Lehekülg 2, kokku 20 EsimeneEsimene 12345612 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 385
    Eesti koondislane Kasutaja petteri avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Njaa. Tundub, et info, mis sulle antud on, on õige. Ega seal suurt midagi ei ütlegi olulist. Ainult seda, et veebis ostetud piletid saab 2,5 tundi enne mängu algust kätte piletipunktist, mis asub kuskil põhja sektori juures vist (Strobelallee).
    selge, suured tänud!

Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Täna oli siis see päev, kus BVB-Augsburg piletid müüki tulid. Olin hommikul kenasti positsiooni sisse võtnud, ettevalmistused olid samuti tehtud ja olles kaks korda selle protsessi kuni maksmiseni edukalt ära teinud, ei uskunud ma, et probleeme tekib. Muidugi tekkis. Sain suht kiirelt kaks piletit Südtribüne kõrvale, kuid maksta ma nende eest ei saanud. Mingi error tuli ette, nii palju kui ma oma halva saksa keelega aru sain, siis olevat mingisugune x süsteemiviga tekkinud ja see lubati ära parandada väga kiiresti. No okei, mis seal ikka, refreshisin ja ootasin. 2-3 minuti pärast oligi kõik korras, kui jätta välja tõsiasi, et pileteid mul basketis enam ei olnud. Vaatasin siis kähku tagasi, ehk on veel miskit alles, kuid kõik oli juba läinud. Tuju polnud just parim. Siis vaatasin seda viagogo saiti huvi pärast ja mida ma avastasin oli, et müügil oli täpselt 2 piletit Südtribünele. Maksin kindlasti üle (50 eur per ticket), aga no ma olen juba ette kindel, et ma ei kahetse seda. Lisaks lubati piletid 3-5 päeva enne mängu minuni toimetada, seega oma hotelli jõudes, peaks need juba mind ootama. Läks hästi

mundaljoovjoppkantosski Kasutaja Kurat avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tekitad endale skisofreenilise olukorra, kellele mängul pöialt hoiad ?

Südtribünel käik saab kindlasti ülim kogemus olema, teeb kadedaks

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas petteri Vaata postitust
    Lisaks lubati piletid 3-5 päeva enne mängu minuni toimetada, seega oma hotelli jõudes, peaks need juba mind ootama.
    Taaskord peab mainima, et päris kummaline on see piletite süsteem seal Dortmundis. Bremeni, Freiburgi ja Stuttgarti piletite puhul on mul nii olnud, et need on kohal ca nädal pärast tellimuse esitamist. Kenasti postiga ja puha.

Aga üldiselt päris EPIC, et fännitribüünile ikka kohad said. Annab uskumatult palju juurde, kui võrrelda mingite suvaliste istekohtadega. Mis kaudu muidu minemas oled? Mingi WIZZair vist lendab kuskilt Dortmundi... või mis kaudu sa lähed?

Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kurat Vaata postitust
    Tekitad endale skisofreenilise olukorra, kellele mängul pöialt hoiad ?

Südtribünel käik saab kindlasti ülim kogemus olema, teeb kadedaks
    Ma loodan väga, et Klavan teeb hea mängu, kuid minu poolehoidu FCA antud kohtumises kohe kindlasti ei saa

Taaskord peab mainima, et päris kummaline on see piletite süsteem seal Dortmundis. Bremeni, Freiburgi ja Stuttgarti piletite puhul on mul nii olnud, et need on kohal ca nädal pärast tellimuse esitamist. Kenasti postiga ja puha.

Aga üldiselt päris EPIC, et fännitribüünile ikka kohad said. Annab uskumatult palju juurde, kui võrrelda mingite suvaliste istekohtadega. Mis kaudu muidu minemas oled? Mingi WIZZair vist lendab kuskilt Dortmundi... või mis kaudu sa lähed?
    Ah ära räägi hullumaja.

Kuna ma elan hetkel UK-s viimast kuud, siis Ryanairiga London-Düsseldorf Weeze. Sealt bussiga Essenisse, kust omakorda rongiga Dortmundisse. Enne seda viibin mõned päevad Londonis. Seal selline asi nagu Fulham-QPR, peaks soojenduseks paras olema

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Enne seda viibin mõned päevad Londonis. Seal selline asi nagu Fulham-QPR, peaks soojenduseks paras olema
    Ooooi. Ükskõik mis mäng Craven Cottagel on vinge värk! Mõned aastad tagasi olin paar päeva Londonis ja juhtus nii, et Fulhamil oli ka kodumäng Evertoniga. Läksin huupi staadioni juurde, et ehk joppab piletiga. Mõned 30 naelased piletid olid veel alles ja hakkasin juba neid ostma, aga siis mingi keskealine tüüp tõmbas käest piletiputkade juurest eemale. Rääkis, et saaks mulle 15 naelaga pileti sebida. Noo okei. Veits skeptiline olin, et äkki müüb mingi praagi ja saan üle. Selgus, et ta oma 80 aastase (!) isaga mängul, aga ta enda poeg ei saanud täna hooajapiletiga tulla ning seega on neil üks pilet üle. Kuidagi nad skeemitasid ja rääkisid mu sisse, sest üldiselt hooajapileteid kontrollitakse korralikult, et neid kuidagi edasi ei hangeldataks. Lõpuks tuli asjast üks ägedamaid kogemusi. Kaks generatsiooni Fulhami fänne rääkisid ära praktiliselt kogu klubi ajaloo ja vastasid kõigile küsimustele klubi kohta, mida suutsin vähegi välja mõelda. Lisaks sellele istusin fännisektori otsas, tõsi küll ääre pool, kus on veidi konservatiivsemad ja vanemad fännid.

Et ühesõnaga on soojendus Dortmundi fännitribüüni jaoks korralik. Kogu see minek mööda jõekallast staadioni poole ja see äge linnaosa, kus Cottage asub, on vinge. Vaata, et ka sellest mängust pilte ja värke teed!

Aga Dortmundi Südtribüne.... Ega vist vingemat fännisektorit Euroopast ei leia.

mundaljoovjoppkantosski Kasutaja Kurat avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

petteri aitas Klavanil ajalugu teha Ootame reportaaži :P

http://sport.postimees.ee/1194532/ra...-eesti-rekordi

Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kurat Vaata postitust
    petteri aitas Klavanil ajalugu teha Ootame reportaa˛i :P

http://sport.postimees.ee/1194532/ra...-eesti-rekordi
    Kogu see Dortmundi üritus algas mulle äärmiselt ebameeldivalt. Nimelt hotellis, kus ma oma kirja kätte sain, avastasin, et minu seisukoht pole mitte Südtribünel, vaid hoopis Nordtribünel, kus tavaliselt võõrsilfännid seisavad. Kuna Augsburgist palju rahvast tulemas polnud, aetigi nad teise kohta ja Nordtribüne seisukohad läksid Dortmundi fännide kätte. Pettumuse valmistas just see, et ostsin pileti kirjaga Stehplatz Heim ja viagogo'st maili teel üle küsides, kinnitasid nad, et see on lõunatribüüni seisukoht. Poleks nad seda kinnitanud, poleks ehk ka pettumus tollel momendil nii suur olnud.

Saadud Nordtribüne kohad olid ise sisuliselt värava taga ja vaade oli päris hea. Mängijad olid samuti aeg-ajalt päris lähedal. Arvestades fakti, et 6st väravast 5 löödi ka just sinna väravasse, mille taga ma otseselt olin, siis polnudki kõige hullem. Lisaks oli ka muu vaade ilus - Südtribüne otse ees.

Kuna see mäng just kahe Malaga mängu vahele jäi, siis algkoosseisu mõttes polnudki lootused kõige suuremad. Oma lemmikud Weidenfeller ja Gündogan jäid nägemata. Esimene poolaeg oli selline rahulik ja mitte kõige atraktiivsem veeretamine, ülekaalu polnud eriti kummalgi, lihtsalt Dortmund oli vahepeal ühe ära löönud. Augsburgi kaks tabamust poolaja lõpus olid oi kui head, sest see tähendas, et teisel poolajal on korralik thriller tulemas ja nii just oli kah. Götze ja Lewandowski tulid kohe sisse, ning mängupilt paranes sekundi pealt. Nad polnud vist minutitki mängus olnud, kui juba 2-2 löödi (Lewandowski oli seal eeltöö tegijaks). Klassivahega pandi see asi suurema osas paika, mingit erilist domineerimist polnud, lihtsalt suudeti rohkem kvaliteetvõimalusi tekitada ja nii ta läks.

Fänlus. See oli lihtsalt ulme, kui tähtis üks jalgpalliklubi ühele linnale olla võib. Või siis see, kuidas oma toetust klubile väljendatakse. Olen käinud Glasgows, Liverpoolis ja Londonis igasugu x rajoonides, kuid midagi sellist ma näinud pole. Väga paljudel oli oma aedades lehvimas Dortmundi lipp. Autodel olid igasugu BVB kleepsud peal, sateliiditaldrikud oli Dortmundi logoga jnejne. Pärast mängu hotelli poole liikudes oli sisuliselt võimatu kohtata inimesi, kellel polnud midagi Dortmundi teemalist seljas. Kõik kippusid kohe ka laulma. Autod andsid valgusfoori taga signaali, kui omasid märkasid ja lubasid üle tee minna.

Seisukohtadega oli tõepoolest nii, nagu ericbana väitis, et tuleb varakult minna. Kuskil 1.5 tundi enne mängu algust olid need staadioni osad juba täitsa täis. Atmosfäär oli muidugi awesome. Südtribüne väravatagune osa (The Unity?) hakkas kuskil kuskil 40 min enne mängu algust oma esinemisega pihta ja lõpetati umbes 30 min peale mängu. Kogu selle aja jooksul lauldi lakkamatult (nt siis kui Augsburg 2-1 ette läks, hakkas koheselt üks vali DORTMUND DORTMUND skandeerimine pihta).

Purjus Klopp Kasutaja sanderos avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

Oi kui kade ma olen

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas sanderos Vaata postitust
    Oi kui kade ma olen
    Jeees. Minu tegamata jalkatrippide listis on Dortmund tõusnud igatahes esimesele kohale. Loodetavasti saab see teoks juba selle aastanumbri sees, aga eks see paistab. Kindel on aga see, et kui minek on, siis kas selle aasta august/september või järgmise aasta mai. Siis kui on soe ja mõnus. On juba piisavalt kordi külmal ja vihmasel ajal Saksamaal jalkat käidud vaatamas

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Soovitusi Müncheni reisiks? Plaanis 11.05 Bayern-Augsburg mängule minna.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas käbi Vaata postitust
    Soovitusi Müncheni reisiks? Plaanis 11.05 Bayern-Augsburg mängule minna.
    Kogu piisavalt raha.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

aa, petteri. Mu Dortmundist pärit tuttav rääkis mõned aastad tagasi, et tal on spetsiaalselt kapis olemas nö "mängupäeva särk". Üksnes seetõttu, et Südtribünel saab vähemalt liitri õlut endale kaela mänguga. See särk siis vähe rääbakam ja õllelõhnaline pidevalt. Võib see tõele vastata või on haip? liikus pärast mängu palju õllest vettinud tegelasi ringi?

Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

aa, petteri. Mu Dortmundist pärit tuttav rääkis mõned aastad tagasi, et tal on spetsiaalselt kapis olemas nö "mängupäeva särk". Üksnes seetõttu, et Südtribünel saab vähemalt liitri õlut endale kaela mänguga. See särk siis vähe rääbakam ja õllelõhnaline pidevalt. Võib see tõele vastata või on haip? liikus pärast mängu palju õllest vettinud tegelasi ringi?
    Liiter? Pole kindel, samas ma polnud südtribünel. Nordtribünel lennutasid osad oma õlled küll kuhugi ettepoole kui keegi skooris, ise sain siiski vaid mõned piisad (kusjuures see oli veel tolle Lewandowski värava ajal, mis suluks võeti). Üks mu ees sai kaks korda päris korralikult, pidi isegi salli välja väänama. Lisaks sai kaameramees, kes väljakul reklaamplakati taga filmis peale Augsburgi väravat selle plastiktopsikuga vastu õlga ja sealt edasi lendas see kraam vastu kaamerat. Kogu poolajavaheline paus kulus tal oma kaamera puhastamiseks. Need olid juhtumid, mida ma nägin. Kindlasti lendas seda Brinkhoffi seal rohkem publikusse.

Südtribüne dokumentaalis, mida ma enne minekut vaatasin, nägin sellist kommet esmakordselt.

Klipp on siin http://www.youtube.com/watch?v=LouM-glEHTA&t=13m20s

Ja üldse, mind üllatas väga, et lisaks alkoholi joomisele ka suitsetamine staadionil täitsa lubatud oli. Inglismaal ja eeldan, et väga paljudes muudes liigades ka, on see ennekuulmatu. Lisaks võisid fännid vabalt kõndimistsoonid mängu ajal ummistada, et neil endil mugavam vaadata oleks.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Lisaks võisid fännid vabalt kõndimistsoonid mängu ajal ummistada, et neil endil mugavam vaadata oleks.
    Ja kusjuures Saksamaa staadionid on ühed kiiremini tühjenevad pärast mängu. Vähemalt minu kogemusi arvestades. Mingeid debiilseid troppe ei teki ja mass liigub sujuvalt. Näiteks erinevalt hiljutisest Amsterdam ArenA külastsest, mis oli võrreldav Lillekülaga.

Saksamaal ei mõelda üle lihtsalt selles suhtes. Freiburgi mängult endalgi kogemus suitsetamisega. Ise ei tõmmanud, aga kuna ümberringi oli pidevalt pilv üleval, siis lõhnasid riided pärast ikka nagu tuhatoos.

Algupärane

Kas kõik oskavad siin saksa keelt või miks teil alati lingid saksa keelse jutuga on?

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Kas kõik oskavad siin saksa keelt või miks teil alati lingid saksa keelse jutuga on?
    Sest kõik saksa jalkat puudutavad HUVITAVAD artiklid ongi saksa keeles. Aga paljud oskavad tõepoolest. Vähemalt selline mulje on jäänud.

Eesti koondislane Kasutaja jürks avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Endal ka nö. baas all, üritan vaikselt juurde õppida koduselt.

Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Ei oska just väga hästi, aga mina isiklikult panen lingi alla vaid seetõttu, et oleks ära näha, mis allika infot ma parasjagu edastan. Olulisemad asjad toon ikkagi postitusest välja. See "huvitav jutt saksa keelse lingiga" variant ei istu mulle ka, tõlgiks pool päeva seda.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud