320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naljakamad kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

    Minu hääl läheb raudselt Ain Karutoomele.
    Muidu tubli vend aga ei tea reegleid...

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

      Originally posted by drago


      ei viici eriti pikalt arutada aga emmaste kodumängul olnud kohtunik oli ikka täiesti soe peast....
      Kui sul midagi kohtuniku vastu on siis ütle ka välja mis mängu sa mõtled ja mis sulle tema tegevuse juures ei meeldi? Muidu ära niisama mölise.
      Trummi JK nr. 85
      keskkaitsja

      de gustibus non est disputandum

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

        tegelt võix ültse kohtunike kallal mitte möliseda! kannatage ära ja mängige
        Vaikne.....

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

          Originally posted by solskjaer


          Originally posted by drago


          ei viici eriti pikalt arutada aga emmaste kodumängul olnud kohtunik oli ikka täiesti soe peast....
          Kui sul midagi kohtuniku vastu on siis ütle ka välja mis mängu sa mõtled ja mis sulle tema tegevuse juures ei meeldi? Muidu ära niisama mölise.

          ära hakka ohkima......saad ilusti ka öelda....kas ma mölisesin vä
          Keila JK nr 9

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

            Originally posted by simmo


            Minu hääl läheb raudselt Ain Karutoomele.
            Muidu tubli vend aga ei tea reegleid...
            Mille eest ta Linnumäele 2 kollast ja sellega koos ka punase andis ?

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

              Originally posted by eestimees


              JK Keila vs Tabasalu mängus võeti kasutusele uued reeglid - võis mängida kätega ja ...
              Ka Nimetalö oli see hooaeg üks selline mäng,kus vastased mängisid käega yle kumne korra...aga mitte kordagi ei vilistatud...no mis teha

              Ja keegi mainis siin veel Mineviku Alexit...ei no ta omamoodi mees.....ma olen ise kah kord vihastanud selle mehe peale niimodi et(no comments).....kuid mis teha...jalgpall juba kord on selline
              2002 FC EBS Team
              2003 FC Nimeta
              2004 FC Nimeta
              2005 FC Nimeta
              2006 Tallinn United FC
              2007 Tallinn United FC

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                Originally posted by drago


                Originally posted by solskjaer


                Originally posted by drago


                ei viici eriti pikalt arutada aga emmaste kodumängul olnud kohtunik oli ikka täiesti soe peast....
                Kui sul midagi kohtuniku vastu on siis ütle ka välja mis mängu sa mõtled ja mis sulle tema tegevuse juures ei meeldi? Muidu ära niisama mölise.

                ära hakka ohkima......saad ilusti ka öelda....kas ma mölisesin vä
                Ok mina pole sinu kallal ohkinud, kuigi sa ise hakkasid siin virisema. Aga see selleks, seleta mulle siis mille poolest see kohtunik peast soe oli? Too mõni näide ja millist mängu sa üldse mõtled. Seal ju mängivad nii III kui ka II liiga.
                Trummi JK nr. 85
                keskkaitsja

                de gustibus non est disputandum

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                  Karutoomele ei meeldinud et ma talle ütlesin ,et ta ei oska vilistada.
                  Kaks korda sain öelda, edasi tuli teadagi mis...
                  "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                    Rääkides kohtunikest, on foorumis kedagi kes ise eelmisel hooajal vilistastamas käis?
                    Ise vilistasin päris usinalt madalamaid liigasid ja EJL-ist on saada kõvasti pappi.
                    On keegi juba midagi kätte ka saanud või on äkki inffi millal saama hakkab?
                    "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                      Originally posted by Litmanen37

                      Ja keegi mainis siin veel Mineviku Alexit...ei no ta omamoodi mees.....ma olen ise kah kord vihastanud selle mehe peale niimodi et(no comments).....kuid mis teha...jalgpall juba kord on selline
                      See vend tõi Striidile 2160 eeki trahvi.. kaardipakk oli käes ja muudkui jagas ja saatis mängijaid perse jne..

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                        Jah, kohtunikke on igasuguseid ja osad on tõesti suht nõrgad- ei näe ega kuule või on lihtsalt purjus.

                        Samas olen seda meelt, et madalamates liigades (eriti V liiga) on ka mängijad tihti asjast valesti aru saanud- arvates, et nad on sattunu etlemiskonkursile või kõrtsi, kus võib kõike mis pähe tuleb suust välja ajada. Ja see lärm on siis platsil ikka väga kõva... Peaasjalikult on selliseid eksemplare meeskondades, kes mängivad liigas esimest, teist aastat.

                        Kohtunikud eksivad- aga alati ei pea selle peale kogu terve mängu teda p..sse saatma.
                        Kainet meelt, sõbrad! Ja triaadi lõpetuseks kuldne tõde: Mängi aga ära mölise!
                        Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                        http://www.jkpiraaja.ee/

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                          Su jutt vastab 99% tõele, kuid antud kohtunik mahub 1% sisse. Olen näinud 3 tema vilistamist.. ja ma ütlen, meie oma ei olnud see kõige hullem

                          Mängijale kellele ta on andnud mängus 2 kollast, astub peale kohtumist ligi ja küsib, et miks sa väljakult ära ei läinud?!

                          Sellist venda ei saakski kohtunikuks nimetada...

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                            Palun Alex rahule jätta. Teda on ka varemalt sarjatud ja üleüldse koostage siis nõmendate kohtunike edetabel ja andke I auhind Alexile, kohaleviijaks võite mind valida. Palve moderaatoritele: Võtke palun see teema üldse maha.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                              Originally posted by Janek
                              Palun Alex rahule jätta. Teda on ka varemalt sarjatud ja üleüldse koostage siis nõmendate kohtunike edetabel ja andke I auhind Alexile, kohaleviijaks võite mind valida. Palve moderaatoritele: Võtke palun see teema üldse maha.
                              Üldiselt on muidugi fakt, et paljud mängijad ise ei tunne reegleid, kuid kipuvad selle teema all kõva häält tegema. Ei hakka rääkima reeglite keerukamatest asjadest, toon ühe näite (mis on hämmastavalt sagedane), kuidas kaitsev meeskond nõuab \"vile peale\" mängu, et saaks oma müüri sättida. Loomulikult ignoreerib kohtunik sellist kaitsemängijate soovi, kuid siis kohtuniku sõimamine kurdiks on täiesti ajuvaba.
                              Sellelt lingilt peaks pääsema jalgpallireeglite juurde: http://www.estonia.fifa.com/cda/cda_container/0,1503,countryCode%3Dest_localeID%3D103_siteCatego ryID%3D2343_siteID%3D1003,00.html

                              Arvestades seda, et järgmisel aastal peab iga klubi omama vähemalt üht mängijat, kes oleks läbinud kohtunike kursuse, on juba praegu tark reeglitele pilk peale visata.

                              Aga teemat siiski ei sulge, sest nii mõnelgi korral vajab mõni kohtunik meeldetuletust, et ka tema vajaks ülaltoodud lingil asuva lehekülje külastamist.

                              Küll ei taha siin enam näha selliseid postitusi, nagu \"ei viici eriti pikalt arutada aga emmaste kodumängul olnud kohtunik oli ikka täiesti soe peast.... \". Parem ära viitsi üldse foorumit risustada.
                              Või et \"oi neid naljakaid kohtunike on palju nähtud. Eriti palju on neid eestis noorte turniiridel...\". Ma olen kah igasuguseid tolasid linna peal näinud, iseäranis palju kesklinnas, kuid ei kipu nüüd sellist mõttetut, sisutühja ja mitte kuidagi Eesti jalgpalli arendavat/mõjutavat avaldust levitama.

                              Nii et asjalik kriitika on oodatud, niisama lahmimine aga lubamatu.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                                Rõõm tõdeda,et FC Olympicusse kuulub nüüd kaks EJL poolt litsentseeritud kohtunikku
                                No ja nad mõlemad peris naljakad ka
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X