320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

V liiga ida/põhi piirkond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'V liiga põhi/lääs\'

    5-1 on alati tore võita
    Lütseumil on kõik, mis puudutab rünnakut, päris hea ( sööt käib, löögile jõutakse ) aga see mis toimub omal väljakupoolel, on täitsa käest ära ehk ühesõnaga korralik kaos

    Kommentaar


      Replying to Topic \'V liiga põhi/lääs\'

      Nii ta ongi @olu

      Kui nüüd kuskilt oleks meile kukkunud ka normaalsed kaitsjad oleks me peris tegijad, aga ei ole.
      fc pohmell

      Kommentaar


        Replying to Topic \'V liiga põhi/lääs\'

        Originally posted by ek


        Originally posted by Kosk
        Pean ausalt tunnistama, et ma ei pannud küll väljaku ääres miskit löö-ta-mättasse ergutushüüdeid.

        Ka Soccerneti - Pelgu mängu ajal kostis sarnaseid \"ergutushüüdeid\" nagu \"Tõmba ta raisk maha\" jne.
        Te ärge järgmine kord oma Puiatu sõpru võtke kaasa mängule kui nad end inimese moodi üleval ei suuda pidada.
        Nagu Edson ka juba mainis, täiesti kodumeeskonna mure selliseid mehi väljakule mitte lasta. Ja üldse, enne kui midagi ohkima hakkate, vaadake natuke, kuidas iseeenast Eesti koondise mängudel üleval peate. Mitte et ma ise oleks seal parem, aga selline vingumine et näe, vastaste fännid käsevad meid ära lõhkuda, ärge neid enam kaasa võtke, näitab tegelikult ju moraalset nõrkust või kadedust, kuna siiamaani on Pelgulinnal parim fännklubi.
        Jube Tige Kala

        Kommentaar


          Replying to Topic \'V liiga põhi/lääs\'

          Originally posted by Miq
          Nagu Edson ka juba mainis, täiesti kodumeeskonna mure selliseid mehi väljakule mitte lasta. Ja üldse, enne kui midagi ohkima hakkate, vaadake natuke, kuidas iseeenast Eesti koondise mängudel üleval peate. Mitte et ma ise oleks seal parem, aga selline vingumine et näe, vastaste fännid käsevad meid ära lõhkuda, ärge neid enam kaasa võtke, näitab tegelikult ju moraalset nõrkust või kadedust, kuna siiamaani on Pelgulinnal parim fännklubi.


          rohkem ei oskagi nagu sellise jutu peale öelda...miks siis teie koduväljakul ttü-l sarnaseid asju ikkagi toimub? see teema on üldse suht mõttetu; kui mingid jõmmid tahavad möliseda, tehku pealegi, mind ei häiri...mängule tuleb keskenduda

          Kommentaar


            Replying to Topic \'V liiga põhi/lääs\'

            Esiteks: jäägem rahulikuks kõik eksja?

            Teiseks: oleks lahe, kui ka viienda liiga meeskonnad omavahel hästi läbi saaksid

            Kolmandaks: Mina näiteks pole ühelgi mängul tähele pannud väljakuäärseid mölisejaid (mitte et neid eksisteeriks), küll aga väljakuäärseid ergutajaid, nagu oli ka eile väljaku teisel pool, kus pingi pial istusid 3 äris laheda olemisega selli, keda ma tegelt üldse ei tunne ja kes tõepoolest innustasid mind teisel poolajal täiega pingutama
            See kiri siin on all

            Kommentaar


              Replying to Topic \'V liiga põhi/lääs\'

              Originally posted by Jeeg


              Kolmandaks: Mina näiteks pole ühelgi mängul tähele pannud väljakuäärseid mölisejaid (mitte et neid eksisteeriks), küll aga väljakuäärseid ergutajaid, nagu oli ka eile väljaku teisel pool, kus pingi pial istusid 3 äris laheda olemisega selli, keda ma tegelt üldse ei tunne ja kes tõepoolest innustasid mind teisel poolajal täiega pingutama
              Yks miis oli nendest kolmest vahvast sellist mineviku mängija seda ma tean ...aga eks me nyyd oma võiduga tegime minevikule yhe suure karu teene ... ja seda nad seal arvatavasti ergutasid ... aga jah nende suhtumine oli minuarust siiski positiivne

              Kommentaar


                Replying to Topic \'V liiga põhi/lääs\'

                Ergutasid jah mineviku mängijad ja tore oli vaadata, kuidas soccernet püüdis. Nägin vaimusilmas sama mängu, mis minevik pidas euroülikooli vastu (4:4), kus mindi müts näpus vastast lööma aga löödi mööda. Õnneks mitte nii mööda kui pelgu poisid.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'V liiga põhi/lääs\'

                  Originally posted by Janek


                  Ergutasid jah mineviku mängijad ja tore oli vaadata, kuidas soccernet püüdis. Nägin vaimusilmas sama mängu, mis minevik pidas euroülikooli vastu (4:4), kus mindi müts näpus vastast lööma aga löödi mööda. Õnneks mitte nii mööda kui pelgu poisid.
                  aga miks on jäetud Q andmed tabelis uppimatta peaks olema 17 pointsi ja kolmas koht??9 mängu...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'V liiga põhi/lääs\'

                    Originally posted by ek


                    Originally posted by Kosk
                    Pean ausalt tunnistama, et ma ei pannud küll väljaku ääres miskit löö-ta-mättasse ergutushüüdeid.

                    Ka Soccerneti - Pelgu mängu ajal kostis sarnaseid \"ergutushüüdeid\" nagu \"Tõmba ta raisk maha\" jne.
                    Te ärge järgmine kord oma Puiatu sõpru võtke kaasa mängule kui nad end inimese moodi üleval ei suuda pidada.
                    mis sõpru?.. kaitsemehed on neil ju otse puiatust värvatud ..
                    mida iganes.. eesti alaväärsuskompleksides piinlevad noored luukered

                    jalkaväljak pole eriti õige koht oma alaväärsusele leevendust leida.. see on nagu kambaka sündroom.. kes mulle midagi teha saab, kui ma debiilikust sõpradega koos natuke teisi alavääristan platsil... mudaliiga võlud on selliste tüüpidega platsil kraagelda lootes et päras metsas kuskil hambaid sisse ei lööda.. HAIGED JÖRMID

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'V liiga põhi/lääs\'

                      miks sa virised kõik aeg cutupiilu mingi tühise teema kallal- pelgu kiusab, väljakuääres karjutakse roppusi ja jubedusi! mine mängi malet ja ära nuta nii palju kõik aeg. ma ei saa aru mis sind nii väga häirib? said sa pelgu mängus haiget? löödi sul mõni luu katki? tehti kellegile nimelt liiga või tuldi kallale? aitab sellest teemast ja kogu lugu! las karjuvad pealtvaatajad väljaku ääres kas või seda,et tapke ta ära, tõmba ta raisk maha -sina mängi mees ja ära kiunu!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'V liiga põhi/lääs\'

                        Originally posted by koks


                        miks sa virised kõik aeg cutupiilu mingi tühise teema kallal- pelgu kiusab, väljakuääres karjutakse roppusi ja jubedusi! mine mängi malet ja ära nuta nii palju kõik aeg. ma ei saa aru mis sind nii väga häirib? said sa pelgu mängus haiget? löödi sul mõni luu katki? tehti kellegile nimelt liiga või tuldi kallale? aitab sellest teemast ja kogu lugu! las karjuvad pealtvaatajad väljaku ääres kas või seda,et tapke ta ära, tõmba ta raisk maha -sina mängi mees ja ära kiunu!
                        a mis see sulle korda läheb, et ma /virisen/oma arvamust avaldan siin, et eestis on palju toredaid noori inimesi, kel nati (emotsionaalsest)intelligentsusest ja tunnustusest vajaka jääb.. sa ise nende hulgas väää?

                        mäng on mäng ja see mis toimub mängus unustatakse pärast lõpuvilet? mnjaa võiks ju aga miks peaks kui tegemist on ajukääbikutest wannabiidega ja totaalse vandalismiga selles v.i.t.t.u.s. vabariigis :P

                        sul on ilmselt oma vaatenurk asjale /pelgu pingi või platsil olija oma/ ja selletõttu tundubki minu oma sulle võibolla vingumisena

                        kuna sa siin kirjutad ja enam vähem kirjaoskaja oled, siis eeldan, et oled ise ehk natuke kõrgemal levelil oma ajukapasiteedi poolest

                        aga kui vastata sinu küsimustele, siis nii mõnelegi saab positiivse vastuse anda.. nii et mõtle ise veidi järele

                        -- teema minu poolelt ammendatud.. sulle jääb viimane sõna.. respekt kui midagi asjalikku suudad arvata--

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'V liiga põhi/lääs\'

                          paar küsimust mis tekkisid. kas sinu arvates on kõik pelgus mängivad/pingil olijad ajukääbikud?? mis saab siis kui teie järgmises mängus Q-ga Q rünnaku ajal karjutakse platsi kõrvalt -lõhu ta ära , tao kossi, tõmba ta maha. kas siis oleksite ka teie ajukääbikud?? ja selles ei ole süüdi mitte v.... vabariik vaid ikka inimesed ise!! ja olgem sõbralikud üksteisevastu!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'V liiga põhi/lääs\'

                            Originally posted by koks


                            mis saab siis kui teie järgmises mängus Q-ga Q rünnaku ajal karjutakse platsi kõrvalt -lõhu ta ära , tao kossi, tõmba ta maha.
                            siis saavad kõik ülejäänud aru et Pelgukad on tulnud seda mängu vaatama


                            [parandage oma suhtumist nagu Q seda teinud on ja kõik on rahul ning foorumis möla vähem. ok?]

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'V liiga põhi/lääs\'

                              Summeerivalt, Pelgulinna mängijad, toetajad on kõik pärit Puiatust, debiilistunud rullnokakad, neil jääb intelligentsusest ja tunnustusest vajaka, nad on ajakääbikust wannabiid, tegelevad totaalse vandalismiga, eesti alaväärsuskompleksides piinlevad noored luukered, pallimängu eesmärk on neil vastaseid platsil alavääristada ja pärast metsas kambaga hambad kurku lüüa, mõne Pelgulinna mängija ajukapasiteet küündib isegi kirjaoskuse tasemeni.

                              Ainukesed laused mida nad oskavad on \"murra ta maha\", \"murra ta luud puruks\", \"tapa ta ära\" jne.

                              PS. Kui keegi teab veel midagi pelgulinna mängijate isikuomadustest, postitage foorumisse, lisan siia juurde - saab hea ülevaatliku pildi. Samas ka hea kõigil vaadata, et üksteist kordama ei kipu.
                              Jalgpallihaigla Liige

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'V liiga põhi/lääs\'

                                GOO!!! TPL lasi suurepärase etenduse jälle. Suure õnnega jõudis kohale 11 meest kellest 5 olid põhikoosseisu mehed teised aga olid sellised nagu nad olid. Ründesse pall jõudis haru harva kuna lihtsalt kas kaitsjad ei saanud pallile pihta või siis lihtsalt ei jaksanud lüüa no niii ei sa mängida.

                                Aga nii see juga korra on keegi peab ju viimaseks ka jääma
                                fc pohmell

                                Kommentaar

                                Working...
                                X