Lehekülg 5, kokku 12 EsimeneEsimene 123456789 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 226
    su ema uus mees Kasutaja H.M Murdock avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

Originally posted by drago

sa oled ikka eriline idioot.

1) keilal polegi treenerit
    2) on ta väga erapooletu kohtunik
    3) üks väheseid kes korralikult vilistab

enne mõtle ja siis tee suu lahti
    1)keilal on treener,mingi kerge patsiga vend
    2)kuI see on see sama vend,keda sa mõtled,siis oli tal küll väga sitt päev
    3)tee oma järeldus vaadates #2
    4)ma pakun,et kuna sa minust 4 a vanem oled,siis ilmselt me räägime 2 erinevast keilast.

to markko:kujutle olukorda mängu alguses,kus saad pika söödu ette ja kohtunik ütleb,et suluseis ja sa ütled talle suht rahulikult:\"Ei olnud.\" ja sepp kohe ärritub.
    buy the ticket, take the ride.

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Originally posted by H.M Murdock

to markko:kujutle olukorda mängu alguses,kus saad pika söödu ette ja kohtunik ütleb,et suluseis ja sa ütled talle suht rahulikult:\"Ei olnud.\" ja sepp kohe ärritub.
    Ju siis üritas varakult mängu kontrolli alla saada :P
    308

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Originally posted by daywalker

tabasalu kohtunik on ikka vabsee tasemel. vend ei saa vist üldse aru mis väljakul toimub. ajuvaba
    Kui sa mõtled mingit nooremat ja vist blodiiniks värvitud juustega venda siis ma mõistan sind 100%
    Drago ja Daywalker te räägite erinevatest kohtunikest.See kes vilistas Tabasalu-Keila mängu on meile võõras..........veel......
    Too noorem kohtunik on muideks vähe paremaks läinud.Enam nii lihtsalt teda ümber ei räägi................
    Temaga sai meil kunagi palju nalja......nt. Hansa United - Tabasalu mängus.....mõeldi isegi mõlema satsi poolt ühiskirja saatmist EJL aga jäi millegipärast katki asi........
    Tabasalus on veel üks kohtunik aga tema meie mänge kahjuks ei vilista,sest ta ise mängib meie eest.......samas võiks ju vahest.........mõni hakkaks vist kohe pillima.......
    Big Al

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Originally posted by eestimees

JK Keila vs Tabasalu mängus võeti kasutusele uued reeglid - võis mängida kätega ja ilma suluseisuta ja kui lööd palli autti, siis saad palli endale, võid peksta teisi ja sõitta sisse korgid ees teisele. FIFA uued reeglid vist? Tabasalu mehed surmasid palli käega, 16 kastis võeti pall käega maha!!!! Mitmeid kordi. Vend ei ulatu pallini võtab kätega. Kohtunik vaatas pealt! Mängu ajal jooksid Tabasalu mehed väljakult ära jooma, kui Keila läks hakkas kollane vilkuma. Jõhker oli, sõideti sisse teistele, et hirmus hakkas. Kohtunik lubas aga, vilet polnud. Vennale sõideti sisse kaks korda 5 minni jooksul jõhkralt! APSURD!!!!!!!

PS: Kohtunik peaks karistama saama, vend näeb väljaku keskelt nurgast, et meeste summas oli käsi! Ta ikka ilgelt kotka silm. Vilistas käsu peale. Kohtuniku silme all toimub jõhker mäng, putsad välguvad mitte palli suunas vaid vastaste suunas. Käsi oli iga minut ja kohtunik ei vilstanud peaaegu ühtegi.
    Keda siis seal peksti?Minu arust olid teie mängijatel kogu aeg käed püsti.Ma saan aru, et te olete noored mängumehed aga natuke võiks ennast taltsutada..........Tead võtke oma vanematest mängumeestest eeskuju............Ma ütlen seda ,et kohtunik vilistas need vead ära mida ta nägi ja pidigi nägema.Ega sa ometi ei taha öelda ,et neid pendlaid poleks tohtinud anda?Eriti viimast,kus teie mängumees oli nii pöördesse aetud ,et kujutas ennast ette väravavahina..........super kahekäetõrje temalt.......mõni kohtunik oleks sealt punase andnud.
    Big Al

Eesti koondislane Kasutaja eestimees avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2003

Kuule, ma muutsin oma postitus! Läksin võib-olla natu hoogu See 2 penalt oli 100% penalt! Esimene oli ikka väga kahtlane. Ta ei vilistanud paljusid asju ära, mis meie vanematesse mängijatesse puutub, siis nemad olidki kes õiendasid kohtuniku kallal, mitte noored!!!!!!!!! Kui sa ise tähele ei pannud, siis vanemad mehed said kollased õiendamise ja \"virisemise\" pärast! Noored olid vait. Nuh kui sa just arvestasid noorte hulka ka 30 aastased mehed, siis jah noored viriseid.

Reservmängija Kasutaja hugen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Tipp- topp kohtunik on muidugi veel Karksi treener ,kes juhuslikult vilistas 3.liiga lõunapiirkonna mängu Karksis, kus Karksi võõrustas Koerut. Vähe sellest et terve mäng oli vile ühepoolne.Umbes 15min enne mängu lõppu virutas Karksi ründaja oma kohtunikule vastu hambaid, nii et vile lendas paar meetrit eemale. Kohtunik toibus hetke ja karjus :Lõpeta ära meil ei ole kaarte vaja. Täiesti norm koll.

Eesti koondislane Kasutaja sprinter avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2003

Originally posted by hugen

Tipp- topp kohtunik on muidugi veel Karksi treener ,kes juhuslikult vilistas 3.liiga lõunapiirkonna mängu Karksis, kus Karksi võõrustas Koerut. Vähe sellest et terve mäng oli vile ühepoolne.Umbes 15min enne mängu lõppu virutas Karksi ründaja oma kohtunikule vastu hambaid, nii et vile lendas paar meetrit eemale. Kohtunik toibus hetke ja karjus :Lõpeta ära meil ei ole kaarte vaja. Täiesti norm koll.
    einoh see küll normaalne asi ple
    karm värk on see jalgpall

ja ega see elu ka parem pole

Originally posted by hugen

sa oleksid pidanud minema ja talle ka korra hambasse andma .. kui ta selle eest oleks sulle mingigi kaardi andnud .. siis oleks olnud hea EJL distsiplinaarkomiteesse kaevata .. mispeale mäng oleks korduskohtumisse läinud.

loomulikult ei keela ka praegu keegi seda ära rääkimast .. vähemalt 11 tunnistajat on ju olemas.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

oi neid naljakaid kohtunike on palju nähtud. Eriti palju on neid eestis noorte turniiridel...
    Victory grows out of harmony...

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

ei viici eriti pikalt arutada aga emmaste kodumängul olnud kohtunik oli ikka täiesti soe peast....
    Keila JK nr 9

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Minu hääl läheb raudselt Ain Karutoomele.
    Muidu tubli vend aga ei tea reegleid...

ei viici eriti pikalt arutada aga emmaste kodumängul olnud kohtunik oli ikka täiesti soe peast....
    Kui sul midagi kohtuniku vastu on siis ütle ka välja mis mängu sa mõtled ja mis sulle tema tegevuse juures ei meeldi? Muidu ära niisama mölise.
    Trummi JK nr. 85
    keskkaitsja

de gustibus non est disputandum

U21
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

tegelt võix ültse kohtunike kallal mitte möliseda! kannatage ära ja mängige
    Vaikne.....

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Originally posted by solskjaer

Kui sul midagi kohtuniku vastu on siis ütle ka välja mis mängu sa mõtled ja mis sulle tema tegevuse juures ei meeldi? Muidu ära niisama mölise.

ära hakka ohkima......saad ilusti ka öelda....kas ma mölisesin vä
    Keila JK nr 9

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Originally posted by simmo

Minu hääl läheb raudselt Ain Karutoomele.
    Muidu tubli vend aga ei tea reegleid...
    Mille eest ta Linnumäele 2 kollast ja sellega koos ka punase andis ?

Eesti koondislane Kasutaja Litmanen37 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Originally posted by eestimees

JK Keila vs Tabasalu mängus võeti kasutusele uued reeglid - võis mängida kätega ja ...
    Ka Nimetalö oli see hooaeg üks selline mäng,kus vastased mängisid käega yle kumne korra...aga mitte kordagi ei vilistatud...no mis teha

Ja keegi mainis siin veel Mineviku Alexit...ei no ta omamoodi mees.....ma olen ise kah kord vihastanud selle mehe peale niimodi et(no comments).....kuid mis teha...jalgpall juba kord on selline
    2002 FC EBS Team
    2003 FC Nimeta
    2004 FC Nimeta
    2005 FC Nimeta
    2006 Tallinn United FC
    2007 Tallinn United FC

Originally posted by solskjaer

ära hakka ohkima......saad ilusti ka öelda....kas ma mölisesin vä
    Ok mina pole sinu kallal ohkinud, kuigi sa ise hakkasid siin virisema. Aga see selleks, seleta mulle siis mille poolest see kohtunik peast soe oli? Too mõni näide ja millist mängu sa üldse mõtled. Seal ju mängivad nii III kui ka II liiga.
    Trummi JK nr. 85
    keskkaitsja

de gustibus non est disputandum

Karutoomele ei meeldinud et ma talle ütlesin ,et ta ei oska vilistada.
    Kaks korda sain öelda, edasi tuli teadagi mis...
    "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

Rääkides kohtunikest, on foorumis kedagi kes ise eelmisel hooajal vilistastamas käis?
    Ise vilistasin päris usinalt madalamaid liigasid ja EJL-ist on saada kõvasti pappi.
    On keegi juba midagi kätte ka saanud või on äkki inffi millal saama hakkab?
    "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

Originally posted by Litmanen37

Ja keegi mainis siin veel Mineviku Alexit...ei no ta omamoodi mees.....ma olen ise kah kord vihastanud selle mehe peale niimodi et(no comments).....kuid mis teha...jalgpall juba kord on selline
    See vend tõi Striidile 2160 eeki trahvi.. kaardipakk oli käes ja muudkui jagas ja saatis mängijaid perse jne..

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud