320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Taavet Pekisink jääb Meestšesterisse veel kolmeks aastaks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Taavet Pekisink jääb Meestšesterisse veel kolmeks aastaks

    Saades pappi umber 90-100 tuhat kuiidi nädalas.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    #2
    Kas see on miski tähtis uudis, et peab kohe uue teema selle jaoks avama. Manchester Unitedi teema ju olemas niikuinii.
    Pärtel Tomberg

    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

    Kommentaar


      #3
      Originally posted by jollu
      Kas see on miski tähtis uudis, et peab kohe uue teema selle jaoks avama. Manchester Unitedi teema ju olemas niikuinii.
      ja mingi teema oli ka ülemakstud vutistaaridest
      Supplies!

      Kommentaar


        #4
        vandersell!

        Olid sa kaine kui selle teema lõid?Nimed on kuidagi puus..Või ainult tundub nii?

        Kommentaar


          #5
          Originally posted by tremboni

          Olid sa kaine kui selle teema lõid?Nimed on kuidagi puus..Või ainult tundub nii?
          seda teemat mõtled või?? http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1209
          Supplies!

          Kommentaar


            #6
            Ma mõtlen seda, kus sa Davidi ristisid Taavetiks...Jätkem nimed siiski tõlkimata,sest ma ei taha kohe mitte teada mida Butt tähendab inglismannide keeles

            Kommentaar


              #7
              Originally posted by tremboni


              Ma mõtlen seda, kus sa Davidi ristisid Taavetiks...Jätkem nimed siiski tõlkimata,sest ma ei taha kohe mitte teada mida Butt tähendab inglismannide keeles
              Mida nii eriskummalist see 'butt' siis tähendab? IBSi netisõnastik andis sellised vasted:

              n. (relva või tööriista) pära, jämedam ots; cigarette butt sigaretiots, koni
              n. (pilke, kadestamise jms.) objekt, märklaud; pl. lasketiir
              n. (veini-, õlle) vaat; water butt vihmaveetünn
              v. pukslema; põrkama (kellegi, millegi vastu{against, into}); butt in [kõnek.] vahele segama

              Silveti sõnastik andis ühe vastena veel (meri)lest; (kivi)kammeljas.

              Ja David on ikka Taavet olnud, aga märksa kummalisem on Becki tõlkimine pekiks.

              Kommentaar


                #8
                Originally posted by tremboni
                Ma mõtlen seda, kus sa Davidi ristisid Taavetiks...Jätkem nimed siiski tõlkimata,sest ma ei taha kohe mitte teada mida Butt tähendab inglismannide keeles
                Tembu, nüüd pead sa küll oma prille kohendama sest kui sa nüüd korralikumalt vaatad, siis märkad, et esimese postituse ei teinud mitte mina, vaid greenday...
                Supplies!

                Kommentaar


                  #9
                  mis see nicky butt muud tähendab kui nikolai perse

                  Kommentaar


                    #10
                    ei noo jah,eks pean tunnistama, et seekord eksisin tõesti (ülla-ülla!)...
                    Kuid häbi ei tunne...

                    Kommentaar

                    Working...
                    X