320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub adekvaatne hinnang jah, ma Regionalliga esimese poole satse võrdleks meie tippudega ja relegatsioon tundus selline Paide tase.

    Kommentaar


      Keegi teab kus Münchenis minna vaatama Regionliga või muud madalama liiga mängu?

      Kommentaar


        Algselt postitas odralauk Vaata postitust
        Keegi teab kus Münchenis minna vaatama Regionliga või muud madalama liiga mängu?
        Bayern II on Regionalligas. Samuti VfR Garching ja SV Heimstetten, mis asuvad mõlemad Müncheni eeslinnas. Aga muidu on Regionalliigas eraldi Baierimaa piirkond. Lühema või pikema rongisõidu kaugusel on terve hulk satse.

        Siit näed, mis satsid mängivad liigas. Saad google mapsi sisse toksida.



        Obelriga tasandil on samuti terve piirkond klubisid täis. Oberliga (Bayernliga Süd) tasandil on Münchenile kõige lähemal asuvad satsid: FC Ismaning, 1860 München II, FC Unterföhring, TSV Dachau, SV Pullach ja SV ATA Spor München


        Üldiselt aga soovitan vaadata siit:


        Valid sealt Bayerischer Fußball-Verband ja saad kõik liigapüramiidid läbi vaadata. Sisuliselt Rahvaliigani välja näitab.

        Kommentaar


          Ei saa ka käesoleval hooajal ilma Saksa vutikultuurita. Nädalake oktoobri lõpust novembri alguseni ning kavas üks Bundesliga, üks 2. Bundesliga, kaks Regionalligat ja karikas.

          Wuppertaler - Düsseldorf II
          Dortmund - Union Berlin
          Bonner - Alemmania Achen
          Schalke - Hannover
          Arminia Bielefeld - St. Pauli

          loodan seekord piisavalt tubli olla ja ehk suudan reisijärgselt mõne sõna ka kirja panna.

          Kommentaar


            Kui hilja peale tasub jätta pileti ostmise mängule arvestades, et kuu aja pärast kick off Berliini 71 000-sel Olümpiastaadionil ja vastaseks Düsseldorf?
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Kui hilja peale tasub jätta pileti ostmise mängule arvestades, et kuu aja pärast kick off Berliini 71 000-sel Olümpiastaadionil ja vastaseks Düsseldorf?
              Täiesti max lebolt samal päeva kui arrived Berliini. Trust me. Samas, mõned mängud mis pole niii seksikad müüakse mingi 2-3 tundi enne avavile -30% Hertha poes Breitscheidplatzil ja ma olen suhtkoht kindel, et Düsseldorf läheb sinna alla ka, arvestades Hertha hetke olukorda.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Täiesti max lebolt samal päeva kui arrived Berliini. Trust me. Samas, mõned mängud mis pole niii seksikad müüakse mingi 2-3 tundi enne avavile -30% Hertha poes Breitscheidplatzil ja ma olen suhtkoht kindel, et Düsseldorf läheb sinna alla ka, arvestades Hertha hetke olukorda.
                Danke!
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Istekoht on vaja saada (kõrguses) keskmisest kohast allapoole. Vastasel juhul võta kaasa binokkel või pikem soojem jook (õlut peaks tribüünilt saama osta), sest koguaeg on raske silmi pingutada - Olümpiastaadioni võlu.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Otse-jalgpalli vaatamine hakkab võtma minu isiklikus elus juba haiglaslike mastaape aga sellegipoolest viskan siia suure rahuloluga mõne rea. Üldplaanis on siin selgitatud ja heietatud nii ja naapidi, seega teen kokkuvõte napima, kui tavapärane standard ette näeb.
                    Käidud sai siis Berliini olümpiastaadionil, mis on üks ilgelt pirakas omalaadne. Näinud palju spordiajalugu, näiteks vihkas seal neegreid oma tavapärase kire ja raevukusega Adolf Hitler. Lähiajaloost võib aga ära märkida, et sellel staadionil tuli neljandat korda maailmameistriks Itaalia ja skandaalsetel asjaoludel lõppes suurmeister Zinedine Zidane karjäär.
                    Kui tavaliselt longib staadion kuulsusrikka klubi sabas, siis Berliinis on asjad vastupidi. Hertha on maailma jalgpalli mõistes üsna lahja konsistentsiga klubi, olles sellega karjuvas vastuolus euroopa ülejäänud pealinnade glamuuriga. Aga eks Berliin olegi vähe rohkem boheem, vist?

                    Kohalike fännidega purjutavaid jooke manustades selgus 3 tõde:
                    1. Tõenäoliselt kanname me Berliinlastega sama sovetiajast pärit risti. Kui meie jaoks tähendas okupatsioon kohaliku jalgpalli marginaliseerumist, siis nende jaoks oli suur probleem linna kaheks jagamine. Investeeringud, huvi ja kõik normaalse jalgpallielu arenguks vajalik oli külma sõja eelpostil tugevasti häiritud.
                    2. Keegi ei salli Leipzigi ega Hoffenheimi nende struktuursetel põhjustel Aga üks väga hea lause mille mulle Hertha fänn poetas oli see, et "Olgugi, et meie ei salli, siis olles kohalik siis peaksid ikkagi nende mängul käima. Toeta oma kohaliku klubi!"
                    Selline tõdemus on sakslase jalgpallikultuuris tugevalt sees ja seda on rõõm näha. Inspiratsioon kõigile eestlastele.
                    3. Kaks esimest sakslast, kellega tõsisemalt rääkisin olid Tallinnas käinud. Small world! Peter, pensipäevi pidev Hertha fänn aastast 1963, rääkis kohe loo mis juhtus kuu aega tagasi. Nimelt oli vanalinnas õlle hind Mad Murphys turistilaeva saabudes kerkinud 4-lt 6.5.- peale!!! Olgu öeldud, staadioni lähedal putkas maksis märjuke 2,5.- ja paljudes kohtades mujalgi.
                    Pilet ostkurve vahetus lähetuses oli just see mida tahtsin. Tühja see mäng, neid näeb iga nädal! Aga atmosfäär mille loovad toetavad fännid on see mille nimel raha välisreisiks tasub raisata. Hertha tegi Düsseldorfile 3:1 pähe ja olgugi, et staadionile mahtunuks veel 30 tuhat nägu ei ole nii suurel staadionil nende puudusest tingitud vaakum kõneväärt.

                    Viskasin veel ühele mängule pilgu peale. Mina polnud neist varem midagi kuulnud aga oberligas ehk neljandal tasemel mängib BFC Dynamo. Perverssne mudajalgpalli jälgimine, nagu ma teemalehekülgi sirvides märganud olen, ei ole siinsele kirevale seltskonnale võõras, seega sobitun valemisse pigem hästi.
                    Niisiis Berlin FC Dynamo pakkus mulle huvi eeskätt seetõttu, et tegu oli omal ajal Ida-Saksamaa koorekihti kuuluva jalgpalliklubiga Dynamo Dresdeni, FC Magdenburgi ja Carl Zeiss Jena kõrval. Klubi võitis 10 DDR-i meistritiitlit ja võitis need kõik järjepanu!
                    Jutud muidugi käisid, et mitte kõik neist ei tulnud ausat teed pidi ja bensiini leegitsevale lõkkeasemele heitis ka fakt, et klubi juhiks oli Erich Mielke, Ida Saksa salapolitsei STASi kõige kõrgem pea. Rivaliteet Dresdeniga oli igatahes eesrindlikus sotsvabariigis õige äge!
                    Täna on igasugune võistlemine riigi meistrikarikale selle klubi jaoks kaugustes terendav unistus. Oberliga NordOst tsoonis ollakse kuskil keskel ja Friedrich-Ludwig-Jahn-Sportparkile ei tule täismaja(20 000) kokku enam aastakümneid.
                    Aga fänne on sel klubil ikkagi, vanal staadionil käib vilgas õlle, bratwursti, fänninänni müük ja rahvas oli keskpärasuse üle varjamatult rõõmus. Paljusid ei huvitanudki jalgpall, kohati meenutas staadion pigem turuplatsi. Ultraid oli umbes sama palju, kui Floral ja oma ajalugu ei häbenetud, staadioniaiale oli tõmmatud ka endisaegne riigilipp( mitte nazi vaid ikka Saksa DV lipp).
                    Mulle tundus kohal olevat vähemalt 1500 inimest ent soccerway väidab ainult 700 inimese ringi.
                    Nagu ütleks Jüri Lina: "Statistika valetab!"
                    Mängu võitis Dynamo 2:0, vastaseks oli Auerbach või midagi.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Põnev jutt
                      Kus olümpiastaadionil istusid? Uurin siin enda detsembris toimuva Hertha - Freiburgi pileteid ja ei oska kuhugi valida. Kuhu oleks mõistlik võtta? Staadion on vist üsna lauge, seega ei pruugi lähemal asuvad kohad isegi kõige paremad olla. Et kallim pilet madalamal ei pruugi olla parem kui odavam natuke kõrgemal. Või on mul vale loogika olümpiastaadioni osas?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Kus olümpiastaadionil istusid? Uurin siin enda detsembris toimuva Hertha - Freiburgi pileteid ja ei oska kuhugi valida. Kuhu oleks mõistlik võtta? Staadion on vist üsna lauge, seega ei pruugi lähemal asuvad kohad isegi kõige paremad olla. Et kallim pilet madalamal ei pruugi olla parem kui odavam natuke kõrgemal. Või on mul vale loogika olümpiastaadioni osas?
                        Kõige otsem lahendus kirjelduse edasiandmiseks on pilt.

                        Rida oli viies ja sellise nurga all, et veel nurgalipust fännisektori poole. Jalgpalli jälgimise mõttes mitte just parim platz aga nagu ütlesin siis tulin muuks kohale. Seesamune rida kesktribüünil võiks omade jälgimiseks olla juba päris hea.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Kui juhuslikult keegi on Berliinis 31 oktoober -4 november, siis võib ühineda meie gängiga. 3 inimest ja üks pilet on üle ajaloolise derbile Union-Hertha!

                          Kommentaar


                            Oskab keegi öelda, kas tänasele mängule Leverkusen ja Atletico kohapealt ka piletit võimalik osta on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                              Oskab keegi öelda, kas tänasele mängule Leverkusen ja Atletico kohapealt ka piletit võimalik osta on?
                              Leverkuseni kodulehe kaudu paistab veel päris palju pileteid saadaval olevat. Ma ise ostaks sealt praegu ära. Kohapealt ostmise kohta ei oska öelda, aga ilmselt valik üsna kasin selleks ajaks.

                              Kommentaar


                                Hannover - Sandhausen
                                Enne Berliini derbit mõtlesime, et käime Hannoveris ära. Piletite saamine ei ole tea mis keeruline, ilmselt põhjusel, et Hannoveri seisud ei ole just kõige paremad hetkel. Rongiga Berliinist- Hannoverisse võtab circa kuskil 2 tundi aega. Head kiired ICE rongid, kus sõit möödub nii möödaminnes kui sul muidugi on kärakas võtta ja hea seltskond. Saabusime kuskil poole kolme paiku, mis muidugi eeldab koheselt et on vaja otsida mingi baar, kus saaks kärakat edasi panna. Otsustasime klassikalise iiri pubi jaoks, millega alt minna on muidugi võimatu. Reedesel päeval oli see muidugi juba täis Hannoveri fänne. Muidugi äge oli näha Hannoveri 60-70 aastast prouat, särk seljas nautimaks pilsnerit kell kolm päeval. Mingi aeg oli aeg sammuda stata poole, aga kuna meil ei olnud õrna aimugi, kus see buss läheb, siis otsustasime lähme jälgime kuhu fännid liiguvad ja küllap jõuame vibega kohale lihtsalt. Egas vihmaga hea rännata polnud kuskil 20 minutit aga ei miskit hullu, kui sul on kraadid juba mõnusasti sees. Paar sada meetrit enne saabumist staadionile oli selge, et mäng on algamas. Paljusi putkasi müügil õlle ja vorsti lettidega. Romario mõtles nagu tal kombeks, et ostab ühe salli, et ta seksikas kollektsioon saaks uue täienduse mis osutus 10 euro vääriliseks. Muidugi mu lemmikud olid need väiksed rattaga olevad tüübid kes müüsid 2 euroga odavat pilsnerit. Staadioni ette jõudes oli selge, et olenemata Hannoveri sitast seisust võetakse asja ikka tõsiselt, lausa nii tõsiselt et kui saime piletid kätte rohelistest putkadest oli aeg turvakontrolliks. Ma ei valeta, kui väidan, et see turvakontroll oli päris rets, katsuti nii läbi, kui üldse olla saab. Mul lausa nii, et sisuliselt mul kukkusid püksid alla ja olingi 5 sekundit palja jolleriga rahva ees, turval hakkas endale ka häbi ja lasi kiirelt edasi. Naeru kui palju. Staadion kohta iseenesest ei ole midagi rääkida, süsteem nagu töötab ilusti ja hea lihtnne saada oma asi kätte, mis iganes sul ka vaja ei ole siis. Kuid ega ma väga fänn ei ole neil süsteemidel kus tuleb ekstra klubikaart osta, et saaks siis raha laadida peale, kuidagi tüütu mu jaoks. Samas mulle õudsalt meeldib, et saksas pakutakse kanget glögi, mis hoiab kraadid sees ilusti. Staadioni sees oli hinna vahemik 3-6 eurost, olenevalt mis sa soovisid siis. Kui rääkida mängust, siis ma isklikult pole niii kehva kvaliteeti näinudki ja seda surmtõsiselt, väidan, et meie PL parimad pojad oleksid saanud ilusti hakkama seal platsil. Isegi üllatav kui kehv. Romario muidugi pakkus, et korralik vile tuleb enne lõpuvilet, mis muidugi ka tuli. Vanakooli Hannoveri fännid karjusid igasuguseid toredaid saksa keelseid sõnu oma meeskonnale ja tõele au andes, oli nad seda ka väärt. Tõsiselt halb kvaliteet oli. Muidugi siis läks naljaks kui jõudsime rongijaama tagasi, mõtlesime et kuna meil tund pool aega veel rongini tagasi, siis lähme käime poest läbi ja võtame paar jooki ja ootame rongijaamas rongi ja paneme kärakat seal edasi, ostetud 2 odavat veini ja mitmed õlled ei olnud just kõige parem plaan, sest sinna samasse Lidli kotti ununes mu telefon, mille ma täispeaga olin otsutada kotti panna. Muidugi ma avastasin alles hotellis, et ou kutid, mul pole telefoni! Ja nii ta siis Saksamaal endiselt kuskil on.






                                Kommentaar

                                Working...
                                X