320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
    Kulla inimene, kui sulle sõidetakse eest jalgadesse, nii nagu seda Pikk tegi, siis see on kollane, see ei ole liigne vehkimine. Ükskõik mis klubi prillide läbi sa seda vaatad.
    Kui vaevud, siis vaata kordust. Ei olnud jalgadesse minek ja toimus kohtuniku nina all.
    Prille ei kanna.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Shouldn't today start the internet broadcasting with Kalju - Narva? Couldn't find a link...

      Kommentaar


        zaz sa oled naljamees või tõesti pime?

        Kommentaar


          Zaz on enesekindel vähemalt. http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphoto...54905725_n.jpg

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Kui vaevud, siis vaata kordust. Ei olnud jalgadesse minek ja toimus kohtuniku nina all.
            Prille ei kanna.
            Ma vaatan ja nyyd olen veel rohkem kindel, et mängis jalgadesse. Streek lükkab ju palli vasakule pettega ja see sõidab jalad alt. Ma ei saa aru, äkki mõtled mingit teist olukorda? Siin pole ju kahtemooodi arusaamine võimalik
            Pane 1 minuti peale
            http://www.youtube.com/watch?feature...v=eDy_voeRp78#!

            Kommentaar


              Prosa sai oma kollase oma lollusest ja tal vedas,et ta antud olukorras veel mängu ei seganud.Sest siis oleks järgnenud teine kollane.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                Ma vaatan ja nyyd olen veel rohkem kindel, et mängis jalgadesse. Streek lükkab ju palli vasakule pettega ja see sõidab jalad alt. Ma ei saa aru, äkki mõtled mingit teist olukorda? Siin pole ju kahtemooodi arusaamine võimalik
                Pane 1 minuti peale
                http://www.youtube.com/watch?feature...v=eDy_voeRp78#!
                Mis liigutuse tegi Post peale olukorda palli taha asudes? Kas keegi suudab ära seletada. Lihtsalt jäi silma ning pani imestama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas HABE Vaata postitust
                  Mis liigutuse tegi Post peale olukorda palli taha asudes? Kas keegi suudab ära seletada. Lihtsalt jäi silma ning pani imestama.
                  Tegi ilmselt pette, justkui tahaks ilma vileta lahti mängida. Kogemustega vaataja saaks sellest kergesti aru.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                    Ma vaatan ja nyyd olen veel rohkem kindel, et mängis jalgadesse. Streek lükkab ju palli vasakule pettega ja see sõidab jalad alt. Ma ei saa aru, äkki mõtled mingit teist olukorda? Siin pole ju kahtemooodi arusaamine võimalik
                    Nähtavasti me tõlgendame "jalgadesse minekut" erinevalt. Aga pole hullu, ma ei tulnudki siia tõde kuulutama. Ma täiesti aktsepteerin ka Sinu arvamust.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Post mõtles et paneb Streekile paugu ära piki kossi, kuna see on lubatud, aga siis tuli meelde, et oma mees.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Tegi ilmselt pette, justkui tahaks ilma vileta lahti mängida. Kogemustega vaataja saaks sellest kergesti aru.
                        Arst väljakul tohterdamas oma meest samal ajal
                        Löögi liigutus oli kindlasti palli suunas, Kivi.
                        Selliste kogemustega mängijalt ootaks mängule keskendumist ja meeskonna liidri rolli, mitte vähemat.

                        Kommentaar


                          Äkki ta löögi hetkel taipas, et ikka ei tohi lüüa, seepärast selline imelik liigutus välja kukkuski.

                          Kommentaar


                            Urmar? Või keegi, kes teab: miks on EJL ja ka Soccerneti liigatabelis Flora 1., Levadia 2. ja Kalju 3.?
                            Mina leidsin juhendist sellise kriteeriumide järjekorra:
                            a) väiksemat antud loobumiskaotuste ja tühistatud tulemuste arvu turniiritabelis;
                            b) suuremat võitude arvu;
                            c) omavaheliste mängude punkte;
                            d) omavaheliste mängude väravate vahet;
                            Selle (ehk siis punkti d) järgi peaks ju olema järjekord: Levadia, Kalju, Flora? Või ma lihtsalt vaatan vale juhendipunkti?

                            Kommentaar


                              Ju siis mõlemad tabelid arvestavad valesti üldist väravatevahet. Ehk jah - need tabelid on valed.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jalgjalgpall Vaata postitust
                                Urmar? Või keegi, kes teab: miks on EJL ja ka Soccerneti liigatabelis Flora 1., Levadia 2. ja Kalju 3.?
                                Mina leidsin juhendist sellise kriteeriumide järjekorra:
                                a) väiksemat antud loobumiskaotuste ja tühistatud tulemuste arvu turniiritabelis;
                                b) suuremat võitude arvu;
                                c) omavaheliste mängude punkte;
                                d) omavaheliste mängude väravate vahet;
                                Selle (ehk siis punkti d) järgi peaks ju olema järjekord: Levadia, Kalju, Flora? Või ma lihtsalt vaatan vale juhendipunkti?
                                Punkt 9.3: Meistriliiga kahe esimese võistkonna punktide võrdsuse korral viib EJL esikoha selgitamiseks nende vahel läbi lisamängu. Kui mäng lõpeb viigiga, mängitakse lisaaeg 2x15 minutit. Lisaaja viigilise tulemuse korral selgitatakse võitja viie penaltilöögi tulemuse põhjal. Kui ka siis on seis viigiline, jätkatakse penaltilöökide löömist kuni võitja selgumiseni. Kui võrdselt punkte on esimesel kolmel või enamal võistkonnal, viib EJL läbi esikoha selgitamiseks lisaturniiri nende võistkondade vahel.

                                Praegu on Leva-Kalju-Flora kõik 1 kohal.
                                http://ufa-gruztaxi.ru/16154

                                Kommentaar

                                Working...
                                X