320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks vahva seik eilsest ununes ennist. Dortmundi lennujaama jõudes oli juba kaugelt näha Borussia atribuutikas inimesi ja siis lõpuks meenus endalgi, et neljapäeval mängitakse ju Spursiga Londonis ning ühel hetkel olid ka mängijad lennujaamas. Oma 200 inimest olid mängijaid ära saatma tulnud. Turvakontrollist väljununa õnnestus endalgi Kagawalt pilti küsida.

    Kommentaar


      Mul endal on väike idee sügisel minna miskit vaatama. Äkki ühendame jõud? See muidugi pole sada prossa kindel asi veel. On mingit ideed kuhu kanti nüüd soov minna oleks? Mul on peamine, et vastane oleks BVB .

      Palju muidu kogu trip maksma läks kui saladus pole? Ja kas Dortmund on siis selline pommiauk nagu paljud väidavad?

      Kommentaar


        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
        Mul endal on väike idee sügisel minna miskit vaatama. Äkki ühendame jõud? See muidugi pole sada prossa kindel asi veel. On mingit ideed kuhu kanti nüüd soov minna oleks? Mul on peamine, et vastane oleks BVB .

        Palju muidu kogu trip maksma läks kui saladus pole? Ja kas Dortmund on siis selline pommiauk nagu paljud väidavad?
        Ruhri piirkond tundub mängude mõttes hea variant. Kui ajad sobivad, siis miks ka mitte.

        Mul kulus kuskil 600€ ringis (lennu-, bussi-, mängupiletid, hotell, söök-jook, fänninänn). Palju asju oleks saanud soodsamalt, aga nagu mainitud, siis kindel minek sai selgeks vahetult enne reisi. Ma kesklinnast küll kaugemale väga ei jõudnud, kuid selle põhjal polnud linnal küll häda miskit.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Ruhri piirkond tundub mängude mõttes hea variant. Kui ajad sobivad, siis miks ka mitte.
          Väga hea. Spetsialist ericbana ka kampa ja minek .

          Kommentaar


            Kui midagi orgunnida, siis oleks ka isegi käpp.

            Endal selle kuu lõpus ees veel Darmstadti sõit ja Müncheni.

            Kommentaar


              Algselt postitas kampsun Vaata postitust
              Kui midagi orgunnida, siis oleks ka isegi käpp.

              Endal selle kuu lõpus ees veel Darmstadti sõit ja Müncheni.
              Selle kuu lõpus pole mänge ju. Aprilli algust mõtled? Darmstadti ja Bayerni kodumängud on samal ajal sel päeval vist?

              Kommentaar


                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                Selle kuu lõpus pole mänge ju. Aprilli algust mõtled? Darmstadti ja Bayerni kodumängud on samal ajal sel päeval vist?
                Münchenis niisama Allianzile jälle ja Darmstadti mängule.

                Järgmine reede alustan trippi juba.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                  Münchenis niisama Allianzile jälle ja Darmstadti mängule
                  Vägev! Darmstadti mängule oli raske piletit saada?

                  Airbalticuga Tallinnast otse Münchenisse ja tagasi on marsuut?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                    Vägev! Darmstadti mängule oli raske piletit saada?

                    Airbalticuga Tallinnast otse Münchenisse ja tagasi on marsuut?
                    Pileti kohta ei oska öelda. Sõber Saksamaal ostis, aga need tulid mõned päevad tagasi müüki ja probleeme saamisega ei olnud. Paarkend eurtsi olevat läinud.

                    Marsuut on tegelt selline. Tallinn-Riia bussiga, Riiast Ryanair Frankfurti. Frankfurdist rongiga Darmstadti, siis bussiga Nürnbergi, edasi Müncheni ja Darmstadti tagasi bussiga. Sõber õpib Darmstadti ülikoolis. Sellepärast liiklengi läbi Darmstadti.

                    Kommentaar


                      Käisin eelmisel nädalavahetusel Augsburgi-Stuttgarti mängul. Pileti ostsin klubi kodukalt 1. aprillil ja tuli päev enne äralendu tähitud postiga. Lendasin Münchenisse, olin öö hostelis ja laupäeva hommikul rongiga Augsburgi. Sain natuke ka linnas ringi vaadata. Käisin fännipoes ja ütlesin teenindajale, et olen linnas, et oma klassivenna mängu vaadata. Selgus, et Ragnar on ta lemmikmängija klubis, selline kindel ja rahulik.

                      Mängupilet tagab tasuta ühistranspordi staadionile ja tagasi linna mõned tunnid enne ja pärast mängu. Kuigi ega keegi seda ei kontrollinud ega midagi. Kogu linnas on aru saada, et on mängupäev!

                      Istusin 13. reas, mis oli platsile piisavalt lähedal. Soojendust tegi samuti kodumeeskond minu ees. Olen tavaliselt võimalusel Augsburgi mänge striiminud, nii et meeskond on juba tuttav. Seekord oli aga paar noort, kelle nime nägin ja kuulsin esimest korda, üks noor hollandlane ja Opare, kellele lauldi, kui ta meie ees auti sisse viskas. Päris mitmeid Stuttgarti särkidega inimesi oli aga kodumeeskonna sektoris. Silma jäid ka mõned nr 5 fännisärkidega inimesi

                      Suhteliselt mängu alguses oli ühes tribüüni otsas kaklus, mida siis asjapulgad lahendama läksid. Mängu see ei seganud.
                      Rakul endal oli ka paar head võimalust skoorida, ja üldse tegi hea mängu. Õnneks tuli ka võit. Mõlemad vv-d tegid ilusaid tõrjeid (ühe Hitzi oma sain videosse ka).
                      Osa rahvast hakkas u 5min enne normaalaega lahkuma staadionilt. Enamus jäi ikka kohale, et meeskonda tervitada ja õnnitleda, ning nende tänu vastu võtta. Osad mängijad võtsid oma lapsed ka tervitusringile kaasa.
                      Mul oli seljas Raku nime ja numbriga koondise särk. Selletõttu said osad mu naabrid kõrval ja taga aru, et olen Eestist. Neile nii meeldis, et keegi on tulnud välismaalt nende mängu vaatama. Kui värav oli, siis tervitasime samuti üksteist käeplaksuga. Kui ütlesin, et Klavaniga olen koos koolis käinud, küsisid, kas tahaksin temaga kokku saada. Endal mul sellist plaani ei olnud, aga olin muidugi nõus.

                      Üks mu vestluskaaslastest on ka juhatuse liige, ühe laps käib Raku pojaga samas lasteaias ning kolmas väitis, et on Raku naaber. Pärast tervitusringi läksime siis vip sissepääsu juurde. See "naaber" sai vabalt sisse minna, mind ei lubatud muidugi. Üks uksehoidja küsis isegi, et milline õpilane Raku koolis oli
                      Ootasin siis õues, kuni mind sisse kutsutakse, kui Raku tuleb. Seni tulid välja Caiuby, Hitz, Werner, Esswein, Trochisky ja see noor hollandlane, kellele kohe pildi ja autogrammi soovijad juurde läksid.
                      Siis kutsuti mind sisse ja vestlesime Rakuga mingi 10min. Ta oli ikka väga üllatunud mind nähes!
                      Ja siis läksin trammiga tagasi linna, et oma sõbrale külla tulla, kes Stuttgarti lähedal elab. Rongis oli palju nende fänne muidugi.

                      Vastasfännidele oli väike ala, aga ka nemad olid päris häälekad, kuigi siis laulsid kodufännid nad üle.

                      Ülivahva kogemus ja boonuseks Rakuga kohtumine. Ning nad võitsid plaanisin ka aasta tagasi mängule minna, kuid siis ei leidnud sobivat viisi ega aega. Ja ei tea ju, kaua ta seal vee mängib, nii et pidin lihtsalt minema lõpuks. Õnneks ei olnud ta vigastatud ka, kuigi mäng oleks ikkagi vahva kogemus olnud, kuna olen mängijaid tundma õppinud nende aastatega, ja tema kodumeeskond ikkagi, ning tabeliseis on pingeline.
                      Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                      Kommentaar


                        Tere. Kirjutan siia teemasse esimest korda. Millal Saksa liiga mängugraafik välja tuleb.
                        Tänan. Tervitaks koera ja soovilooks võtaks 99 luft balloon.
                        Tänan.

                        tl;dr millal mängugraafik välja tuleb? Vend tahab vaatama minna

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Tere. Kirjutan siia teemasse esimest korda. Millal Saksa liiga mängugraafik välja tuleb.
                          Tänan. Tervitaks koera ja soovilooks võtaks 99 luft balloon.
                          Tänan.

                          tl;dr millal mängugraafik välja tuleb? Vend tahab vaatama minna
                          Paarid avalikustatakse 29.juuni. Ehk siis see, kes kellega mitmendas voorus mängib. Pakuks, et täpsed kuupäevad ja kellaajad selguvad juuli keskel. Varasemalt on juhtunud, et sellega väga ei kiirustata. Lähtuma peab sellest, et esimene mäng on 26.08. On juhtunud, et selgub ka alles ca kuu enne esimest vooru. Puusalt pakuks siiski, et täpsemalt saab planeerima hakata juuli keskel. Pärast EM-i finaali nädalat või nii.

                          Kommentaar


                            Internet high five

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Tere. Kirjutan siia teemasse esimest korda. Millal Saksa liiga mängugraafik välja tuleb.
                              Tänan. Tervitaks koera ja soovilooks võtaks 99 luft balloon.
                              Tänan.

                              tl;dr millal mängugraafik välja tuleb? Vend tahab vaatama minna
                              Uue aasta kalender on avaldatud. Siit saab näha voorude kaupa, kes kellega mängib. Täpne ajakava kuupäevade ja kellaaegadega nagu öeldud sai tuleb ilmselt kuskil juuli keskel.



                              Alle Daten, Anstoßzeiten und Ergebnisse für den 27 . Spieltag der Bundesliga-Saison 2023-2024.

                              Kommentaar


                                Plaan 14. okt lennata Bremenisse ja vaadata ära Werder - Leverkusen, pühapäeval Wolfsburg - Red Bull ja esmaspäeval 2. Bundesliga mäng Braunschweig - Kaiserslautern.

                                ootaks rohkem käinutelt (jah, ericbana ) soovitusi ja infot, mis võiks kasuks tulla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X