320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naljakamad kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

    Originally posted by Dennis


    [i]

    Daniljuk-i case koha pealt ütlen, et sellel poisikesel pole välja kujunenud oma maneeri ega midagi ja tema teeb seda tööd selle pärast, et saada raha.
    Vot siis on küll mees leidnud õige koha, sest kohtuniku amet teeb ju päevapealt ratsa rikkaks ... mõtle ka veidi kui nii lolli juttu ajad.
    Dennis ju sa ei tunne daniljukki. Mina tunnen teda ja tean teda ka isiklikult seega tean mida räägin, sest tema jaoks mängude eest saadav papp on täiesti piisav. Aga eks ole seal ka muid tagamaid.
    Seega Dennis enne tee faktid kindlaks enne kui kedagi lolliks sõimad vott!
    vabakutseline.. Mängin seal kuhu kutsutakse :P.

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

      njah ise olen selle aasta kohtunike kursused läbinud ning selleks hooajaks juba 10 mängu II liiga piiril olnud ning ka VKV 2 korral... ise ei kujuta veel ettegi, kui platsi kohtunik oleksin.. igatahes kõik nõuab harjumist.. usun, et endalgi läheb kõige pealt tykk aega et asjad iseenesest instinktides välja tuleksid.. õnneks piiripeal võttis mul kohanemine ainult 2 mängu ning nyyd juba päris lihtne, kuid eks inimene õpib surmani.. TVMK3 ja Dnipro kohtunik oli jah suhteliselt udu... tundus et inimene tegi seda rohkem raha pärast, kui huvist.. ise endale on see lihtsalt hobi millega boonuseks kaasneb raha... oma kogemustest tean, et kindlasti aitab heale kohtunikule kaasa ka kui ta on jalgpalli aktiivselt ennem mänginud või nagu mina mängib.... kuid jah kohtunike leidub igasuguseid, kuid pole noori kohe mõtet maha teha kuna nad koguvad alles kogemusi ja neist uskuge saavad peale 20-50 mängu juba rahuldavad kohtunikud.. andke neile aega..
      OK, KICK OFF

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

        Minu hääl läheks kindlalt Aleks Taurafeldile, kui totaalselt arusaamatule vilemehele. Sellist venda annab otsida. Lihtsalt viimasel ajal on suhteliselt tihti meie mänge vilistanud ja ei saa aru mina, kas ta proovib nalja teha või ta vilistab tõesti nii sitalt.

        Täielik lumeinimene!

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

          Originally posted by treze


          Minu hääl läheks kindlalt Aleks Taurafeldile, kui totaalselt arusaamatule vilemehele. Sellist venda annab otsida. Lihtsalt viimasel ajal on suhteliselt tihti meie mänge vilistanud ja ei saa aru mina, kas ta proovib nalja teha või ta vilistab tõesti nii sitalt.

          Täielik lumeinimene!
          mida huvitavat ta siis korda saadab ka? :d

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

            Mine küsi seda tema käest.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

              Allo

              Nii et taaskord sa tegelikult oled ju minuga nõus...eelnevat postitust saab vaadata IV liiga S alt Kuldsed sõnad Glazza igaljuhul, sõnasepp missugune, mehepoega kodumaalt Eesti asja arendama :P

              Parimatega
              Eestlane Finsbury Parkis

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                Originally posted by Glazza


                Järgnev jutt tuleneb IV S alateema all tekkinud diskussioonist: http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1203&page=25


                Eesti jalgpallikohtunike teema on alati intrigeeriv. Samas ei saa väita, et see nii vaid Eesti tõttu oleks. Suhteliselt tänamatu töö on ta kõikjal. Siiski...

                Eestis osaleb täiskasvanute meistrivõistlustel 145 võistkonda. Arvestage, et neid noorte võistkondi on samuti veel samajagu, mis sest et neist vaid paarikümes peab olema litsentsiga neutraalne isik kohtunik. Eestis oli käesoleva hooaja eel 136 EJL koolituse ametlikult läbinud kohtunikku. See aasta tuli juurde 33 inimest. Ajalugu näitab, et alles jääb neist 33st ehk kolmandik. Kui kaugele, kui kauaks jäävad tegutsema kolmandikust inimesed - seegi number on väga väike. Neist 136st on \"tegevaid\" samuti vast nii pooled.

                Seega - Eestis on ~170 võistkonna kohta (noored ka) drastiliselt öeldes ligikaudu poole vähem kohtunikke.

                IV S liiga mängul mängivad tasemelt Eesti 73-112 meeskond. Nüüd küsimus - keda te sinna siis vilistama soovite?

                Kui teie klubi jõuaks vastavale tasemele, ning pakuks ka vastavat taset, oleks ka sellele tasemele vastav mees mustas teid abistamas. Ümbersõnastades on Eesti IV liiga tase mänguliselt nõrgem kui IV liiga kohtuniku tase. Kas keegi söandab vaielda?

                Ühesõnaga - kui see Puiatu sõjaväeliste maastikutega staadionite amatöörvutt ning Eesti närvilisest rahamaailmast laupäevaks-pühapäevaks välja sööstva 22 pealise armaada enese välja elamine jätaks ELLU selle 1 33st, kes teid on ABISTAMA tulnud, siis oleksite ehk juba aasta-kahe pärast paremini teenindatud!

                Kas sa ise ka aru saad, mida sa räägid? Jah, ma ei väida, et IV liiga tase oleks midagi suurepärast ja seda peaksid vilistama eliitkohtunikud. Aga mina soovin, et see tasemelt 100. kohtunik ei oleks mingi pohmellis pohhuist, kes reeglitest tuhkagi ei tea, vot seda soovin ma mitte Collinat. Ega on ju olemas häid noori kohtunikke ka, kes vilistavad IV liigas, aga miks peaks rahulduma suhtumisega, et meil on täna IV liiga ja pigistame silma kinni kui keegi vastu tatti saab või mõni loll väljakule niisama jookseb, meil ikkagi IV liiga, tase pole ei tea kui hea ja tasemel kohtunikud on kuskil kõrgemal.
                Ja üks asi veel, mille järgi sa sead võrdelisse või pöördvõrdelisse seosesse kohtunike taseme ja meeskondade mängulise taseme, kui sul on valem ole kena ja avalda teistele ka.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                  Originally posted by Glazza


                  Jah, ma üldjuhul saan aru, mida räägin. Aitäh, et küsisid

                  Collina ja mingi pohmellis pohhuist on 2 äärmust ju. Sinna vahele mahub kogu Eesti kohtunike ringkond. Väites, et kohtuniku tase IV liigas on vastav liiga tasemele on ju näide elust enesest. Ükski sfäär ei paku teenust-toodangut, mis ei ole vastavuses turu hinna-kvaliteedi suhtele!

                  Ja kallis sõber - soovida võid sa paljugi. Minulgi on palju soove. Ela reaalsuses ja mõtle miks asjad nii on! EJL saadaks igale IV liiga mängule Tutki, Lattiku, Kaldma, Kaasiku, Kotteri ja Tohveri, kui neid oleks astmes 4. Et Eestis teeb seda tööd sügavalt hingega mõnikümmend inimest on isegi hästi palutud.
                  Õiget juttu ajad! Minu poolehoid sulle. Enamik, kes kommenteerivad kohtunike kehva vilepartiid ei ole ise eriti jalgpallireeglitega \"kodus\"! Ja mängukultuur jätab nii mönelgi meeskonnal soovida. Suurem osa mängust kulub tihtipeale lihtsalt \"mokalaadale\".

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                    Parim kohtunik on uus mees kohtunike tandril-Madis Müür .Ma ei tea kas ta mõnda mängu ka vilistanud on aga igal juhul äärel teeb ta oma tööd hästi Nii et minu hääl läheb Mürkale alias habemele alias kitsele alias sokule:P

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                      Vitali Daniljuk on eriline TOLA Tartust
                      Hoovi jalgpallur

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                        Originally posted by Black_Magic


                        Vitali Daniljuk on eriline TOLA Tartust
                        Katsu oma emotsioonid endale hoida! Huvitav, kui hea vilemees sa ise oleksid?

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                          Originally posted by vutisöber


                          Originally posted by Black_Magic


                          Vitali Daniljuk on eriline TOLA Tartust
                          Katsu oma emotsioonid endale hoida! Huvitav, kui hea vilemees sa ise oleksid?
                          sa oled naguniigi Daniljuk. Eks loe seda komöödiat siis lootose lehelt. Ega ise olen mänginud ka sinu vilistamise all, igavene orkester ole. Iga puude viga, nii ei saa ju mängida. Ja ühe mängu lõpus ma kuulsin, et sa ei tea mängu skoorigi. Mis kohtunik sa selline siis oled?
                          Hoovi jalgpallur

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                            Sattusin täna kahtlastel põhjustel liigamängule fc flora tallinn-jk kaitseliit kalev. juhmidele teadmiseks,et tegemist oli naiste mv mänguga. kohtunikuks osutus kahtlase välimusega vene rahvusest noormees, kes ulatus enamustele mängijatele vaevalt õlani.
                            noormehe arusaam jalgpallist....no eriti ei kannata kriitikat. vilistamine toimus valemi järgi: kui keegi väga häälekalt midagi karjub, siis juu nii ka on. huvitaval kombel suutis ka see noormees vilistada pidevalt suluseise.....nimelt tundus temale, et flora mängijad on suluseisus, kuigi oli selgelt näha, isegi minule teises platsi otsas, et suluseisust oli asi kaugel.

                            jutu moraal on selles, et kahjuks liigub eesti jalgpalliplatsidel palju igasugusedi idioote. kahjuks

                            p.s. selle postituse põhjuseks on olnud vingumisvajadus, mida polnud võimalik platsil rahuldada:P
                            You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                              Originally posted by Black_Magic


                              Originally posted by vutisöber


                              Originally posted by Black_Magic


                              Vitali Daniljuk on eriline TOLA Tartust
                              Katsu oma emotsioonid endale hoida! Huvitav, kui hea vilemees sa ise oleksid?
                              sa oled naguniigi Daniljuk. Eks loe seda komöödiat siis lootose lehelt. Ega ise olen mänginud ka sinu vilistamise all, igavene orkester ole. Iga puude viga, nii ei saa ju mängida. Ja ühe mängu lõpus ma kuulsin, et sa ei tea mängu skoorigi. Mis kohtunik sa selline siis oled?
                              Sry vana, mööda panid! Katsu rohkem kövasti mitte möelda.

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                                Allo

                                Nii Mukiile kui Daniljuk kritiseerijale.
                                Esiteks teisest väljakuotsast ei ole praktiliselt üldse võimalik suluseise näha, teiseks on suluseisused üksi vilistades VÄGA keerulised otsustada ja kolmandaks sina vaatad mängu ja mitte seda kuidas suluseis tekib, see hetk (umbes pool sekundit) mil sa pärast söötu vaatad olukorda võib üles tõusvate (ehk kaitsest välja jooksvate) kaitsjate ja väravapoole spurtiva ründaja vahel tekida isegi 5 meetrine vahe, kuigi sööduhetkel sulgu polnud. Seda arvestades ei saa väga üldse antud teemal kõrvaline mängujälgija sõna võtta, ainult telekast vaadates võid seda teha. Mis omakorda ei tähenda et mõni kohtunik udu pole.
                                Teiseks ei peagi kohtunik pärast mängu teadma mis seis oli. Loomulikult peab see tal kirjas olema ja kui ta protokolli täidab siis see selgub, aga otse pärast mängu platsilt tulles pole see oluline. See näitab pigem et mees on oma tööle kontsentreerunud ja muule ei mõtle (ala, seis on 1:1 nüüd ei julge küll pennalt anda) - igati positiivne aga kindlasti ei ole paljud minu sellise argumentatsiooniga nõus.

                                Parimatega
                                Eestlane Finsbury Parkis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X