320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Btw, mul oli browser pooleks ehk ma nägin teksti, aga mitte postitaja nime ja kui ssa rääkisid Ryanairi check-inist, siis ma kerisin kõrvale, et kas mitte ma pole selle loo autor. Ilma naljata - väga sarnaste sõnade ja lausetega olen seda nähtust kirjeldanud varem. Tõenäoliselt kuskil mul Malta blogis on olemas see ka.
    Hehhee. Päris huvitav kokkusattumus. Aga eks see vist ole nii, et igal mõistusega inimesel tekitab Ryanair selliseid tundeid. Aga samas nagu öeldud sai, ei tohi kobiseda, sest hinnad on liiga madalad, et mingit luksust nõuda. Paaritunnise lennu kannatab ka kitsa istmevahe ja pöörase inimmassi juures ära.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Mul ei tule krt meelde. MA käisin kaks aastat tagasi Dortmundis Werderi mängu vaatamas ja ma pakuks, et mul olid piletid kaasas, mitte ma ei saanud koha pealt.
      Hmm, huvitav. Ma muidugi pead ei anna, kuid kahtlen pisut, et mulle taolist väärinformatsiooni anti. Aga uurin järgi, hakkas kohe täitsa huvitama, sest kindlasti oleks parem piletid postiga enne mängu kätte saada.

      Kas keegi saksa keele oskaja saaks öelda, mis siin täpsemalt ütleb nende piletite kohta. Chrome tõlk on kohutav. https://www.eventimsports.de/shop/20/692/help

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Nonii. Plaaniks sai siis võetud kaks Bundesliga kohtumist: 26.01 Freiburg - Leverkusen ning 27.01 VfB-Bayern.

        Teele sai asutud siis 23. jaanuari päeval ning marsruudiks Tallinn-Luton-Stansted-Stuttgart. Esimene lend siis Ryanairiga, mille boarding-süsteem tõestas taaskord, et inimesed muutuvad loomadeks. Iga jumala kord Ryanairiga lennates on olemas üks tont, kes leiab, et kõige mõistlikum on umbes 1,5 tundi enne lennu algust väravate juurde järjekorda tekitama hakata. Seda märkab loomulikult ülejäänud kari, kes talle järgneb ning nii see kamp seal poolteist tundi passib. Järgmine huumor leiab aset siis, kui mass lennuki poole minema lastakse. Ausalt öeldes meenutab see rohkem mõnda viitstardist suusasõitu, kus mõned (antud juhul priority kaardiga inimesed) 10 sekundit varem väravatest välja lastakse ning seejärel kogu mass neile järgi saadetakse. Olelusvõitlus ja naljanumber üheaegselt. Siiski, kui sul on kõigest eelkirjeldatust sügavalt pohhui ja kõnnid lennuki poole viimasena nagu härra, siis on Ryanair jätkuvalt konkurentsitult parim lennufirma Euroopas. Seekordseteks boonusteks Ryanairi puhul olid ülikena stjuardess, kes kõlbaks ka siinsesse Totside teemasse ning eripakkumine, millega sai kaks Ryanairi kraapimiskaarti 2€ eest ning millest ühega ma 10€ ehk ca poole oma Tallinn-Luton piletihinnast tagasi võitsin. Chill..
        Panen oma suvalise Sitsiilia reisi järel kirjutatur read siia. OFf topic küll, aga lihtsalt illustreerimaks pointi:

        Selle lendamisega on üks lihtne tähelepanek - mida te inimesed tormate? Igal pool lennujaamades, kus Ryanairiga on kokku puude olnud, siis pool tundi enne boardingu algust hakkavad inimesed mingit järjekorda moodustama. Lihtsalt seisavad üksteise taga niisama - ma vaatan neid ja no tõesti, tsiteerides klassikut "Totakad olete või?" Ja no seda teatrit on tehtud pidevalt ja eriti pull on kui boarding ja lennuk hilinevad. Ikka seisavad - kannatavad ja seisavad. Kus sa siis oma kohta enam ära annad? No ja siis oma kogemus on et, eelviimasena on kahekesi peale mindud ja 13-14 reas on olnud kaks kohta vaba. Kes ei tea, siis need on avariiväljapääsu read ja seal on selgelt suurem ruum jalgade jaoks. No tule eile meile!!!
        Soovitus Ryanairiga reisijatele - kui te ei ole mingi suure grupiga või ülipikk ja suur inimene, siis ärge kiirustage kuhugi. Istuga oma kohal ja tõuske siis kui boarding hakkab lõppema.
        Loomulikult kui olete grupiga ja tahate koos istuda, siis võtke see koht seal järjekorras ja olge seal ükshaaval, ärge seiske nagu totakad

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Hehhee. Päris huvitav kokkusattumus. Aga eks see vist ole nii, et igal mõistusega inimesel tekitab Ryanair selliseid tundeid. Aga samas nagu öeldud sai, ei tohi kobiseda, sest hinnad on liiga madalad, et mingit luksust nõuda. Paaritunnise lennu kannatab ka kitsa istmevahe ja pöörase inimmassi juures ära.
          Ryanairi üle polegi kobiseda - ikka väga ideaalne aja kokkuhoid soodsa hinnaga. Et kui poleks neid, siis ma poleks kindel, et ma ei käiks juba siis oma autoga mänge vaatamas.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas petteri Vaata postitust
            Hmm, huvitav. Ma muidugi pead ei anna, kuid kahtlen pisut, et mulle taolist väärinformatsiooni anti. Aga uurin järgi, hakkas kohe täitsa huvitama, sest kindlasti oleks parem piletid postiga enne mängu kätte saada.

            Kas keegi saksa keele oskaja saaks öelda, mis siin täpsemalt ütleb nende piletite kohta. Chrome tõlk on kohutav. https://www.eventimsports.de/shop/20/692/help
            Njaa. Tundub, et info, mis sulle antud on, on õige. Ega seal suurt midagi ei ütlegi olulist. Ainult seda, et veebis ostetud piletid saab 2,5 tundi enne mängu algust kätte piletipunktist, mis asub kuskil põhja sektori juures vist (Strobelallee).

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Njaa. Tundub, et info, mis sulle antud on, on õige. Ega seal suurt midagi ei ütlegi olulist. Ainult seda, et veebis ostetud piletid saab 2,5 tundi enne mängu algust kätte piletipunktist, mis asub kuskil põhja sektori juures vist (Strobelallee).
              selge, suured tänud!

              Kommentaar


                #22
                Täna oli siis see päev, kus BVB-Augsburg piletid müüki tulid. Olin hommikul kenasti positsiooni sisse võtnud, ettevalmistused olid samuti tehtud ja olles kaks korda selle protsessi kuni maksmiseni edukalt ära teinud, ei uskunud ma, et probleeme tekib. Muidugi tekkis. Sain suht kiirelt kaks piletit Südtribüne kõrvale, kuid maksta ma nende eest ei saanud. Mingi error tuli ette, nii palju kui ma oma halva saksa keelega aru sain, siis olevat mingisugune x süsteemiviga tekkinud ja see lubati ära parandada väga kiiresti. No okei, mis seal ikka, refreshisin ja ootasin. 2-3 minuti pärast oligi kõik korras, kui jätta välja tõsiasi, et pileteid mul basketis enam ei olnud. Vaatasin siis kähku tagasi, ehk on veel miskit alles, kuid kõik oli juba läinud. Tuju polnud just parim. Siis vaatasin seda viagogo saiti huvi pärast ja mida ma avastasin oli, et müügil oli täpselt 2 piletit Südtribünele. Maksin kindlasti üle (50 eur per ticket), aga no ma olen juba ette kindel, et ma ei kahetse seda. Lisaks lubati piletid 3-5 päeva enne mängu minuni toimetada, seega oma hotelli jõudes, peaks need juba mind ootama. Läks hästi

                Kommentaar


                  #23
                  Tekitad endale skisofreenilise olukorra, kellele mängul pöialt hoiad ?

                  Südtribünel käik saab kindlasti ülim kogemus olema, teeb kadedaks

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas petteri Vaata postitust
                    Lisaks lubati piletid 3-5 päeva enne mängu minuni toimetada, seega oma hotelli jõudes, peaks need juba mind ootama.
                    Taaskord peab mainima, et päris kummaline on see piletite süsteem seal Dortmundis. Bremeni, Freiburgi ja Stuttgarti piletite puhul on mul nii olnud, et need on kohal ca nädal pärast tellimuse esitamist. Kenasti postiga ja puha.

                    Aga üldiselt päris EPIC, et fännitribüünile ikka kohad said. Annab uskumatult palju juurde, kui võrrelda mingite suvaliste istekohtadega. Mis kaudu muidu minemas oled? Mingi WIZZair vist lendab kuskilt Dortmundi... või mis kaudu sa lähed?

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                      Tekitad endale skisofreenilise olukorra, kellele mängul pöialt hoiad ?

                      Südtribünel käik saab kindlasti ülim kogemus olema, teeb kadedaks
                      Ma loodan väga, et Klavan teeb hea mängu, kuid minu poolehoidu FCA antud kohtumises kohe kindlasti ei saa

                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Taaskord peab mainima, et päris kummaline on see piletite süsteem seal Dortmundis. Bremeni, Freiburgi ja Stuttgarti piletite puhul on mul nii olnud, et need on kohal ca nädal pärast tellimuse esitamist. Kenasti postiga ja puha.

                      Aga üldiselt päris EPIC, et fännitribüünile ikka kohad said. Annab uskumatult palju juurde, kui võrrelda mingite suvaliste istekohtadega. Mis kaudu muidu minemas oled? Mingi WIZZair vist lendab kuskilt Dortmundi... või mis kaudu sa lähed?
                      Ah ära räägi hullumaja.

                      Kuna ma elan hetkel UK-s viimast kuud, siis Ryanairiga London-Düsseldorf Weeze. Sealt bussiga Essenisse, kust omakorda rongiga Dortmundisse. Enne seda viibin mõned päevad Londonis. Seal selline asi nagu Fulham-QPR, peaks soojenduseks paras olema

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas petteri Vaata postitust
                        Enne seda viibin mõned päevad Londonis. Seal selline asi nagu Fulham-QPR, peaks soojenduseks paras olema
                        Ooooi. Ükskõik mis mäng Craven Cottagel on vinge värk! Mõned aastad tagasi olin paar päeva Londonis ja juhtus nii, et Fulhamil oli ka kodumäng Evertoniga. Läksin huupi staadioni juurde, et ehk joppab piletiga. Mõned 30 naelased piletid olid veel alles ja hakkasin juba neid ostma, aga siis mingi keskealine tüüp tõmbas käest piletiputkade juurest eemale. Rääkis, et saaks mulle 15 naelaga pileti sebida. Noo okei. Veits skeptiline olin, et äkki müüb mingi praagi ja saan üle. Selgus, et ta oma 80 aastase (!) isaga mängul, aga ta enda poeg ei saanud täna hooajapiletiga tulla ning seega on neil üks pilet üle. Kuidagi nad skeemitasid ja rääkisid mu sisse, sest üldiselt hooajapileteid kontrollitakse korralikult, et neid kuidagi edasi ei hangeldataks. Lõpuks tuli asjast üks ägedamaid kogemusi. Kaks generatsiooni Fulhami fänne rääkisid ära praktiliselt kogu klubi ajaloo ja vastasid kõigile küsimustele klubi kohta, mida suutsin vähegi välja mõelda. Lisaks sellele istusin fännisektori otsas, tõsi küll ääre pool, kus on veidi konservatiivsemad ja vanemad fännid.

                        Et ühesõnaga on soojendus Dortmundi fännitribüüni jaoks korralik. Kogu see minek mööda jõekallast staadioni poole ja see äge linnaosa, kus Cottage asub, on vinge. Vaata, et ka sellest mängust pilte ja värke teed!

                        Aga Dortmundi Südtribüne.... Ega vist vingemat fännisektorit Euroopast ei leia.

                        Kommentaar


                          #27
                          petteri aitas Klavanil ajalugu teha Ootame reportaaži :P

                          Ragnar Klavanist sai laupäeval suurima pealtvaatajate arvu ees klubijalgpalli mänginud eestlane, kui Dortmundi Borussia staadionile oli kohtumist Augsburgiga jälgima tulnud koguni 80 400 silmapaari, vahendab Soccernet.ee.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                            petteri aitas Klavanil ajalugu teha Ootame reportaa˛i :P

                            http://sport.postimees.ee/1194532/ra...-eesti-rekordi
                            Kogu see Dortmundi üritus algas mulle äärmiselt ebameeldivalt. Nimelt hotellis, kus ma oma kirja kätte sain, avastasin, et minu seisukoht pole mitte Südtribünel, vaid hoopis Nordtribünel, kus tavaliselt võõrsilfännid seisavad. Kuna Augsburgist palju rahvast tulemas polnud, aetigi nad teise kohta ja Nordtribüne seisukohad läksid Dortmundi fännide kätte. Pettumuse valmistas just see, et ostsin pileti kirjaga Stehplatz Heim ja viagogo'st maili teel üle küsides, kinnitasid nad, et see on lõunatribüüni seisukoht. Poleks nad seda kinnitanud, poleks ehk ka pettumus tollel momendil nii suur olnud.



                            Saadud Nordtribüne kohad olid ise sisuliselt värava taga ja vaade oli päris hea. Mängijad olid samuti aeg-ajalt päris lähedal. Arvestades fakti, et 6st väravast 5 löödi ka just sinna väravasse, mille taga ma otseselt olin, siis polnudki kõige hullem. Lisaks oli ka muu vaade ilus - Südtribüne otse ees.



                            Kuna see mäng just kahe Malaga mängu vahele jäi, siis algkoosseisu mõttes polnudki lootused kõige suuremad. Oma lemmikud Weidenfeller ja Gündogan jäid nägemata. Esimene poolaeg oli selline rahulik ja mitte kõige atraktiivsem veeretamine, ülekaalu polnud eriti kummalgi, lihtsalt Dortmund oli vahepeal ühe ära löönud. Augsburgi kaks tabamust poolaja lõpus olid oi kui head, sest see tähendas, et teisel poolajal on korralik thriller tulemas ja nii just oli kah. Götze ja Lewandowski tulid kohe sisse, ning mängupilt paranes sekundi pealt. Nad polnud vist minutitki mängus olnud, kui juba 2-2 löödi (Lewandowski oli seal eeltöö tegijaks). Klassivahega pandi see asi suurema osas paika, mingit erilist domineerimist polnud, lihtsalt suudeti rohkem kvaliteetvõimalusi tekitada ja nii ta läks.



                            Fänlus. See oli lihtsalt ulme, kui tähtis üks jalgpalliklubi ühele linnale olla võib. Või siis see, kuidas oma toetust klubile väljendatakse. Olen käinud Glasgows, Liverpoolis ja Londonis igasugu x rajoonides, kuid midagi sellist ma näinud pole. Väga paljudel oli oma aedades lehvimas Dortmundi lipp. Autodel olid igasugu BVB kleepsud peal, sateliiditaldrikud oli Dortmundi logoga jnejne. Pärast mängu hotelli poole liikudes oli sisuliselt võimatu kohtata inimesi, kellel polnud midagi Dortmundi teemalist seljas. Kõik kippusid kohe ka laulma. Autod andsid valgusfoori taga signaali, kui omasid märkasid ja lubasid üle tee minna.

                            Seisukohtadega oli tõepoolest nii, nagu ericbana väitis, et tuleb varakult minna. Kuskil 1.5 tundi enne mängu algust olid need staadioni osad juba täitsa täis. Atmosfäär oli muidugi awesome. Südtribüne väravatagune osa (The Unity?) hakkas kuskil kuskil 40 min enne mängu algust oma esinemisega pihta ja lõpetati umbes 30 min peale mängu. Kogu selle aja jooksul lauldi lakkamatult (nt siis kui Augsburg 2-1 ette läks, hakkas koheselt üks vali DORTMUND DORTMUND skandeerimine pihta).

                            Kommentaar


                              #29
                              Oi kui kade ma olen
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                                Oi kui kade ma olen
                                Jeees. Minu tegamata jalkatrippide listis on Dortmund tõusnud igatahes esimesele kohale. Loodetavasti saab see teoks juba selle aastanumbri sees, aga eks see paistab. Kindel on aga see, et kui minek on, siis kas selle aasta august/september või järgmise aasta mai. Siis kui on soe ja mõnus. On juba piisavalt kordi külmal ja vihmasel ajal Saksamaal jalkat käidud vaatamas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X