320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia nr 2 playmaker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    No Kuule...

    No Kuule Lauri...

    Onju neid mehi paris palju kes koondisekutset sihivad
    ,pakuks valja moned siin.

    1.Christian Vieri-Esimene kindel valik kui mehega midagi lahti pole.Kusjuures Vieri on ainuke Itaalia paljudest
    headest ryndajatest kellel on suureparane pommlook...lisaks sellele teavad koik ,et Vieri mangib vaga hasti peaga.
    2.Alessandro Del Piero-See on 100% kindel et Del Piero paaseb MM\'ile.Iseasi palju ta seal mangida saab.Vaevalt et Trappatoni Inzaghi vahetusse jatab, kuid loota ju voib.
    3.Vincenzo Montella-Ka Montella peaks koondisse paasema.Kuid tema peab kindlasti leppima seal vahetusmehe rolliga.Ise eelistaks Vincenzot kindalt Pippole kuna erinevalt Inzaghist voib mehelt ka ilusaid varavaid loota.Onju mitmeid kordi Montella Batistuta asendusena Roma eest mangu tulnud ja siis mangu ara teind.
    4.Filippo Inzaghi-Mees keda treenerid kangesti Itaalia koondise rynde etteotsa toppida tahavad.Mulle Inzaghi ei meeldi.Eks see voib muutuda kui mees midagi ara teeb .Inzaghi trump on tema kiirus ja oskus karistusalas kukkuda.Eriti see viimane...
    5.Enrico Chiesa-Chiesa tegi eelmisel aastal vaga hea hooaja, eks nais kas mees on ka Trappatoni MM\'i plaanides.Vaevalt, kuid ise loodan et Enrico suudab naiteks Delvecchiolt koha koondises ara napata.
    6.Marco Delvecchio-Ei meeldi too mees mulle mitte pormugi.

    Ja ryndavad poolkaitsjad:

    1.Francesco Totti-Nagu Vierigi peaks Totti olema ka Itaalia automaatne esimene valik.Erinevus Baggioga on see ,et Totti voib vaga hasti mangida ka aarel...ning teda voib tunduvalt taha poole nihutada kui Baggiot.
    2.Stefano Fiore-Totti norgem koopia, ei midagi enamat.Mees oli kyll EURO 2000\'e ajal algkooseisus kuna maletatavasti oli siis Itaalia ryndepaar Totti-Inzaghi.
    3.Fabio Liverani-Teenis oma esimese \"cap\"\'i Itaalia eest sellel aastal, esimene mustanahaline jalgpallur kes iial esindanud Itaalia jalgpallikoondist.Ema oli tal vist Itaallanna ja isa Senegalist(voite mind parandada kui ma eksin)

    ja loomulikult Roberto Baggio.Ise loodan ,et ka AC Milani uus ost Andrea Pirlo suudab ennast A koondisse valja mangida, kuid tema voimalusi ma vaga korgelt ei hinda.


    Artur

    No ega tegelikult Liveranit ryndavaks pookaitsjaks pidada ei saa, aga playmaker ikkagi.

    Kommentaar


      #17
      Artur,

      Ei vaidlegi, et need kõik mehed koondisse pürivad, ja eks enamus nendest ole seda ka väärt. Pirlo saab arvatavasti alles siis koondisse, kui ta regluaarselt mänguaega saab, mis eriti varsti ilmselt ei juhtu teatud põhjusel (põhjuse nimi Rui Costa). Oletades, et Itaalia sõidab MMile 5 ryndajaga, siis mina näen asja nii:
      1. Vieri (kuigi tema koht võib vabalt kellelegi teisele kuuluda, kui tal jälle vigastus tuleb )
      2. Alex - ilmselt tuleb viimaste aastate parim hooaeg, kuna mees saab kindlalt jälle 11 esimese hulgas Juves väljakule.
      3. Pippo Inzaghi (karta on, et trend jätkub, ja kyllap ta Sheva kõrvalt löö ka Milanis).
      4. Chiesa - Kui ikka väravaid lööd, siis kipud silma jääma, ja ega La Viola eest eriti teisi lööjaid pole (peale Nuno muidugi)
      5. jätaks esialgu lahtiseks, (ehk on see Baggio koht?)

      Poolkaitsjatest on muidugi esimene mees Totti
      Fiore ilmselt mängib vasakul äärel (ei tule hetkel kedagi paremat sinna meelde kyll), ja
      Liverani täidab siis sellist rolli, nagu Pep Guardiola Barcas.

      Kaitses on muidugi Nesta, Cannavaro, Maldini kindlad mehed, Materazzi ka ysna tõsine kandidaat ilmselt.

      ja muidugi milline rahvuskoondis ei tahaks sellist probleemi väravas nagu Itaalia - Toldo või Buffon?, selles on kysimus.
      s**t happens

      Kommentaar


        #18
        Liverani ei taida tegelikult paris sellist rolli nagu Pep Barcas taitis, pigem sellist nagu Gaizka Mendieta Valencias.Ta pole paris "attacking" kuid ka paris
        "defensive" midfielder.Championship Manageris(kui sa seda manginud oled) peaks tema positsioon siis olema Midfielder(centre).OK, aga see selleks.

        Pirloga on jah see viga ,et Terim ei anna talle manguaega.Kui Rui Costa vigastada sai muudeti kohe automaatselt formatsiooni, mangides ilma playmakerita.See tahendab endiselt 4-3-1-2'elt tavaliseks 4-4-2'ks.Ja Pirlot ei kuskil.

        Fiore vasakule aarele? Seda ma eriti ei usu, selle koha peaks endale voitma just F.C Barcelonasse laenulepinguga siirdunud Francesco Coco.

        Pakuks valja sellise koosseisu:

        ***************Buffon*******************
        ****Cannavaro****Nesta*****Maldini*******
        Zambrotta**************************Coco
        ***********Tommasi****Albertini**********
        *****************Totti******************
        ***********************Del Piero*********
        ************Vieri***********************

        Kui otsustatakse mangida nelja kaitsjaga(mis on aarmiselt ebatoenaoline) siis arvatavasti laheb siis Cannavaro paremale, Materazzi jaab Nestaga keskele ja Maldini nihkub paremale.



        Kommentaar


          #19
          Njah, pärast Itaalia mängu Ungariga, otsustas Trappatoni siiski Baggiot mitte meeskonda kutsuda väites, et räägib tüübiga juulikuus (kuigi teada on, et MM algab juba juunis).
          Põhjuseks toodi ajakirjanduse liigne surve ja see, et Itaalia-Ungari mängu ajal teatud rahvas publiku hulgas nõudis Baggio koondisse kutsumist.
          Igal juhul minu silmis ei tundu Trap enam eriti normaalne treener olema kuna otsustada pealetükkiva publiku ja ajakirjanduse tõttu Baggiot mitte koondisse kutsuda???

          Varem oli mul sellest suhteliselt suva, aga teades millega mees see hooaeg (rääkimata eelmistest) Serie A-s hakkama on saanud, ei suuda seda lihtsalt mõista. Isegi Totti on praegu tema kõrval täielik flop.

          BTW, koondise koha olevat juba kindlustanud lisaks teistele tegijatele ka Pippo Inzaghi ja Marco Delvecchio. Ei saa mina aru, mille pärast.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #20
            No see ,et Delvecchio koguaeg koondisse kutsutakse on ju täielik naljanumber. Ta on samasugune treerite lemmiklaps nagu Filippo Inzaghi.

            Itaalias on vähemalt 8 paremat ründajat kui DelVecchio:

            1.Del Piero
            2.Vieri
            3.Baggio
            4.Montella
            5.Chiesa
            6.Comandini
            7.Ventola
            8.S.Inzaghi
            ...ja võibolla veel mõned kelle nimed mul lihtsalt kohe praegu meelde ei tule.

            Ega tegelikult sai ju Itaalia(no olgem nüüd ausad) ikkagi üsna kerge alagrupi:

            Ungari
            Leedu
            Gruusia
            Rumeenia

            Eesti alagrupp oli näiteks tunduvalt raskem.






            Artur

            Kommentaar


              #21
              Ma arvan, et põhjus miks teda meeskonda ei kutsuta on selles ,et mehel jääb ikka platsil vajaka.Tottile jääb ta nüüd küll kõvast alla.
              Kui ajakirjandus teda pooldab,siis saab põhjus olla vaid selles ,et mees on suur meediamull.

              Kommentaar


                #22
                to Artur.
                Ka mulle tundub ,et Delvecchio on pisut treenerite lemmik (vähemalt Zoffi oma oli küll).
                Ma ei oska täpselt öelda paljud tast paremad on ,aga su tabelis 5-le esimesele jääb ta vist alla küll.

                Kommentaar


                  #23
                  Ex ta kahjuks kipub nii olema, et treeneritel kujunevad valja oma lemmikud. ja veel kurvem on see, et tihtipeale need pole yldse k6ige paremad mangijad.
                  Baggioga on nii, et kui mees MMile ei saa, siis suure t6enaosusega l6petab mees mangimise rahvuskoondise eest ara, isegi kui kutsutakse.
                  Ja kuidas saab mehel platsil vajaka jaada, kui sisuliselt peab tema kogu aeg meeskonda kandma? Tunnistan, et pole Brescia mange nainud, kuid reporte lugedes ja vaadates, kes loovad, siis naib, et sujub mehel. Ja ega ma ei m6tlegi, et mees peax saama 90 minutit manguaega, kyll aga on ta kindlasti k6lbulik 30x. Ja kuna Chiesa MMilt eemale jaab ilmselt, siis olex v6imalik ju tema koht taita nii kogenud mehega.
                  s**t happens

                  Kommentaar


                    #24
                    Eelmise nädala (õigemini üle-eelmise) Player of the Week oli Baggio.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by Artur


                      Pakuks valja sellise koosseisu:

                      ***************Buffon*******************
                      ****Cannavaro****Nesta*****Maldini*******
                      Zambrotta**************************Coco
                      ***********Tommasi****Albertini**********
                      *****************Totti******************
                      ***********************Del Piero*********
                      ************Vieri***********************
                      Tähendab, esimest korda elus ei ole mul midagi kritiseerida Itaalia meeskonna algkoosseisu kohta, mida pole teinud mina ise.
                      Ma olen keeletu.

                      Õnnitlused Artur!

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by Yazid
                        Kui ajakirjandus teda pooldab,siis saab põhjus olla vaid selles ,et mees on suur meediamull.
                        Yazid, vaata kas sa sellele oled mõelnud ,et põhjus võib olla selles ,et mees on arvatavasti Itaalia kõige aegade parim ründaja ja üks talendikamaid mängijaid jalgallli ajaloos.

                        Ale, kas see tähendab .et sa oleksid ise täpselt samasuguse meeskonna kokku pannud ,et sul midagi kritiseerida pole? Loodame ainult ,et siis Pancaro seda Coco kohta endale ei saa.

                        Inglise Jalgpalliajakiri``WORLD SOCCER`` korraldas 1999. aasta lõpus küsitluse,saamaks teada nüüd juba lõpukorral oleva sajandi 100 kõige armastatumat ja hinnatumat mängijat.

                        http://www.zone.ee/Jalgpallileht/suurkuju.html

                        Artur




                        Kommentaar


                          #27
                          Võiks siin iganädalased reportid yles panna, kuidas Baggio jälle Brescia päästis Uskumatu mees.
                          s**t happens

                          Kommentaar


                            #28
                            nojah, nagu sai öeldud: /28/2001. Roberto Baggio continues to amaze the Brescia faithful as well as neutral observers and although he was expected to be still in recovery for this match, he was on the pitch right from the start.

                            pärit on see soccerage.com-ist-. lisax lõi mees penalti, kui 53. minutil veeti minema platsilt, kuna liig valus hakkas.

                            Baggio presidendiks!
                            s**t happens

                            Kommentaar


                              #29
                              Orginally posted by Artur

                              No see ,et Delvecchio koguaeg koondisse kutsutakse on ju täielik naljanumber. Ta on samasugune treerite lemmiklaps nagu Filippo Inzaghi.

                              Itaalias on vähemalt 8 paremat ründajat kui DelVecchio:
                              Delveccio on üks kolmest kes on mänguliselt rahvusvahelistel suurturniiridel Barthezi selja taha palli löönud.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X