320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Välismaa kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Välismaa kommentaatorid

    Vaatasin, et siin polegi sellist teemat, kus saab arutada välismaa kommentaatorite kohta, näiteks Eurospordi, SKy Sportsi, ESPNi jms üle.

    Ühesõnaga sama jama, mis ETV, TV6 ja VSB teemades

    #2
    Kuna see raha põletamise liiga erilist huvi ei paku, mida sky sports 1-4 ja ESPN näitavad, siis vahel olen SPL-s Celticu ja ka SFL 3-s Rangersi mänge kiiganud ning Ian Crocker on kindlasti üks tippkommentaatoreid kes briti saartel regulaarselt tegutsemas juba pikka aega. Tavaliselt on nad koos SPL-s puldis David Provaniga ning viimati sai neid jälgitud mälestusväärses 7 novembri Celtic Parki miljöös Barca vastu. Ainult kiidusõnad.

    Siin allpool ka videopilt viimasest Old Firmist Celtic Parkil kus mõlemad mehed oma parimas konditsioonis

    Wij komen terug met de cup in de hands

    Kommentaar


      #3
      ESPN-i kommentaatorid mulle meeldivad ning üritan alati Serie A-d sealt vaadata. Dave Farrar jms.
      sigpic

      Kommentaar


        #4
        Krt, Sky Sportsi kommentaatorid on hullemad kui Helar Osila. Mitte mingit emotsiooni (või on neil mingi isiklik viha ManU vastu)

        Kommentaar


          #5
          Dzentelmenid ei lärma.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            #6
            Ning kommentaatoriteks on ju Tyler ja Neville, kuidas täpselt see viha osa välja peaks nägema?
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              #7
              Suurkorporatsioonid imevad, elagu anarhia!!!
              (ainult VSB ruulib, sest mina vaatan mänge sealt )
              MAKE US CREAM

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Ning kommentaatoriteks on ju Tyler ja Neville, kuidas täpselt see viha osa välja peaks nägema?
                postitamise hetkel mul polnud aimugi, et nemad võiksid kommentaatorid olla

                Kommentaar


                  #9
                  Ei osanud kuhugi mujale postitada, aga kas BBC blogitaja Tim Vickery on puhkusel või milles asi? Pole tükk aega mõnda tema kirjutist näinud

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Dzentelmenid ei lärma.
                    Ray Hudson on Dzentelmen!
                    FORZA FIORENTINA!

                    Kommentaar


                      #11
                      Neville'i on alati põnev kuulata. Korralik eeltöö, omad kogemused + oskab hästi asja edasi anda vaatajatele.

                      Kommentaar


                        #12
                        kui manku ja Fulhami mängus jälle tuli üles tehti, siis John Barnes hakkas tõsimeeli arutlema, et kas nad nüüd ikka mängivad need üheksa pimeduses veedetud minutit järele...?

                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          #13
                          Häältuste kallal norimine pole küll enam orginaalne, aga see kuidas üks Roy Hudsoni häälega mees Piazoni nime hääldab on liiga ebaterve. Midagi bõžžon moodi oli vist (Linnar Priimäeliku tämbriga)


                          2.kanal

                          E:must be Hudson
                          Last edited by Meintz; 16.02.13, 20:29. Põhjus: sain kinnitust oma kahtlustele

                          Kommentaar


                            #14
                            Fox socceri arsenali kutt
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              #15
                              Mina kiidan kahte Ukraina kommentaatorit, kes hááldavad Nómme Kalju mángijate nimesid vága hásti.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X