320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Soovitusi Müncheni reisiks? Plaanis 11.05 Bayern-Augsburg mängule minna.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas käbi Vaata postitust
      Soovitusi Müncheni reisiks? Plaanis 11.05 Bayern-Augsburg mängule minna.
      Kogu piisavalt raha.

      Kommentaar


        #33
        aa, petteri. Mu Dortmundist pärit tuttav rääkis mõned aastad tagasi, et tal on spetsiaalselt kapis olemas nö "mängupäeva särk". Üksnes seetõttu, et Südtribünel saab vähemalt liitri õlut endale kaela mänguga. See särk siis vähe rääbakam ja õllelõhnaline pidevalt. Võib see tõele vastata või on haip? liikus pärast mängu palju õllest vettinud tegelasi ringi?

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          aa, petteri. Mu Dortmundist pärit tuttav rääkis mõned aastad tagasi, et tal on spetsiaalselt kapis olemas nö "mängupäeva särk". Üksnes seetõttu, et Südtribünel saab vähemalt liitri õlut endale kaela mänguga. See särk siis vähe rääbakam ja õllelõhnaline pidevalt. Võib see tõele vastata või on haip? liikus pärast mängu palju õllest vettinud tegelasi ringi?
          Liiter? Pole kindel, samas ma polnud südtribünel. Nordtribünel lennutasid osad oma õlled küll kuhugi ettepoole kui keegi skooris, ise sain siiski vaid mõned piisad (kusjuures see oli veel tolle Lewandowski värava ajal, mis suluks võeti). Üks mu ees sai kaks korda päris korralikult, pidi isegi salli välja väänama. Lisaks sai kaameramees, kes väljakul reklaamplakati taga filmis peale Augsburgi väravat selle plastiktopsikuga vastu õlga ja sealt edasi lendas see kraam vastu kaamerat. Kogu poolajavaheline paus kulus tal oma kaamera puhastamiseks. Need olid juhtumid, mida ma nägin. Kindlasti lendas seda Brinkhoffi seal rohkem publikusse.

          Südtribüne dokumentaalis, mida ma enne minekut vaatasin, nägin sellist kommet esmakordselt.

          Klipp on siin http://www.youtube.com/watch?v=LouM-glEHTA&t=13m20s

          Ja üldse, mind üllatas väga, et lisaks alkoholi joomisele ka suitsetamine staadionil täitsa lubatud oli. Inglismaal ja eeldan, et väga paljudes muudes liigades ka, on see ennekuulmatu. Lisaks võisid fännid vabalt kõndimistsoonid mängu ajal ummistada, et neil endil mugavam vaadata oleks.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas petteri Vaata postitust
            Lisaks võisid fännid vabalt kõndimistsoonid mängu ajal ummistada, et neil endil mugavam vaadata oleks.
            Ja kusjuures Saksamaa staadionid on ühed kiiremini tühjenevad pärast mängu. Vähemalt minu kogemusi arvestades. Mingeid debiilseid troppe ei teki ja mass liigub sujuvalt. Näiteks erinevalt hiljutisest Amsterdam ArenA külastsest, mis oli võrreldav Lillekülaga.

            Saksamaal ei mõelda üle lihtsalt selles suhtes. Freiburgi mängult endalgi kogemus suitsetamisega. Ise ei tõmmanud, aga kuna ümberringi oli pidevalt pilv üleval, siis lõhnasid riided pärast ikka nagu tuhatoos.

            Kommentaar


              #36
              Põnev reportaaž Viagogo sahkerdamisest. http://www.jp4sport.biz/archive/6040...l-mit-viagogo/
              http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

              Kommentaar


                #37
                Kas kõik oskavad siin saksa keelt või miks teil alati lingid saksa keelse jutuga on?

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Kas kõik oskavad siin saksa keelt või miks teil alati lingid saksa keelse jutuga on?
                  Sest kõik saksa jalkat puudutavad HUVITAVAD artiklid ongi saksa keeles. Aga paljud oskavad tõepoolest. Vähemalt selline mulje on jäänud.

                  Kommentaar


                    #39
                    Endal ka nö. baas all, üritan vaikselt juurde õppida koduselt.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Kas kõik oskavad siin saksa keelt või miks teil alati lingid saksa keelse jutuga on?
                      Ei oska just väga hästi, aga mina isiklikult panen lingi alla vaid seetõttu, et oleks ära näha, mis allika infot ma parasjagu edastan. Olulisemad asjad toon ikkagi postitusest välja. See "huvitav jutt saksa keelse lingiga" variant ei istu mulle ka, tõlgiks pool päeva seda.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Stok
                        Parem hiireklikk, Translate to English. Pole just filoloogi tõlge, aga mingi aimduse saab asja kohta ju. Eeldusel, et inglišš on rohkem suus.
                        Super. Aitäh!

                        Kommentaar


                          #42
                          Mina oskan saksa keelt ja oleks veider kui Bundesliga alamfoorumis muudes keeltes enamus alginfot liiguks.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            #43
                            äkki viitsib keegi, kes käinud bundesligat vaatamas, veits aidata. kuidas piletite ostmise süsteem toimib? tahaks dortmundi borussia-augsburgi mängu vaadata (kuigi jaanuar). ideaalis tahaks borussia-bayern, kui suur üldse tõenäosus on sinna pileteid saada?
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                              äkki viitsib keegi, kes käinud bundesligat vaatamas, veits aidata. kuidas piletite ostmise süsteem toimib? tahaks dortmundi borussia-augsburgi mängu vaadata (kuigi jaanuar). ideaalis tahaks borussia-bayern, kui suur üldse tõenäosus on sinna pileteid saada?
                              Dortmund-Augsburg oleks kerge, need saaks kodukalt õige hinnaga. Dortmund-Bayern aga sisuliselt võimatu. Kodulehele piletid müüki ei tulegi. Kuskilt viagogo'st pead ostma mingi 200+ euriga.

                              Süsteem muidu selline, et kuskil 6 nädalat enne mängu avalikustatakse päev, mil piletid general sale'i lähevad ja siis tol päeval pead varakult platsis olema ja jaole saama. Kuskil 10 minti on aega, et kodukalt see pilet ära osta. Pileti saad kätte koha peal 4 tundi enne mängu. Kui sa selle essa 10 minutiga ei jõua, siis nädal kuni 1 päev enne mängu pannakse ka veel pileteid suvalistel kellaaegadel müüki.

                              Kommentaar


                                #45
                                Tänud.
                                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X