320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet Aastalõputurniir 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Aastalõputurniiri pahupoolest rääkida, siis tegemist on küll vahva üritusega, kuid antud formaadis Kalevis tuleks see üritus lõpetada. Jah, vigastused käivad spordi juurde, aga see, mis nüüdseks juba möödunud aastal toimus, ei olnud normaalne. Ma ei mäleta ühtegi võistluspäeva, kus keegi poleks tõsist või väga tõsiselt vigastada saanud. Luumurrud, õlad liigesest välja olid paraku igapäevased nähtused.

    Kommentaar


      Järgmisel aastal sisehallis? Kui suur see tribüün sinna tulema pidigi? Mälu järgi imetilluke...
      Ja noh, fänniturniiri sisekamõõdus platsil pidada... Siis ei ole vähemalt fänniturna päeva luumurdudega tegemist, vaid tuleb dehüdreerunud ja infarktseid ülekaalulisi hakata reanimeerima...

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Järgmisel aastal sisehallis? Kui suur see tribüün sinna tulema pidigi? Mälu järgi imetilluke...
        Mul ka, mälu on nagu ta on, aga meenub, et mahutavus 600 ja tribüün on vaid ühe värava taga.

        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Järgmisel aastal sisehallis? Kui suur see tribüün sinna tulema pidigi? Mälu järgi imetilluke...
          Ja noh, fänniturniiri sisekamõõdus platsil pidada... Siis ei ole vähemalt fänniturna päeva luumurdudega tegemist, vaid tuleb dehüdreerunud ja infarktseid ülekaalulisi hakata reanimeerima...
          Iseenesest võib ju väljakut väiksemaks teha, kuid Aastalõputurniiri selles uues sisehallis küll pidama ei hakata. Ei ole see selliseks asjaks mõeldud ning isegi, kui sinna pealtvaatajad mahuksid, tahaksin näha neid julgeid, kes seal kaks päeva vastu peaksid, kui väljas näiteks kakskümmend külmakraadi peaks olema. See turniir kaotaks selliselt oma mõtte.
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            Mina unistan Saku Suurhallist, aga eks sealne rendihind kordi kallim.

            Kommentaar


              Balti turna käis Tartus, miks mitte aastalõpu oma sinna kolida, vähemalt gastrolli korraski? Mul ei tule selle koha nimi meelde, mis seal on, noh, see... Kalda tee ääres seal... Miski kaubanduskeskuse lähistel... Noh... Anyone?

              Kommentaar


                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                Balti turna käis Tartus, miks mitte aastalõpu oma sinna kolida, vähemalt gastrolli korraski? Mul ei tule selle koha nimi meelde, mis seal on, noh, see... Kalda tee ääres seal... Miski kaubanduskeskuse lähistel... Noh... Anyone?
                A Le Coqi spordimaja
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Ega asupaiga muutmine luumurde ei vähenda - pane täpselt sama mäng samasuguste pordedega kuhu iganes ning vigastused tulevad täpselt samad. Mulle Kalevi hallis toimuv turniir meeldib - kõik on kompaktselt koos, väga intiimne õhkkond, asupaiga muutus võib vaid kogu seni loodud aura lõhkuda. Teine asi on muidugi reeglite muutmine ning sel juhul ka nende järgmine, et ei toimuks sellist lõhkumist.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    olen kogu aeg imestanud miks meie nö profiklubid seal omi mehi lõhkumas käivad ja miks testimisel olevad mängijad seal osalemisega kohati nõus on. rahvale võib ju vahva olla, aga sportliku poole pealt on tegemist üsna mittemidagi ütleva ja mõtetu turniiriga. selle turniiri vaimustusest ei ole mina kunagi aru saanud(saab kord aastas siseruumis pyroga vehkida?).

                    Kommentaar


                      Ma eeldan, et sa Metssiga oled seal ikka mänge kohal ka vaatamas käinud?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        on elus ette tulnud, mitte iga aasta küll ja mõistan turniiri nö rahvaliku poolt, aga seda meistriliiga tasemel lõhkumist ma mõista ei suuda.

                        Kommentaar


                          Olgem ausad - kohtunikud lasid üsna jõhkralt ka mängida. Vilistati ära tavapärased suure platsi vead, aga jäeti arvestamata väljaku eripära ja eriti selle kurikuulsa porte ohtlikusega. Kui ma esimest korda aastalõpu mängu vaatama läksin, siis eeldasin mingil põhjusel, et mängitakse saalijalgpalli sarnaste reeglite järgi, kus kontakt võib olla minimaalne. Minu suureks üllatuseks lastakse minijalgpallis rahus porte ääres üksteisele sisse sõita ja palle poolvägisi ära võtta.

                          Kalju vigastused - nii fännika kui esindusmeeskonna omad, oleks võinud muidugi sama hästi ka suurel väljakul juhtuda. Ma usun, et koht on hea ja harjumuspärane ja seda ei peaks muutma. Küll võiks kaaluda reeglite karmistamist või kohtunikele paremate juhiste andmist. Külmas sisehallis küll ei viitsi passida. Isegi Kalevi temperatuuri kohta oli nurinat, mis siis veel õue omast rääkida.

                          Kommentaar


                            Aastalõputurniir Kalevis:
                            Nii kaua kuni lubatakse jõulist mängu, nii kaua ei võta seda ka ükski ML klubi tõsiselt. Minne üle karmi kohtunike joone peale, et keha mäng keelatud väldiks enamus vigastusi. Lisaks tuleks sinna kunstmuru alla midagi veel panna, et see kate ei oleks nii ebamäärase pehmusega (kes mänginud, need mõistavad).

                            Uus hall Lillekülas ja sealne tribüün:
                            Lõpuks ometi saadakse üks selline Eesti ehitatud, loodame, et varsti valmib teine sellinegi, Tartu või Pärnu näiteks.
                            Aastalõputurniiri kindlasti ei tohiks sinna üle kolida AGA...
                            Miks mitte korraldada talvel seal Meistriliiga satsidele mingi turniir, mille mängud peetaks siis mitmel nädalavahetusel?
                            Näiteks laupäev kell 13 mäng, kell 16 mäng ja kell 19 mäng.
                            Pühapäev kell 14 ja kell 17.
                            5 mängu nädalavahetusel, kõik 10 ML meeskonda osaleks. Suurel väljal. Ilus kontrollturniir, kus saaks rahus testida uusi mängijaid.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X