320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eric - super töö. Super lugemine. Mudaliigal on siiski elu ja mõte sees. Kes oleks seda võinud arvata..
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Väga kena lugemine! Annab veel indu juurde märtsis Dortmund vs Kölni vaatama minna. Reisiga seotud küsimus kah: palju motelli öö maksis Dortmundis?

      Kommentaar


        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
        Väga kena lugemine! Annab veel indu juurde märtsis Dortmund vs Kölni vaatama minna. Reisiga seotud küsimus kah: palju motelli öö maksis Dortmundis?
        Meil oli kaks kahest tuba, mis kumbki oli 65€. Ei oska öelda palju ühene tuba eraldi võiks olla. Veidi kallim ilmselt. Üksi minnes soovitaks Hauptbahnhofi hostelit pigem, kui City Pension Dortmundi, milles meie olime.

        e: ja tänud kõigile, kellele lugemine meeldis!

        Kommentaar


          Plusspunktid siitki!
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Meil oli kaks kahest tuba, mis kumbki oli 65€. Ei oska öelda palju ühene tuba eraldi võiks olla. Veidi kallim ilmselt. Üksi minnes soovitaks Hauptbahnhofi hostelit pigem, kui City Pension Dortmundi, milles meie olime.

            e: ja tänud kõigile, kellele lugemine meeldis!
            Meil ka plaanis neljakesi minna, seega peab vist sama varianti proovima.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust

              Kui arvestada, et sisuliselt viimne kui üks Hannoveri fänn suitsetas, siis sain sealt boonusena mingi aasta doosi kätte. Kaks rida eespool ja üks rida üleval suitsetasid vanemad härrasmehed sigarit näiteks. Paar inimest kõrval tegid mängu ajal kanepit. Tore.
              See suitsetamine, minule kui mittesuitsetajale, oli ka Augsburgi ja Müncheni staadionitel suht ebameeldiv. Eriti veel Augsburgis, kus üks naine terve mängu tossas mu kõrval ning keda mäng ise ei kottinudki. Münchenis kõrvalistujad õnneks ei tossanud, kuid ümberringi vaadates ikka põlevaid suitse nägi suht palju. Samas linna peal ringi liikudes ei pannud suitsetajaid tähelegi.

              Kiitus ka minu poolt. Huvitav lugemine.

              Kommentaar


                Algselt postitas Brick Vaata postitust
                See suitsetamine, minule kui mittesuitsetajale, oli ka Augsburgi ja Müncheni staadionitel suht ebameeldiv. Eriti veel Augsburgis, kus üks naine terve mängu tossas mu kõrval ning keda mäng ise ei kottinudki. Münchenis kõrvalistujad õnneks ei tossanud, kuid ümberringi vaadates ikka põlevaid suitse nägi suht palju. Samas linna peal ringi liikudes ei pannud suitsetajaid tähelegi.

                Kiitus ka minu poolt. Huvitav lugemine.
                Kusjuures huvitav asi veel Wolfsburgi mängu kohta. Erinevalt Bremeni ja Dortmundi staadionitest oli see vabatahtlikult suitsuvaba staadion. See tähendas siis seda, et kui suitsetanuks, siis poleks turvad otseselt midagi teinud, aga oleks ilmselt ühiskondliku hukkamõistu osaliseks saanud. Ja mina ei näinudki, et keegi tribüünil oleks tõmmanud. Eks põhjus ole ka selles, et nii palju lapsi oli mängul. Märkimisväärselt rohkem kui kahel ülejäänud kohtumisel.

                Kommentaar


                  5+ ülevaade. Bayerni staadionil eelmine aasta oli tho sama asi, et pidi ostma kaardi ning sinna raha laadima. Samuti suitsuvabasi alasi ei näinud, st kõik tegid suitsu igalpool.
                  Mia san mia

                  Kommentaar


                    Odavlennufirma Wizzair pakub novembriks ja detsembriks väga soodsaid edasi-tagasi pileteid Riiast-Dortmundi. Edasi-tagasi hinnad algavad 20 eurost.


                    Kel huvi minna Novembris või Detsembris Dortmundi mängule.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                      http://www.reisidiilid.ee/kulasta-en...tes-20-eurost/

                      Kel huvi minna Novembris või Detsembris Dortmundi mängule.
                      Jõulud pidavat seal linnas ägedad olema. Novembri esimestel päevadel tookord ehitati juba kuuske
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Läheks ise hea meelega, kuid mul kõik plaanid hetkel tehtud varakevadeks esmakordselt Dortmundi külastada. Loodetavasti Kölni nii raske pole piletit saada kui mõne tugevama satsi vastu.

                        Kommentaar


                          ma vaatasin kodukalt, et hoffenheimi mänguks on pileteid müüa, aga ma ei saa aru kuidas neid kodukalt osta. näitab hindasid jne, aga see on ka kõik.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Hertha Berlini mängule peaks piletite hankimine olema vähe lihtsam vist, saab staadioni juurest ka soetada pileteid? On tõenäosus, et viibin 17. vooru ajal Berliinis, kui koduvõistkond mängib Hoffenheimi vastu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Brick Vaata postitust
                              Hertha Berlini mängule peaks piletite hankimine olema vähe lihtsam vist, saab staadioni juurest ka soetada pileteid? On tõenäosus, et viibin 17. vooru ajal Berliinis, kui koduvõistkond mängib Hoffenheimi vastu.
                              Mhm. Pole väga varianti, et sellele mängule piletit ei peaks saama.

                              Kommentaar


                                Oleneb, kuhu sektorisse saada tahad. Kui tahad fännisekoritesse saada, siis proovi ikka varem ära osta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X