320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    On meie armsa Saksa alafoorumi herrad koos mõne mängu vaatamist ka korraldanud? Päris tummisem foorumis käimine oleks, kui reaalselt ka kodanikke tead. Parem ikka kui kodus üksi Robbenit sajatada, kuna siis ei argumenteeri keegi vastu...
    Kui Tartus miskit toimps siis loomulikult võiks koos vaadata!
    sigpic

    Kommentaar


      #62
      Ma küll ei ela üheski suuremas linnas, aga kui midagi toimuks, siis tuleksin ka kohale ehk

      Kommentaar


        #63
        Paljud meil kindlasti Tallinna, paljud ka Tartu asukad. Lisaks lähiümbrus. Ise olen pealinnamehi.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          #64
          Paar sõna siis ka Dortmund-Stuttgart mängu kohta, mida koos sanderos'iga vaatamas käisime.

          Piletitega hankimine osutus seekord keerukamaks, kui oleks osanud arvata. Taaskord ei õnnestunud mul kodulehelt pileteid saada (esimese laine ajal olid leheküljel mingid tõrked, teist lainet aga ei tulnudki) ja seetõttu tuli taaskord viagogo.com kaudu need 3x kallimalt osta. Aga it was worth it.

          Kino hakkas saama juba Weeze lennujaamas, kus meie Dortmundi sallid tõmbasid tähelepanu ja nt minibussi juht arvas, et lahedam oleks meile 15 sekundit enne väljasõitu öelda, et see sõiduk läheb Münchenisse ja mitte Essenisse, kuhu siis oli vaja minna. Õnneks ei suutnud ta naeru tagasi hoida ja ma ei jõudnud veel südarit saada.

          Essenisse jõudes võis kohata ka juba mõndasi Dortmundi fänne, aga ka heitereid. "Scheiss BVB" tuli meie suunas ära, nagu kord ja kohus. Dortmundisse jõudes oli linn juba päris kollane ja natuke ka punane. Kell oli pool neli päeval ja mänguni oli aega 7 tundi, aga möll juba käis. Kesklinnas, kui olime ajanud selga ka juba muu varustuse, toimus meil esimene sõnavahetus Stutti fännidega. Täpsemalt ühega ja tegelikult ei jõudnudki ma midagi vastu öelda, aga igastahes "eine kleine Drecksratte" sõnad suutsin ma muust jutust kiirelt eristada. Mängule läksime metroo'ga ja üldse see metrooga sinna minek ja hiljem tagasitulek olid ikka väga lahedad seiklused.



          Mekasse ehk Westfalenile jõudes oli pidu juba alanud, kuigi mänguni oli veel vist pea 2,5 tundi. Õlle voolas nagu ikka ja inimestel oli tuju hea, isegi Stutti fännid olid suhteliselt muretute nägudega, sellist pakki nad ilmselgelt ei oleks osanud ette näha.

          Sanderos sai pileti Nordtribünele, kus ilmselgelt oli parem möll, ise pidin aga leppima mingi pereblokiga, kus siiski oli minu õnneks peale laste ja pereemade ka lärmakamaid fänne, kellega oli hea koos kaasa karjuda. Kui enne mängu olid häälekamad VfB fännid, siis avavile kõlades hakkas pihta juba Südtribüne pidu ja mida aeg edasi, seda ulmelisemaks see atmosfäär muutus.





          Mäng ise kulges BVB jaoks perfektselt, kuigi jäädi 0-1 taha, siis kiirelt oli tablool juba 2-1 ja lõpuks lausa 6-1. Väga võimalik, et nii suurt võitu Dortmund see hooaeg enam saada ei pruugigi.



          Fun fact #1
          Hea oli näha, et Götze särgid (mida aprillis seal käies kõik kohad täis olid) on inimesed kenasti välja vahetanud. Vaid rongijaamas oli üks naine, kel see seljas oli.

          Fun fact #2
          Õues oli õlu 4 euri, poes aga 50 senti.



          Paar videot ka. Valgustused olid päris jõhkrad seal ja digikas ei vedand eriti välja kahjuks, aga heli on täitsa ok.

          Algselt postitas sanderos Vaata postitust
          Saime ka laulupeol käidud!

          Kommentaar


            #65
            Nonii. Asjad loksusid lõppude lõpuks paika ja homme algab sõit Dortmundi poole BVB- Augsburgi mängule.
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
              Nonii. Asjad loksusid lõppude lõpuks paika ja homme algab sõit Dortmundi poole BVB- Augsburgi mängule.
              Super gut! Millisele tribüünile sa pileti said? Kellele muidu kaasa elama hakkad, su avatari järgi otsustades, siis Augsburg ja Klavan?

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                Nonii. Asjad loksusid lõppude lõpuks paika ja homme algab sõit Dortmundi poole BVB- Augsburgi mängule.
                Saad kõva elamuse! Garanteeritud!

                PS! Õgi siis ikka kurguni bratwurste täis end
                sigpic

                Kommentaar


                  #68
                  Uhh, tagasi. Piletid olid meil Westtribünel ja eks reisi peamisteks põhjusteks oli Westfalen ja Klavan. See kõik, mis toimus enne mängu oli lihtsalt oossom. Peale mängu (ilmselt tulemus mõjutas) oldi ikka suht vaiksed ja rahulikud.
                  Mängust siis ka. Augsburgi poolt vaadatuna ju supper. Enne mängu suhtlesin üpris palju Augsburgist tulnud fännidega (mõni arvas, et neid on 3000, mõni pakkus 4000) ja ei lootnud neist keegi sellist tulemust. Klavaniga ollakse väga rahul ja kiideti.
                  Dortmundi fännid vihkavad Götzet ikka nii metsikult, et mulle tegi see tegelikult isegi nalja. Üks härra ütles, et Götze võib MM finaalis kasvõi 3 väravat lüüa, nende jaoks on ta ikka värdjamast värdjam. Lewandowski kohta uurisin ka, selle kohta öeldi lihtsalt loll poolakas.
                  Kokkuvõtlikult siis. Väga raju staadion, väga raju meeleolu, ojadena voolav õlu, lõbusad sakslased.
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                    Uhh, tagasi. Piletid olid meil Westtribünel ja eks reisi peamisteks põhjusteks oli Westfalen ja Klavan. See kõik, mis toimus enne mängu oli lihtsalt oossom. Peale mängu (ilmselt tulemus mõjutas) oldi ikka suht vaiksed ja rahulikud.
                    Mängust siis ka. Augsburgi poolt vaadatuna ju supper. Enne mängu suhtlesin üpris palju Augsburgist tulnud fännidega (mõni arvas, et neid on 3000, mõni pakkus 4000) ja ei lootnud neist keegi sellist tulemust. Klavaniga ollakse väga rahul ja kiideti.
                    Dortmundi fännid vihkavad Götzet ikka nii metsikult, et mulle tegi see tegelikult isegi nalja. Üks härra ütles, et Götze võib MM finaalis kasvõi 3 väravat lüüa, nende jaoks on ta ikka värdjamast värdjam. Lewandowski kohta uurisin ka, selle kohta öeldi lihtsalt loll poolakas.
                    Kokkuvõtlikult siis. Väga raju staadion, väga raju meeleolu, ojadena voolav õlu, lõbusad sakslased.
                    Tulemus kindlasti mõjutas. Mäletan, kui me Petteriga Stuti nuhtlemist nägime siis pärast olid kõik pubid ja klubid fänne täis.

                    E: See ka kindlasti, et mäng ei olnud just see kõige õhtusem kellaaeg.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #70
                      Noh parem selline tulemus ja põnev mäng. Ikka parem...minu kogemus oli 4-0 Werderi üle aastad tagasi ja no võik ikka rohkem olla põnevust mängus. Huvitaval kombel sattusin sama tulemusega lõppenud mängule ka Gelsenkirchenis, kui Hundid pidi saba jalge vahel platsilt lahkuma.
                      Õnneks on olemas ka teistmoodi kogemus Berliinist, kui kodusats suht lõpu eel väravast Hamburgi 2-1 kotti pani.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                        Uhh, tagasi. Piletid olid meil Westtribünel ja eks reisi peamisteks põhjusteks oli Westfalen ja Klavan. See kõik, mis toimus enne mängu oli lihtsalt oossom. Peale mängu (ilmselt tulemus mõjutas) oldi ikka suht vaiksed ja rahulikud.
                        Mängust siis ka. Augsburgi poolt vaadatuna ju supper. Enne mängu suhtlesin üpris palju Augsburgist tulnud fännidega (mõni arvas, et neid on 3000, mõni pakkus 4000) ja ei lootnud neist keegi sellist tulemust. Klavaniga ollakse väga rahul ja kiideti.
                        Dortmundi fännid vihkavad Götzet ikka nii metsikult, et mulle tegi see tegelikult isegi nalja. Üks härra ütles, et Götze võib MM finaalis kasvõi 3 väravat lüüa, nende jaoks on ta ikka värdjamast värdjam. Lewandowski kohta uurisin ka, selle kohta öeldi lihtsalt loll poolakas.
                        Kokkuvõtlikult siis. Väga raju staadion, väga raju meeleolu, ojadena voolav õlu, lõbusad sakslased.
                        Hehe, sehr gut! Striimist oli samuti kuulda, et fännid olid päris heas hoos arvestades, et tegu oli päevase mänguga. Usutavasti olid kõik lihtsalt ülirõõmsad, et see "neetud" talvepaus lõpuks läbi on ja taas liigat näeb. Götzesse ja Lewasse niiviisi suhtumine imestama ei pane, nii lihtsalt ongi ju.

                        Kommentaar


                          #72
                          Üks tuttav tunneb huvi, kas ja kuidas oleks võimalik saada 8. aprilli Dortmund-Real mängule piletit. Nii läbi ametlike kui mitteametlike kanalite.

                          Tänan ette igasuguse info eest.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Üks tuttav tunneb huvi, kas ja kuidas oleks võimalik saada 8. aprilli Dortmund-Real mängule piletit. Nii läbi ametlike kui mitteametlike kanalite.

                            Tänan ette igasuguse info eest.
                            Üksikuid leiab veel, aga pappi peab olema http://www.viagogo.de/Sport-Tickets/...arten/E-642409

                            Kommentaar


                              #74
                              Mul on ka küsimus, äkki saksa spetsid teavad oma kogemusest.
                              Vaatan, et 5. aprilli mängule Werder-Gaschprom on võimalik osta pileteid ka werderi kodukalt. Kui kiiresti need Maarjamaale võiksid jõuda - kas ei ole ohtu, et mina olen Bremenis, aga piletid jõuavad alles Põhja-Tallinna Kandekeskusesse vms?
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Mul on ka küsimus, äkki saksa spetsid teavad oma kogemusest.
                                Vaatan, et 5. aprilli mängule Werder-Gaschprom on võimalik osta pileteid ka werderi kodukalt. Kui kiiresti need Maarjamaale võiksid jõuda - kas ei ole ohtu, et mina olen Bremenis, aga piletid jõuavad alles Põhja-Tallinna Kandekeskusesse vms?
                                Pagan. Ma käisin kaks aastat tagasi Bremeni mängu vaatamas ja tellisin kodukalt. Ma nüüd täpselt küll ei mäleta kui kaua nad tulid postiga. Mul aga oli aega piisavalt ja see probleemiks polnud. Pakun, et mingi 10 päeva ikka läks kuni postkastis olid. Freiburgi pileteid ostes oli aga nt nii, et reede pärastlõunal tegin kodukal tellimuse ja teisipäeva hommikul olid piletid postkastis. Seega oleneb päris palju asjadest. Alustades sellest, kui kiiresti klubi su piletitaotluse suudab läbi vaadata. Ma isiklikult ei telliks postiga koju, kui nii vähe on mänguni jäänud.

                                Kiirelt Bremeni kodukat skännides jäi aga silma, et kui krediitkaardiga ostad, siis on ka teisi võimalusi pileti kätte saamiseks. Ehk siis kas mängupäeval staadioni juurest kioskist tellimuse alusel või siis saad pileti ise välja printida. Seega soovitan antud juhul kasutada pigem kahte viimast varianti kindluse mõttes. Kindluse mõttes välja printida ise ja kui sellega mingi kamm, siis saad ka putkast kätte enne mängu.

                                e: igaks juhuks mainin ka, et nagu enamusel Saksa staadionitel on ka Weseril sularahavaba süsteem. Ehk siis kui mängul õlle tahad, pead enne mängu algust putkas endale Bremeni Werderi kaardi hankima, kuhu raha peale saad kanda. Ja kogu ostmine staadionil käib selle alusel. Mida varem kaardi ära teed, seda väiksemad järjekorrad on. Alguses pole mõtet siiski palju pappi sinna peale panna, sest staadioni sees on hulganisti teenindajaid, kelle abil saad sinna juurde kanda raha. Kasutamata raha muidugi kätte ei saa pärast. Kaart ise on aga ilus meene, mis jääb mängu meenutama hiljem.

                                Häid elamusi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X