Lehekülg 2, kokku 12 EsimeneEsimene 123456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 226
    Professionaal
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane Vastus teemale 'Naljakamad kohtunikud'

Gena

See mees on tõeline häbiplekk Eesti kohtunike hulgas. Õnneks ei ole ta nüüd juba ligi 3 aastat EJL kohtunik, sest litsents võeti talt ära. Samas kui mees on kaine ei vilistanud ta üldse halvasti. Kahju.....

Viina

võidutsenud jälle

Tervitades
    Eestlane Finsbury Parkis

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

kõige lahedam on ikka Kallaste kohtunik...mingi kiilakas urod on. Asi oli nii, et ta ei vilistanud 12 suluseisu meile ära..ja isegi vastasmängijad hakkasid talle ültema, et ta ära vilistaks, natuke imelik on juba
    Hoovi jalgpallur

Meeskonnaliige Kasutaja Ono avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algselt tegi selle postituse Chazlor

Gena

See mees on tõeline häbiplekk Eesti kohtunike hulgas. Õnneks ei ole ta nüüd juba ligi 3 aastat EJL kohtunik, sest litsents võeti talt ära. Samas kui mees on kaine ei vilistanud ta üldse halvasti. Kahju.....

Viina

võidutsenud jälle

Tervitades

Loe paar posti tagasi.

Kuristiku ja Kristiine mängu vaatas agaralt ka üks kristiinekate "lapsevanem", kes vahest satub ka 4.liiga põhjapiirkonda vilistama. Igaljuhul kui kurikuulus Ventsel tõmmati kastis maha ja penalti meile anti (selle üle praegu ei vaidle kas oli asja eest või mitte), siis lubas härra lapsevanem igasuguseid asju Ventseliga ette võtta kui meie mängu satub vilistama...
    Muidugi võis samas tegemist olla minu paranoiaga ja sain asjadest totaalselt valesti aru

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algselt tegi selle postituse pastakanovic

Kuristiku ja Kristiine mängu vaatas agaralt ka üks kristiinekate "lapsevanem", kes vahest satub ka 4.liiga põhjapiirkonda vilistama. Igaljuhul kui kurikuulus Ventsel tõmmati kastis maha ja penalti meile anti (selle üle praegu ei vaidle kas oli asja eest või mitte)
    Lihtsalt oletan, et tegu oli Tomsoniga, kelle vile on V-ndas liigas konkurentsitult kõige parem olnud, seega usun, et penalt polnud õigustatud, nagu ka eelneval 10-l juhul, kui kurikuulus Ventsel end (ilma kõrvalise abita) trahvikastis pikali kukutab
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

... seega usun, et penalt polnud õigustatud, nagu ka eelneval 10-l juhul, kui kurikuulus Ventsel end (ilma kõrvalise abita) trahvikastis pikali kukutab
    Kui väljakukohtunik näeb viga, siis võiks sama piirkonda vilistav lapsevanem oma ähvardused enda teada jätta... Kohtunikueetika vms???

Professionaal Kasutaja tanielo avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algselt tegi selle postituse pastakanovic

... seega usun, et penalt polnud õigustatud, nagu ka eelneval 10-l juhul, kui kurikuulus Ventsel end (ilma kõrvalise abita) trahvikastis pikali kukutab
    Kui väljakukohtunik näeb viga, siis võiks sama piirkonda vilistav lapsevanem oma ähvardused enda teada jätta... Kohtunikueetika vms???
    Kohtunik Taurazeldt tavaliselt ei näe midagi

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Saagige kõik pekki. Mina olen kõige parem ja tähtsam kõigist kohtunikest.. sest

..oskan kollaseid ja punaseid näidata..
    (Antonio Lopez Nieto)

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algselt tegi selle postituse A Lopez Nieto

Saagige kõik pekki. Mina olen kõige parem ja tähtsam kõigist kohtunikest.. sest

..oskan kollaseid ja punaseid näidata..
    (Antonio Lopez Nieto)
    !?!
    aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

see vanamees, kes vilistas FC Peipsi ja JK Tammeka 2 mängu.Rääkis moblaga ja jättis vilistamata paarkümmend suluseisu.Ei jõudnud joostagi.

Aga vaieldamatu liider ON Gena!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Must Panter - See ütleb kõik.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

1.-2. märtsil toimuvad Tartus Eesti Jalgpalli Liidu jalgpallikohtunike kursused.

Kursust viib läbi Uno Tutk.

Kursustele saab registreeruda tel: (07) 428 038, ref@jktammeka.ee. Osalemistasu 150.- krooni.

U21 Kasutaja z3ro avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

vaatasin et see teema täitsa unarusse kadunud ja vajaks ülessoojendamist! nimelt sk dnipro - fc tvmk3 mängul oli siuke mõnus kohtunik, nime kahjuks/õnneks ei tea, esiteks jooksis ta terve mängu kaks meetrit väljakult väljas muru peal ja platsil ei käinud! aute andis selle järgi, kumb meeskond jooksis palli järele! kui meie ründajale löödi jalaga mööda rinda ütles kohtunik selle peale, et tema ei NÄINUD! krt küll ma saan aru et see on kõige madalam liiga, ent see kohtunik eksis kõigi kohtunikureeglite vastu!! ja ka tänu sellele kaotasime me ühe punkti, sest kohtunik lubas vastastel meie vv koos palliga väravasse lükata, tema muidugi ei NÄINUD situatsioon jällegi. tra küll rikuvad terve mängu ära ...

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

kas see polnud mitte mingi janek grusiini nimega.
    kyhr

Eesti koondislane Kasutaja sicmic avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Tundub, et sarnaselt nagu jagatakse meeskonnad taseme ja tulemuste järgi erinevatesse liigadesse, nii ka kohtunikud...

Soccerneti kõige huvitavamad mängud on ses suhtes ennegi mainitud kohtumine Q Unitediga (kohtunikust enam hakkasid silma just Q \"pallurid\") ja 1-4 kaotus TPL\'le (kus meil jäeti mingi paar-kolm väravat ilma põhjuseta lugemata, ka äärekohtunikke eirati pidevalt...võibolla on see siin ka juba mainitud). Loodame sel hooajal taolisi juhtumeid vältida , seni on õnneks hästi läinud.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

"Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

tooks siis mõned näited ka naiste liigast,et siis oleks mehepoegadel ka teada,mis \"geniaalsustega\" naisi kostitatakse.

huvitaval kombel,on siginenud superhea kuulmisega noorkohtunik,kes kuuleb 20 meetri kauguselt,et pall puutub kaitsemängijat.
    samuti on tal huvitavaid lahendusi,seda loomulikult peale mõttepausi,olukorrale,kus ründemängija võtab vastaste värava all palli kätte ja ise ka tunnistab seda.
    lahendus:nurgalöök
    samuti leiab see noormees,et kõige õigem oleks väikese kehalise nügimise puhul poolekspall,nagu korvpallis.

huvitaval kombel oli see noormees ka ühe võistleva poole treeneri poeg,niiet autide määramisest pole erilist mõtet vist rääkida.

muide,see noormees on läbinud ka vastava koolituse(ei ole suvaline tont metsast,teoreetiliselt)

samuti on väga tore vanemapoolne kohtunik,kes tuleb mängule vahetevahel mõnusas joobes ja ei ole nõus vilistama,kuna tema ei näe platsil jooni piisavalt hästi.

huvitavat vaheldust mängule pakub ka see,kui pisut vintis 40-dates aastates meeskohtunik küsib su nime,juhendab sind häälekalt ja mängu jälgimise asemel tuleb ja patsutab sõbralik-kiitvalt õlale hea söödu eest.

eks tulge vaadake naiste liigat.......

You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

Vabakutseline Kasutaja Eikki avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Originally posted by mukiii

tooks siis mõned näited ka naiste liigast,et siis oleks mehepoegadel ka teada,mis \"geniaalsustega\" naisi kostitatakse.

huvitaval kombel,on siginenud superhea kuulmisega noorkohtunik,kes kuuleb 20 meetri kauguselt,et pall puutub kaitsemängijat.
    samuti on tal huvitavaid lahendusi,seda loomulikult peale mõttepausi,olukorrale,kus ründemängija võtab vastaste värava all palli kätte ja ise ka tunnistab seda.
    lahendus:nurgalöök
    samuti leiab see noormees,et kõige õigem oleks väikese kehalise nügimise puhul poolekspall,nagu korvpallis.

huvitaval kombel oli see noormees ka ühe võistleva poole treeneri poeg,niiet autide määramisest pole erilist mõtet vist rääkida.

muide,see noormees on läbinud ka vastava koolituse(ei ole suvaline tont metsast,teoreetiliselt)

samuti on väga tore vanemapoolne kohtunik,kes tuleb mängule vahetevahel mõnusas joobes ja ei ole nõus vilistama,kuna tema ei näe platsil jooni piisavalt hästi.

huvitavat vaheldust mängule pakub ka see,kui pisut vintis 40-dates aastates meeskohtunik küsib su nime,juhendab sind häälekalt ja mängu jälgimise asemel tuleb ja patsutab sõbralik-kiitvalt õlale hea söödu eest.

eks tulge vaadake naiste liigat.......
    Oot päris tulekski vaatama ja veel parem oleks kui vilistada saaks. Aga siit üks küsimus ei tea kas kohtunik tohib tüdrukute telefoninumreid küsida mängu ajal :P Või kui mõni väga meeldima hakkab siis kas lõunale võib ka kutsuda?
    vabakutseline.. Mängin seal kuhu kutsutakse :P.

Ma ei tea, kas mina olen pädev seda kätte andma, kuid tänase huumoriauhinna oled küll sina, Eikki ära teeninud.

Samas võiks oleks mul mukiile küsimus - kas nimetatud kohtunikest esimene ei ole vilemees Raplamaalt ning teine härra mitte legendaarne Pärnu kohtunik, kes tõesti teeb kolme tööd korraga: vilistab, kommenteerib ja juhendab? Tehke järele!

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Tammeka - TKSK (naised) mängus oli värava eest lahtilöök, väravavaht söötis äärde ja TKSK mängija sai pallile kastis vahele ning lõi värava. Kohtunik luges värava ära, väites hiljem, et tohib küll palli enne mängida, kui pall jõuab kastist välja, ainult pead üheksa meetri kaugusel olema !!!???!???

Kohtunik ütles veel pärast mängu , et ta on viis aastat vilistanud ja teab reegleid ka unepealt!!!

Kohtunikud, PALUN õppige enne reeglid selgeks, kui väljakule lähete!!!!!

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Originally posted by pastakanovic

Kuristiku ja Kristiine mängu vaatas agaralt ka üks kristiinekate \"lapsevanem\", kes vahest satub ka 4.liiga põhjapiirkonda vilistama. Igaljuhul kui kurikuulus Ventsel tõmmati kastis maha ja penalti meile anti (selle üle praegu ei vaidle kas oli asja eest või mitte), siis lubas härra lapsevanem igasuguseid asju Ventseliga ette võtta kui meie mängu satub vilistama...
    Muidugi võis samas tegemist olla minu paranoiaga ja sain asjadest totaalselt valesti aru

Selle klouni pärast olen isegi kollase kaardi saanud,sest tyyp ajas platsi kõrval paar aastat tagasi sita nii keema,et läksin talle järgi ja platsilt lahkumise eest see tuligi.
    Eelmine nädal oli ka kohal aga siis sõimas mängu kohtunikku.Tema kiituseks peab siiski ütlema,et kuigi oleme karvupidi kokku läinud ja ta mind ikka mäletab siis eelmine aasta kui meie mängu vilistas oli see pretsedenditult parim mis 4 liigas olnud on.Näiteks üks endine tondi mängija kes nüüd vilistab andis vastastele vabalöögi trahvi kasti selle eest,et meie väravavaht lõi palli käest välja aga oleks pidanud maast lööma Siian on see lihtsalt ära vilistatud ja lastud õige löök teha.Mis puutub Ventselisse siis IRW kukutati maha trahvikastis))Ma võin kihla vedada,et ta ei seisa trahvikas siis ka püsti kui ta seal üksi on.Harjumuis on lihtsalt pikali visata ennast Ja sellega seoses tuleb mulle meelde eelmise hooaja väike liiga karika mäng kuristiku vastu kus teksadega kohtunik Ventseli õnge läks.Parim oli siiski see et kohtunik oli oma kaks lapselast piirikohtunikuks pannud
    INTER ARMA CARITAS

Vabakutseline Kasutaja Eikki avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Originally posted by Dennis

Ma ei tea, kas mina olen pädev seda kätte andma, kuid tänase huumoriauhinna oled küll sina, Eikki ära teeninud.

Samas võiks oleks mul mukiile küsimus - kas nimetatud kohtunikest esimene ei ole vilemees Raplamaalt ning teine härra mitte legendaarne Pärnu kohtunik, kes tõesti teeb kolme tööd korraga: vilistab, kommenteerib ja juhendab? Tehke järele!

Dennis ma tänan selle au eest ja võtan selle auhinna lahkesti vastu.

Ja Simmole niipalju, et on ka korralikke kohtunikke ja need on juba sellised, kes on niisamagi hingega mängu juures seega ei ole mõtet kõiki kohtunikke sarjata. Sry aga selline on minu arvamus.
    vabakutseline.. Mängin seal kuhu kutsutakse :P.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud