320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

zelee EDM teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas mäletate?

    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Just paar päeva tagasi kuulasin Pjaanot.

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Just paar päeva tagasi kuulasin Pjaanot.

        Minu jaoks aasta nr 1 EDM (house lugu). Tõsi see originaalversioon. 9. märtsil Gorgon City ka Kultuurikatlasse tulemas. Loodetavasti tuleb Duke Dumont ka millalgi siiakanti, ehk järgmise aasta Weekendile.

        PS. Lisaks Real Life-le on aasta suurimaid bangereid Gorgon City All four walls

        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          Kommentaar


            Kahju, et Frankiet enam meie hulgas pole, kuid üha enam on mulle isiklikult sümpatiseerinud tema looming, mis on ainulaadne, isikupärane, kordumatu. Teist sellist dj-d ja produtsenti enam pole ega ilmselt ka tule. House muusika loojana on tema muusikaline pärand hindamatu ja endine USA president asjata ühe Chicago tänava tema nimeliseks nimetanud.

            Siin üks tema legendaarsemaid sette mõne aasta eest.

            Wij komen terug met de cup in de hands

            Kommentaar


              kanäe, hausimehi ka siin @ midfielder

              Kommentaar


                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                kanäe, hausimehi ka siin @ midfielder
                Minu jaoks house ongi ainus edm stiil, mis mitte pole ainult kuulatav, vaid see on ju ainus edm alaliik, mille järgi on võimalik tantsida. Rütm, meloodia, vokaal, 4/4 taktis. Puhas nauding. DNB ja UK garage on kuulatav, kuid mitte tantsimiseks. No ja trance ei kvalifitseeru minu jaoks üldse mingiks muusikaks.



                Siin üks milleniumiaja suurimaid hitte, mis peaks house-i võõralegi vist tuttav olema.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Viimase aja suurimaid lemmikuid. Tõeliselt touchy NY vaibiga soulful house.

                    Wij komen terug met de cup in de hands

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X