320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet Aastalõputurniir 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    See on puhas statistika. Tammeka võitis Aastalõputurniiri 2010 aastal, aga järgmine hooaeg lõpetati hooaeg seitsmendana. Eelmisel aastal olid esimesed kaks Sillamäe ja Viljandi, kes lõpetasid tänavu välishooaja vastavalt viienda ja seitsmendana. Ühesõnaga võta mingi viimase viie hooaja Aastalõputurniiri tabel ja kõrvale sellele järgneva aasta välishooaja tabel. No ei kattu need väga.

    Ühesõnaga ei saa selle turniiri põhjal teha mitte mingisuguseid järeldusi. Tõsi, Kalevi poistel nüüd aasta lõpus võib-olla tuju veidi parem, kuid muid järeldusi mina sellest turniiril ei tee.
    Nii, nunnu, aga so what? Vaevalt keegi siin nii naiivne on, et aastalõpuka järgi hakkab eurokohti jaotama, pigem võetakse seda kui iseseisvat turniiri. Ainukene "ohkimine" mis siit läbi käis oli see, et mainiti ära, et Kure omad paistsid jõle saamatud, ja däts it. Mis ei või kriitikat teha? Lisaks nõustun Budukaga - kui ei paku huvi, jää koju. Ning ma hindan sportlaste puhul suhtumist, kui üritatakse võita kõik, mis võita annab.

    Kommentaar


      Ei peagi tegema mingeid järeldusi järgmiseks hooajaks. Tallina Kalev tegi tuule alla kõikidele Meistriliiga meeskondadele, võites selle hooaja viimase karika. Palju Õnne Kalevile!

      Kommentaar


        Algselt postitas Andres. Vaata postitust
        Nii, nunnu, aga so what? Vaevalt keegi siin nii naiivne on, et aastalõpuka järgi hakkab eurokohti jaotama, pigem võetakse seda kui iseseisvat turniiri. Ainukene "ohkimine" mis siit läbi käis oli see, et mainiti ära, et Kure omad paistsid jõle saamatud, ja däts it. Mis ei või kriitikat teha? Lisaks nõustun Budukaga - kui ei paku huvi, jää koju. Ning ma hindan sportlaste puhul suhtumist, kui üritatakse võita kõik, mis võita annab.
        Budulojusel on Kuressaarega mingi oma teema juba ammusest ajast. Kui mäng ei õnnestu, siis on esimesena kisamas kui mõttetu klubiga tegu on ja selle peaks järgmine päev laiali saatma. Mina ei ütleks, et Kuressaare ei võidelnud või ei viitsinud, pigem jäi asi tehniliste oskuste taha. Samas olen ma kindel, et Kuressaare väljas mängib oluliselt paremini ning ei anna kergelt kellelegi midagi. Meeste tehniline tase pole lihtsalt nii kõrge, et saalis paremini mängida. Samas väljas hakkavad mõjutama teised asjad, milles Kuressaare on tugev.

        Pigem tundus, et kui mingi meeskond üldse tujutult mängis, siis oli selleks Kalju.

        Kommentaar


          Kaks meeskonda mängisid kehvasti, Kalju ja Kure. Ülejäänud enamvähem oodatult. Kalev üllatas, kuna neil oli imemees Narvast Nesterov, kes millegipärast Transis mänginud pole.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Budulojusel on Kuressaarega mingi oma teema juba ammusest ajast. Kui mäng ei õnnestu, siis on esimesena kisamas kui mõttetu klubiga tegu on ja selle peaks järgmine päev laiali saatma. Mina ei ütleks, et Kuressaare ei võidelnud või ei viitsinud, pigem jäi asi tehniliste oskuste taha. Samas olen ma kindel, et Kuressaare väljas mängib oluliselt paremini ning ei anna kergelt kellelegi midagi. Meeste tehniline tase pole lihtsalt nii kõrge, et saalis paremini mängida. Samas väljas hakkavad mõjutama teised asjad, milles Kuressaare on tugev.

            Pigem tundus, et kui mingi meeskond üldse tujutult mängis, siis oli selleks Kalju.
            Mul ei ole Kure vastu midagi! Lihtsalt häiris see tahtmatus mängida,täpselt nagu oleks nad seal sunnitööl! Ega ma ilma asjata ei öelnud,et kui mõni Kure fänn saaremaalt kohale sõitis,siis sellise kehva mängu juures,peaks need kaks päeva fännidele kinni maksma!
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas optiums Vaata postitust
              Imemees Narvast Nesterov, kes millegipärast Transis mänginud pole.
              Kusjuures noorena olla Transi eest platsil käinud küll, võta kinni miks see põgusaks jäi, ju ei leidnud klappi. Tegu peaks olema iseenesest tõsisema saalivuti ja rannajalka mängijaga, seega ehk mõnevõrra lihtsam väiksel väljakul tegusid teha.

              Ning miks Ošomkov parima vv tiitlit ei saanud ja näiteks Frolov parimaks mängija sai, käisid kommentaatorid naljaga pooleks teooria välja, et taheti n-ö parimate tiitlid kogu esikolmiku vahel ära hajutada.

              Kommentaar


                Olen varemgi öelnud, et mulle Rakvere fännid meeldivad. On realistid, kuid oskavad heast hetkest rõõmu tunda ja pole klammerdunud vanadesse dogmadesse.
                Ei anna ma selle tänase võidu pärast ühtegi intervjuud rohkem, kuid tuju on väga hea küll - Kalev on tänase võiduga natukenegi elavdanud siinset jalgpalli ja kuigi on selge, et 2. märtsil hakkab hooaeg nullist, siis ehk aitab Kalev siiski muuta Meistriliiga põnevamaks ja ettervamatuks. Mingid suunad näitas see turniir siiski kätte ja loodetavasti meie pingutusi märgatakse ka laiemalt.
                Küll märgiks ära selle, et kuigi parimate valimine on alati subjektiivne ning arvamusi on palju, siis sellele vaatamata väärinuks minu hinnangul parima väravavahi autasu Grigori Ošomkov, kes võtmehetkedel oli Kalevi päästja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                  Ning miks Ošomkov parima vv tiitlit ei saanud ja näiteks Frolov parimaks mängija sai, käisid kommentaatorid naljaga pooleks teooria välja, et taheti n-ö parimate tiitlid kogu esikolmiku vahel ära hajutada.
                  Vaevalt see naljana mõeldud oli, suht tavaline praktika aastalõpukal. Aga muidu minu meelest kah - Nesterov ilmselgelt parim mängija ja Ošomkov parim väravavaht.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                    Tea jah, kas Jevdokimov oli üldse täielikult paranenud? Ning äkki Tammeka vigaste puhul on see häda, et pole viimasel ajal korralikult koormust saanud, siis ongi vigastused kegemad tekkima. Tiirik igatahes Soccernetile mainis, et trennivärgiga on kehvasti.

                    Meintz, sul järjekord veidi sassi läinud? Näiteks teine peaks viimane osa olema.
                    Jevdokimov eelnev vigastus ja praegune vigastus ei oma mingit seost. See Aastalõputurniiril annab iga aasta vähemalt ühele mängijale hooajapika vigastuspausi.

                    Kommentaar


                      Eks iga karikas nõuab ohvreid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mazz Vaata postitust
                        Vaevalt see naljana mõeldud oli, suht tavaline praktika aastalõpukal. Aga muidu minu meelest kah - Nesterov ilmselgelt parim mängija ja Ošomkov parim väravavaht.
                        Dänkgaad, et siis Esiliiga turniiril Tarvale erand tehti.

                        Algselt postitas StenV Vaata postitust
                        Jevdokimov eelnev vigastus ja praegune vigastus ei oma mingit seost. See Aastalõputurniiril annab iga aasta vähemalt ühele mängijale hooajapika vigastuspausi.
                        Kahju kuulda muidugist, aga sport ongi sihuke riskibiznes. Ning kui võita tahta, siis tuleb riske võtte (ka iga liiga- või karikamäng võib kellelegi õnnetult lõppeda), kuigi Kalju konkreetsed ambitsioonid antud turniiril tundusid mõneti ähmased, aga see selleks.

                        Vast Jevdokimovil see vigastus hullem ei ole kui esialgu kardetud, või on juba midagi uut kuulda? Ka Tarval said Esiliiga turniiril paar mängijat viga ja ei tea, mis see endast pikemalt kujutada võib, aga midagi pole teha, juhtub.

                        -e- K2bo jõudis vahepeal ühe lausega asja ilusti kokku võtta :d

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                          Dänkgaad, et siis Esiliiga turniiril Tarvale erand tehti.
                          Eee...noo...hmm... (Täiesti lambist tulid pähe sellised nimed nagu Lepmets ja Lipin...aga noh, mul tuleb tihti veidraid mõtteid pähe)
                          “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                          Kommentaar


                            siin on kõigile sentimentalistidele ja nostalgikutele väikene väravaid ja olukordi kajastav klipsuke FC Viljandi viimasest mängust aastalõputurniiril (1:1 Kuressaare vastu), mis jääb suure tõenäosusega klubi ajaloo viimaseks mänguks üldse:
                            FC Viljandi: Madis Rajando (vv), Alan Ventsel (vv), Sander Karu, Silver Lätt, Joel Indermitte, Kalle Lepp, Elton Brauer, Ott Ottis, Kaarel Kaarlimäe, Rasmus ...

                            Kommentaar


                              Ei, tore turniir oli. Oli ilusaid väravaid, paar uut osavat nägu, ainult väravavahtide osas oli natuke kehva värk. Mingit eriti meisterlikku tõrjet nagu ei meenugi, tavaliselt on mõni eredam ikka olnud.

                              Ja see "pulbrinali" oli muidugi hea.

                              Tallinna Kalevile õnnesoovid! See Tomson-Nesterov-Paponov kolmik oli lausa surmatoov trio.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                                Eee...noo...hmm... (Täiesti lambist tulid pähe sellised nimed nagu Lepmets ja Lipin...aga noh, mul tuleb tihti veidraid mõtteid pähe)
                                Sorri, aga Tarva fännina on mul Lepmetsadest ja Lipinitest üsna kama kaks, kui nad konkureerivad Rakvere omadega. Ainus, mis loeb, on see, et Susi hoidis Andrejevid ja muud möllud kuival ja Ljaš lõi õigel ajal puuri täis, simples. Ja mis saab siis selle vastu olla kui seda premeeritakse : p

                                Muidugi teie teine väravavaht, Kassjantšuk (?), oleks võinud oma roosade kinnaste ja lilla särgi eest mingi eripreemia saada küll.

                                Mis veel ML-i aastalõpukasse puutub, siis Paide väärib ka väikest propsi, üsna südi esitus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X