320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naljakamad kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

    1.-2. märtsil toimuvad Tartus Eesti Jalgpalli Liidu jalgpallikohtunike kursused.

    Kursust viib läbi Uno Tutk.

    Kursustele saab registreeruda tel: (07) 428 038, ref@jktammeka.ee. Osalemistasu 150.- krooni.

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

      vaatasin et see teema täitsa unarusse kadunud ja vajaks ülessoojendamist! nimelt sk dnipro - fc tvmk3 mängul oli siuke mõnus kohtunik, nime kahjuks/õnneks ei tea, esiteks jooksis ta terve mängu kaks meetrit väljakult väljas muru peal ja platsil ei käinud! aute andis selle järgi, kumb meeskond jooksis palli järele! kui meie ründajale löödi jalaga mööda rinda ütles kohtunik selle peale, et tema ei NÄINUD! krt küll ma saan aru et see on kõige madalam liiga, ent see kohtunik eksis kõigi kohtunikureeglite vastu!! ja ka tänu sellele kaotasime me ühe punkti, sest kohtunik lubas vastastel meie vv koos palliga väravasse lükata, tema muidugi ei NÄINUD situatsioon jällegi. tra küll rikuvad terve mängu ära ...

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

        kas see polnud mitte mingi janek grusiini nimega.
        kyhr

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

          Tundub, et sarnaselt nagu jagatakse meeskonnad taseme ja tulemuste järgi erinevatesse liigadesse, nii ka kohtunikud...

          Soccerneti kõige huvitavamad mängud on ses suhtes ennegi mainitud kohtumine Q Unitediga (kohtunikust enam hakkasid silma just Q \"pallurid\") ja 1-4 kaotus TPL\'le (kus meil jäeti mingi paar-kolm väravat ilma põhjuseta lugemata, ka äärekohtunikke eirati pidevalt...võibolla on see siin ka juba mainitud). Loodame sel hooajal taolisi juhtumeid vältida , seni on õnneks hästi läinud.
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

            tooks siis mõned näited ka naiste liigast,et siis oleks mehepoegadel ka teada,mis \"geniaalsustega\" naisi kostitatakse.

            huvitaval kombel,on siginenud superhea kuulmisega noorkohtunik,kes kuuleb 20 meetri kauguselt,et pall puutub kaitsemängijat.
            samuti on tal huvitavaid lahendusi,seda loomulikult peale mõttepausi,olukorrale,kus ründemängija võtab vastaste värava all palli kätte ja ise ka tunnistab seda.
            lahendus:nurgalöök
            samuti leiab see noormees,et kõige õigem oleks väikese kehalise nügimise puhul poolekspall,nagu korvpallis.

            huvitaval kombel oli see noormees ka ühe võistleva poole treeneri poeg,niiet autide määramisest pole erilist mõtet vist rääkida.

            muide,see noormees on läbinud ka vastava koolituse(ei ole suvaline tont metsast,teoreetiliselt)

            samuti on väga tore vanemapoolne kohtunik,kes tuleb mängule vahetevahel mõnusas joobes ja ei ole nõus vilistama,kuna tema ei näe platsil jooni piisavalt hästi.

            huvitavat vaheldust mängule pakub ka see,kui pisut vintis 40-dates aastates meeskohtunik küsib su nime,juhendab sind häälekalt ja mängu jälgimise asemel tuleb ja patsutab sõbralik-kiitvalt õlale hea söödu eest.

            eks tulge vaadake naiste liigat.......
            You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

              Originally posted by mukiii


              tooks siis mõned näited ka naiste liigast,et siis oleks mehepoegadel ka teada,mis \"geniaalsustega\" naisi kostitatakse.

              huvitaval kombel,on siginenud superhea kuulmisega noorkohtunik,kes kuuleb 20 meetri kauguselt,et pall puutub kaitsemängijat.
              samuti on tal huvitavaid lahendusi,seda loomulikult peale mõttepausi,olukorrale,kus ründemängija võtab vastaste värava all palli kätte ja ise ka tunnistab seda.
              lahendus:nurgalöök
              samuti leiab see noormees,et kõige õigem oleks väikese kehalise nügimise puhul poolekspall,nagu korvpallis.

              huvitaval kombel oli see noormees ka ühe võistleva poole treeneri poeg,niiet autide määramisest pole erilist mõtet vist rääkida.

              muide,see noormees on läbinud ka vastava koolituse(ei ole suvaline tont metsast,teoreetiliselt)

              samuti on väga tore vanemapoolne kohtunik,kes tuleb mängule vahetevahel mõnusas joobes ja ei ole nõus vilistama,kuna tema ei näe platsil jooni piisavalt hästi.

              huvitavat vaheldust mängule pakub ka see,kui pisut vintis 40-dates aastates meeskohtunik küsib su nime,juhendab sind häälekalt ja mängu jälgimise asemel tuleb ja patsutab sõbralik-kiitvalt õlale hea söödu eest.

              eks tulge vaadake naiste liigat.......
              Oot päris tulekski vaatama ja veel parem oleks kui vilistada saaks. Aga siit üks küsimus ei tea kas kohtunik tohib tüdrukute telefoninumreid küsida mängu ajal :P Või kui mõni väga meeldima hakkab siis kas lõunale võib ka kutsuda?
              vabakutseline.. Mängin seal kuhu kutsutakse :P.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                Ma ei tea, kas mina olen pädev seda kätte andma, kuid tänase huumoriauhinna oled küll sina, Eikki ära teeninud.


                Samas võiks oleks mul mukiile küsimus - kas nimetatud kohtunikest esimene ei ole vilemees Raplamaalt ning teine härra mitte legendaarne Pärnu kohtunik, kes tõesti teeb kolme tööd korraga: vilistab, kommenteerib ja juhendab? Tehke järele!

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                  Tammeka - TKSK (naised) mängus oli värava eest lahtilöök, väravavaht söötis äärde ja TKSK mängija sai pallile kastis vahele ning lõi värava. Kohtunik luges värava ära, väites hiljem, et tohib küll palli enne mängida, kui pall jõuab kastist välja, ainult pead üheksa meetri kaugusel olema !!!???!???

                  Kohtunik ütles veel pärast mängu , et ta on viis aastat vilistanud ja teab reegleid ka unepealt!!!

                  Kohtunikud, PALUN õppige enne reeglid selgeks, kui väljakule lähete!!!!!

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                    Originally posted by pastakanovic


                    Kuristiku ja Kristiine mängu vaatas agaralt ka üks kristiinekate \"lapsevanem\", kes vahest satub ka 4.liiga põhjapiirkonda vilistama. Igaljuhul kui kurikuulus Ventsel tõmmati kastis maha ja penalti meile anti (selle üle praegu ei vaidle kas oli asja eest või mitte), siis lubas härra lapsevanem igasuguseid asju Ventseliga ette võtta kui meie mängu satub vilistama...
                    Muidugi võis samas tegemist olla minu paranoiaga ja sain asjadest totaalselt valesti aru

                    Selle klouni pärast olen isegi kollase kaardi saanud,sest tyyp ajas platsi kõrval paar aastat tagasi sita nii keema,et läksin talle järgi ja platsilt lahkumise eest see tuligi.
                    Eelmine nädal oli ka kohal aga siis sõimas mängu kohtunikku.Tema kiituseks peab siiski ütlema,et kuigi oleme karvupidi kokku läinud ja ta mind ikka mäletab siis eelmine aasta kui meie mängu vilistas oli see pretsedenditult parim mis 4 liigas olnud on.Näiteks üks endine tondi mängija kes nüüd vilistab andis vastastele vabalöögi trahvi kasti selle eest,et meie väravavaht lõi palli käest välja aga oleks pidanud maast lööma Siian on see lihtsalt ära vilistatud ja lastud õige löök teha.Mis puutub Ventselisse siis IRW kukutati maha trahvikastis))Ma võin kihla vedada,et ta ei seisa trahvikas siis ka püsti kui ta seal üksi on.Harjumuis on lihtsalt pikali visata ennast Ja sellega seoses tuleb mulle meelde eelmise hooaja väike liiga karika mäng kuristiku vastu kus teksadega kohtunik Ventseli õnge läks.Parim oli siiski see et kohtunik oli oma kaks lapselast piirikohtunikuks pannud
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                      Originally posted by Dennis


                      Ma ei tea, kas mina olen pädev seda kätte andma, kuid tänase huumoriauhinna oled küll sina, Eikki ära teeninud.


                      Samas võiks oleks mul mukiile küsimus - kas nimetatud kohtunikest esimene ei ole vilemees Raplamaalt ning teine härra mitte legendaarne Pärnu kohtunik, kes tõesti teeb kolme tööd korraga: vilistab, kommenteerib ja juhendab? Tehke järele!

                      Dennis ma tänan selle au eest ja võtan selle auhinna lahkesti vastu.

                      Ja Simmole niipalju, et on ka korralikke kohtunikke ja need on juba sellised, kes on niisamagi hingega mängu juures seega ei ole mõtet kõiki kohtunikke sarjata. Sry aga selline on minu arvamus.
                      vabakutseline.. Mängin seal kuhu kutsutakse :P.

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                        Originally posted by Dennis

                        Samas võiks oleks mul mukiile küsimus - kas nimetatud kohtunikest esimene ei ole vilemees Raplamaalt ning teine härra mitte legendaarne Pärnu kohtunik, kes tõesti teeb kolme tööd korraga: vilistab, kommenteerib ja juhendab? Tehke järele!
                        Muki siis vastab ka. Sul on vägagi õigus mõlemas punktis:P Samas, selle 3e asja korraga tegemisel esimene, see kõige tähtsam, ununeb vahest
                        You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                          Originally posted by Eikki


                          Oot päris tulekski vaatama ja veel parem oleks kui vilistada saaks. Aga siit üks küsimus ei tea kas kohtunik tohib tüdrukute telefoninumreid küsida mängu ajal :P Või kui mõni väga meeldima hakkab siis kas lõunale võib ka kutsuda?
                          Uute pealtvaatajate lisandumine on alati vägagi meeldiv, aga vilistamise kohapelt peaksid sa vist ejl-i poole pöörduma. Kui sa hakkaksid mängu ajal kellegi telefoninumbrit välja ajama......hmm.....ma arvan, et siis tekib sul väga tuttav tunne,kui sa loed mõnda mu uuemat postitust selle teema all Pärast mängu tee mis tahad
                          You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                            ühesõnaga kui meeskond kaotab on peaaegu alati kohtunik süüdi.

                            selle daniljuki case kohta et imelik et EJL määrab tema vilistama.kas nad siis ei tea et daniljuk oli varem trojanovi kasvandik.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                              Originally posted by romario


                              ühesõnaga kui meeskond kaotab on peaaegu alati kohtunik süüdi.

                              selle daniljuki case kohta et imelik et EJL määrab tema vilistama.kas nad siis ei tea et daniljuk oli varem trojanovi kasvandik.
                              Ei nu mis siin imelikku on. Mina olen ka Trojanovi kasvandik ja seda olles mänginud seal 6 aastat ja olen vilistanud ka tema meeskonna mänge ja ma ei ole küll sõna otseses mõttes midagi tema poole vilistanud või midagi sellist. See on ikkagi kohtunik ise kes otsustab kuidas ja mis, kuid minu niss on see, et võtta selline joon ja taktika, et teeks oma tööd väljakul ja ei tekitaks muudest asjadest probleemi. On mindki lubatud maha tappa nondes mängudes ja minu peale on oldud sigavihased, olen isegi mitut punast kaarti näidanud kuid see on meie töö ja ei tohi lasta ennast lõdvaks. Ja alati ja isegi peale mängu on mu juurde tuldud ja kätt surutad ja öeldud, et hea mäng.

                              Daniljuk-i case koha pealt ütlen, et sellel poisikesel pole välja kujunenud oma maneeri ega midagi ja tema teeb seda tööd selle pärast, et saada raha.
                              vabakutseline.. Mängin seal kuhu kutsutakse :P.

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                                [i]

                                Daniljuk-i case koha pealt ütlen, et sellel poisikesel pole välja kujunenud oma maneeri ega midagi ja tema teeb seda tööd selle pärast, et saada raha.
                                Vot siis on küll mees leidnud õige koha, sest kohtuniku amet teeb ju päevapealt ratsa rikkaks ... mõtle ka veidi kui nii lolli juttu ajad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X