320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

10 lubadust aastaks 2013!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    10 lubadust aastaks 2013!

    Kõik kes selles teemas sõna võtavad,on kohustatud oma 10 lubadust 2013 aastaks ka kirja panema!

    1. Koeru JK III liiga mängudel viime publikurekordi üle 222 inimese ühel mängul!
    2. Koeru JK Fännid ,(kui pääseme aastalõputurniirile) tulevad ühe suurima fänniarmeega turniirile ja ei kasuta jätkuvalt ühtegi liigades mängivat mängijat!
    3. Jõuluks oma majja elama!
    4. Ei ropenda enam nii palju!
    5. Suurendada kordades oma rahalist panust Koeru JK Fännide tegevusse ja fännikultuuri arendamisse!
    6. Kaalust alla 10kg!
    7. Läbida oma esimene rulluisumaraton
    8. Üks Eesti jalgpallur välismaale!
    9. Eesti jalgpalliklubide fännide suvine turniir Koerus!
    10. Ei jäta Eesti jalgpalli ka uuel aastal! raisk,aga üksord me võidame nii kui nii!

    PS: soccerneti foorum ei ole elu,päris elus on asjad ikka teistmoodi!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    8. Üks Eesti jalgpallur välismaale!
    Mismoodi see välja näeb? Hakkad agendiks?

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Mismoodi see välja näeb? Hakkad agendiks?
      Ta juba on
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        6. Kaalust alla 10kg!
        Nagu ma olen aru saanud ning su amet on rekajuht, siis läheb sul päris raskeks, et seda punkti täita.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          #5
          Krt Te ei loe ka kõike ilusasti läbi ,kõik kes teemas sõna võtavad,peavad ka oma 10 öubadust välja tooma! Ärge risustage teemat
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            #6
            10 peab kindlasti olema? Ma võiks osaleda küll, aga ma läheneks pigem less is more põhimõttel.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              10 peab kindlasti olema? Ma võiks osaleda küll, aga ma läheneks pigem less is more põhimõttel.
              Ok teeme,et vähemalt 50% peab tehtud olema!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                #8
                No paar lubadust olen endale siiski teinud, paneb kirja ja aasta lõpus hea vaadata palju täide läks.

                1. Osalen oma esimesel jooksu poolmaratonil (vahepeal mõtlesin täis maratoni aga pole siiski mõtet kohe suurt tükki ampsata, maraton järgmine aasta siis) Võidupüha maratonil.
                2. Tahaks kaaluda aasta lõpus 80-83kg vahemikus.
                3. Lähen vähemalt ühele koondisemängule.
                4. Kui Pärnu jääb esiliigasse, siis proovin rohkem Pärnu mänge vaatamas käia (13-15 korda)
                5. Tahaks ka vähemalt ühes triatlonist osa võtta.
                6. Sügiseks oma elamine.
                7. Hakkan veel rohkem enda toitumist jälgima ja katsun mingi reziimi paika saada, et enam kella ühest öösel üleval ei oleks...
                8. Sellest lubadusest ma ei hakka praegu kõva häälega rääkima, loodetavasti aasta lõpus on veel meeles, mida selle all mõtlesin)
                9. Sellest lubadusest ma ei hakka praegu kõva häälega rääkima, loodetavasti aasta lõpus on veel meeles, mida selle all mõtlesin)

                Ja rohkem midagi tarka ei tulegi pähe.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  #9
                  Iceman, nr 8 on "Saan keppi"?

                  Kommentaar


                    #10
                    1. v6tan kaalust alla
                    2. v6tan 3 kuu jooksul v2hemalt korra napsu
                    3. v2hem ropendamist
                    4. rohkem armastust
                    5. l2hen austraaliasse
                    6. v6tan vutti t6sisemalt
                    7. j22n triobetis plussi

                    Kommentaar


                      #11
                      heh pole teinud selliseid asju, aga noh see aasta võib proovida
                      1. Võta kaalus 10 kilo juurde - võitlesin detsembris mitme erineva haigusega ja kaotasin seetõttu üle 5 kilo
                      2. Tarbida vähem alkoholi ja mõned kuud teha alkovabad
                      3. Proovida jätta suitsetamine maha - esimese katse teen järgmine kuu, lihtsalt paugust maha jätta ma ei suuda
                      4. Hakkan uuesti jalgpalli mängima
                      5. Teha MMA trenni tõsisemalt
                      6. Korralikult toituma - ei peagi olema just tervislikult vaid pigem on oluline, et see oleks regulaarne
                      7. Saada unegraafk paika - selles listis ilmselt kõige raskem ja ebatõenäölisem minu jaoks, sest isegi kui midagi hakkab paika loksuma, tuleb nädalavahetus mis kõik uuesti persse keerab + NBA-d on ka tore öösiti vaadata
                      8. Käia suvel välismaal reisimas
                      9. Teha kooliasjad õigeaegselt ja korralikult ära
                      10. Käia rohkem kontsertitel, kuna eelmine aasta ei jõudnud ühelgi käia

                      Kommentaar


                        #12
                        1. Leian uue töö
                        2. ...ja leian selle võimalikult ruttu, sest eelmist enam pole
                        3. Kolida
                        4. Hoida üleval iga-aastast traditsiooni ühel Liverpooli mängul käia
                        5. Hoida üleval iga-aastast traditsiooni ühel festivalil käia
                        6. Taguda rohkem jalkat, kui ükski varasem aasta
                        7. Rohkem Eesti liiga mänge vaatamas käia
                        8. Hankida ülilahedad päikseprillid
                        9. Vähendada lugemata raamatute kasvavat kuhja (siis nende lugemisega, mitte põletamisega)
                        10. Vähem rajusid pohmakaid, kuid teps mitte vähem juua...
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          #13
                          Väldin lubadusi, kuid sean eesmärke x 10.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            #14
                            realistlik list (sulgudes minimaalne plaan)
                            1) joon rohkem.
                            2) jätan suitsetamise maha. (nädalaks)
                            3) saan kaalu 7ga algavaks. (nädalaks)
                            4) käin hommikul jooksmas. (ühe korra)
                            5) käin vähemalt ühel välismaisel muusikafestivalil. (hädapärast kasvõi positivus)
                            6) puhkan pikalt ja käin sel aastal ka kuskil välismaal. (siinkohal naaberriigid ei lähe arvesse)
                            7) ei maga sel aastal okeisid välisbände, mis eestisse tulevad ja hiljem mitteminemist kahetseksin, maha.
                            8) ei jää hommikul linnast tulles enam trammi magama.
                            9) loen rohkem. (detsembritempo ehk 3-4 raamatut per kuu oleks päris ok)
                            10) käin kinos rohkem (2-3 külastust per kuu oleks ok) ja teatris rohkem (2-3 külastus per aasta oleks ok)

                            Kommentaar


                              #15
                              1. Üritan alustada alkoholivaba aastat( eks näis, kaua vastu pean)[hetkel täpselt 37h ja 53min]
                              2. Käin rahaga hoolikamalt läbi, ei larista lampi
                              3. Enne mõtlen, siis ütlen!
                              4. Käin vähemalt 50% loengutes kohal
                              5. Käin vähemalt 75% praktikumites kohal
                              6. Käin regulaarsemalt trennis
                              7. Kuna kaaluteema on populaarne, siis üritan kaaluda rohkem, kui eelmine aasta
                              8. Lähen ja olen praktikal igati positiivne ja avatud
                              9. Proovin kõigele(mis mõistuse piires) öelda Jah
                              10. Ajan auto veelgi madalamaks.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X