320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Esiliiga B 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Tom K Vaata postitust
    Kui mitu meeskonda sellest liigast üldse kõrgemale saab tõusta/madalamale langeda? (oletades, et litsentsi- vms jamasid ei tuleks)
    2 esimest Esiliigasse, kolmas play-offi ja tagantpoolt viimased kaks II Liigasse ning kolmas play-offi?

    just nii nagu kirjutasid. Esiliiga Bst liigub nii üles kui alla 2+1. Esiliigast liigub üles 1+1 ja alla 2+1.

    Kommentaar


      #17
      Araratis vist väikesed jamad, reali poisse aint 2 ehk siis Kelder ja Aasma.

      Kommentaar


        #18
        HÜJK Emmaste - FC Elva 1:0 (0:0)
        www.emmaste.eu

        Kommentaar


          #19
          huvitav. protokollide järgi tundub et Sillamäe Cherkasov on saanud kõigis kolmes esimeses voorus kollase ja ometi on ka neljanda vooru protokoll (kus ta mängis taaskord) juba kinnitatud. kas Bliigas ei peagi mänge vahele jätma?

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
            huvitav. protokollide järgi tundub et Sillamäe Cherkasov on saanud kõigis kolmes esimeses voorus kollase ja ometi on ka neljanda vooru protokoll (kus ta mängis taaskord) juba kinnitatud. kas Bliigas ei peagi mänge vahele jätma?
            Sellest hooajast sedasi:

            59.2 Mängija on automaatselt diskvalifitseeritud pärast neljandat ning seejärel pärast igat
            teist hoiatust (4H – D – 2H – D – 2H – D - jne), mille eest ta ei ole karistust kandnud,
            st et ühes mängus saadud kaks hoiatust, mille eest mängija eemaldatakse, eraldi
            hoiatuste arvestusse ei lähe.
            Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

            Kommentaar


              #21
              vaatasin ise ka järgi jah. huvitav kas ML meeskondi ka sellest on teavitatud, sest ma tean paari tüüpi juba kes on mänge vahele jätnud peale kolmandat kollast ja ilmselt eeldavad nüüd et karistus on kantud. sellest tuleb ikka paras jama ma kardan

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                vaatasin ise ka järgi jah. huvitav kas ML meeskondi ka sellest on teavitatud, sest ma tean paari tüüpi juba kes on mänge vahele jätnud peale kolmandat kollast ja ilmselt eeldavad nüüd et karistus on kantud. sellest tuleb ikka paras jama ma kardan
                Mina ei leidnud selliseid tüüpe, kes oleks juba mängu vahele jätnud, neid meeskondi, kes on juba 4 mängu pidanud Esiliigades on vaid 4: Jõhvi, Flora II ja III ning Sillamäe II. Äkki nimetad need paar mängijat ära või saada mulle PM, kui ei taha siin öelda.

                Tundub, et klubid on siiski reglementi lugenud.

                Kommentaar


                  #23
                  Mis puutub Meistriliigasse, siis seal selliseid mängijaid lihtsalt ei ole, selles olen küsimatagi kindel.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Mis puutub Meistriliigasse, siis seal selliseid mängijaid lihtsalt ei ole, selles olen küsimatagi kindel.
                    Mis mõttes?! Risto Kägol on neli kollast.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      Mis mõttes?! Risto Kägol on neli kollast.
                      Imelik on see, et Kägo pole sel aastal veel mänge vahele jätnud, aga eks ta nüüd siis alustab seda seeriat.

                      Kommentaar


                        #26
                        Kägo peab niikuinii vahele jätma, esimeste mängude kahele kollasele, viimases mängus 1+1 = punane.

                        Urmar, Transi kolme kollasega Krychanov võis küll teadmatusest mängu Floraga vahele jätta.

                        Huvitab, kas Transi Lihhatšov otse punasele lisakaristust ei saanud?
                        DK vist ei viitsinud kokku tullad, fännid ju see aasta külmast kanged lambukesed

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas kesa Vaata postitust

                          Transi kolme kollasega Krychanov võis teadmatusest ühe mängu vahele jätta.
                          Pigem oli tegemist mänguoskusega, sest ta oli neil varusse pandud.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Pigem oli tegemist mänguoskusega, sest ta oli neil varusse pandud.
                            Tõenaoliselt jah.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas kesa Vaata postitust

                              Huvitab, kas Transi Lihhatšov otse punasele lisakaristust ei saanud?
                              DK vist ei viitsinud kokku tullad, fännid ju see aasta külmast kanged lambukesed
                              Igatahes on Lihhatšovil nüüd kolm kehtivat hoiatust, aga Transi omad on vist süsteemiga kursis

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                                Mis mõttes?! Risto Kägol on neli kollast.
                                Kõigele lisaks mõtlesin ma selliseid mängijaid, kes oleks pärast 3. hoiatust juba mängu vahele jätnud, nagu Amadeus hoogsalt välja kuulutas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X