320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naljakamad kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

    Nii naljakad kohtunikud we......pigem jobud tropid ja oskamatud......A1 esiliiga mäng ajax esimese ja järvamaa flota vahel.....mees pigem poiss suutis mei korraliku mängu ära rikkuda...esmalt õnnestus tal esimese poolaja keskel meie vasakründaja välja saata kui ta oli küsinud kas ta midagi vaatab ka we.....ja vb midagi weel aga noh camoon punane on liig mis liig.....noh siis oli seis weel 1:1 ja mäng läks meie jaoks suhteliselt hästi hoolimata kümnekesi mängimisest suutsime ikka teravalt mängida aga......mis liig see liig....lõpuks oli vaja tal weel meile teine värav ka lüüa.....tuli olukorrast kus vastaste ründaja lõi meie kaitsjale tagant jalga ja mängija kukkus ja lõidki nii värava......noh surusime weel ja mängisime aga väravat nõuda oli suht raske....kuigi korra suutsid vastased eeli eeli palli värava joonelt tõrjuda ja väravavaht pidi karistuslöögi ära toomiseks ristnurgast imetõrje tegema....aga kaotus 2:1 on valus....ja eriti siis kui oleks pidanud vähemalt viigi saama....ei tasu hakata rääkima ohtratest suluseisu valesti vilistamisest ja isegi seda et laseb mängida audis ja muu värk.....igasuguseid lastakse kohtunikeks....ei tea kas tal ikka koolitus on läbitud või sai lambist kohtunikuks mille eesti jalgpalliliit pidi meie mängule määrama.....nime kahjuks ei mäleta aga vanust polnud rohkem kui meie meeskonna mängijatel ja kogemus arwatavasti puudus.....ja lisainfi nii palju et tüüp õpib paides ja töngis...seega kartke kui selline teile vilistama peaks tulema!!!!!!
    Sae pekki!!!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

      Originally posted by Bossman


      Nii naljakad kohtunikud we......pigem jobud tropid ja oskamatud......A1 esiliiga mäng ajax esimese ja järvamaa flota vahel.....mees pigem poiss suutis mei korraliku mängu ära rikkuda...esmalt õnnestus tal esimese poolaja keskel meie vasakründaja välja saata kui ta oli küsinud kas ta midagi vaatab ka we.....ja vb midagi weel aga noh camoon punane on liig mis liig.....noh siis oli seis weel 1:1 ja mäng läks meie jaoks suhteliselt hästi hoolimata kümnekesi mängimisest suutsime ikka teravalt mängida aga......mis liig see liig....lõpuks oli vaja tal weel meile teine värav ka lüüa.....tuli olukorrast kus vastaste ründaja lõi meie kaitsjale tagant jalga ja mängija kukkus ja lõidki nii värava......noh surusime weel ja mängisime aga väravat nõuda oli suht raske....kuigi korra suutsid vastased eeli eeli palli värava joonelt tõrjuda ja väravavaht pidi karistuslöögi ära toomiseks ristnurgast imetõrje tegema....aga kaotus 2:1 on valus....ja eriti siis kui oleks pidanud vähemalt viigi saama....ei tasu hakata rääkima ohtratest suluseisu valesti vilistamisest ja isegi seda et laseb mängida audis ja muu värk.....igasuguseid lastakse kohtunikeks....ei tea kas tal ikka koolitus on läbitud või sai lambist kohtunikuks mille eesti jalgpalliliit pidi meie mängule määrama.....nime kahjuks ei mäleta aga vanust polnud rohkem kui meie meeskonna mängijatel ja kogemus arwatavasti puudus.....ja lisainfi nii palju et tüüp õpib paides ja töngis...seega kartke kui selline teile vilistama peaks tulema!!!!!!


      Milline dramaatika
      Nii kahju teist:P

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

        To bossmann - Ära virise ja mängi edasi. See on parim soovitus sulle. Kohtunike tase on sama kõrge kui nendel mängijatel keda ta vilistab. Kas sa tahtsid omale Collinat vilistama või? Ka tema eksib...
        Trummi JK nr. 85
        keskkaitsja

        de gustibus non est disputandum

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

          \"Arvestades seda, et järgmisel aastal peab iga klubi omama vähemalt üht mängijat, kes oleks läbinud kohtunike kursuse, on juba praegu tark reeglitele pilk peale visata.\"

          Mis (mitmenda liiga) klubid siia alla kuuluvad?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

            Originally posted by Daz_Booob


            \"Arvestades seda, et järgmisel aastal peab iga klubi omama vähemalt üht mängijat, kes oleks läbinud kohtunike kursuse, on juba praegu tark reeglitele pilk peale visata.\"

            Mis (mitmenda liiga) klubid siia alla kuuluvad?

            2-5 liiga

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

              Originally posted by solskjaer


              To bossmann - Ära virise ja mängi edasi. See on parim soovitus sulle. Kohtunike tase on sama kõrge kui nendel mängijatel keda ta vilistab. Kas sa tahtsid omale Collinat vilistama või? Ka tema eksib...
              Raivo Latiku kohta küll ühtegi halba sõna ei saa öelda!!! aga eks igaüks peab kuskilt alustama ja võib-olla kunagi saab siis ka normaalne kohtunik!!!!!
              Sae pekki!!!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                ILVES ON TSEMPION

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                  Algselt postitas keane


                  ILVES ON TSEMPION
                  Väga tore ja vajalik uudis
                  Vaikne.....

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                    Keegi oskab öelda, kes see tolgus on, kes enamikel Sõrve kodumängudel vilistab? Nii ülbet koduvilet pole mina ausalt öeldes kohanud ja ei taha kohata ka enam. Mul läks ausalt öeldes süda pahaks seda vilet jälgides ja tekkis häbi omada kohtuniku litsentsi
                    Kõik, mis tundub raske, on tegelikult lihtne ja kõik, mis tundub võimatu, võtab lihtsalt natuke rohkem aega.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                      viimsi Alex on vanakooli poiss
                      kellele on vilistan see teab
                      Uno Piiri palliklubi.
                      http://www.jkkalju.ee :P

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                        Meil oli paar aastat tagasi Pärnus liigamäng, korraldasime rünnaku kuid löök läks napilt mööda ja siis 1 varust hüüdis, et \"tulbi töö\". Kohtunik lendas pingi juurde, vaatas kurja näoga ringi (oli 3 varumeest) mõtles natuke ja näitas suvalisele vennale punast kaarti. Peale mängu tuli sõbraliku näoga meie juurde ja ütles, et teeme nii nagu midagi poleks juhtunud, et ta protokolli kaarti ei märgi.
                        Samas mängus juhtus keegi publiku seast ropendama ja kohtunik arvas õigeks selle eest karistada kollasega meie äärepoolikut.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                          Stiilinäide Brasiilia kohtunikult

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                            sellise kohtunikuga on raske magida

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                              ma siin lugesin ja mõtlesin et panen ka oma vähesed kogemused kohtunikega kirja.
                              olen mängind põhiliselt noorteturniiridel ja seal on tihti vastasmeeskonna treenerid kohtunikud ja oi raisk, kus siis annab vaielda. üldiselt ma suht rahulik, aga mängude lõpuks olen ma valmis kõigiga kaklema...
                              tavaliselt mängin ma suht jõhkralt, aga seni pole ma väga kõvasti karistada saanud, sest kohtunikud on selles osas küll leebed.

                              ainult et käisime jk alko siseturniiril ja seal siis olid natukene proffimad kohtunikud.
                              noh, mina näiteks sain turniiri kõige jõhkrama mängija tiitli, sest sõitsin sillamäe omadele koguaeg kossi ja sain 2 kollast, esimesest veast ma sain ise ka suurepäraselt aru, aga teise vea puhul läks kohtunikuga väikseks vaidluseks, mille tulemusena ma väljakult lahkusin...

                              voka omasid niitsin ka mõnusalt, aga need polnd nii suured vead ja mõni pall õnnestus isegi puhtalt ära võtta.

                              tegelt tekkis mul küsimus, et kui 1 mängija teist mängu ajal ehmatab, kas see siis on kollast väärt?

                              nimelt meie tüüp tegi teiselt seljatagand uhuu ja teine ehmatas koledal kombel. meie oma sai seepeale kollase.
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                                Algselt postitas v6hiv66ras


                                Stiilinäide Brasiilia kohtunikult
                                miqu,võiksid eeskuju võtta

                                samas.
                                väga mõttetu on vinguda ja vigiseda pidevalt kohtunike kallal.on ju praktiliselt täiesti võimatu vilistada üksinda adekvaatselt mängu,seda siis madalamates liigades.ja möla faktor ei ole õlleliigade puhul ka mitte väike ju.reaalse mõtlemise puudus on siin mõningaid tabanud.
                                olgem õnnelikud,et hakkab liidu töö viljana tekkima ka normaalseid kohtunikke ja tänagem unni südamest,kui õlleliigasse satub vilistama mõni adekvaatsem inimene.
                                vähem viginat,rohkem mängu.
                                You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X