320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga lõuna 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Peale Jõgeva Nooruse ühte hiigelkaotust (18:0 liigaliidrite Santose vastu) tuli selline avaldus
    Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
    kuule visake välja see jõgeva 2- liigast. see on juba naljanumber
    Kahjuks tõesti ei suuda Jõgeva pakkuda selliseid pingelisi tulemusi, kui Löögi kaotused 0:8, 17:1 ja 0:10 viimasest kolmest. Jõgeval 1:4 võit, 0:1 kaotus ja 1:2 võit.
    Mõte ei olnud tulla siia nüüd ära panema. Kahju, et sellised tulemused üldse jalgpallis ette tulevad, aga enne, kui teiste õue peale haukuma minna võiks peeglisse vaadata.
    “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas philou Vaata postitust
      Peale Jõgeva Nooruse ühte hiigelkaotust (18:0 liigaliidrite Santose vastu) tuli selline avaldus

      Kahjuks tõesti ei suuda Jõgeva pakkuda selliseid pingelisi tulemusi, kui Löögi kaotused 0:8, 17:1 ja 0:10 viimasest kolmest. Jõgeval 1:4 võit, 0:1 kaotus ja 1:2 võit.
      Mõte ei olnud tulla siia nüüd ära panema. Kahju, et sellised tulemused üldse jalgpallis ette tulevad, aga enne, kui teiste õue peale haukuma minna võiks peeglisse vaadata.
      vaata protokolli mees!

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
        vaata protokolli mees!
        Vaatasin - olid ka seal täpselt samad tulemused. Või sa mõtlesid, et ma varem vähemuses mängimist ei märkand? Minu meelest ei ole see kellegi muu kui klubi organisatoorse poole viga kui mehi kokku ei saa. Muretse enne hooaja algust piisavalt pikk pink või mängi rahvaliigat 7v7. Ma oleks võind ka selle Nooruse mängu peale tuua vabanduseks, et tööpäev ja mängiti pooleldi B satsiga (ehk siis "vaata protokolli mees"), aga tulemust see siiski ei muuda ja ka fakti, et sa samast olukorrast kobisema hakkasid. /Btw ei ole kordagi seda Jõgeva tulemust õigustanud - see on liiga suur kaotus ükskõik, mis koosseisuga või vähemuses mängides.
        Oled sa kunagi tunnistanud ka, et sa natuke vale koha peal suud pruukind oled või ongi nii, et pindu teise silmas märkad aga palki enda omas mitte?
        Mõlemat pidi waste of time ja liigume edasi.
        “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas philou Vaata postitust
          Vaatasin - olid ka seal täpselt samad tulemused. Või sa mõtlesid, et ma varem vähemuses mängimist ei märkand? Minu meelest ei ole see kellegi muu kui klubi organisatoorse poole viga kui mehi kokku ei saa. Muretse enne hooaja algust piisavalt pikk pink või mängi rahvaliigat 7v7. Ma oleks võind ka selle Nooruse mängu peale tuua vabanduseks, et tööpäev ja mängiti pooleldi B satsiga (ehk siis "vaata protokolli mees"), aga tulemust see siiski ei muuda ja ka fakti, et sa samast olukorrast kobisema hakkasid. /Btw ei ole kordagi seda Jõgeva tulemust õigustanud - see on liiga suur kaotus ükskõik, mis koosseisuga või vähemuses mängides.
          Oled sa kunagi tunnistanud ka, et sa natuke vale koha peal suud pruukind oled või ongi nii, et pindu teise silmas märkad aga palki enda omas mitte?
          Mõlemat pidi waste of time ja liigume edasi.
          nendest kolmest mängus 2-s olen mänginud esimeses 8:0 -s sain vigastada teises 17:1 mind polnud ja kolmandas 10:0 mängisin pooliku põlvega. jah jama et kirjutasin nii , kui natukese aja pärast saime ise kohe samasugused pakkid

          Kommentaar


            #50
            aitähh emüle väga hea mängu eest

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
              aitähh emüle väga hea mängu eest
              kiitus, et võtsite nii vähe välja. paistab et hakkate rohkem kui 10 meest kokku saama.

              Kommentaar


                #52
                Navi - Tõrva 3:2

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  kiitus, et võtsite nii vähe välja. paistab et hakkate rohkem kui 10 meest kokku saama.
                  EKs paistab järgmine mäng fc tartu vastu ! Aga julgen väita et kui seal tuleb võtta palju siis see võib löögile saatuslikuks saada

                  Kommentaar


                    #54
                    Põlva - Võru 0:2

                    Kommentaar


                      #55
                      Võru - EMÜ 4:0

                      Kommentaar


                        #56
                        Otepää - Navi 1:1

                        Kommentaar


                          #57
                          FC Tartu - Võru JK 1:2

                          Kommentaar


                            #58
                            Tehvandi Cup 2013 (mehed)

                            1. Korraldaja
                            FC Otepää
                            2. Turniiri toimumise aeg ja koht
                            14. juuli 2013 a. Tehvandi staadion, algus 10.00
                            3. Osalejad
                            Osaleda võivad võistkonna mängijad, kes on registreeritud madalamate liigade (II, III, IV liiga) või Rahvaliiga võistkonda.
                            4. Osavõtumaks ja registreerimine:
                            Osavõtumaks 100€ võistkonnalt
                            Osavõtamaksu tasumine kohapeal enne esimese mängu algust.
                            5. Turniiri korraldus
                            Turniirile lubatakse maksimaalselt 12 võistkonda registreerumise järjekorras. (PS! Kui võistkondasid on vähem kui 8, siis turniiri ei toimu!) Meeskonna suurus 14 mängijat + treener. Väljakul 6+1, suluseisuta, mängukestvus 20 min. Turniiri formaat: 2 alagruppi loosi alusel, play-off süsteem.
                            6. Reeglid
                            Mängitakse FIFA reeglite järgi
                            Turniirisüsteemis toimuvatel võistlustel kasutatakse võrdsete punktide korral järgmisi kriteeriume:
                            • üldine väravate vahe
                            • üldine löödud väravate arv
                            • omavahelise mängu või omavaheliste mängude punktid
                            • omavahelise mängu või omavaheliste mängude väravate vahe
                            • omavahelises mängus või omavahelistes mängudes löödud väravate arv
                            • karistused
                            • penaltid (penaltite löömise ajal on lubatud üks kord vahetada väravavahti.)
                            7. Autasustamine
                            I, II ja III koha saavutanud võistkondi autasustatakse karikate ja medalitega. Parimale mängijale, parimale väravavahile ja suurimale väravakütile auhind.


                            Informatsioon:
                            Mihkel Teder
                            Tel: +372 5539 015
                            E-mail: tedermihkel@fcotepaa.ee
                            Martin Raid
                            Tel: +372 56 224 920
                            E-mail: MartinR@fcotepaa.ee
                            Oleme ka Facebookis: Tehvandi Cup 2013
                            FC Otepää II

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                              nendest kolmest mängus 2-s olen mänginud esimeses 8:0 -s sain vigastada teises 17:1 mind polnud ja kolmandas 10:0 mängisin pooliku põlvega. jah jama et kirjutasin nii , kui natukese aja pärast saime ise kohe samasugused pakkid
                              1) lol @ õigekiri
                              2) sa haugud koguaeg ju nii, mis vahet seal on kunas te need "pakkid" saite?
                              3) sinu puudumine võistkonnast ju raudselt muudab asja (et ei tuleks mingit plõksimist, et "tead kes ma olen vääää ma tegelt räige playmaker ja väravakütt", siis ütlen, et ma tean küll kes sa oled.

                              Kommentaar


                                #60


                                III liiga X voorus pidi FC Tartu esindusmeeskond vastu võtma oma selle hooaja kolmanda kaotuse, kui tulemusega 1:2 jäädi kodus alla Võru JK-le. Kohtunikele kohe meeldib neid pendlaid imeda
                                //

                                Kommentaar

                                Working...
                                X