320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga ida 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
    Proovige ise mitte viimaseks langeda, mis piuksud koguaeg.
    Ära poe Pokkerid sind tagasi nagunii ei taha,ma loodan vähemalt

    Kommentaar


      Juba nimekirjas

      Lihtsalt kivi77 käib lääneliigast siin lobisemas koguaeg.

      Kommentaar


        Kas on kusagil kirjas, kuhu tohib ja kuhu ei tohi kirjutada? Ma saan "inwardiga" lihtsalt hästi läbi ja surusin niisama teda nalja viluks ja ometi ei mõelnud seda tõsiselt.
        Mis puudutab meie viimaseks langemist, siis see on võimalik ja mul on ausalt täiesti savi see tabelikoht ja tundub et ka teistel. Mis see annab ?

        Kommentaar


          Medali!

          Kommentaar


            Kas Tapa ei saanud mehi kokku?

            Kommentaar


              Algselt postitas ertz Vaata postitust
              Kas Tapa ei saanud mehi kokku?
              Tapa ei ilmunud kohale. Päris mage on pere arvelt, mitmed on juba laste isad, ohverdada päev ja siis ahvid lihtsalt ilmu mängule. Ma olen 15 a liigat mänginud, sellist jama pole enne juhtunud, vähemalt oleks saanud ette ju teatada. Meil on ka olnud probleeme aga oleme 7-kesi mängu ära mänginud.
              Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

              http://www.jkpiraaja.ee/

              Kommentaar


                Algselt postitas ertz Vaata postitust
                Kas Tapa ei saanud mehi kokku?
                6 tallinna kutti tuli kohale,tapal ei saanud jah rahvast kokku,endale oli ka šokiks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Edson Vaata postitust
                  Tapa ei ilmunud kohale. Päris mage on pere arvelt, mitmed on juba laste isad, ohverdada päev ja siis ahvid lihtsalt ilmu mängule. Ma olen 15 a liigat mänginud, sellist jama pole enne juhtunud, vähemalt oleks saanud ette ju teatada. Meil on ka olnud probleeme aga oleme 7-kesi mängu ära mänginud.
                  Foorumis võid ahviks kutsuda,miks sa siis staadionil seda ei teinud ? Aga noo ilmselgelelt monitori taha ennast ära peita on parem otsus.

                  Kommentaar


                    Tapa omad ikka totaalsed ahvid, endal lapsi pole ja piinavad ja narrivad siin foorumis teisi. L

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                      Tapa omad ikka totaalsed ahvid, endal lapsi pole ja piinavad ja narrivad siin foorumis teisi. L
                      naljakas.

                      Kommentaar


                        Dnipro 1 - 3 Pokker

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kryl Vaata postitust
                          Dnipro 1 - 3 Pokker
                          Väike kokkuvõte ka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas #11 Vaata postitust
                            Foorumis võid ahviks kutsuda,miks sa siis staadionil seda ei teinud ? Aga noo ilmselgelelt monitori taha ennast ära peita on parem otsus.
                            Oli laupäeva varajane õhtupoolik, Edson jalutas mööda tühja staadionit ja porises: "Ahvid-ahvid..." Sina seda aga ei kuulnud ja ei näinud, et monitorist oli tema sel hetkel ikka väga kaugel...

                            6 meest Tallinnast olid kohal ja Tapalt polnud ühtegi tulemas, et mäng ära pidada ja trahvist pääseda? Ilmselt on ka teie satsis mehi, kes panevad nädalavahetuse plaane paika liigamängude järgi ja kelle arvates laupäeva õhtune mäng keerab põhimõtteliselt "nädalavahtusega perega suvilas" tuksi. Üsna kesine tunne on, kui see mäng ka järsku ära jääb. Lisaks sellele rentisime nüüd staadioni üsna korraliku raha eest niisama päikesele peale paistmiseks. Iseenesest ma saan aru, et madalamates liigades juhtub, aga võiks ikka päev enne liitu teada anda. Oleks nii mõnelgi mehel olnud sisukam laupäev ja Tapa satsist ka positiivne mulje jäänud.

                            3 haput punkti igal juhul meil käes, teile edu trahvi maksmisel ja loodame, et edaspidi mehed kokku saate ning disklahvi väldite.
                            Jube Tige Kala

                            Kommentaar


                              Noo oleks võinud meie juurde tulla ja öelda mis ta arvab meist kui me staadionil olime.Ma saan aru,et Edsonil on kodus kolmas võistkond Piraajat keda on vaja kasvatada,aga noo teisi kohe ahvideks kutsuda on suht lapsik ?Me ise olime ka suht vihased,et raiskasime päeva ja tulime kohale,aga mis teha kui võistkonna esindaja on nii saamatu ja ei suuda võistkonda kokku ajada.

                              Kommentaar


                                Kohale tulnud Tapa mängijate kohta polnud mul ei siis ega ka praegu midagi halba öelda. Kutsusime kohale ilmunud Tapa mängijaid ju treeningu mõttes mängimagi. Jah, kirjutasin siia veidi emotsionaalselt, suht mage oli nädalavahetuse kena päev raisku lasta. Aga oleme ikka sõbrad edasi ja kanaliseerime järgmine kord energia meeskonna kokku saamise peale. Ega see tagantjärgi klähvimine ei aita enam.

                                Peace.
                                Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                                http://www.jkpiraaja.ee/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X