320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

15-Aastane Noormees Tahaks Tulla Jalgpalli Trenni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    15-Aastane Noormees Tahaks Tulla Jalgpalli Trenni

    Noormees ,Tahab Tulla Jalgpalli Trenni (15). (Eelnevalt Käinud Jalgpallis).Tallinn.Tel 55930370

    #2
    Mine issandjumal, võimalusi on nii palju tänapäeval, vali millist tahad. Kas tahad niisama nädalas 2 paar korda tagumas käia või midagi suuremat ette võtta, ise pead aktiivne olema.
    FORZA FIORENTINA!

    Kommentaar


      #3
      Tervist!
      Olen 17-aastane ning samasugune küsimus endal. Tahaks kuskil käia kus ikka rohkem kui 2x nädalas trenn, aga päris Esiliiga taset vist välja ei anna... haha

      Kommentaar


        #4
        Poisid, peate ise kõigepealt vaatama, mis klubid teil kodukohas on ja seejärel uurima, kas oleks võimalik liituda ja palju nädalas treeninguid on.
        Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
          Poisid, peate ise kõigepealt vaatama, mis klubid teil kodukohas on ja seejärel uurima, kas oleks võimalik liituda ja palju nädalas treeninguid on.
          No ma ütlen ausalt, ma olen ikka suht palju uurinud, aga ei tahaks päris õlleliigas ka mängida. Tahaks mingit kohta kus 3-4x nädalas on trennid, kuid olen liiga pa*k, et kuskil Kalju II-s möllama hakata, seal on ikkagi tüübid kes mähkmetes palli taguma hakkasid...

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas GAM8L3R Vaata postitust
            No ma ütlen ausalt, ma olen ikka suht palju uurinud, aga ei tahaks päris õlleliigas ka mängida. Tahaks mingit kohta kus 3-4x nädalas on trennid, kuid olen liiga pa*k, et kuskil Kalju II-s möllama hakata, seal on ikkagi tüübid kes mähkmetes palli taguma hakkasid...
            Floral ja Kalevil ju sellised nn harrastajate grupid täitsa olemas.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Floral ja Kalevil ju sellised nn harrastajate grupid täitsa olemas.
              Kaljul samuti kaigaste grupp olemas Kalju III náol

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                Kaljul samuti kaigaste grupp olemas Kalju III náol
                Poiss soovis ju ka trenni teha. Kalevis ja Floras peaks olema kindlasti min 3 korda nädalas treeningud.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Poiss soovis ju ka trenni teha. Kalevis ja Floras peaks olema kindlasti min 3 korda nädalas treeningud.
                  Kalevi kohta ei tea, kudi nii Kaljul kui ka Floral (JK Piraaja) oli mólemal 2 trenni nádalas. Hetkel peaks mólemal kúll váike paus olema.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X