320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Läbuuuu

    üleüldised reeglid: kuna Itaalia alamfoorumi modedel pole volitusi tõsta troppe läbusse, siis peab siinsamas peo püsti panema. kui meitemaale satub mõni kibestunud hing, vt CL mängude järgseid 'arutlusi' või näiteks nafsal/kalr15(nimed muudetud - toim.) postitusi, siis juhatatakse nemad ja neile vastajad ebaglamuursesse keskkonda. nagu riigid ei anna välja oma kodanikke, on ka kohalikel peoloomadel suuremad õigused enne tõstmist. ehk üksteise teemades võib samamoodi edasi lällata, aint võõrtrollidele vastates või sama teemat arendades võite ennast okse kõrvalt leida. idee kohaselt jääb ka Tamsu või Panzo(nimed muudetud - toim.) sisutühi mämm jääb sinna, kuhu ta algselt postitati.

    lisareegel: kõik, kes arvavad, et moded on nüüdsest teie koristusteenindajad kirjutavad automaatselt alla lepingule endale pähe sittumiseks.

    PS! ma tean, et see lõppkokkuvõttes ei muutu mitte kellagi, aga v-o tuleb mõni mõnus pidu.

    PS2! ma arvatavasti ei viitsi ühtegi posti ümber tõsta ja jätkan irooniahoogudega

    mis arvate?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    #2
    ma arvan et teemakohane läbu jääb teemasse (näide: Tamso kirjutab Juve teemassse et "te olete ladrimunnid" jäägu Juve teemasse) ja teemavälise läbu mis vallandab teemavälised ahelpostitused, võib siia transportida.

    Lisareegel: "Situ pihku prill" ei ole kunagi teemavline.

    Kommentaar


      #3
      Ma arvan, et sa oled purjus.

      Kommentaar


        #4
        Mina olen Jasperi poolt.

        E:

        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
          Mina olen Jasperi poolt.

          E:

          Wooo.

          Advanced search + search single content type + keyword: orbitaaljaam + User name: Francesco + exact name linnuke + Show results as posts dot/linnuke = sinu lemmar posti kandidaat üks(3 koolonD'd) ja kaks(seitse koolonD'd)

          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #6
            Kurat võtaks Jasper! Suurimad tänud, seda 7koolonD'd ma paaniliselt otsisingi.
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              #7
              Kõik kes pole Roma fännid on peded!!!

              YEEEEEEEEEE!!!!

              LÄBU; LÄBU;LÄBUUUUU!!!

              sigpic

              Kommentaar


                #8
                Ilusat aastalõppu soovib AS ROMA

                Kommentaar


                  #9
                  Juventus soovib, et uuel aastal saaksite te kõik, mida hing ihaldab.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #10
                    Ma ei oska ennast määratleda, kas olen võõrtroll ja satun ilma kohtuotsuseta mahalaskmisele või kehtivad mulle mingid kergendavad asjaolud ka, kui kellegagi kukepoksi satun( näiteks kohtan puhtjuhuslikult Reali avatari Parma teemas)?
                    Ma põhimõtteliselt olen Chievo omanik ikkagi
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      #11
                      Teiste eest ei oska öelda, aga minu poolt kehtivad sulle ilmselgelt kergendavad asjaolud

                      Kommentaar


                        #12
                        Mina olen ka poolt. Ta ju ikkagi toetab meie inetuid eesleid, ja eeslid on ikkagi omad.


                        Aga head vana lõppu ja palju makarone ja pitsat teile maailma vingeima liiga fännid!

                        Uue aasta lubadus on siinsesse rahvasse suhtuda suurema lugupidamisega.

                        FORZA ITALIA!!!

                        Jah ma olen võtune, aga mul tuleb uusaasta vähem kui kolme tunni pärast ja aega pole raisata.

                        Tervitan eraldi Counti, Cannumani, F.Tottit ja teisi siinseid Roma fänne. Et uuel aastal hoog ei peatuks ja et kopsuvähk Zemanist veel mõned head aastadki kaarega mööda vaataks.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          #13
                          Palun tõstke Roma ja Lazio teemad taas kokku / viia postid üle AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas teemasse / viia postid üle siia teemasse.

                          Aitäh.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #14
                            Ärge alluge Tofoa provokatsioonidele.

                            Aitäh.

                            Kommentaar


                              #15
                              Allusin. Ja pealinlaste ühisteema just sellisteks olukordadeks jäetigi alles.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X