320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2002 ennustus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

    Tabelis tuleks teha üks muudatus.Nimelt, sain ma endale uue nime ja seega peaks TREMBONI JA TEMBUU punktid viimase alla kokku viima.

    Kommentaar


      Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

      tembuu, ma mõtlesin, et sa ei ole veel piisavas konditsioonis ja edastasin teate juba Räimile.
      Supplies!

      Kommentaar


        Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

        Igaljuhul õnnesoovid Vandersell'le ja teistele medaliomanikele.

        Dieterile peaks küll mingi lohutusauhinna välja mõtlema. Nagu sakslaste ja Soccerneti kaotusest sel päeval veel vähe oleks olnud
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

          Algselt tegi selle postituse Maarek


          Igaljuhul õnnesoovid Vandersell'le ja teistele medaliomanikele.

          Dieterile peaks küll mingi lohutusauhinna välja mõtlema. Nagu sakslaste ja Soccerneti kaotusest sel päeval veel vähe oleks olnud
          Tänud vastu võetud dieter võib ennast lohutada sellega, et kui arvestada ainult mänge ja õigete skooride äraarvamist, siis temast paremat polnud
          Supplies!

          Kommentaar


            Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

            Ma kahtlustan,et kui seda asja alguses ennustasin siis ei võtnud ma asja piisavalt tõsiselt. Sellest ka minu nadi tulemus...Ma ei lootnud siis et enamikes kohtumistes mõlemad meeskonnad skoori teevad....Ja see osutus veaks,suureks veaks...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'MM 2002 ennustus\'

              Mis siin ikka seletada - minu tulemus on allpool igasugust arvestust. Ainus asi, mis õnnestus õigesti ennustada oli maailmameister. Tänud Räim, et suure töö ära tegid! Ja vanderselli ning teiste tippude tulemused on muidugi fantastilised. Õnne!
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Replying to Topic \'MM 2002 ennustus\'

                Originally posted by Maarek


                Igaljuhul õnnesoovid Vandersell\'le ja teistele medaliomanikele.
                Justnimelt, ja 4.koha eest (mis antud kontekstis pole sugugi \'jama\') õnnitlen ennast ka südamest. (teised ennustused läksid seevastu eriti metsa, eriti sportneti oma, OnuUnos lõpetasin napilt esimeses pooles - liiga palju üllatusi)
                P.S. Pole siin midagi nuriseda, McNamara. Sa tõusid ju lõpuks päris pildile
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'MM 2002 ennustus\'

                  Peale 8-finaale olin teine, sealtmaalt ennustasin kõik tulemused mööda Ütleme nii, et lähtusin põhiliselt sümpaatiast, aga üllatuste MM sellest ei hoolinud
                  Jalgpallihaigla patsient #172
                  Diagnoos: raskekujuline futboliit

                  Kommentaar

                  Working...
                  X