320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kohtunike kursused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kohtunike kursused

    Mõtlesin, et siin võiks arutleda kohtunike kursuste üle - ehk on abiks neile, kes sel aastal soovivad paberid endale teha - millised on plussid, millised on miinused, kas on mõtet, kuidas vajab füüsilist vormi jne.. Juba kursused läbinud inimesed võiksid kirjutada oma kogemustest kursustel ja vilistamisel jne.
    Nõmme JK Kalju tüdrukute B-liiga & naiskond

    #2
    oskab keegi öelda, kas on lootust, et kohtunike kursus viiakse kunagi uuesti (ma saan aru, et neid on toimunud varem mujal linnades ka) läbi ka Tartus?

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas kkkkadi Vaata postitust
      Mõtlesin, et siin võiks arutleda kohtunike kursuste üle - ehk on abiks neile, kes sel aastal soovivad paberid endale teha - millised on plussid, millised on miinused, kas on mõtet, kuidas vajab füüsilist vormi jne.. Juba kursused läbinud inimesed võiksid kirjutada oma kogemustest kursustel ja vilistamisel jne.
      Läbisin kursuse umbes 3 aastat tagasi. Siis maksis see ca 300 krooni (vb oli 350) ja toimus Tartus. Füüsilist poolt ei testitud üldse, vaid teooria. Vaadati videoid, analüüsiti. Koolitus oli igal juhul kasulik, isegi, kui kohtunikuks ei plaani hakata. Ka mängijatele, treeneritele soovitaksin. Plussid veel see, et koolitustasu on madal. Üks madalamate liigade mäng ära vilistada ja kulud on tagasi teenitud. Vilistasin vähe mänge ja seetõttu ei küsinud EJL käest ka tasu. Tasustamise kohta olen kuulnud erinevaid jutte, kuid kuna tegemist ongi "naised saunas rääkisid " juttudega, siis rohkem ei kommenteeriks seda.
      Kui ise jalgpalli mänginud, siis vilistamine kontimurdev ei ole. Samuti mis ma tähele panin, et vilistamine peakohtunikuna aitab kaasa ka enda jalgpallimängus, kuna kohtunikuna tuleb lihtsalt jälgida palu erinevaid asju. Isiklikult mina ei kahetse, et kursuse läbisin. Soovitan

      Kommentaar


        #4
        Oleks endalgi soov kohtunikepabereid teha, kuid resideerun viljandis ning Tallinnasse väga ei liigu.
        Sama küsimus, et kas kuskil lähemal ei ole seda võimalust ? Kasvõi Tartu vms.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas krizto Vaata postitust
          Üks madalamate liigade mäng ära vilistada ja kulud on tagasi teenitud.
          lasid platsil suvavormis ringi?

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas pilsneris Vaata postitust
            oskab keegi öelda, kas on lootust, et kohtunike kursus viiakse kunagi uuesti (ma saan aru, et neid on toimunud varem mujal linnades ka) läbi ka Tartus?
            Algselt postitas Busby Vaata postitust
            Oleks endalgi soov kohtunikepabereid teha, kuid resideerun viljandis ning Tallinnasse väga ei liigu.
            Sama küsimus, et kas kuskil lähemal ei ole seda võimalust ? Kasvõi Tartu vms.
            küsige unolt:
            Uno Tutk (Peakohtunik)
            (+372) 627 9962
            uno(ät)jalgpall.ee

            Kommentaar


              #7
              Mõeldud, tehtud.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Busby Vaata postitust
                Mõeldud, tehtud.
                Anna tagasisidest ka siia foorumiteemasse teada
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #9
                  Ma ise vist lähen sellel aastal.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    lasid platsil suvavormis ringi?
                    Tähelepanek õige. Ei, kursuse parimad said kingituseks vormi ja tegelikult ka vanemad kohtunikud jagasid vorme, mis neile endile väikseks jäänud. Muidugi siinkohal tuleb kasuks jalgpallialane tutvusringkond.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas krizto Vaata postitust
                      Tähelepanek õige. Ei, kursuse parimad said kingituseks vormi ja tegelikult ka vanemad kohtunikud jagasid vorme, mis neile endile väikseks jäänud. Muidugi siinkohal tuleb kasuks jalgpallialane tutvusringkond.

                      Kui kogu vorm uuena osta ja korralik varustus ikka (adidase oma näiteks) siis võib esialgu arvestada 250-300 eurise väljaminekuga (putsad, kedrad, 3 värvi särk, püksid, lipp, vile, kell jne). Märtsis on suht külm lipata ja siis lisanduvad termosärgid, kindad jne. 12-15 mänguga teenid selle tasa ja kes vähegi viitsib, sellel 15 mängu kokkusaamisel probleeme ei teki.
                      Ise julgen küll soovitada kursusele minekut. Mööda külge see maha ei jookse.
                      Samas olen ka kuulnud, nagu ka krizto mainis, et leidub häid inimesi, kes enda vanad vormid uutele kolleegidele annavad.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #12
                        Sain vastuseks midagi sellist, et annab korraldada ka teistes linnades kui huvi on piisavalt suur.St saab mingi grupi kokku.

                        Kommentaar


                          #13
                          Mina oleks Tartus koolitustest huvitatud.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #14
                            Kui peaks Tartus piisavalt inimesi kokku saama, oleks samuti huvitatud.

                            Kommentaar


                              #15
                              Isegi liiguks Viljandist Tartusse koolitusele.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X