama, sa ei lähe sööma kohta, kus tavatoit on liiga kallis jne. Maksame raha ikka vastavalt kvaliteedile, või mis? Kui mõni Eesti meistriliiga klubi jõuab Euroopas kaugemale kui Levadia kunagi jõudis, siis võib klubi rahulikult viieka küsida

    Kommentaar


      Algselt postitas k2bo Vaata postitust
      Sa ei lähe kinno amatöör filmi vaatama, sa ei lähe sööma kohta, kus toit on liiga kallis jne. Maksame raha ikka vastavalt kvaliteedile, või mis?
      See ei ole amatöörvutt, vaid meie jalgpalliastme kõrgeim tase. Lähen kinno, film ei meeldi, lähen küsin raha tagasi? Söök ei maitse, viin poole tagasi ning ütlen, et nõustun vaid poole eest maksma?

      Kui rääkida kvaliteeti vastavusest hinnale, siis näiteks Premier League`i ükski Arsenali mäng ei tohiks 70£ piletile vastata.

      ehk, mis oli mõte. mitte keegi ei garanteeri, et ma saan vastavat teenust, mida ma eeldanud olen selle summa eest.

      Kommentaar


        Levadia Euroopa suhteline edu ei toonud rahvast Levadia liigamängudeks staadionile, tavalise eestimaalase jaoks klubi väärtus ei tõusnud.

        Kommentaar


          Ma ei saa aru, kuidas te kõik arutelud muudate vaidlusteks selle üle, kellel on õigus
          “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

          Kommentaar


            See hind vastavalt mängupildi jutule on muidugi jama. Julgen oletada, et võrdväärse mängupildi eest küsitakse mujal märkimisväärselt rohkem (isegi kui arvestada meie palkade erinevust). See mis me platsil näeme, kannatab veel teiste samaväärsete riikidega võrdlust, aga kõiges muus jääme alla.

            Ning see hala, et piletid liiga kallid, siis nagu ma täna juba varem välja tõin, siis 6 Meistriliiga klubi 10-st küsib piletihinnaks 2€ (sooduspilet veelgi vähem, valdavalt euro) - üldine konsensus paistab olevat, et 2€ on ideaalne. Kolm klubi küsivad tõesti 5, mis ehk on vähe krõbeda võitu, aga samas tegu on ka kolme n-ö parima Eesti jalgpalliklubiga (asukoht neil Tallinn, kus teadupärast peakski kõigil veidi rohkem krõbisevat olema kui mujal Eestis). Lisaks sooduspiletid ja fesari ättendid ning fännitavaar/seotus klubiga muudab niigi enamusele sissepääsu odavamaks. Vaevalt moodustavad staadionil pidevalt käivatest isikutest enamuse need, kes 5€ iga kord maksavad.

            Ja see loogika, et 2-3 euri mängupääsme eest on adekvaatne tasu/lagi mis oldakse nõus välja käima, aga kolm juurikat õlle eest on veel hea diil, lendas kõrgelt üle minu pea.

            -e- Ehk siis 5€ on maksimum, mis Eestis klubivuti tipu kodumängu eest makstakse. Juhukülastuse puhul ei tohiks see eestlaselt tükki võtta. Korduvkülastajatel peaks aga olemas olema alternatiivid (facebook, klubi värvid, hooajakaart, LHV kaart, noormängija pere). Nii et vaevalt on see piletihinna teema üks olulistest publikuhuvi kärpivatest teguritest.

            Kommentaar


              Kõige odavam õlu oli Sillamäel 1.50, mida kohalik tugeva aktsendiga politseinik, kellel polnud ML õllereeglitest arusaamist ööd ega mütsi, taga targemaks ebalegaalseks pidas ja kangesti florakaid sellepärast arreteerima kippus.

              Kalleim aga Maarjamäel, 3.50, aga nohh, kvaliteetne sats, Newcastlega madistanud, võib küsida....

              .

              Kommentaar


                Eeldan, et Eesti liiga tugevus on euroopas viimaste seas, kuid tahaks teada ka nende viimaste liigade keskmisi piletihindu. Kui seal mingeid üüratuid vahesi ei tule, siis minupärast las olla edasi need 5 eurised piletid, lihtsalt mina ei lähe 5 euri eest random meistriliiga mängule.
                Ning baari hinnaga õlu on OK. Isegi külapidudel sa ei saa alla 2 euri õlut.

                Kalleim aga Maarjamäel, 3.50, aga nohh, kvaliteetne sats, Newcastlega madistanud, võib küsida....
                Haha

                Kommentaar


                  Tegelikult ongi liigamäng üks korralik külapidu, koondisemäng Laulupidu.
                  Nii peakski olema.

                  Kommentaar


                    No kui võrdsustada mäng ühe pudeli õllega baaris, siis küll, minu jaoks aga mäng kõrgema väärtusega kui klaasike kihisevat lokaalis Mjau.

                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Tegelikult ongi liigamäng üks korralik külapidu
                    Kiviõli peaks olema Eesti klubijalka fanattide meka. Pilet kõigile euro, oma alkoholi tassi sisse palju jaksad. Terve tribüün on fännisektor, tossuta palju tahad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Kui rääkida kvaliteeti vastavusest hinnale, siis näiteks Premier League`i ükski Arsenali mäng ei tohiks 70£ piletile vastata.
                      Turumajandus, kõige paremas tähenduses, või mis.
                      Brasse tuldi ka Eestis 50-100 eurise hinna eest vaatama.

                      Kui siin juba jalgpallisõbrad hindavad 5-eurost piletihinda liiga kalliks ML mängu eest, siis mida peaks mõtlema suvaline Ants, kes võib olla uudishimust tuleks vaataks, mis pull siin Eesti mudaliigas toimub.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                        No kui võrdsustada mäng ühe pudeli õllega baaris, siis küll, minu jaoks aga mäng kõrgema väärtusega kui klaasike kihisevat lokaalis Mjau.
                        No peale mjau on Eestis veel igasuguseid üritusi, mis ei pea ilmtingimata mingid ööklubid või baarid olema. Ja õlu on ikka kõrgema väärtusega, kui random ML mäng.

                        Kommentaar


                          Vaatan siin viimast paari lehte ja no ma ei tea... hinnad, nii pileti kui ka õlle omad, nüüd küll pole minu arust teema mille üle vaielda ja arutleda. Turg paneb asjad paika. Kui on inimesi, kes tulevad statale 2, 5 või 10 või hoopis 20 euro eest.. ma ei näe probleemi. Probleemi peab nägema klubi juhtkond. Maailma tippklubide piletihinnad on pigem ikka sellised seetõttu, et on turgu, et on nõudlust, et on inimesi, kes sellist hinda maksavad.
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Turumajandus, kõige paremas tähenduses, või mis.
                            Brasse tuldi ka Eestis 50-100 eurise hinna eest vaatama.

                            Kui siin juba jalgpallisõbrad hindavad 5-eurost piletihinda liiga kalliks ML mängu eest, siis mida peaks mõtlema suvaline Ants, kes võib olla uudishimust tuleks vaataks, mis pull siin Eesti mudaliiga toimub.
                            Kõige nukram ongi see, et kui juba 'meie' arvame, et tegu on õudsa pasaga. Ja ise ei väärtusta seda, mida teeme, millele kaasa elame, siis ei hakka seda tegema ka keegi teine. Aga siin on selleni juba täna jõutud. Igatahes olen päri selle poolega, kes leiab, et meil kõigil tuleks veidi oma väärtushinnanguid kohendada.

                            Tuli üks kasutaja lennu postitus meelde:
                            Algselt postitas lennu Vaata postitust
                            Kui pigem staadioniskeptiline inimene saab n-ö kõvakoor fännilt vaibe, et kõik on persses, taset pole, tribüünid on tühjad, turvad nussivad ja üldse on kõik mõttetu, siis ei juhtu miskit Lillekülas, Maarjamäel, Kuressaares, Keskstaadionil, Paides ega mujal.
                            ---

                            Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                            No peale mjau on Eestis veel igasuguseid üritusi, mis ei pea ilmtingimata mingid ööklubid või baarid olema. Ja õlu on ikka kõrgema väärtusega, kui random ML mäng.
                            See ei oma üldse tähtsust, kust see klaasike/pudelikene/anumakene on. Häirib see, et leitakse, et ühe ühiku alkoholi eest ollakse nõus raha parema meelega välja käima, kui meie vabariigis kõrgeimal tasemel jalka mängu kaasaelamise võimaluse eest. Seda just nö suurte eesti jalgpalli fännide poolt..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                              Kõige nukram ongi see, et kui juba 'meie' arvame, et tegu on õudsa pasaga. Ja ise ei väärtusta seda, mida teeme, millele kaasa elame, siis ei hakka seda tegema ka keegi teine.
                              Mis see tähendab siis? Staadionil inimesed ainult halavad ja siunavad, et jubesitt?
                              Kahtlemata arvavad siinsed inimesed ML-st palju paremini, kui inimene tänavalt. Võiks ikka reaalsusele täitsa ausalt vastu vaadata.

                              Seis on selline, et 5 eurose piletihinnaga leiab 400 000+ inimesest tee staadionile stabiilselt 200. Kui sellega ollakse rahul, siis no loomulikult, jätkata!

                              edit: Kindlasti ei taha ma väita, et piletihinna alandamine oleks mingi imevahend masside tribüünile toomiseks. Aga positiivne samm selle soodustamiseks ilmselt küll.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Mis see tähendab siis? Staadionil inimesed ainult halavad ja siunavad, et jubesitt?
                                Kahtlemata arvavad siinsed inimesed ML-st palju paremini, kui inimene tänavalt. Võiks ikka reaalsusele täitsa ausalt vastu vaadata.

                                Seis on selline, et 5 eurose piletihinnaga leiab 400 000+ inimesest tee staadionile stabiilselt 200. Kui sellega ollakse rahul, siis no loomulikult, jätkata!
                                Pea igas teemas, mis käsitleb publikunumbreid või Meistriliiga taset, on seda vingu tunda. Mõnikord küll täiesti põhjendatult. Ning teinekord on kuulda ka tribüünil. Vast oled isegi täheldanud.

                                Kogu sellele 400 000+ esiteks ei ole piletihind 5€. Ning miks kohtades, kus piletihind on euro või kaks, on ka publiku nappus, kuigi see peaks olema kõige mõistlikum variant? Ning miks jäävad numbrid kesiseks isegi siis kui sissepääs mängule on tasuta?

                                -e- ah aitab ka jamast, magama ära. See arutelu nagunii kuhugi ei vii, ja vast kõik jagavad seda meelt, et see piletihind pole primaarne probleem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X