320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Täiskasvanuks saamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täiskasvanuks saamine

    Eestis võib suitsu ja viina osta oma 18ndal sünnipäeval. Lähed poodi, jood ennast kulmudeni täis ja suitsetad kopsud siniseks. Ning õujee, oledki täiskasvanu!!!1!



    Noh, reaalsus on mõnevõrra teistsugune. Tänaseks olen viina saanud osta juba vaat et kümme aastat ja alles nüüd hakkab tekkima tunne, et hakkab mingi küpsus saabuma. Mitte sellepärast, et ma viina olen saanud osta. Viina joomine teeb ka muidugi täiskasvanuks. Või pigem see, kui oled selle tõttu piisavalt palju lollusi teinud, siis ühel hetkel äkki hakkad midagi õppima sellest. Ja äkki siis ei joo enam nii nagu enne.

    Ehk siis tegelikult küpsetavad inimest saadud kogemused. Siis kui neid on piisavalt palju, tekib mingi rahunemine. Ei viitsi enam rabeleda nii palju, võib-olla tahaks paikseks jääda ja elumehe viisid seljataha jätta. Võib-olla muretseda korteri ja stabiilse töökoha. Kuidas kellelegi.

    Millal sina aru said, et on saabunud teatud küpsus? Kuidas see sind muutis?

    Milliste lolluste läbitegemise järel sa oma mõttemaailma muutsid?

    Mida üldse tähendab täiskasvanuks saamine?

    Jagame mõtteid ja kogemusi.

    #2
    esimene post mehel siis selline?wtf?!

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      esimene post mehel siis selline?wtf?!
      Kasutaja esimene post küll, aga vaevalt inimese, kes selle kasutaja omanik on

      Kommentaar


        #4
        täiskasvanud oleks siis saanud kui oled oma noku tüdruku sisse pannud.
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          #5
          Aga kui mulle ei meeldi tüdrukud?

          Kommentaar


            #6
            Siis sa oled pede.
            Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

            Kommentaar


              #7
              Ma olen 30 ja pole kaugeltki veel täiskasvanud. Ei saa ka niipea.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                täiskasvanud oleks siis saanud kui oled oma noku tüdruku sisse pannud.
                Ma 14 - 15 a küll täiskasvanuteks ei nimetaks.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  #9
                  Juba potentsiaalne hea teema mingite lollide vahemärkustega perse keeratud.... Enda lugu ei saa ma küll kirja panna, kuna ei ole lihtsalt. Ei tunneta veel nii pea seda aega lähenemas.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                    täiskasvanud oleks siis saanud kui oled oma noku tüdruku sisse pannud.
                    See ei tee veel täiskasvanuks. Võib-olla mingiks ajaks tundub, et tegi.

                    Aga kui sellest esimesest kogemusest tüdrukuga on nii palju aega möödas, et pead juba meenutama, kus ja kes see esimene oli. Noh, umbes vähemalt nii palju, et sa poleks selle peale tulnud, et mu küsimusele just nii vastata nagu sa vastasid. Võib-olla hoopis siis oled mingis mõttes täiskasvanuks saanud.

                    Aga sellest ei pruugi piisata. Mõni näiteks peab teatud "valgustuseni" jõudmiseks pärast mitut aastat probleemideta naistes käimist järsku suguhaiguse saama. Siis seda mitu kuud ravima (seejuures pühalikult lubades, et tundmatute preilidega ei tasu enam kunagi ilma kaitsevahenditeta mürada), lõpuks terveks saama ja kohe järgmisel peol sama reha otsa astuma ning uue haiguse saama.

                    Pärast seda võib ehk juba piisata. Aga eks elu õpetab.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                      täiskasvanud oleks siis saanud kui oled oma noku tüdruku sisse pannud.
                      äkki hoopis siis, kui sealt tüdruku seest hakkab keegi välja pressima.
                      enda naistel pole veel juhtund, aga sõpru vaadates, natuke ikka tõmmatakse tagasi.
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        #12
                        Kui lause "Nii palju naisi ja nii vähe aega!" asendub lausega "Nii palju aega ja nii vähe naisi...".
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas mg Vaata postitust
                          äkki hoopis siis, kui sealt tüdruku seest hakkab keegi välja pressima.
                          enda naistel pole veel juhtund, aga sõpru vaadates, natuke ikka tõmmatakse tagasi.
                          Ma näen, et siin räägib elukogemus! Aafrikas on nii, et kui poiss on valmis meheks saama, viiakse läbi initsiatsiooniriitus, mida nimetatakse kankurang. Selle ebamugavam osa on muidugi ümberlõikus iidse matšeetega, aga kohe kui niidid on välja mädanenud, peab värske mees kinnitama oma seisust naaberkülast pruudi röövimisega ja selle paksuks panemisega. Erilise austuse pälvivad need vaprad, kes ei piirdu vaid ühe üritusega.

                          Tänapäeva kosmopoliitses maailmas muidugi saadavad rikkamad hõimupealikud oma pojad valgesse maailma pruute röövima ja 'sõnumit levitama', et verd värskendada. Ka minu hea sõber, neeger John, ei ole just küla vaeseim mees ja tema vanim poeg müttab täiskasvanuks saada praegu siinsamas lähedal, Rootsis, Södertäljes. Siin on ka üks pilt neeger John juuniorist, mis ta mulle uhkusega saatis:

                          sigpic

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Stok
                            Spoiler ei oleks siinkohal paha teinud. :P
                            Poh, pane kuivik ignorelisti
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Poh, pane kuivik ignorelisti
                              See oleks küll enda jaoks kuritegu. Paratamatult paneb aga mõtlema kus kuradima kohast kuivik selle John jnr-i pildi sai.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar

                              Working...
                              X