320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naljakamad kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

    Algselt postitas mg


    tavaliselt mängin ma suht jõhkralt, aga seni pole ma väga kõvasti karistada saanud, sest kohtunikud on selles osas küll leebed.

    ainult et käisime jk alko siseturniiril ja seal siis olid natukene proffimad kohtunikud.
    noh, mina näiteks sain turniiri kõige jõhkrama mängija tiitli, sest sõitsin sillamäe omadele koguaeg kossi ja sain 2 kollast, esimesest veast ma sain ise ka suurepäraselt aru, aga teise vea puhul läks kohtunikuga väikseks vaidluseks, mille tulemusena ma väljakult lahkusin...

    voka omasid niitsin ka mõnusalt, aga need polnd nii suured vead ja mõni pall õnnestus isegi puhtalt ära võtta.

    tegelt tekkis mul küsimus, et kui 1 mängija teist mängu ajal ehmatab, kas see siis on kollast väärt?

    nimelt meie tüüp tegi teiselt seljatagand uhuu ja teine ehmatas koledal kombel. meie oma sai seepeale kollase.
    konsulteeri perarstiga või vali mingi muu spordiala
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

      tegelt tekkis mul küsimus, et kui 1 mängija teist mängu ajal ehmatab, kas see siis on kollast väärt?

      nimelt meie tüüp tegi teiselt seljatagand uhuu ja teine ehmatas koledal kombel. meie oma sai seepeale kollase.



      seda nimetakse meil ebasportlik käitumine:P
      kyhr

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

        Algselt postitas marcello


        Algselt postitas mg


        tavaliselt mängin ma suht jõhkralt, aga seni pole ma väga kõvasti karistada saanud, sest kohtunikud on selles osas küll leebed.

        ainult et käisime jk alko siseturniiril ja seal siis olid natukene proffimad kohtunikud.
        noh, mina näiteks sain turniiri kõige jõhkrama mängija tiitli, sest sõitsin sillamäe omadele koguaeg kossi ja sain 2 kollast, esimesest veast ma sain ise ka suurepäraselt aru, aga teise vea puhul läks kohtunikuga väikseks vaidluseks, mille tulemusena ma väljakult lahkusin...

        voka omasid niitsin ka mõnusalt, aga need polnd nii suured vead ja mõni pall õnnestus isegi puhtalt ära võtta.

        tegelt tekkis mul küsimus, et kui 1 mängija teist mängu ajal ehmatab, kas see siis on kollast väärt?

        nimelt meie tüüp tegi teiselt seljatagand uhuu ja teine ehmatas koledal kombel. meie oma sai seepeale kollase.
        konsulteeri perarstiga või vali mingi muu spordiala
        keegi hambaid kurku pole löönud? ära muretse, kui meesteliigas ka nii edasi lased, küll siis saad enda peal ka tunda, mis see \"jõhker mäng\" õige on.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

          ääh, veab teil, mina ilmselt ei ületa 5. liiga piirigi kunagi, nii et pole mõtet karta.
          aga siin venelastega mängides peabki koguaeg vaidlema ja kossi taguma, see võtab neil mänguisu ära, suurem osa on ilged simulandid ka.

          aa mul tuli meelde et see on kohtunike teema, nii et rohkem ma sõna ei võta.
          tell your mother, we are hooligans!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

            Noorteliigades on ikka kõige paremad kohtunikud. Ma ei hakka sõimama mõne suluseisu pärast, mida võibolla ei nähtud, aga on ka kohtunikke, kel on väljakul raamat kaasas olnud (loodetavasti jalgpallireeglitega?).

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

              minu meelest on kõige kõvem vend see kes zigulliga sõidab ja on umbes 70 aastat vana

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                Algselt postitas mg


                ääh, veab teil, mina ilmselt ei ületa 5. liiga piirigi kunagi, nii et pole mõtet karta.
                aga siin venelastega mängides peabki koguaeg vaidlema ja kossi taguma, see võtab neil mänguisu ära, suurem osa on ilged simulandid ka.

                aa mul tuli meelde et see on kohtunike teema, nii et rohkem ma sõna ei võta.
                Imbetsill. Tänu sellistele keenjustele ei olegi õlleliigas mõnus vaikselt palli taguda ja sportimist nautida. Ikka juhtub pooletoobiseid a\'la \"mul on suurem kui sul\" stiilis hallrakudoonoreid väljakule.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                  Paneks natuke teemasse ka, nimelt kohtasin selles rubriigis `palju-kiidetud` kohtunikku Taurafeldi Alex`it 3.01 Kalevi spordihallis saaliturniiril. Nimelt on Alex juba mitmendat aastat juhendanud noori jalgpallipoisse, kes juba teist hooaega mängivad Turba NJK nime all. Kui kohtunikuna jättis Alex alati üsna kentsaka mulje, siis treenerina tundub ta täitsa ok. olevat, on ju selle tunnistuseks kas või Turba satsi saavutatud II koht ülalmainitud turniiril. Tundub et legendaarne kohtunik on lõpuks leidnud endale õige koha kus vilet pruukida

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                    Alex\'st jubedamat inimest ma ei teagi....kohtunikust idioot ja treenerina imbetsill...pikemat kommenteerimist pole vaja...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                      Lugedes viimase aja foorumist kommentaare liigamängudele, paistab eriti silma pidev kohtunike tööga seonduv. Kuna siin foorumis on olemas sellekohane teema, siis teeks ettepaneku panna siia kirja kõikide, teie arust jama korraldanud kohtunikke nimed ja vilepartiide kirjeldused. Võib olla sattuvad ka siia foorumisse ja vähemalt häbenevad natuke.

                      14.05 Nõmme Kalju II – Saue JK vahelisel mängul vilistas Koerust pärit kohtunik Heiki Paglant. Minu ja ka paljude teiste asjaosaliste arvates ei teadnud see mees küll midagi mis selle vilega peaks peale hakkama. Tema tegevuse või siis tegevusetuse tulemusena meenutas mängu teine poolaeg pigem mingit madinat kui jalgpalli. Lõpetuseks saigi ühel Saue palluril kannatus otsa ja ta ütles oma arvamuse kohtuniku tegevusest üsna selgelt ja valjuhäälselt, eriti sõnu valimata välja. Selle peale muidugi kohtunik leidis vile ja ka kaardid taskust ülesse. Kindlasti oli kohtunik osaline mõlemas Saue meeskonnale löödud väravas, jättes ründajate poolt tehtud üsna jõhkrad rikkumised üldse tähelepanuta.
                      Hakkab juba aitama nendest igasugu lammastest, kes oskavad oma tegevusega terveks nädalavahetuseks tuju rikkuda.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                        Kaotusele tuleb ju mingi vabandus leida

                        Kõige lihtsam on kohtunikku süüdistada.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                          Algselt postitas Rein


                          Kaotusele tuleb ju mingi vabandus leida

                          Kõige lihtsam on kohtunikku süüdistada.
                          Kaotusi on tulnu enne ja ma arvan, et tuleb veelgi, aga kui keegi su mängu lihtsalt ära pasandab teeb ikka hinge täis küll.
                          Ei tea kas oled ka ise kohtunik või ei ole sa aru saanud, et kohtunike tegevusest sõltub ikka platsil väga palju

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                            Algselt postitas lullu9


                            minu meelest on kõige kõvem vend see kes zigulliga sõidab ja on umbes 70 aastat vana
                            ...jees jees ziksivend ruulib. se on selles suhtes koomiline vend et kui ta kedagi soosida ei oska siis ta paneb lihtsalt räigelt lampi juba harjumusest.
                            Teine mees kelle nime ma siinkohal tahaks ka ära mainida on BRODNEV Anatoli. kes on meister mängude \"ärategemises\" vene satsidele. peale selle ei mõista ta veel mitte üht ainsat sõnagi eesti keeles. täiesti müstiline kudas sellised konkreetsed tiblad vilistama lastakse.
                            Nõmme BSC OlyBet
                            www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                            www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                            MIND Media Live Streaming services
                            www.mind.ee

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                              Algselt postitas don
                              BRODNEV Anatoli. kes on meister mängude \"ärategemises\" vene satsidele. peale selle ei mõista ta veel mitte üht ainsat sõnagi eesti keeles. täiesti müstiline kudas sellised konkreetsed tiblad vilistama lastakse.
                              Pakun välja, et Unol pole neid paremaid kohtunikke kusagilt võtta.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                                Algselt postitas sosku


                                Algselt postitas don
                                BRODNEV Anatoli. kes on meister mängude \"ärategemises\" vene satsidele. peale selle ei mõista ta veel mitte üht ainsat sõnagi eesti keeles. täiesti müstiline kudas sellised konkreetsed tiblad vilistama lastakse.
                                Pakun välja, et Unol pole neid paremaid kohtunikke kusagilt võtta.
                                ex ta nii ole jah...kurb iseenesest.
                                Nõmme BSC OlyBet
                                www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                                www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                                MIND Media Live Streaming services
                                www.mind.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X