320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sa vist ei tea, mis sõna "fakt" tähendab.
    Mina ei mõista, miks peab mingit attituudi välja näitama teiste inimeste suhtes. Ma täiesti olen nõus, et most people are sheep, aga selle välja ütlemist tuleks vältida. Ja see ei ole võimalik, et need kes kõige kõvemini pröökavad tegelikult midagi väga jagaks. Ega ei oskagi siin mingit abi soovitada.

    Kommentaar


      kindluse mõttes toon välja tsitaadi, kus Chelsea teemas visati kinnas roomlastele
      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Liptoni Martin ütles, et kui Baseli vastu vähemalt ühe viigi välja tõmbame, oleme järgmine hooaeg kõige badassim inglise klubi uefa raames. #numbrid #ilmnetõde #naguitaaliafoorum #ACRooma #yo

      Õhtut ei jõua küll ära oodata, isegi, kui vastas ilmselt kõige tugevam/ebamugavam inglane. Üks pool ütleb, et ju me sealt tala saame, kuivõrd meil see tagumine keskväli ja kaitse törts õrnad kohad on, igast nimekad mänsitikad saavad vudida nii, et lust vaadata.

      Teiselt poolt, (ilusat tooni) sinised prillid tahaksid väga näha, mis täies hoos kuldne trio uusrikka manchesteri vastu suudab (vana võeti obv juppideks). Trio võib ehk olla pisut palju öeldud, kuivõrd Oscar iga järgneva mänguga natuke rohkem pettumust tekitab (no ei mõika, miks ilmselgelt olemasolev talent nii vähe väljendub neil päevil), aga vähemalt Annelinna uhkus ja The Special Juan teevad kaasa, mis lisab neil päevil raskeimatelegi mängudele väikse lootuskiire.

      Peeter
      Cesar, Ivan, David Luiz, Bertrand?
      Mikel, Ramires
      Oscar,Mata,Hazard
      Ba/Torres

      vä?
      (päris viimane team news on kuulmata, eeldan, et loetletud mehed on mängukorras kõik)


      Tuleb huvitav, UTC!
      mäletagem ka kihutuskõnet
      Algselt postitas count Vaata postitust
      Orbitaaljaam, asi pole ainult mängude vaatamises vaid pigem siinses foorumi aktiivsuses. Ma saan aru et maanteel autoroolis striime päris ei vaata (kuigi olid ajad, millal Milani fännid olid nii kõrge lennuga et ka see tegevus poleks olnud probleem) , aga see ei ole vabasta teid KOHUSTUSEST käia Premieri teemades roojamas! See on iga endast lugupidava Itaalia fänni au ja kohustus, neid nõdrameelseid Mardisalu järglaseid maa peale tuua!!! Kui isegi selleks pole enam aega, siis on viimane aeg konto kustutada ja pereelule keskenduda.

      “We are Tifosi.
      We are Legion.
      We do not forgive.
      We do not forget.
      Bow before us.”
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        69094_10151895671782178_1804129188_n.jpg

        Leia pildilt Kinovinku!
        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

        Kommentaar


          Ousmane Drame is classy

          Kommentaar


            Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
            Ousmane kohta on juba ka väike pildiseeria juhtunust valmis tehtud

            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Aramisel oli lihtsalt veidi õnne vaja, loodan et sain abiks olla Ega üksi kerge pole. Loodetavasti ta kirjutab ka meile kõigile oma seiklustest, kui mitte, siis teadke et mina andsin endast kõik et talle Partner eluks leida ma olen niiiii hea.

              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Sa ei ole lihtne lammas, sa oled ikka mägilammas. Forza!

                Kommentaar


                  Radiridiralla, laskem tuuled valla (Saksamaa foorumis)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Many Italian Championships = 3
                    munn jääb ikka munniks, siin pole midagi teha, lootusetu juhtum
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      munn jääb ikka munniks, siin pole midagi teha, lootusetu juhtum
                      + 1

                      many plural of man·y
                      Adjective
                      A large number of: "many people agreed with her"; "the solution to many of our problems"; "AS Roma has won many Italian championships"
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        ma tuletasin Totti/Roma fännidele meelde kolme nende õnnelikumat hooaega ja äkitselt on minu suunal pasarahe?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          ma tuletasin Totti/Roma fännidele meelde kolme nende õnnelikumat hooaega ja äkitselt on minu suunal pasarahe?
                          Paraku kannatas ja kaotas AS Roma sellest calciopolist kõige enam ... Võimalik, et peale 10-et aastat analoogselt suusatamisele võetakse ja kaevatakse asjad uuesti üles ja saame oma tiitlit tagantjärgi kätte.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            PSG-ga?
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                              Paraku kannatas ja kaotas AS Roma sellest calciopolist kõige enam ... Võimalik, et peale 10-et aastat analoogselt suusatamisele võetakse ja kaevatakse asjad uuesti üles ja saame oma tiitlit tagantjärgi kätte.
                              või siis vaadatakse üle Roma paanilised kõned FIGCile "appi, me oleme relegeerumas, te peate milf-Sensiga kokku saama ja vaatama, mis teha annab"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                või siis vaadatakse üle Roma paanilised kõned FIGCile "appi, me oleme relegeerumas, te peate milf-Sensiga kokku saama ja vaatama, mis teha annab"
                                see oli Fiorentina, ei?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X