320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Näe öelge Maiconile edasi, et see hübriid sobiks nagu kõige paremini.



    Tervitused Piolinwalt!
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar



      irw mis video mees

      a ei tegelt, 2 mängu (gd -6) ja juba sack him? mees ära aja mingit sitta
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas Ericc Vaata postitust
        Ega sa peale Crissu midagi ei teagi.
        Pane rõduuksed/aknad lukku debiilik.

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Pane rõduuksed/aknad lukku debiilik.
          Ähvardad ja solvad? Hmm. ma võiks ju sulle banni nõuda.

          No ma võin ju debiilik olla, aga vähemalt ma ei varja oma indetiteeti. Sul on kokku mingi kümme varikontot ja siis käid siin mõnega neist klaviatuuri sõdalast mängimas, sest keegi ajas sul vere keema.
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
            Ähvardad ja solvad? Hmm. ma võiks ju sulle banni nõuda.

            No ma võin ju debiilik olla, aga vähemalt ma ei varja oma indetiteeti. Sul on kokku mingi kümme varikontot ja siis käid siin mõnega neist klaviatuuri sõdalast mängimas, sest keegi ajas sul vere keema.
            PALUN VABANDUST Roma fännid, et jälle on üks lehekülg langenud kahe hilisteismelise mölatandriks.
            Ericc, sa oled ausalt VIIMANE vend kes siin banni kellelegi nõuda saab. Instigator.
            Vähemalt sain hea õppetunni - parem olla debiilik kui anon. Aitäh!

            veel kord VABANDUSED selle teema ees.

            Kommentaar


              viimase portsu tõstsin siia mina. Kui keegi tahab, siis protesteerigu siin ja vaatan üle.

              Kommentaar


                As Romas mängis mingi Francesco Totti minu mäletamistmööda? Vist midagi erilist korda ei saatnud peale selle, et tuli kapist välja?!? Muidu jutt oli hea. Kusjuures ma ei mäleta millal ta üldse karjääri lõpetas?! On juba jalad ees kirikust välja veetud või millega see juustupuuks tegeleb?
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  As Romas mängis mingi Francesco Totti minu mäletamistmööda? Vist midagi erilist korda ei saatnud peale selle, et tuli kapist välja?!? Muidu jutt oli hea. Kusjuures ma ei mäleta millal ta üldse karjääri lõpetas?! On juba jalad ees kirikust välja veetud või millega see juustupuuks tegeleb?
                  Markku on nii mures, et Lazio mängijaid kuskil peale Nazio enda teema ja Läbuuu ei mainita. Aga tegelt võiks ju ühe ilusa teema puhtaks jätta? Kui ei siis ei, ise tead, Markku, järgmine aasta te niimoodi rahvaliigas poolfinaali välja ei jõua.
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    viimased 2tk liigutasin siia mina.

                    Kommentaar


                      Naljavend. Lillad pantrid oma "objektiivse" kohtunikuga võtsid meilt meie teenitud tiitli. Idioodist kohtunik mitte ei andnud labast penaltit finaali alguses vaid ka vilistas üks hetk suluseisu....minge arenege lillad.
                      Aastalõpu turniilil võiks nende "räigete õllekõhtudega" lillade pantritega kokku saada küll. Vennad on nii jooki täis ja sihuksese õllekad on ees, et neid ei pane lausa tähelegi. Totti mõtlemisega enamus seal.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        kle need lillad pantrid tunduvad juba su jutu järgi palju mõnusamad vennad kui sa ise

                        Kommentaar


                          Mine osta siis nende fännisärgid ja hakka õlut jooma. Varsti ootad last välimuse järgi.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                            See naljakas, et interil on tavalised pingid ja Milanil rängad toolid. LOL.
                            Sa oled valesti aru saanud asjadest mille üle uhke olla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amos Vaata postitust
                              Sa oled valesti aru saanud asjadest mille üle uhke olla.
                              Ära ürita olla Tofoa. Võta nüüd munad pihku ja pane endale uus avatar.

                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              intelligentsus null, võitlusvaim null.
                              Ju seda Mancini parandama tuligi.
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                                Võta nüüd munad pihku ja pane endale uus avatar..
                                Kas keegi on suutnud jälgida või üles loetleda Amose kasutatud avatarid?

                                Barcelona, Real, Atletico, Milan, Inter, Roma, Lazio, Chelsea, City, ManU, Arsenal, Liverpool, Bayern, Dortmund...

                                Veel midagi? Mingi Orlando Pirates vms?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X